Domaće teme > Grad Velika Gorica

(ZET - HŽ ) /VG

<< < (38/39) > >>

Qwad:
@delta force, ovo je borba sa vjetrenjačama. "Oni" su odlučili zajebavati sa isplatom i zajebavat će. Pozivaju se na informatički sustav, a time zapravo daju do znanja da isplatu mogu obaviti bilo gdje ako imaju, a imaju, pristup svojoj mreži. Ako su im umrežena sva vozila, svi kontrolori, onda mogu biti umrežene i sve blagajne.  >:(

Sledgehammer:
Tako je!

No pozitivna mrvica u priči je što je napunjen ZET pokaz bez školske potvrde i za veljaču, lova za siječanj je bila odmah isplaćena...

delta force:
Evo ja uspio jućer dobiti lovu za 1.mj.2014. nakon čekanja od 14:45 - 16:30 kad sam došao na red, a bio sam 17 u redu.  :o

kuntakinte:
Vlak bez voznog reda
...Naknadno smo dobili informacije (što preko interneta, što od ljudi koji su ostali u vlaku) da su oko 22:00 h krenuli iz Gorice, ali da je ponovno došlo do zastoja te da su konačno u Sisak stigli oko 2 h u noći! Mogu dobro zamisliti kako je bilo tim ljudima, bez hrane i vode čamiti u vlaku nasred šume u gluho doba noći ne znajući kad će se doći kući. Većina njih se ustala prije 6 h u petak da bi nakon 8 h radnog dana došli doma u subotu u noći!
 Na kraju smo mi koji smo izašli iz vlaka ipak imali sreću jer smo tu veliku udaljenost od 50 km promrzli prešli za nešto manje od 6 h! A oni nesretnici koji su se odlučili za krivu opciju su putovali nevjerojatnih 9 h (oni koji su pokušali uhvatiti vlak u 16:40).
...Ovdje je riječ o tome da u jednom državnom poduzeću koje se bavi prijevozom putnika stoje 2 ili 3 (koliko je već bilo?) puna vlaka punih 8 sati i da nitko iz vlaka ne zna, ne može ili ne smije nazvati nikoga tko može problem riješiti ili pomoći putnicima.
http://www.sisak.info/forum/showthread.php?16726-Pismo-o-HŽ-ovoj-katastrofi

kuntakinte:
ZBOG AUTOMOBILISTIČKE UTRKE
U petak izmjene na linijama s Glavnog kolodvora
 Stajalište NSK-zapad bit će izmješteno na NSK-jug, dok će stajališta Bundek, Muzej suvremene umjetnosti i Sopot biti privremeno ukinuta
 Iz ZET-a javljaju putnicima kako će u petak, 9. svibnja, od 18 do 20.30 sati na većini autobusnih linija koje polaze s terminala Glavni kolodvor biti izmijenjen dio trase, u oba smjera. Razlog je održavanje automobilističke utrke, 40. INA Delta Rallya.
Autobusne linije 268 Zagreb (Glavni kolodvor) - Velika Gorica, 166 Glavni kolodvor - Donji Dragonožec, 310 Zagreb (Glavni kolodvor) – Petrovina, 311 Zagreb (Glavni kolodvor) - Cerovski vrh i 221 Glavni kolodvor – Travno, prometovat će redovnom trasom do raskrižja Ulice Hrvatske bratske zajednice i Slavonske avenije te nastaviti Slavonskom avenijom, Avenijom Marina Držića, Avenijom Dubrovnik, Avenijom Većeslava Holjevca i dalje redovnim trasama.
...
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/u-petak-izmjene-na-linijama-s-glavnog-kolodvora_324520

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju