Autor Tema: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)  (Posjeta: 12348 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

neshbros

  • Gost
Odg: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)
« Odgovori #15 : Listopad 07, 2010, 12:43:49 poslijepodne »
Pa to znači upravo to što piše - ako si imalo informatički pismen, onda znaš što znači da im je stranica u "banani" - loše je programski složena, ima brdo pogrešaka u kodu i u izvedbi, linkovi im ne rade i samim time stranica je vrlo upitno iskoristiva za bilo što pametno...

Drugim riječima, nađi si neku drugu stranicu za skidanje takvih sadržaja.

Gospodine, informaticki pismeni, ne pravi se previse pametan ovde na forumu !! Ti da si iole "informaticki pismen", za jel te, razliku od mene, ti bi resio problem, a ne bi rekao nadji drugu stranicu !!


cccc


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)
« Odgovori #16 : Listopad 07, 2010, 01:29:17 poslijepodne »
Gospodine, informaticki pismeni, ne pravi se previse pametan ovde na forumu !! Ti da si iole "informaticki pismen", za jel te, razliku od mene, ti bi resio problem, a ne bi rekao nadji drugu stranicu !!

Dečko, ako ti nešto nije jasno, odi doma pa tamo seri i pozivaj na red. Ovdje ti to nećeš raditi - jer te neće biti! Stvar funkcionira vrlo jednostavno i vrlo brzo, puno brže od redakcije Novosti koja je na reakciju čekala 9 mjeseci... jer ja se ne pravim pametan - ja to JESAM. A i batina je u mojoj ruci, tako da "smanjiš doživljaj".

Ti da uložiš tu energiju koju ulažeš u bahato traženje ilegalnih sadržaja i načina kako iste ukrasti, tj "skinuti", našao bi si sam stranicu, a ne čekao da ti ju drugi pronađu - imaš Google, ima brdo drugih warez-sajtova gdje ima sadržaja, filmova, dokumentaraca itd itd sa područja bivše države koliko hoćeš - samo se treba malo potruditi, a ne čekati da ti se servira na pladnju. Otvori Google, zadaj pojam warez i odaberi isključivo svoj jezik za rezultate - i to je to. A onda se igraj...

Imaš u Srbiji stranica ilegalnih sadržaja i programa koliko hoćeš, pa se malo potrudi tamo. Ili se raspitaj na nekom općem forumu sa puno članova, ovdje baš i nema onih koji bi ti mogli pomoći, pogotovo zato jer tražiš ipak malo previše - tečaj skidanja i hakiranja za početnike se ovdje ne održava! Tražiš da se netko zajebava sa registracijom i logiranjem na stranice koje mu ne trebaju, sve da bi shvatio u čemu je problem sa time što to TEBI ne funkcionira... Ovaj forum ipak ima neke druge ciljeve i publiku. I to moraš prihvatiti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

neshbros

  • Gost
Odg: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)
« Odgovori #17 : Listopad 07, 2010, 01:35:22 poslijepodne »
Gospodine, informaticki pismeni, ne pravi se previse pametan ovde na forumu !! Ti da si iole "informaticki pismen", za jel te, razliku od mene, ti bi resio problem, a ne bi rekao nadji drugu stranicu !!

Dečko, ako ti nešto nije jasno, odi doma pa tamo seri i pozivaj na red. Ovdje ti to nećeš raditi - jer te neće biti! Stvar funkcionira vrlo jednostavno i vrlo brzo, puno brže od redakcije Novosti koja je na reakciju čekala 9 mjeseci... jer ja se ne pravim pametan - ja to JESAM. A i batina je u mojoj ruci, tako da "smanjiš doživljaj".

Ti da uložiš tu energiju koju ulažeš u bahato traženje ilegalnih sadržaja i načina kako iste ukrasti, tj "skinuti", našao bi si sam stranicu, a ne čekao da ti ju drugi pronađu - imaš Google, ima brdo drugih warez-sajtova gdje ima sadržaja, filmova, dokumentaraca itd itd sa područja bivše države koliko hoćeš - samo se treba malo potruditi, a ne čekati da ti se servira na pladnju. Otvori Google, zadaj pojam warez i odaberi isključivo svoj jezik za rezultate - i to je to. A onda se igraj...

Imaš u Srbiji stranica ilegalnih sadržaja i programa koliko hoćeš, pa se malo potrudi tamo. Ili se raspitaj na nekom općem forumu sa puno članova, ovdje baš i nema onih koji bi ti mogli pomoći, pogotovo zato jer tražiš ipak malo previše - tečaj skidanja i hakiranja za početnike se ovdje ne održava! Tražiš da se netko zajebava sa registracijom i logiranjem na stranice koje mu ne trebaju, sve da bi shvatio u čemu je problem sa time što to TEBI ne funkcionira... Ovaj forum ipak ima neke druge ciljeve i publiku. I to moraš prihvatiti.

Znam znam i tvoja mama mi je pricala da sam pocetnik dok joj nisam pocepao djanu! I stavio joj, izvinte molim vas informaticari, BANANU!  ;)
Ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemo!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)
« Odgovori #18 : Listopad 07, 2010, 02:57:13 poslijepodne »
Baš lijepo reklamiraš Beograd i svoj odgoj. Svaka čast. Ti time samo potvrđuješ sve predrasude koje ljudi možda imaju prema Srbima.

Ja bi reko da si ti sad na ovom forumu prošlost. Duh. Nema te.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)
« Odgovori #19 : Listopad 07, 2010, 02:57:30 poslijepodne »
Vjerujem da će gospoda Nebojša Milovanović i Davor Abramović koji su odgovorni za ponašanje korisnika domene B92.net sa zadovoljstvom sankcionirati lika koji se administratorima ovog foruma uredno predstavio imenom i prezimenom, pa neće biti problema sa pronalaženjem istoga. 8)
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako skinuti mp3 muziku i filmic bez downloada :)
« Odgovori #20 : Listopad 07, 2010, 05:09:30 poslijepodne »
Baš lijepo reklamiraš Beograd i svoj odgoj. Svaka čast. Ti time samo potvrđuješ sve predrasude koje ljudi možda imaju prema Srbima.

Ja bi reko da si ti sad na ovom forumu prošlost. Duh. Nema te.

A što će nekulturna srpska debilčina nego prodavati kako su oni veliki jajani - a nemaju tri čiste sa životom. Sve što su ikada imali, dobili su kao milostinju, sve ratove i sve bitke su popušili - jer kukavičluk ne bije bitku, a ono što ja ostavljam u zahodskoj školjci vrijedi više od srpske kulture, junaštva i muda - zajedno!

Budala nekulturnih ima svugdje, samo ne kužim kako ne radi razliku između moje i svoje mame? Iliti - kako to oni zovu - "keve"??

Imao sam pravo kada sam predlagao da registraciju na forum mogu podnijeti samo korisnici koji su iz Hrvatske i koji se spajaju sa hrvatskih servera koji imaju hr domenu. Ovo je forum lokalnog i hrvatskog karaktera, tako da nema potrebe da nam ulijeću ovakvi debili, jer ovaj forum za njih jednostavno - nije, nemaju mu što pružiti, ne poznaju kraj i ljude. Neka se prijave na forum.hr, tamo im ionako kolo vode Srbi i Bosanci.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”