Autor Tema: SRETNO VAM NOVO LETO  (Posjeta: 14993 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #30 : Siječanj 02, 2011, 12:36:24 poslijepodne »
goričanka, slažem se s Anđelkom kaj se tiče kritika u čestitci ... a u svezi tolerancije ... to mi bute morali objasniti, je sa dolje navedenima nemam niti želim imati bilo kakve veze.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #31 : Siječanj 02, 2011, 12:59:33 poslijepodne »
Jao pa ti si bil studoš od, Lučića, onda tvog stranačkog kolege, hahahahahahha to care.

Daj nam samo još reci koliko si imao godina kad si završil visoke škole?

Jesi bil stariji od Šukera ili mlađi ? hahahahahaha koji kralj
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2011, 01:04:59 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #32 : Siječanj 02, 2011, 03:00:01 poslijepodne »
Vrlo si loše informiran. Lučić je predaval na VVG-u otprilike 2 godine nakon kaj sam ja završil s predavanjima. Uz to i nepažljivo čitaš - visoke škole nisam završil, upravo sam na specijalističkom studiju. Ako te još kaj zanima, samo pitaj - blagdansko je doba pa ću ti s veseljem odgovoriti.  :)

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #33 : Siječanj 02, 2011, 03:38:04 poslijepodne »
Kad si diplomiral jesi bil stariji ili mlađi od Šukera
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #34 : Siječanj 02, 2011, 06:34:42 poslijepodne »
Ajd se ti drži teme. Ako te nekaj drugo zanima, otvori novu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #35 : Siječanj 02, 2011, 07:02:25 poslijepodne »
Jaoooo bakalaru Markulin, hahahahhahaha kako istina boli, ma samo ti želim u 2011 da govoriš isitnu.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #36 : Siječanj 02, 2011, 07:45:17 poslijepodne »
Nemam problema s istinom. Ja tebi želim da nekaj konkretno napraviš za svoj zavičaj.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #37 : Siječanj 02, 2011, 08:17:03 poslijepodne »
goričanka, slažem se s Anđelkom kaj se tiče kritika u čestitci ... a u svezi tolerancije ... to mi bute morali objasniti, je sa dolje navedenima nemam niti želim imati bilo kakve veze.

Kakve kritike?
Baš sam vam lepe želje uputila, a to kaj vi u svemu vidite napad ni moj problem  ;)
I baš zato kaj s njima ne želiš imati nikakve veze je znak da ti treba više tolerancije  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #38 : Siječanj 02, 2011, 09:35:49 poslijepodne »
Gospođo Goričanka,

prije svega čestitam Vam novo leto 2011, i moram pohvaliti Vašu kritiku koja je bila na mjestu prije svega.

Ne poznam Vas, ali ipak vas puuuuno ljubim za novu godinu.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

amarkulin

  • Gost
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #39 : Siječanj 03, 2011, 02:06:09 prijepodne »
Goričanka, vidiš da je i tvoj novi obožavatelj u tvojoj novogodišnjoj "čestitki" vidjel kritiku. Ne vjerujem da ju ti ne vidiš. Imaš li dovoljno hrabrosti za nju se ispričati?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #40 : Siječanj 03, 2011, 08:12:45 prijepodne »
... ovo je ipak rubrika koju sam otvorio, kao što sam naslov veli, da čestitam novo leto, pa neću ulaziti u raspravu.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #41 : Siječanj 03, 2011, 06:11:08 poslijepodne »
Dragi forumaši, želim vam sve najbolje u Novom 2011. Letu, puno zdravlja, sreće, ljubavi, kvalitetnog sex-a, poslovnih uspjeha, tolerancije i što manje prepucavanja, svađe, ružnih misli, ne planiranih izdataka i svega kaj si sami zaželite !!!!!

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #42 : Siječanj 03, 2011, 06:39:15 poslijepodne »
Goričanka, vidiš da je i tvoj novi obožavatelj u tvojoj novogodišnjoj "čestitki" vidjel kritiku. Ne vjerujem da ju ti ne vidiš. Imaš li dovoljno hrabrosti za nju se ispričati?

a markulinu želim pod hitno novi avatar i novu diplomu - jer ovo je stvarno grozno

Ak tak gledaš onda je svaka čestitka potencijalna kritika, jer tom logikom ak mi netko poželi sreću, zdravlje i ljubav, mogu zaključiti da misli da sam nesretna, bolesna i da me nitko ne voli.

Cijeli post koji sam napisala bio je u šaljivom tonu, čisto da malo razbijem monotoniju uobičajenog čestitanja i da svakome od vas poželim nešto osobno, da vidite da vas čitam, da vas doživljavam kao stvarne osobe, a ne kao sličice na avatarima.
Nije mi namjera bila nikoga uvrijediti, niti negativno kritizirati.
Ne iznenađuje me tvoja reakcija, jer ti voliš stvari izvući iz konteksta i onda se, potpuno nepotrebno, držati uvrijeđeno. Već si mi to jednom napravio, sjećaš se?
Pritom (slučajno?) zaboravljaš da si i sličicu u avataru i titulu sam tu napisao upravo zato da ju mi vidimo.
Kako je sve na forumu podložno komentarima, ne vidim zašto bi tvoj avatar bio sveta krava, i na koncu zašto bi se meni morao sviđati.
Ja ti želim i ljepši avatar i novu diplomu (ako sam dobro shvatila iz tvojih postova ti se školuješ dalje?), i da ta titula bude još zvučnija.

Imam hrabrosti (?!?) za ispriku, samo prije nego se ispričam moram osjetiti potrebu da to učinim.
Drugim riječima, nije mi se problem ispričati kad pogriješim. Ne vidim da sam tu nešto pogriješila, znam što kome želim i znam da ne želim nikome ništa loše.
Prema tome, mogu se ispričati, ali kome treba kurtoazna isprika radi isprike?

Zapravo, kad bolje razmislim, evo ga: Ispričavam ti se što sam te uopće uvrstila u svoj čestitarski post i što sam ti bilo što poželjela. Oprosti. Neće se ponoviti.
Eto, nadam se da ćeš ispriku uvažiti.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

amarkulin

  • Gost
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #43 : Siječanj 03, 2011, 09:12:31 poslijepodne »
Goričanka, sraćkaš bezveze. Lijepo si napisala:

a markulinu želim pod hitno novi avatar i novu diplomu - jer ovo je stvarno grozno

Nitko ti ne brani da napišeš što god hoćeš o mom avataru, mojoj diplomi, frizuri ili bilo čemu. Ali kad to staviš u svoju čestitku - onda je to ružno, prljavo i nisko.

Ne, ne moraš se truditi dalje mi objašnjavati neobjašnjivo (svi su te pročitali) - upravo te idem staviti na ignore listu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: SRETNO VAM NOVO LETO
« Odgovori #44 : Siječanj 03, 2011, 09:35:11 poslijepodne »
Koji forum, ni cestitke nemogu normalno proci... pardon, nije forum kriv, nego ljudi koji su tu.