Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 73917 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

acer1

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #105 : Lipanj 05, 2010, 09:29:24 poslijepodne »
Pa Austrijanci su izašli iz recesije

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #106 : Lipanj 05, 2010, 09:40:42 poslijepodne »
Svaka čast austrijancima ,kod nas recesije  nije ni bilo pa nije ni bit članka recesija , samo što su si naši kolekcionari uzeli maha ,evo pišu sami austrijanci i automatizmom nude savjet od koga ćemo uzeti da napunimo kasu !!!

Offline šlapica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 48
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #107 : Lipanj 05, 2010, 10:19:25 poslijepodne »

Što kažu zemljaci našeg ministra :

"Zaposlenik Općine Livno Stipe Lukač je vlasnik trgovačke radnje bijele tehnike, ul. Splitska, Livno. Odobrenje za rad je na tuđe ime odnosno na tvrtku ˝Šuker˝ čiji je vlasnik Božo Šuker iz Lištana, Livno. 

Lukač tvrdi da nije vlasnik trgovačke radnje bijele tehnike, ul. Splitska, Livno. Nažalost jeste vlasnik te radnje. To se lako može dokazati pomoću detektora laži. Lukač je tada rekao da je on zaslužan zašto nisam dobio dokaz i da je on Čelanu rekao da me pošalje u biblioteku. Kaže Lukač da će otići Čelanu i da će mu reći da mi da otkaz i da će ga Čelan sigurno poslušati. Lukač iako ima samo srednju stručnu spremu vozi mercedesa okana, najskuplje i najbolje auto u Livnu.

Ja se ne bojim fizičkog obračuna, iako imam 80 kg, a Lukač preko 100 kg, dakle ima 20 kg više od mene. Ja sam fakultetski obrazovan čovjek i nesporazume sam navikao rješavati razgovorom. Lukač i njemu slični neobrazovani ljudi misle: ako nemam u glavi, imam u kilama. Nema veze, ali ako me fizički napadne ja ću se braniti. Jednom se živi, jednom se umire kako kaže jedna stara narodna poslovica. Ja sam ga prijavio policiji. Ja se nadam da će policija dobro odraditi svoj poslao. Čak sam mislio Lukača ne prijaviti policiji. jer ima jako, jako moćnog rođaka Ivana Šukera.

U Općini Livno 50% zaposlenika nema visoku stručnu spremu a moguće i da 75% zaposlenika u Općini Livno nema visoku stručnu spremu.

Poštovana gospodo ja se nadam da će te mi vi pomoći da profunkcionira pravna država.
 
Puno hvala.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #108 : Lipanj 05, 2010, 10:33:49 poslijepodne »
Što kažu zemljaci našeg ministra :

................ ne prijaviti policiji. jer ima jako, jako moćnog rođaka Ivana Šukera.

Koja je poveznica ovog posta sa Vesnom ŠO?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #109 : Lipanj 12, 2010, 02:36:02 poslijepodne »
Pitam se pitam, zašto se Pejak nije za ruke primila i slikala? ;D
A volji Pejak da se sljika.
Sad će u našoj livadi samo cvijeće da raste. ^-^
Još kad ga VŠO zalijeva? >:(

http://www.vgdanas.hr/dc-potpisao-za-veliku-cetvorku-1265.aspx


JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #110 : Lipanj 12, 2010, 08:41:58 poslijepodne »
E ovo su načela i vjerodostojnost, ne Trgovina, ne nikako. ^-^ ^-^
Tak se manje stranke zloupotrebljavaju za vlastite ciljeve.
Danas HSP, jučer, danas, sutra HSS, prekosutra HSU, e a DC je sada dargocjen, samo se pitam do kada?
"HDZ zna sve i ide dalje" svojom metodologijom, ništa nema cijenu koju nemogu platiti. Samo mene tu zanima, tko to sve plaća?
Koliko se meni čini a vidimo to i na državnoj razini, plaćamo mi svi, građani ove zemlje i Turopolja.


http://www.rvg.hr/index.php?id=3074

Predsjednik Vijeća iz redova DC-a
Potpisnici sporazuma žele promjenu vodstva Gradskog vijeća, kako bi se osigurala stabilnost, funkcionalnost i učinkovitost Grada. Predviđeno je da će kandidata za predsjednika Vijeća predložiti DC, dok će potpredsjednici biti iz redova HDZ-a i HSU-a

http://www.vecernji.hr/zagreb/vesna-skare-ozbolt-dobro-nam-dosla-clanak-153794

Ak je i od Kunića, previše je, treba ubiti kohabitaciju, suspendirati, naravno i sačuvati svoju g**icu dobro, prije svega. Bravo g.Kunić, vjerujem da će građani iznimno cijeniti Vaše suspendiranje kohabitacije i ubijanje demokracije, pristupom da se zna tko je na vlasti, a je li se to nije znalo i ranije?

Kaže on još da će kohabitacija u Gorici ovako biti suspendirana i da će se jasno znati tko je na vlasti, a tko oporba.

Oštra je to bila packa dojučerašnjim partnerima na čelu sa SDP-om, s kojima je DC prije samo godinu dana na izborima krenuo u borbu za vlast.
« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2010, 09:01:47 poslijepodne JosipJoža »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #111 : Lipanj 12, 2010, 11:17:25 poslijepodne »
Oštra je to bila packa dojučerašnjim partnerima na čelu sa SDP-om, s kojima je DC prije samo godinu dana na izborima krenuo u borbu za vlast.

Treba promijeniti taj glupi izborni zakon po kojem se biraju ljudi sa stranačkih lista i treba uvesti da se biraju ljudi po izbornim jedinicama. Na taj način bi političari morali više paziti na interese svoje baze, svojih glasača, a ne da stranački čelnici kroje liste i provode diktaturu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #112 : Lipanj 13, 2010, 01:43:38 poslijepodne »
A volji Pejak da se sljika.

Vlatka slika. ;)

-

...Vesna Škare Ožbolt.

Ona, pak, na potpisivanju koalicijske suradnje nije bila, navratila je tek kasnije na neformalno druženje, rukovala se s novim partnerima, ispila koji gutljaj soka i otišla.
http://www.vecernji.hr/zagreb/vesna-skare-ozbolt-dobro-nam-dosla-clanak-153794

E,moj Joža,pak kaj ti neznaš,ona ima posla v Gruntovnice.

Se je ovo politički folklor.
Nek...
Jel bu skoro kakova smotra istoga?


-

- Gorica sada može nastaviti ondje gdje je stala 2005. Prevlast naše koalicije u Gradskom vijeću omogućit će dovršetak državnih projekata koji su posljednjih mjeseci stopirani, poput izgradnje sjeverne obilaaznice ili distributivnog centra, ali i kandidiranje projekata za fondove Europske unije – rekao je Šuker. - Potpisivanjem ovog sporazuma otvara se mogućnost i za realizaciju svih planiranih programa i projekata koji su najavljeni prije godinu dana, ali su konstantno opstruirani od strane SDP-a i HNS-a -  istaknuo je Stjepan Kos, čelnik HSS-a.
http://www.rvg.hr/index.php?id=3074

Je ovo veče opasno da more stoperati deržavne projekte.Čini mi se da oni stoje i iza blokade osvajanja Marsa;brodi puni svemirske marincof "čekičaju" v leru (1.5,tri cilidra,turbo dizel,68 ks) v svemirske luke spermni za infuziju a vrhovni sovjet centralnog zaključavanja komiteta se bavi samo z opstrukcijami.
C-c-c-c-c-c-c...Sekaj.

Ja ovak "nadobudan,bahat,mlad,ˇvisok i plav,ko Đuka Čajičˇ" vidim da je ta silna blokada otklonena onaj moment da su SDP i HNS prešli na stran HDZa.
Il nisu...
I onda je svizac...
Popušil bajku o "tremi odojki,složne bratije,vuku,..i duvanju".Kuća.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #113 : Lipanj 14, 2010, 10:26:19 prijepodne »


- Gorica sada može nastaviti ondje gdje je stala 2005. Prevlast naše koalicije u Gradskom vijeću omogućit će dovršetak državnih projekata koji su posljednjih mjeseci stopirani, poput izgradnje sjeverne obilaaznice ili distributivnog centra, ali i kandidiranje projekata za fondove Europske unije – rekao je Šuker.
http://www.rvg.hr/index.php?id=3074

Je ovo veče opasno da more stoperati deržavne projekte.Čini mi se da oni stoje i iza blokade osvajanja Marsa;brodi puni svemirske marincof "čekičaju" v leru (1.5,tri cilidra,turbo dizel,68 ks) v svemirske luke spermni za infuziju a vrhovni sovjet centralnog zaključavanja komiteta se bavi samo z opstrukcijami.
C-c-c-c-c-c-c...Sekaj.

Dovršetak državnih projekata koji su posljednjih mjeseci (još od 2005.) stopirani?

Pa naravno da može - Beus, VFK i Picula su glavni krivci. 
Oni su poznati po tome da stalno opstruiraju kapitalca i njegove majmunarije. Samo se pitam kak to da još nisu svoje prste produžili i prema državnim financijama? Možda tam Šuker nema pravo prvenstva, nego ZNA SE Jadranka, koja tak i tak stalno nešto ne zna.

No, sad bude Vesna ŠO učinila sve da se riješe državni projekti, a i dobra si je prijateljica sa Jadrankom zvanom Jaca.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #114 : Lipanj 14, 2010, 09:29:32 poslijepodne »
Pa naravno da može - Beus, VFK i Picula su glavni krivci.
Dole Picula!
Dole!!!
 ^-^  ^-^  ^-^

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #115 : Lipanj 16, 2010, 12:54:25 prijepodne »
Subota, 24. rujna 2005.
 
HDZ pozvao Piculu da se povuče s vlasti
Tajnik velikogoričkog HDZ-a Ante Šimunović pozvao je u petak vlast u gradu da se povuče »jer više nama legitimitet«. »Vlast više nema potporu većine vijećnika, pozivamo ih da se povuku kao što smo se mi povukli sredinom lipnja«, rekao je Šimunović dodajući kako je HDZ spreman i na nove izbore u gradu. Šimunović je naglasio da HDZ, osim HSP-ovca Ivana Brdeka, ima podršku još jednog vijećnika u Gradskom vijeću koji bi mogao glasovati za nepovjerenje gradonačelniku i Poglavarstvu. Na upit novinara o kome je riječ, Šimunović nije želio odgovoriti.
Prema njegovim riječima od kada je oformljena koalicija pet stranaka bilo je kristalno jasno da koalicija SDP-HSP u Velikoj Gorici neće uspjeti.
Šimunović je opovrgnuo i neke medijske napise o potkupljivanju HSP-ovog vijećnika Ivana Brdeka. »Drago mi je da je Uskok pokrenuo istragu vezanu uz navodno potkupljivanje Ivana Brdeka jer će ona pokazati da nije bilo nikakvog potkupljivanja«, rekao je Šimunović i pojasnio da je iz Brdekovih izjava vidljivo da je on spreman za izglasavanje nepovjerenja sadašnjem gradonačelniku Toninu Piculi, a ostavku je podnio zbog neslaganja s radom peteročlane koalicije.
»Petokraka koalicija shvatila je da je njihova vladavina gotova te sada pokušavaju sve da naprave veliku štetu gradu«, rekao je Šimunović dodajući da se HDZ 17. lipnja dostojanstveno povukao s vlasti. »Iako smo dobili 38 posto biračkih glasova na posljednjim lokalnim izborima, povukli smo se te to očekujemo i od koalicije«, naglasio je Šimunović.
Bivši zamjenik gradonačelnika Velike Gorice Krešo Hubak ustvrdio je da sadašnja vlast provodi čistku u gradskoj upravi. »Zamjenik gradonačelnika Goran Beus Richenberg provodi udbaške metode i strahovladu u Velikoj Gorici«, rekao je Hubak. Kao posljednji primjer naveo je slučaj kada je Beus-Richenberg suspendirao službenicu zbog zaprimanja Brdekove ostavke. »Službenici se žale da Tonino Picula i Goran Beus Richenberg rade neprimjerene i strašne stvari djelatnicima u gradskoj upravi«, zaključio je Hubak. [Tomislav Tadić]
http://www.vjesnik.com/Html/2005/09/24/Clanak.asp?r=unu&c=6

Na zahodu niš novo.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #116 : Lipanj 16, 2010, 08:39:17 prijepodne »
Kunta, bog te tvoj, di si izvuko tu najnoviju vijest?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #117 : Lipanj 16, 2010, 08:55:52 poslijepodne »
Evergreen...  ^-^
Dole Picula!  ;D

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #118 : Lipanj 16, 2010, 10:47:34 poslijepodne »
Kunta, bog te tvoj, di si izvuko tu najnoviju vijest?

Subota, 24. rujna 2005. :D

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #119 : Lipanj 19, 2010, 08:45:32 poslijepodne »
Zajedničari u posjeti VŠO.
Bum to ona mam sad riješila, samo da sedne u fotelu precednice GV, ak joj Pejakica ne podvali neku fotelu na daljinski. ^-^ ^-^


http://www.zemljisne-zajednice.hr/vijesti20.html