Domaće teme > Grad Velika Gorica

Žužiću sudi njegova vlastita supruga

(1/4) > >>

Alen:
Sutkinja Vesna Žužić vodi spor u kojem je na tuženoj strani njezin suprug i vlasnik Soliduma Željko Žužić. Zbog toga je Općinsko državno odvjetništvo u Velikoj Gorici podnijelo zahtjev za njezinim izuzećem, što je na Općinskom sudu odbijeno.

http://www.net.hr/crnakronika/page/2009/10/09/0053006.html

Neo:

--- Citat: ---"Gospođa Žužić nije ni tužitelj, ni odvjetnik, pa kao takva nije ni zainteresirana strana u tom slučaju."

--- Kraj citata ---

Jasno da nema interesa i još je najbolje upućena u slučaj   >:D

Sledgehammer:
Ovo objašnjenje je ordinarni idiotizam... očito je netko diplomu na Pravnom faksu dobio prije akcije Index, samo još nije ulovljen... jer su odredbe Zakona o kaznenom postupku vrlo jasne tko je i tko nije zainteresirana stranka...

Ovo zaslužuje intervenciju samog ministra pravosuđa, a predlažem i da se v.d. predsjednice Općinskog suda u Velikoj Gorici Irena Kvaternik suspendira, zajedno sa sutkinjom Žužić. Samo takva energična akcija dala bi profilaksu za slijedeće pametnjakoviće koji bi pomislili da mogu potpuno cool od svih raditi budale, i ostati nekažnjeni. da ne velim da krše zakon...

Rožica-ljutibijes:

--- Citat: Sledgehammer - Listopad 09, 2009, 03:13:52 poslijepodne ---Ovo objašnjenje je ordinarni idiotizam... očito je netko diplomu na Pravnom faksu dobio prije akcije Index, samo još nije ulovljen... jer su odredbe Zakona o kaznenom postupku vrlo jasne tko je i tko nije zainteresirana stranka...

Ovo zaslužuje intervenciju samog ministra pravosuđa, a predlažem i da se v.d. predsjednice Općinskog suda u Velikoj Gorici Irena Kvaternik suspendira, zajedno sa sutkinjom Žužić. Samo takva energična akcija dala bi profilaksu za slijedeće pametnjakoviće koji bi pomislili da mogu potpuno cool od svih raditi budale, i ostati nekažnjeni. da ne velim da krše zakon...

--- Kraj citata ---

Hih, poštovani Sledge, o čemu vi to snivate. Niš od toga! Pa što sve rade ti djelitelji pravde u NAŠEM pravosuđu, trebalo bi napraviti veeeeeeeliku čistku i time bi se prepolovio broj "sramote" u sudištu.

Ali uzalud nam lijepi snovi. I mi bi u EU s tim i takvim pravosuđem. Ma ja se iskreno nadam da "nema šanse" da bilo kud i bilo tko nas takve primi ili uvaži. I nemojte krivo shvatiti, ne zato što bih bila protiv ulaska u EU, nego najiskrenije ZBOG NAS SAMIH U HRVATSKOJ, da se taj segment društva dovede u red i da imamo normalne uvjete života i pravosuđa. Dok se to ne desi (a teško u skoroj budućnosti), jao nama hrvatima. :'(

Goričanka:
Pa, ljudi moji, kaj ovome nema kraja  ??? :-[ :-X

Joooooj, da je meni pet minuta vlasti  >:(

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju