Autor Tema: Nove plinske boce  (Posjeta: 43958 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tur

  • Gost
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #15 : Siječanj 12, 2010, 06:05:43 poslijepodne »
Dati 200 kuna samo da bi imal ljepšu bocu koju ionak vadim jednom u mjesec dana? Tko ima love nek izvoli. Starim bocama isto niš ne fali.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #16 : Siječanj 12, 2010, 09:55:01 poslijepodne »
e  al ak  nabavim tu bocu,  potrošim to kaj je unutra, koliko onda košta   opet nova prazna  za novu punu?  isto  200 kn  ili...?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #17 : Siječanj 12, 2010, 10:14:54 poslijepodne »
Ne samo se plati cijena plina, mislim da je to oko 90,00kuna
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #18 : Siječanj 12, 2010, 10:16:55 poslijepodne »
neznam  možda   bi zbog težine uzela, jer   se   strgam dok  ovu vučem,  bum vidla  još. Malo mi je previše  tih  292 kn...... >:(

shaka zulu

  • Gost
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #19 : Siječanj 12, 2010, 10:26:34 poslijepodne »
...............

Pl.,koji če ti kua flaša ak ju dosad nisi imala?Kaj za ukras?.

Pa skoro, ova najmanja je baš zgodna plavoobojena, najljepša.
Ne, imam ono narančasto ruglo ali malo, ali rijetko koristim tj ja opće ne.

.........;da ju mečem nutre i da ju vadim van.
Kak i još jenu stvar...

Kunta..... do bi se to od vas nadal?  ???

Zakaj?
Kaj?
Kaj imaš sad protiv CDa?
Il si ti na nekaj drugo mislila?

 ^-^  ^-^  ^-^

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #20 : Siječanj 12, 2010, 11:58:54 poslijepodne »
neznam  možda   bi zbog težine uzela, jer   se   strgam dok  ovu vučem,  bum vidla  još. Malo mi je previše  tih  292 kn...... >:(

Ma nije 292, nego 200. Ovih 90 Kuna i tak i onak moraš platit za plin, tak da to nemre ići u računicu za usporedbu boca.

Sama razlika u boci, i to samo u boci, te košta točno 200 Kuna.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #21 : Siječanj 13, 2010, 02:44:24 poslijepodne »
neznam  možda   bi zbog težine uzela, jer   se   strgam dok  ovu vučem,  bum vidla  još. Malo mi je previše  tih  292 kn...... >:(

Dobro, kaj nemaš nikoga da tegli umjesto Tebe?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #22 : Siječanj 13, 2010, 02:46:00 poslijepodne »
neznam  možda   bi zbog težine uzela, jer   se   strgam dok  ovu vučem,  bum vidla  još. Malo mi je previše  tih  292 kn...... >:(

Ma nije 292, nego 200. Ovih 90 Kuna i tak i onak moraš platit za plin, tak da to nemre ići u računicu za usporedbu boca.

Sama razlika u boci, i to samo u boci, te košta točno 200 Kuna.
200 je točno, ali ukupno je potrebno odjednom izdvojiti 292 kunića.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #23 : Siječanj 13, 2010, 04:49:10 poslijepodne »
neznam  možda   bi zbog težine uzela, jer   se   strgam dok  ovu vučem,  bum vidla  još. Malo mi je previše  tih  292 kn...... >:(

Dobro, kaj nemaš nikoga da tegli umjesto Tebe?
nemam,moram sama tegliti nažalost

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #24 : Siječanj 13, 2010, 04:50:22 poslijepodne »
neznam  možda   bi zbog težine uzela, jer   se   strgam dok  ovu vučem,  bum vidla  još. Malo mi je previše  tih  292 kn...... >:(

Ma nije 292, nego 200. Ovih 90 Kuna i tak i onak moraš platit za plin, tak da to nemre ići u računicu za usporedbu boca.

Sama razlika u boci, i to samo u boci, te košta točno 200 Kuna.
200 je točno, ali ukupno je potrebno odjednom izdvojiti 292 kunića.
o   tom i govorim da treba odmah  iskeširati  292 kn, valjda bude  sve ok....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #25 : Siječanj 13, 2010, 05:08:13 poslijepodne »
A,da probaš rivati il vleči?Dečja kolica,adaptacija nekakove torbe za šoping z kotači,nekaj z reciklažnoga...-ovak i dale moraš se delati z kičmum a ne z glavum...
Dostava?

Offline Regulus

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #26 : Veljača 03, 2010, 12:22:52 prijepodne »
Ma za nove boce se ne isplati dati 200Kn.
Moji starci su nabavili jednu kupili su je jer nisu imali izbora, benzinska u gorici više nije imala čeličnih kad su starci došli kupiti plin, sve je bilo ok s prvom bocom, lijepa, čista, lagana (osjeti se razlika), vidiš koliko ima plina u njoj ako staviš svijetlo iza boce (boca je poluprozirna). Samo da bi to napravio moraš izvaditi bocu iz ormarića, to je ok jednom ali stalno bocu vaditi iz ormarića je tlaka.
A kad su potrošili bocu druga boca je već bila korištena, izgleda da su ju prethodni vlasnici držali blizu štednjaka jer je bilo na boci masti, brašna i sličnog. I to je bilo nemoguće očistiti kad se prljavština uvukla u proreze na vanjskom omotaču boce. Još sam dobio bukvicu, što nisam izabrao ljepšu bocu, kao da sam mogao birati. Toliko o pranju boca u punionici. Baš me zanima kako će ta boca izgledati za godinu dana kad par puta promjeni vlasnika.

Ja osobno naručujem dostavu plina, razlika između benzinske i dostave je cca. 15Kn (barem je tako kod dostavljača PLAM) što znači da mogu 13 puta naručiti plin za 200Kn a da budem na istom a uopće ne teglim bocu, još ako žena naruči i dostavljač zamjeni bocu ..... niti ne znam da se mijenjala boca :)
Samo da to još objasnim starcima .....  :( za njih je petnaest kuna petnaest kuna, pogotovo ako ulove mene ili brata da odemo po plin.

bdw. da li se tko sjeća Ininih akcija za ljeto? Zamjeni kamp bocu za malu 7,5kg bocu .... kladim se da će ove godine biti zamjeni čeličnu bocu za kompozitnu i to sve za 0Kn.
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2010, 11:04:10 prijepodne Regulus »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #27 : Veljača 03, 2010, 08:46:24 prijepodne »
I to je bilo nemoguće očistiti kad se prljavština uvukla u proreze na vanjskom omotaču boce. Još sam dobio bukvicu, što nisam izabrao ljepšu bocu, kao da sam mogao birati. Toliko o pranju boca u punionici. Baš me zanima kako će ta boca izgledati za godinu dana kad par puta promjeni vlasnika.

Strašno – zovite one „potrošače“ ili kak se već zovu.
Pa to ne smije postati praksa.
Treba onima koji ne donesu čistu bocu (kad je prazna lakše ju je pobrisati nego kad je puna) jednostavno uskratiti zamjenu. Ili naplatiti.

Ili može li se ta mrežna plastika koja obavija ostaviti u trajno vlasništvo, a samo mijenjati prozirnu bocu?
………..još ako žena naruči i dostavljač zamjeni bocu ..... niti ne znam da se mijenjala boca.

nekad imate sreće..  ;)

Samo da to još objasnim starcima .....    za njih je petnaest kuna petnaest kuna,..

Kao i svim starcima, penzionerima.   :-\ Mene sablažnjava kad ih vidim da idu plaćati režije točno u onu ustanovu čiji račun plaćaju. A kad su tek išli tamo u Velkom na kraj Gorice? Valjda budemo i mi takvi. Osim ako nam plaćanje internetom ostane u navici i pod stare dane iako budemo imali vremena na bacanje.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #28 : Srpanj 10, 2010, 10:01:05 prijepodne »
Kakove su ovo nekakove žute boce?
Videl sem je Vukojevcu na benzinske i na par kamionov...Zgledaju jednak "metalno" kak i naranđaste,isti model.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: Nove plinske boce
« Odgovori #29 : Srpanj 10, 2010, 03:54:53 poslijepodne »
Kakove su ovo nekakove žute boce?
Videl sem je Vukojevcu na benzinske i na par kamionov...Zgledaju jednak "metalno" kak i naranđaste,isti model.
http://www.crodux-plin.hr/