Autor Tema: Knjiga ulaska  (Posjeta: 1929 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Knjiga ulaska
« : Svibanj 04, 2010, 02:24:09 poslijepodne »
"Najveća antikorupcijska akcija koja će uskoro biti obznanjena javnosti dogodit će se zbog Fimi Medije, a njen trag vodi do korumpiranih šefova državnih poduzeća, pojedinih državnih tajnica, Mladena Barišića, koji je navodno već optužen, te – Sanadera.
..........
Naime, u Sanaderovom mandatu ta je marketinška tvrtka zaradila 137 milijuna kuna na promociji dvadeset državnih poduzeća, ali i projekata državnih institucija.
Najveći potrošači među njima su Hrvatske autoceste, na kojima je Jurakičina firma od 2006. do 2009. godine zaradila 19,900.000 kuna, dok je apsolutni prvak u promociji putem te tvrtke Ministarstvo unutarnjih poslova s čak 26 milijuna kuna uloženih u promociju putem Fimi Medije.
..........
Streloviti uspon tvrtke bivše referentice na Hrvatskoj radioteleviziji, piše tjednik, povezuje se s Barišićem i Sanaderom zbog sastanka u Vladi 4. travnja 2007. godine, o čemu svjedoči knjiga ulazaka u Banske dvore."

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2010/05/04/0149006.html?pos=n1

Oni koji su bili u Banskim dvorima, pazite se, čuvaju se i knjige ulazaka. Nadam se da se čuvaju i meniji.  8)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Knjiga ulaska
« Odgovori #1 : Svibanj 04, 2010, 03:39:51 poslijepodne »
Da, to su sve malo jača muda i malo jači dokazi...  ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”