Autor Tema: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju  (Posjeta: 15988 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #15 : Srpanj 25, 2010, 12:00:07 poslijepodne »
cemu panika...pa narucena je prometna studija za 3 ulice u vg.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #16 : Srpanj 25, 2010, 12:02:55 poslijepodne »
Z ovakvem radnem vremenom moš jedino da se nakačiš na brzoglas...0minus24.

Zakaj??

Nitko nema vremena za napraviti neki korak licem u lice, ali svi imaju vremena smrditi 27 sati dnevno na internetu??

Znam samo da ono što želiš napraviti - to i možeš napraviti, ostalo je demagogija i traženje izgovora...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #17 : Srpanj 25, 2010, 12:05:20 poslijepodne »
cemu panika...pa narucena je prometna studija za 3 ulice u vg.

A koga to zanima??

Najvažnije je imati izgovor za hračkaonu, imala ista utemeljenost ili ne...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #18 : Srpanj 25, 2010, 10:22:48 poslijepodne »
Nitko nema vremena za napraviti neki korak licem u lice, ali svi imaju vremena smrditi 27 sati dnevno na internetu??

Ne znam kako je s drugima, ali u vrijeme kad ja imam vremena za smrdenje po internetu od nadležnih službi nitko ne radi. Npr. evo sad sam se vratio s puta, navratio bih do grada, ali tamo nikog nema bez obzira na 0-24.


shaka zulu

  • Gost
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #19 : Srpanj 25, 2010, 10:43:36 poslijepodne »
Pa jel' teško pitati nadležne?
A zakaj nitko ovdje ne ode u Poglavarstvo ili navrati tamo u pauzi ili dok se vrzma oko placa i pita, neće nikoga streljati ni izbiti mu zube zbog toga...? Kaj je tak teško pitati gore na drugom katu?
Z ovakvem radnem vremenom moš jedino da se nakačiš na brzoglas...0minus24.
Zakaj??
Nitko nema vremena za napraviti neki korak licem u lice, ali svi imaju vremena smrditi 27 sati dnevno na internetu??
Znam samo da ono što želiš napraviti - to i možeš napraviti, ostalo je demagogija i traženje izgovora...

Neznam kaj čekaš,zdigni hemeroide ze stolca i pitaj,delaju ti do pol tre...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #20 : Srpanj 25, 2010, 11:55:06 poslijepodne »
Neznam kaj čekaš,zdigni hemeroide ze stolca i pitaj,delaju ti do pol tre...

Iskreno, ja sam pital vas kaj prosipate žuč zbog nekakve jebene Pleške ulice, za koju ja ni ne znam di se nalazi, tak da buju moji hemići mirovali po tom pitanju, obzirom me takva događanja u Gorici brinu kao i problemi puberteta muha u Patagoniji... otprilike nekak kao i Goričane kak brinu problemi okolice njihova "velegrada"... kad bu trebalo pitati za nadstrešnicu na željezničkoj stanici u Mraclinu ili nekaj slično, znam da to nebum pital ovdje...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #21 : Srpanj 26, 2010, 12:22:14 prijepodne »
E,moj Sleđ...
Od 20 postov tvoje je 6,a tema te "brine kao i problemi puberteta muha u Patagoniji"...Kaj bi tek bilo da te interesera..?
Ti znaš čoveka spraviti v smej.  ^-^  ^-^  ^-^

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #22 : Srpanj 26, 2010, 12:25:41 prijepodne »
Ne razlikuješ to kaj sam htio reći, pa to poistovjećuješ sa mojim interesom, kojega tu nema - a to je i tebi jasno, jer nit stanujem u Gorici, nit znam di ta ulica je, i nekak mi se baš za istu živo jebe...

Ja govorim cijelo vrijeme o principima, o tome da je puno manji trud i puno brže pitati tam di znaju o čemu se radi, a jel ta ulica Pleška, Sisačka ili Mlatimudanska - i opet mi se JEBEEEE... velim da je isti princip za sve ulice i sva pitanja tog tipa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #23 : Srpanj 26, 2010, 07:06:28 poslijepodne »
Ja sem pital R.Repača ovu jesen/zimu da bu gotov i rekel je v 6. mesecu.Lega je dobil pred nekaj časa odgovor da bu na jesen...A da bu,samo nebo zna,ma kulko ti/ja pital i hodočastil.
A i koji če mi kua internet i portal ak moram se na žgance rešavati..?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #24 : Srpanj 26, 2010, 08:22:08 poslijepodne »
Pa sve nabrojano je podosta manjkavo, očito...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #25 : Srpanj 26, 2010, 09:49:01 poslijepodne »
Jedino kaj ce kasnije trebati napravitri to je promjeniti ime ulice... nemre se vise zvati pleska ako po njoj nemres na pleso!

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #26 : Srpanj 26, 2010, 10:13:35 poslijepodne »
A i koji če mi kua internet i portal ak moram se na žgance rešavati..?

Upravo tako.

Onda nek se vrneju 50 godina natrag, zgase taj celi sajt i nek šparaju nofce ak to ne znaju održavati s aktualnim informacijama.
A za glupiranje po Twitteru se ima i vremena i volje? I kakve koristi od toga? Čisto preseravanje.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #27 : Srpanj 27, 2010, 12:00:39 prijepodne »
Jedino kaj ce kasnije trebati napravitri to je promjeniti ime ulice... nemre se vise zvati pleska ako po njoj nemres na pleso!

More glat ostati Pleška,jel bu plešiva po prometu...  ;D

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Unatoč peticiji obrtnika i stanara Pleška ostaje slijepa
« Odgovori #28 : Kolovoz 07, 2010, 04:14:00 poslijepodne »
http://www.vecernji.hr/zagreb/unatoc-peticiji-obrtnika-stanara-pleska-ostaje-slijepa-clanak-175925

Piše: Lana Kovačević/VLM
Obrtnicima, ali i stanarima Pleške ulice – unatoč peticiji koju su potpisali i predali dogradonačelniku Stjepanu Kosu – želja neće biti ostvarena. Pleška ulica ostat će slijepa. Naime, Hrvatske ceste imaju lokacijsku dozvolu i posebne uvjete od Ministarstva prometa, a kako poručuju iz Grada, baš zbog toga nije im dozvoljeno spajanje Pleške na Ulicu Hrvatske bratske zajednice. Podsjetimo, Večernji list je pisao o stanarima te ulice, u kojoj 18 malih obrtnika koji tamo imaju svoje radionice, trgovine i ugostiteljske objekte, otkako su radovi na sjevernoj obilaznici bilježe pad prometa za čak 60 posto. Kako su poručili iz Grada, drugi tjedan održat će se sastanak i pokušati naći rješenje koje bi zadovoljilo stanare, no ono svakako nema veze s obilaznicom što se radi prema lokacijskoj dozvoli.

Ovo je, nažalost, već drugi put kako stanari ostaju bez konkretnog odgovora. Naime, na dva poslana upita dobili smo isti odgovor – sljedeći tjedan. (lk/VLM)


Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Pleška postala slijepa ulica, a njezini obrtnici zato propadaju
« Odgovori #29 : Kolovoz 11, 2010, 10:35:43 prijepodne »
pa na godisnjem su....