Autor Tema: Vesna ŠO  (Posjeta: 74631 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #150 : Lipanj 26, 2010, 11:46:51 prijepodne »
da je sklon raditi incidente to sigurno, još nema obraza pa napada i žene kao što je napao Vesnu Škare Ožbolt ispred gradske uprave... sramota!!!

Znači od njega mogu očekivati da če me i fizički napasti ako ne mislim kao on ???
 ako imam drugačije mišljenje od njega  ???




Ako te prepozna, ili bar ako misli da te prepoznao, kao sto je nasrnuo na jednu osobu jer je mislio da je ta osoba opet izvjesna osoba sa foruma, da... zauzmi gard i budi spreman :))

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #151 : Srpanj 21, 2010, 04:39:49 poslijepodne »
Jeste li doživjeli kakve neugodnosti na velikogoričkoj političkoj sceni?

Najveća neugodnost koju sam doživjela bila je kada mi se lokalni čelnik HNS-a unio u lice, a iz usta mu se širio zadah alkoholnih para, da bi nakon toga i fizički nasrnuo na mene. No, obranila sam se vrlo uspješno pa mu takvo što više ne pada na pamet.

http://www.demokratski-centar.hr/ogranci/item/1176-ja-sam-%C5%BEena-koja-se-ne-da-uni%C5%A1titi

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #152 : Srpanj 21, 2010, 10:52:11 poslijepodne »
Već dugo nisam čula toliko laži i sebeljublja.Kako će joj biti gadan pad,a onda ćao u vječni zaborav.I nedaj Bože takvog zla da dođe na Pleso,jer bi samo mogla prouzročiti nešto loše,ali znali budu Plešani s takvim uzurpatorima.
Nekak mi se ustvari čini da s toga nebu niš jer nemre podnesti Hns ,a prva susjeda joj je istaknuta haenesova aktivistica i vječnica čini mi se u uagrebačkoj županiji.Kak bu to podnesla?

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #153 : Srpanj 22, 2010, 09:31:11 prijepodne »
Mojca stvarno pretjeruješ! Počinješ zvučati kao da ti netko iz HNS-a plaća...

Nije VŠO lagala, pijani Lučić ju je napao i izvrijeđao ispred gradske uprave i tome su svjedočili brojni goričani.
 Za  Lučića je poznato da se napije i baulja gradom djeleći nekakve papire i galami na ljude.
Za mene je to sramota za stranku koja ima takvog člana, a kamoli vjećnika u gradskom vijeću.

mojca gledaj stvari objektivno jer je tvoj pisanje smiješno, lupaš bez veze. Daj već jednom napiši nešto što stoji i ima argumente. Daj da polemiziramo na bazi argumenata, a ne na lažima i negiranju istine. Ako to nemožeš onda nemoj niti pisati u ovim temama.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #154 : Srpanj 22, 2010, 10:15:35 prijepodne »
Gdje si pročitao da to za Lučića nije istina.
Unio joj se u facu i gurnuo je,nije lijepo ali vjeruj onako kako građani razmišljaju bit će sretna ako na tome ostane.
Nema s time veze HNS.netreba mi nitko platiti i nikad neće jer ne spadam u vrstu ljudi koja iznosi tuđa mišljenja.Govorim isključivo u svoje ime ,a temeljeno na razgovoru sa povečim brojem građana.Znači argumentirano.Ljudima je zlo od načina na koji se mjenja vlast.Bio to HDZ,SDP,HNS,DC,HSS,HSLS ;HSP......ili netko drugi .nisam naišla ni na jednog koji bi odobrio način na koji je to Ožboltica napravila ili bilo tko prije nje.Zato kažem da tekst kako je napisan i taj intervju je promašen jer zaista nema veze sa stvarnošću ,a govorim sa argumentima i na temelju saznanja od velikog broja naših građana različitih dobnih i obrazovnih skupina.Njene noge na kojima stoji su  jako klimave,ni naknada koju će dobiti kao predsjednica gradskog vijeća neće joj pomoći da nađe i plati tako dobrog stolara koji bi joj učvrstio nogena kojima stoji.To je već sad svršena priča.Imaš pravo na svoje mišljenje,kao i ja na svoje.Ali će građani presuditi,ali loše po nju.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #155 : Srpanj 22, 2010, 11:53:29 prijepodne »


Nije VŠO lagala, pijani Lučić ju je napao i izvrijeđao ispred gradske uprave i tome su svjedočili brojni goričani.


ak čovjek popije jedan škropec osjeti se alkoholna para, na temelju toga tvrditi "pijani Lučić" kao i da VŠO nije lagala, suludo prodavati to, najvećem dijelu velikogoričana, osim toga izvlačite temu iz naftalina.

Uz to sused, ako si netko malo i popije, taj se strezni, ali oni koji su kvarni ti se nikada ne poprave, a VŠO je ta, ;D tak da ti ona nema šanse za popravak. Može napraviti i 1000 ovakvih "argumentirano" naručenih članaka, neće joj pomoći. ;D ;D ;D

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #156 : Srpanj 22, 2010, 01:44:33 poslijepodne »


Nije VŠO lagala, pijani Lučić ju je napao i izvrijeđao ispred gradske uprave i tome su svjedočili brojni goričani.


ak čovjek popije jedan škropec osjeti se alkoholna para, na temelju toga tvrditi "pijani Lučić" kao i da VŠO nije lagala, suludo prodavati to, najvećem dijelu velikogoričana, osim toga izvlačite temu iz naftalina.

Uz to sused, ako si netko malo i popije, taj se strezni, ali oni koji su kvarni ti se nikada ne poprave, a VŠO je ta, ;D tak da ti ona nema šanse za popravak. Može napraviti i 1000 ovakvih "argumentirano" naručenih članaka, neće joj pomoći. ;D ;D ;D

Ma daj koji jedan škropec?!?!?  Pa ja njega nikad nisam vidio trijeznog, stalno je pod utjecajem alkohola!

E moj jožica kakav si ti karakter kad me prvo optužuješ za nešto i kad ti ja argumentirano dokažem da si u krivu, ti samo zašutiš i nastaviš me prozivati na drugoj temi i tako stalno. Vidi se da na forumu izvršavaš partijske zadatke jer samo kenjkaš, i provociraš.

Daj malo ohladi, uzmi bicikl provozaj se, bar ti je jezero blizu pa malo ohladi glavu, vani je pakleno vruće.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #157 : Srpanj 22, 2010, 02:12:57 poslijepodne »
A da ne izvršavaš ti partijske zadatke,a spočitavaš drugima ono što ti činiš.

Kak te bu bolelo kad vesnica brzo zleti,bez obzira kaj si bude ispunila želju da sjedne u fotelju i bude niš koristi predsjednica gradskog viječa.Kratko bu trajalo to likovanje.

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #158 : Srpanj 22, 2010, 02:42:06 poslijepodne »
ma daj mojca zvučiš kao GBR.
Ta funkcija joj je bila zagarantirana koalicijskim sporazumom i još je bila toliko fer i prepustila ju GBR iz HNS-a jer su time ucjenili ulazak u postizbornu koaliciju kako bi imali većinu u vijeću.

 

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #159 : Srpanj 22, 2010, 04:08:43 poslijepodne »
A kak mojca moze drugacije zvucati? Pa skola je to... ili bolje receno hipnoza hahahhaa

sused

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #160 : Srpanj 22, 2010, 04:28:35 poslijepodne »
A kak mojca moze drugacije zvucati? Pa skola je to... ili bolje receno hipnoza hahahhaa

telepatija....hheeh ;D

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #161 : Srpanj 22, 2010, 04:46:20 poslijepodne »
E prijatelji,ko se zadnji smije..........

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #162 : Srpanj 22, 2010, 09:27:45 poslijepodne »
Opa, mojca nekaj zna? Ajdfe mojca, podjeli to sa nama, nemoj biti skrta...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #163 : Srpanj 22, 2010, 09:52:39 poslijepodne »



Ma daj koji jedan škropec?!?!?  Pa ja njega nikad nisam vidio trijeznog, stalno je pod utjecajem alkohola!

E moj jožica kakav si ti karakter kad me prvo optužuješ za nešto i kad ti ja argumentirano dokažem da si u krivu, ti samo zašutiš i nastaviš me prozivati na drugoj temi i tako stalno. Vidi se da na forumu izvršavaš partijske zadatke jer samo kenjkaš, i provociraš.

Daj malo ohladi, uzmi bicikl provozaj se, bar ti je jezero blizu pa malo ohladi glavu, vani je pakleno vruće.


Jedan od rijetkih koji ima karaktera i poštenja,  borbe za svoj kraj i javno dobro, protiv pohlepe, lopova i kvarnosti, partitokratije a i kad je pod utjecajem "alkoholnih para", (kad popije škropec) i kao takav bolji je od raznih VŠO, Antiša, pijavica, S zavoja i inih, da to je g.Lučić, pravi narodni tribun i turopoljac. Pa koga smeta, neka pati.

sused, tebi nešto ponekada nema smisla dokazivati, jedna naroda kaže: pametniji popušta, pa se ponekada kada si ti u pitanju držim te narodne.
Mene prozivaš da izvršavam partijske zadatke, sudiš po sebi ili? Iznosim moj stav i svoje mišljenje, nekoliko puta sam napisao, ja sam svoj i božji, prema tome to što nemam dobro mišljenje o VŠO ja izvršavam partijske zadatke po tebi, pa onda partijske zadatke izvršava 50000 velikogoričana, glupost. :-\

I nemoj se puno brinuti za mene, ja sam uvijek hladne glave, bez obzira koliko je vani vruće, hladim se sladoledom na moru i u ugodnoj morskoj vodi a imam i dobru hladovinu, čak me ni ti nemožeš izbaciti iz takta skup zajedno sa VŠO i svim ostalim pijavicama.
Javi se Zoranu Žicu, s njim ćeš sigurno se moći bolje i ugodnije spominjati. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Vesna ŠO
« Odgovori #164 : Srpanj 23, 2010, 07:55:27 prijepodne »
Citat:
Jedan od rijetkih koji ima karaktera i poštenja,  borbe za svoj kraj i javno dobro, protiv pohlepe, lopova i kvarnosti, partitokratije a i kad je pod utjecajem "alkoholnih para", (kad popije škropec) i kao takav bolji je od raznih VŠO, Antiša, pijavica, S zavoja i inih, da to je g.Lučić, pravi narodni tribun i turopoljac.

He..he..Joža naj me nasmijavati, tebi fakat pod hitno treba specijalistički tretman u nekoj od medicinskih Ustanova....reci mi kako je onda moguće da je navedeni s takvim narečenim karakteristikama dobio zabranu dolaska u Goričku birtiju TUR..??????....imam saznanja da niti u ostalim normalnim Goričkim birtijama nije dobrodošao osim u "LIRU" ...