Slobodno > Birtija

Humor ili Tu(r)mor

<< < (84/84)

kuntakinte:
Prometna nesreća, četvero mrtvih, svi od korone.
Sletio autobus u provaliju, svi mrtvi, od korone.
Sudar vlakova, svi mrtvi, od korone.
...
Bog oprašta, korona nikada.

kuntakinte:
#coronavirusstimuluscash

#coronavirusstimuluscheck


Come to papa, baby...

Rekel bi Al Bundy; Ovo je bolje od lutrije!

kuntakinte:
Što mislite o masovnoj hipohondriji, dirigiranoj hipohondriji i delegiranoj hipohondriji?


Mislim sa vrlo velikom vjerojatnošću da to nisam doživio/la, nisam preživio/la niti je zaživjelo u meni a u budućem razdoblju ima vjerojatnoću visoke šanse poput nakupine pijanih đihadista-kamikaza u kabini širokotrupnog putničkog zrakomlata pri pokušaju da pogode južni toranj katedrale u Agram Stadtu. Po noći. Treći ponedjeljak u mjesecu. Prijestupne godine. Jučer.
 56.67%
 
 
Bojim se da mi moje životne navike te apstinencija od medija masovne histerije prijeće ozbiljno suočavanje sa svakom ponaosob ili zajedničku audijenciju sa prijespomenutima.
 14.9%
 
 
Ne znam, svašta se izvješćuje, danas su ljudi umirali na televiziji... I jučer! Bilo je mrtvih i na radiju. Bilo je da su neki napadnuti s pametnog telefona. Teško ranjeni su spojeni na kompresore. Voditeljica, na radiju, i jezin supatnik, su ostali doma, spremni, 456x, dnevno. Mislim da nisu dobro.
 13.33%
 
 
Strah me je najviše kad čujem što se sve govori na TV-eu. Nije mi za mene, mislim da ću nekako podnijeti i preživjeti dirigiranu i delegiranu hipohondriju ali strah me za moje bližnje. Što ako odu od doma i napadne ih masovna hipohondrija... Toga me najviše strah... I u dučanu kad vidim ljude. Ima ih i ispred pekare. Svi su neodgovorni. Mislim da nećemo preživjeti.
 10.78%
 
 
Strah me te opake zaraze. Kupili smo zalihe hrane za mjesec dana, možda je bolje ostati u samoizolaciji. Začavlali smo plastične prozore, sakrili ključove da ne dodžemo u napast napustiti četiri zida i nabavili dodatne količine ljepila za stiropor kako nam se zaraze nebi provukle kroz zidove ili ispod fasade. Nadam se da će nam poprilične, pomno isplanirane, zalihe guzotara izdržati do kraja turboizolacije, i da nam se čenifa neće zaštopati.
 4.31%


Dobio sam propusnicu, nije dezinficirana, zapalio sam je.
 0.01%

Ljudevit Kaj:
Milanović napustio obljetnicu u Okučanima zbog ustaškoga i/ili HOS-ovoga natpisa „Za dom spremni“:
„Ja u tome ne želim sudjelovati. To je namjerna provokacija!“

*****************

Sledeči korak mogel bi biti opoziv vojnoga ordinarijata (poradi ustašoidnoga imena i prezimena) ili pak samozabrana samoga sebe (Zorana)

Evo, Zorane, evo dana,
evo Jure (i) Bogdana…

****************

Msgr. Jure Bogdan, vojni biskup u Republici Hrvatskoj
http://www.vojni-ordinarijat.hr/index.php/site/vojni_biskup

****************

Pravica, to vam je kak droga, tužil bum i samog Boga.
I na kraju tko ga jebe, tužil bum i samog sebe.

Zadruga - Tužil bum suseda, 04:51
https://www.youtube.com/watch?v=b0EhGzr5OJg

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju