Autor Tema: Nova visokoškolska ustanova - RBA program  (Posjeta: 3127 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Nova visokoškolska ustanova - RBA program
« : Veljača 07, 2010, 08:00:09 poslijepodne »
U Zagrebu je otvoren novi centar za napredno poslovno obrazovanje. Iako djeluje u okviru ustanove s dugogodišnjim iskustvom u obrazovanju specijaliziranih kadrova, ovaj novi program podigao je razinu poslovnog obrazovanja do međunarodnih standarda. Riječ je o programu 'Remetinec Business Academy'.

Program obrazovanja u ovoj akademiji može trajati i desetak godina, ovisno o kolegijima koje kandidat odabere. Plan i program školovanja uključuje predmete kao što su:

"Fiktivne fakture i off-shore računi"
"Kako kupiti sebi dionice poduzeća novcem istog tog poduzeća"
"Kako usluge plaćati do pet puta više, i kome"
"Zapošljavanje političkih podobnika"
"Davanje rizičnih kredita obitelji i prijateljima"
"Davanje petama malo vitra"

Akademija je zatvorenog tipa, a osim školovanja kandidati dobivaju i smještaj i prehranu za vrijeme cijelog školovanja. Namijenjena je usavršavanju visokih menadžerskih kadrova i u njoj mjesto dobivaju samo kandidati koji su se već iskazali u upravljanju javnim i državnim poduzećima. Trenutno se u ovoj ustanovi školuje više od tuceta menadžera hrvatskih javnih poduzeća.

Zanimanje za program akademije je izuzetno.

Upis polaznika provodi Državno odvjetništvo Republike Hrvatske, samo na preporuku Vlade RH.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Nova visokoškolska ustanova - RBA program
« Odgovori #1 : Veljača 09, 2010, 05:17:53 poslijepodne »
Pa dobro. Nije loše. Baš neki dan mi Joca Vancuver poslao zadatke koje njegov mali Mileni ima u školi, predmet matematika.
Zo je ko i ova škola, ali počinje od nižih razreda. Evo zadaci od profesora matematike.

 ;)Zadaci iz matematike u Zemunu

1) Mali Aca ima četiri grama kokaina. Ako 1 / 8 proda Zeki za 5 eura a 1 / 4
Goksiju za 10 eura, kolika je ulična vrednost onoga što mu ostaje?

2) Beli dobija 2000 eura za ukradeni BMW, 1000 za ukradeni Golf 5 i još 2500 za Audi A8. Ako ukrade jedan BMW i 2 Golf 5, koliko Audija treba da mazne da bi imao ukupno 9000 eura?

3) Kiza je dobio 6 godina za ubistvo, a od naručitelja je dobio 10 000 eura.
Ako njegova žena troši 100 eura mesečno, koliko para će mu ostati kad  izađe iz ćuze?
Dodatno pitanje: Koliko vremena će još morati ležati ako ubije gaduru koja mu jepotrošila pare?

4) Šone je ukrao Ganetov Kavasaki. Dok Šone beži brzinom od 100 km na sat, Gane vadi pištolj. Ako mu treba 7 sekundi da izvadi utoku, repetira je i ispali, koliko daleko može stići Šone dok ga ovaj ne obori?

 ;)
Ko to tamo peva?

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nova visokoškolska ustanova - RBA program
« Odgovori #2 : Veljača 09, 2010, 05:56:09 poslijepodne »
U Zagrebu je otvoren novi centar za napredno poslovno obrazovanje. Iako djeluje u okviru ustanove s dugogodišnjim iskustvom u obrazovanju specijaliziranih kadrova, ovaj novi program podigao je razinu poslovnog obrazovanja do međunarodnih standarda. Riječ je o programu 'Remetinec Business Academy'.

Program obrazovanja u ovoj akademiji može trajati i desetak godina, ovisno o kolegijima koje kandidat odabere. Plan i program školovanja uključuje predmete kao što su:

"Fiktivne fakture i off-shore računi"
"Kako kupiti sebi dionice poduzeća novcem istog tog poduzeća"
"Kako usluge plaćati do pet puta više, i kome"
"Zapošljavanje političkih podobnika"
"Davanje rizičnih kredita obitelji i prijateljima"
"Davanje petama malo vitra"

Akademija je zatvorenog tipa, a osim školovanja kandidati dobivaju i smještaj i prehranu za vrijeme cijelog školovanja. Namijenjena je usavršavanju visokih menadžerskih kadrova i u njoj mjesto dobivaju samo kandidati koji su se već iskazali u upravljanju javnim i državnim poduzećima. Trenutno se u ovoj ustanovi školuje više od tuceta menadžera hrvatskih javnih poduzeća.

Zanimanje za program akademije je izuzetno.

Upis polaznika provodi Državno odvjetništvo Republike Hrvatske, samo na preporuku Vlade RH.


Nisi ništa napisao za stipendije, jel to RBA daje stipendije ili hrvatske banke(mada to ne postoji) općenito? ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Nova visokoškolska ustanova - RBA program
« Odgovori #3 : Veljača 09, 2010, 06:06:17 poslijepodne »
.........
Nisi ništa napisao za stipendije, jel to RBA daje stipendije ili hrvatske banke(mada to ne postoji) općenito?

Da bi bili uključeni u program prvo morate riješiti matematičku nejednadžbu sa xyz na 4  nepoznanica koju je postavio dobola.  ;)
On bi odmah stipendiju, prvo se treba dokazati.  ???

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nova visokoškolska ustanova - RBA program
« Odgovori #4 : Veljača 09, 2010, 08:58:06 poslijepodne »

Da bi bili uključeni u program prvo morate riješiti matematičku nejednadžbu sa xyz na 4  nepoznanica koju je postavio dobola.  ;)
On bi odmah stipendiju, prvo se treba dokazati.  ???

Pa kaj kod nas ne ide prvo stipendija, pa dokazivanje pa onda na taj novi "RBA"? :D

plemenitashica

  • Gost
Odg: Nova visokoškolska ustanova - RBA program
« Odgovori #5 : Veljača 13, 2010, 12:16:52 poslijepodne »


Uvedena je i nova tramvajska linija za RBA