Svakidašnje teme > Politika

Ili primite izbjeglice ili nema u EU!

(1/4) > >>

Sledgehammer:
http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji--hrvatska-preuzima-izbjeglice-iz-libije/940655/http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji--hrvatska-preuzima-izbjeglice-iz-libije/940655/

============================================

Odlična prilika da naša politika još jednom odglumi vrhunsku budalu i skine gaće do gležnja, naguzi se i...

Naravno, bili bismo potpune budale da pristanemo na bilo što od ovoga... neka ih prime oni koji ih rokaju! BTW, EU ima brdo zemalja koje to mogu (primati izbjeglice), pa im to ne pada na pamnet. dapače, i u samoj EU ima jakih zemalja kojima na pamet ne pada tako nešto, i smatraju da su izbjeglice interna stvar te zemlje koja sa izbjeglicama ima problema...

Jaguar:
Glupost, ako bi to bio uvjet ulaska u EU, nemoramo nikada ući.
Tko je pitao za zdravlje Hrvatsku kada je zbrinjavala stotine tisuća bosanskih izbjeglica, Italija se brinula o tome?
Baš me zanima kako će Vlada odreagirati na to, ukoliko je istina da se to traži od Hrvatske.

ulysses:
Bit će onako, kako gazde kažu. Neće valjda hrvatski birači o odlučivati o sudbini Hrvatske.

Budemo li morali primiti izbjeglice iz Libije, Zimbabvea, ku*ca, palca, odmah će vrli "hrvatski" kolumnisti, vrlih "hrvatskih" medija pronaći razloge zašto je to dobro za Hrvatsku. Raspisat će se Butković, Tomić, Klauški, Perišić kako su Hrvati lijeni, pa nam trebaju izbjeglice da rade na gradilištima i po farmama.

A, bio bi red i da se opravdamo za zločinački poduhvat...

Bilaj:

--- Citat: Jaguar - Travanj 22, 2011, 02:40:59 poslijepodne ---Baš me zanima kako će Vlada odreagirati na to, ukoliko je istina da se to traži od Hrvatske.

--- Kraj citata ---
Kao i sa ZERPOM.
Kao i prodajom vikendica Talijanima.

Sledgehammer:
Danas sam čitao o tome i u Jutarnjem i u Večernjaku... i vele da to nije službeni zahtjev, ali da su veleposlanici tih zemalja već to nagovijestili, onako off-the-record i u neformalnim razgovorima u Ministarstvu vanjskih poslova, da bi to bilo "jako dobro, toliko dobor da nam je to maltene obveza, ILI..."... jebali si oni svi mater. Gamad dvolična i fašistička.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju