Autor Tema: Velkom to Velkom again  (Posjeta: 33429 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #75 : Listopad 24, 2012, 10:14:56 poslijepodne »
- Da se suvlasnicima malih prostora, koji su tehnološki vezani za funkcioniranje Zelene tržnice, omogući probijanje vrata ili izloga na pročelju fasade Tržnog centra prema novoj lokaciji zelene tržnice ili  prema autobusnom kolodvoru.
http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/sednica-grackoga-veca/msg45332/#msg45332
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #76 : Siječanj 21, 2013, 12:08:07 prijepodne »
Aktualni sat 32. sjednice Gradskog vijeća
Vesna Fabijančić Križanić : „...A drugo pitanje vezano je za komunalnu infrastrukturu Grada Velike Gorice. Naime, prije skoro 2 godine je pravomoćna postala presuda kojom je Grad Velika Gorica vlasnik svoje komunalne infrastrukture. Odmah nakon toga osnovano je i povjerenstvo koje će izvršiti primopredaju kompletne komunalne infrastrukture između Komunalne infrastrukture u stečaju i Grada Velike Gorice. Mene interesira da li je to povjerenstvo odradilo svoj posao i da li je preuzelo komunalnu infrastrukturu od Komunalne infrastrukture u stečaju. Hvala lijepo.“

Stjepan Kos : „Što se tiče komunalne infrastrukture, ta komunalna infrastruktura je bila totalno nepripremljena i totalno se ništa nije znalo o tom postupku. A nakon što je formirano povjerenstvo, povjerenstvo je počelo raditi i u suradnji s poduzećima koje to dira, odnosno koji su uključeni u to, napravili smo s njihovim računovođama i njihovim tajnicima sastanke, gdje smo počeli to raditi. Ima puno, puno neriješenih imovinskih prava, puno, puno neriješenih ostalih pitanja. Mi smo do prvog mj ove godine, do drugog mj ove godine to sveli na negdje 80% riješenosti. Nakon što je otišla gđa Šuica iz Grada, ona je bila zadužena za koordinaciju između službenika trgovačkih društava i Grada, da se ta pojedina pitanja riješe nakon odlaska nje, a dolaska novog radnika ili zaposlenika ili kako hoćete službenika u Grad, to se krenulo dalje. I mi to sad rješavamo upravo, ja vjerujem da je to i gosp. Cavrić možda čak i rekao, mi smo održali jedan interni dogovor da to nastavimo sad dalje, da vidimo gdje je stalo i da to jedanput riješimo. Ali napominjem, nitko to nije rješavao dok nismo to preuzeli, ništa nije bilo riješeno. Ja ću vam to komentirati, ništa se nije znalo tko ima što, iako piše u onom rješenju od suda, znate. Piše točno što je gdje, ali nije točno. Ima puno nepoznanica, od zemljišta, da ne govorimo blizu pročistač, ZTZ i takvih još niza neriješenih problema. Ali mi smo ih riješili, velim, velik broj i ja se nadam da će to biti negdje do 3,4 mjeseca riješeno onako kako bi trebalo. To je neki krajnji rok, tako smo mi sebi i predvidjeli, to ćemo ja se nadam napraviti. A ako nisam bio precizan, ja ću vam to u pisanoj formi odgovoriti, ali mislim da ću to isto napisati što sam i rekao. Hvala.“

Vesna Fabijančić Križanić : "...a što se tiče komunalne infrastrukture, naravno da priču treba riješiti, i naravno da je gđa Aleksandra Šuica otišla iz Službe za imovinske odnose prije punih godinu dana, i istina je da punih godinu dana vi niste imali ni jednu sjednicu Povjerenstva. To je točno. 9 mjeseci, dobro to je 3 mjeseca manje od godinu dana. A imovinski odnosi naravno da nisu. Pa to sam rekla i na jednoj od sjednica kad je bila priča oko tržnog centra. Žužić se upisao i tamo. Pa jeste što napravili po tom pitanju? Niste. Hvala.“
http://www.gorica.hr/2013/01/aktualni-sat-32-sjednice-gradskog-vijeca/
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #77 : Siječanj 21, 2013, 08:26:46 prijepodne »
Žuja je zakon. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Velkom to Velkom again
« Odgovori #78 : Siječanj 21, 2013, 09:15:34 prijepodne »
Ni mi jasno kak se ŽŽ mogel upisati "v roku odma" a Grad se nemre leta (i leta), na osnovu presude?
wwwg tablice