Autor Tema: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica  (Posjeta: 51643 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #60 : Veljača 10, 2010, 01:24:15 poslijepodne »
Interesantna matematika. ???
Ako sam ja dobro skužio VFK je na svakog " potjeranog" člana dobila dva nova. ;)
Dakle svaki potjerani član je vredeo dvoje novih članova. :-\
Bogme je onda VFK očistila kukolj iz svoje kuruze. ^-^

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #61 : Veljača 10, 2010, 02:33:45 poslijepodne »
...
Ja recimo zamjeram Žicu što se ne javlja ovdje, što nije niti slova napisao čak niti za predsjedničkog kandidata njegove stranke kad se to očekivalo.
Treba se dokazivati od početka, a Žic to ne radi. I treba se dokazivati među ljudima, a ne samo pristašama u stranci. To je kriva postavka.

A,VFK se kakti javla i piše...Stranice.Stranice,amo.

Nema Kunta, nema....
A VFK se dokazuje ako nikako kroz rad GV, a Žic nikako, a ima priliku. O tome sam pisala.
Zato jer se on ovdje logiral i napisal jedan ili dva posta.

Inače, pa vidite da stalno tražim da nekoga imenuju već jednom.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #62 : Veljača 10, 2010, 03:45:36 poslijepodne »
Ovo je egzaktno politička matematika...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #63 : Veljača 16, 2010, 10:58:49 prijepodne »
Je li Gorički SDP-e zaslužio da im na čelu bude osoba moralno upitnih osobina??...Kaj je VFK napravila da SDP-e bude vodeća politička snaga u Velikoj Gorici?...Tko u vijeću ima najviše vijećnika od pozicije a tko donosi odluke?...Tko je glavni?...Je li SDP-u trebalo da pristane na ucjene HNS-a samo da bi mogao reći kako je formirana vlast?...Tko u svemu tome dobiva?...Tko profitira i na uštrp koga?..Tko je sačuvao fotelju?...Odgovor je vrlo jednostavan..VFK a GBR je na uštrp SDP-a glavni, a za što su zaslužni nesposobni čelni ljudi SDP-a koji ni na koji način ne mogu parirati HNS-ovom čelnom čovjeku....Postavlja se pitanje nije li VFK da je moralna trebala odustati od kandidature??...Činjenica je da ona i njezina ekipa na lokalnim izborima nisu uspjeli...hm..debakl Picule i loš stranački izborni rezultat...svojevremeno bivši predsjednik SDP-a bez obzira što je polučio nešto postotaka više od prethodnih izbora jednostavno je odustao od kandidature jer nije uspio formirati vlast pošto poto, dakle poslao je poruku "nisam uspio nneka netko drugi proba" ..i to je u redu...za mene je to politički moralno kao i čin Jasmine Havranek koja je vratila viječnički mandat SDP-u....na žalost takvi primjeri u politici su sporadični... Ali eto da ne bi ostali samo na pustim naklapanjima nego i potkrijepili neke nama poznate istine morali bi se ponajprije pozabaviti  činjenicama koje su dovele od moraliziranja čednih ljudi u vrhu SDP-a Velike Gorice. Idemo dalje...VFK... njena prva značajnija funkcija nakon napuštanja odvjetničkih voda a to je „tajnica županijske skupštine“ koja je profesionalna funkcija. Zanimljivo je da je VFK zasjela na to radno mjesto u vrijeme kada je SDP bio na vlasti u županiji, a ni to ne bi bilo čudno da se nije hvalila svojom novom funkcijom u stranačkim krugovima, što može značit samo jedno a to je da je natječaj za to radno mjesto bio namješten.
Nakon tog njenog naglog uzleta u svijet lokalne politike i dolaska VG SDP-a na vlast u VG, naglo je zaposlen u gradskoj firmi njen sin. Ni to ne bi bilo čudno da nije firma bila u stečaju i da je na snazi bila zabrana zapošljavanja u gradske strukture. Naravno bilo bi zanimljivo vidjeti spomenuti natječaj kao i reference istog ali i reference drugih kandidata.
Samo što se pomislilo da je tu kraj njenim krakovima nepotizma, veće je na vidjelo izbilo nekoliko novih afera s Vesnom Fabijančić Križanić kao glavnom ulogom.
Nedugo nakon osvajanja vlasti u VG ista je nakon imenovanja novih direktora gradskih firmi jednom od direktora poslala (prema direktorovim riječima), oko 15-tak ljudi da ih se zaposli i naravno svi odreda su bili članovi SDP-a ili njene obitelji.
Tako je za predsjednika lokalne Vatrogasne udruge instalirala svog brata Branka Fabijančića.
Netom prije gubitka vlasti u VG kao administratora službenog web portala grada postavila je po rodbinskoj liniji osobu.
Za spomenut je njeno prekomjerno zadržavanje na funkciji „privremene pročelnice“ i sve to pod izlikom da se nikako nije moglo naći adekvatnu osobu za taj posao (radi se o urbanizmu), već je taj posao „morala“ obavljati odvjetnica.  I naravno da stvar bude još bolja tu bi bilo elemenata za DORH jer bi bilo zanimljivo ispitati koliko je kućanstava dobilo dozvolu s njenim potpisom za priključak na električnu mrežu HEP-a? Dali se ikad itko zapitao koliko je svojim djelaovanjem oštetila proračun RH kad se zna da je bez pravovaljane građevinske  dozvole je nemoguće se priključiti na električnu mrežu RH. Znači bez uplate komunalnog doprinosa koji je u prosjeku za jednu kuću oko 50.000 kuna ili manje nije teško izračunati kolikoje oštećen državni proračun.
I naravno zadnja obmana javnosti  iz kuhinje VFK je ta da je ona primljena putem „poštenog“ javnog natječaja na radno mjesto „stručni savjetnik za rad Skupštine i radnih tijela“ .  Pametnom bi bilo dovoljno i to što je izgubila sve svoje dosadašnje funkcije na koje ju je partija instalirala a o profesionalnom putu iste ne treba ni trošiti riječi već je dovoljno se prisjetiti svih onih ljudi nezadovoljnih odvjetničkim uslugama Vesne Fabijančić Križanić, pa su čak i osnovali udrugu nezadovoljnih korisnika njenih usluga. Sve je to bilo medijski popraćeno u lokalnim tiskovinama i naravno kako to biva vrijeme je sve to bacilo u zaborav.
 

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #64 : Veljača 16, 2010, 12:10:35 poslijepodne »
………. VFK……


Ovo je teško i za pročitati, za razumjeti je potrebna prilična koncentracija, za komentirati treba vremena, za istinitost „netočnih navoda“ hrpe googlanja i istraživanja, a za optužbe saznanja.

Sve u svemu prošlost – kaj ste htjeli reći ovim postom i kome?
Još jedno protupitanje – zašto se niste vi kandidirali kontra VFK ?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #65 : Veljača 16, 2010, 01:06:39 poslijepodne »
………. VFK……


Ovo je teško i za pročitati, za razumjeti je potrebna prilična koncentracija, za komentirati treba vremena, za istinitost „netočnih navoda“ hrpe googlanja i istraživanja, a za optužbe saznanja.

Sve u svemu prošlost – kaj ste htjeli reći ovim postom i kome?
Još jedno protupitanje – zašto se niste vi kandidirali kontra VFK ?

Kaj  je to teško razumjeti ???...vrlo ste revni kad se radi o nekom drugom, tj. vašim političkim protivnicima...he...tada nije važna provjera istinitosti navoda i saznanja...hm...ovo je dokaz da njegujete dvostruke kriterije.... a tu glumite borca za istinu....

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #66 : Veljača 16, 2010, 01:36:24 poslijepodne »
Muha malo ste zakasnili, izbori u SDP su gotovi, kaj Vas je snijeg negdje zatrpao pa niste stigli ranije?
Pokušao sam ovo sve pročitati s razumijevanjem ali ne ide mi baš nikako. Zašto?

1. Vrijeme i trenutak pisanja svih ovih navodnih diskriminacija VFK ???
2. Pokušaj bacanja koske između SDP i HNS koji imaju solidne partnerske odnose. ;)
3. Po Vama ispada da je cijela organizacija SDP u Velikoj Gorici luda, pazi VFK osvoji toliko glasova i skoro cijela organizacija je stala iza nje na izborima. ;D
4. Osjeća se Vaš jal prema VFK, kao i prema SDP-u. Zašto? Je li Bandić u pitanju ili ste Vi jedan nezadovoljni, odbjegli, odbačeni ili kako god hoćete SDP-ovac, dobro reče Plemenitašica, zašto se Vi niste kandidirali za mjesto predsjednika gradske organizacije SDP Velika Gorica? :'(
5. Predlažem da se javite Saši Božić tekst je kao stvoren za njegovu tiskovinu, paper trpi sve. ^-^
6. Ajd nešto i pozitivno, nahvalište GBR, spravom ali  to kod Saše će morati na cenzuru. ;)
7. sve ovo moram prihvatiti s veliko dozom rezerve zbog predhodnih 6 točaka. 8)

Muha, drago mi je da ste živi i zdravi, da ste se javili, dugo Vas nije bilo, vidi se prikupljali ste "informacije" rekla kazala  po gradu, važno je da ste Vi tu živi i zdravi fala bogu. Već smo se počeli brinuti za Vas.

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #67 : Veljača 16, 2010, 02:03:37 poslijepodne »
………. VFK……


Ovo je teško i za pročitati, za razumjeti je potrebna prilična koncentracija, za komentirati treba vremena, za istinitost „netočnih navoda“ hrpe googlanja i istraživanja, a za optužbe saznanja.

Sve u svemu prošlost – kaj ste htjeli reći ovim postom i kome?
Još jedno protupitanje – zašto se niste vi kandidirali kontra VFK ?

Kaj  je to teško razumjeti ???...vrlo ste revni kad se radi o nekom drugom, tj. vašim političkim protivnicima...he...tada nije važna provjera istinitosti navoda i saznanja...hm...ovo je dokaz da njegujete dvostruke kriterije.... a tu glumite borca za istinu....

Muhice – ja vas štujem, iako smo/ste/su drugačijih razmišljanja. Čak i ne baš previše, ali ipak odskačemo.
Zaista mi se koncentracija drapala dok sam čitala ove hrpe rečenica i optužbi koje ste napisali na račun VFK, Beus-a, BF, SDP.  :)
Skopirala sam cijeli post, stavila ga u novi office dok. i mislila „na rezance“ komenitrati,  ali sam onda shvatila da pojma nemam skoro pa ni o čemu o čemu vi pišete.

Muha – ja nisam nikad bila član SDP, ne poznajem VFK osobno, ne znam njen niti životni niti politički put, brata joj poznajem površno (znam da je vrlo OK čovjek i da se bavi vatrogastvom godinama), i kak očekujete da napišem nekaj o toj temi.
Revna sam kad imam kaj za reći, osim toga, ja sam vam jedina i replicirala, da se ne bi našli uvrijeđeni i da znate da vas pratim i čitam.

Moji politički protivnici nisu i vaši protivnici (iako bi trebali biti isti) ali ako ćemo istinito ja nemam političkih protivnika kad nisam političarka. Meni su protivnici svi oni koji djeluju kontra ovog grada, Turopolja, zavičaja, moje djedovine, države. ZNA SE koji to jesu.

I nemojte me, prosim, vrijeđati, ne njegujem  dvostruke kriterije, i vjerujte mi većeg borca za istinu i pravdu niste sreli u životu (jednom kad skočim na cesti pred vas, i kad vam velim da sam to ja  ;) , bit će vam jasno). Samo što je moj „rat“ sveden na lokalni nivo, bi se reklo domaći, tj s onim ljudima s kojima se poznam i živim pored njih. Svatko (poznati, nepoznati) čuje ono kaj me smeta ili mi ne paše čak i bez obzira na posljedice. Znam se izražavati, to mi je prednost, a i struka. Doduše, u ovim godinama ipak malo prije razmislim ili prespavam pa onda i nisam tak oštra. No, znam da me dugo čitate, i znate kaj mislim pod tim.

Ali kad se na nekoga obrušavam kao vi na VFK onda imam i podatke po meni poznatom izvoru kojeg otkrivam ili ne ovisi o procjeni ili obećanju, zato i vjerujem da i vi imate, da ne pišete iz „priča se po gradu“ nego ste bili svjedokom raznih njenih radnji.
Međutim, to je trebalo TADA/ONDA (naši stari bi rekli) „deti pod nos“, a ne danas kad ste pogubili autoritet. Se slažete?  A ja vam tu niti mogu niti želim pomoći.

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #68 : Veljača 17, 2010, 05:10:29 poslijepodne »
Ovo je teško i za pročitati, za razumjeti je potrebna prilična koncentracija, za komentirati treba vremena, za istinitost „netočnih navoda“ hrpe googlanja i istraživanja, a za optužbe saznanja.

Sve u svemu prošlost – kaj ste htjeli reći ovim postom i kome?

Koliko vidim nitko nije opovrgnuo ni jedan navod gospodina MUHE,
Što to znači prošlost? znači ako je netko postupio loše i prije tjedan dana i to je prošlost, zar nije?

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #69 : Veljača 17, 2010, 07:11:19 poslijepodne »
..............

Koliko vidim nitko nije opovrgnuo ni jedan navod gospodina MUHE,

Koliko ja vidim, vi ne čitate s razumijevanjem.
Da biste diskutirali u ovakovom zahtjevnom podforumu morali biste se prije itekako informirati o svemu što smo do sad napisali, jer očito vam nije dovoljna ova rečenica:

............Skopirala sam cijeli post, stavila ga u novi office dok. i mislila „na rezance“ komenitrati,  ali sam onda shvatila da pojma nemam skoro pa ni o čemu o čemu vi pišete.

..............
Ali kad se na nekoga obrušavam kao vi na VFK ......... zato i vjerujem da i vi imate, da ne pišete iz „priča se po gradu“ nego ste bili svjedokom raznih njenih radnji...........

Dakle, Muha je taj koji SVE ZNA. Kak mi se čini ni vi sa svojim saznanjima niste daleko.
I ako se napiše da je tekst nerazumljiv (2 forumaša koja su jedina i komentirala su navela taj problem), onda bi bilo u redu pojasniti, ili preskočiti, a nikako zahtjevati komentar.



Što to znači prošlost? .........

Ovo:

Međutim, to je trebalo TADA/ONDA (naši stari bi rekli) „deti pod nos“, a ne danas kad ste pogubili autoritet.  ...............

I pitala sam Muhu da li se slaže. ;)

Usput dobar vam dan na forumu.

acer1

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #70 : Veljača 17, 2010, 09:01:16 poslijepodne »
Gospođo slažem se dijelom s vašim postom, ali molim Vas da  samo još malo pojasnite što je to "zahtjevan podforum"?

Spočitavate MUHI da je trebao ONDA/TADA reagirati, ako me sjećanje služi upravo ste ONDA/TADA Vi iz HNS-a bili u koaliciji s dotičnom osobom, a što se Vi šutjeli?

Jedino gdje skidam kapu je kad je Beus spriječio kupovinu buseva i pokazao se kao pravi korektiv vlasti što je iznimno pohvalno.

Nije da branim MUHU ali stvarno još nitko nje negirao ni jedan navod iz njegovog teksta.

« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2010, 09:07:10 poslijepodne acer1 »

JosipJoža

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #71 : Veljača 17, 2010, 09:15:48 poslijepodne »


Nije da branim MUHU ali stvarno još nitko nje negirao ni jedan navod iz njegovog teksta.



Interesantna teza, a kak bi to netko od nas trebao reagirati na navodne navode, pa nismo mi Uskoci, Poskoci, DORH, nismo mi spavali sa VFK, bili uz nju, pratli je, prali joj zubiće, držali joj kaput i šta sve neznam, to je valjda muhica činio, možda, možda i opet možda, pa ak je sve tak kak i sam piše trebao je i reagirati, ne Vi očekujete od nas da mi reagiramo, na što? Ni luk jeli ni luk mirisali.  ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #72 : Veljača 17, 2010, 11:02:30 poslijepodne »
Gospođo....
Bi prosila da me ne oslovljavate sa gospođo.  ;)



 .....ali molim Vas da  samo još malo pojasnite što je to "zahtjevan podforum"?

Vrlo rado:

To je dio foruma koji ima izrazito zahtjevne teme, vrlo opširne  i po broju stranica i tematski i tekstualno; koje zahtijevaju pomno praćenje i pisanje  svojih, a naročito tuđih postova koji se vrlo često preklapaju, pa je i teže pratiti ako se ne prati redovito; koje zahtijevaju suvisle i argumenitrane postove/odgovore/citate, ukoliko forumaš očekuje da ga se uzima za ozbiljno i s kojim valja diskutirati, često je podforum krcat optužbama na različite adrese, često je potrebno predznanje, znanje i saznanje itakodlaje.


Vi na to niste spremni, niste educirani (sudim  po ova prva dva posta)  zato i ne razumijete što je to zahtjevan podforum. Meni bi čak i samo ime – lokalna politika već puno govorilo, čitaj: ne petljaj se u nekaj o čemu nemaš pojma jer ovdje ne prolazi čuvena poštapalica goričkog dogradonačelnika izvorno Turopoljski rečeno: ki bi da bi, ili još gore ono: „kaj su ovi napravili, ništa“. To nije moj nivo razgovora, i smatram da se na ovim temama u tom tonu i s tim stavom niti ne bi smjelo krenuti u razgovor.


Spočitavate MUHI da je trebao ONDA/TADA reagirati, ako me sjećanje služi upravo ste ONDA/TADA Vi iz HNS-a bili u koaliciji s dotičnom osobom, a što se Vi šutjeli?

S osobom koja upadne na forum, i u prvom i drugom postu optužuje, nemam kaj diskutirati.
Pogotovo ne kad mi decidirano napiše „ako me sjećanje služi upravo ste ONDA/TADA Vi iz HNS-a bili u koaliciji s dotičnom osobom, a što ste Vi šutjeli?“ jer ste u najmanju ruku smiješni, de ne budem grublja. :P :P :P

Niti sam bila u HNS-u, niti sam bila u koaliciji, niti sam šutjela, kao što ne šutim niti danas.


Muhi ništa ne spočitavam, s Muhom razgovaram i sigurna sam da Muha to razumije.


Nije da branim MUHU .........

Nije da Muha treba branitelja. Bar nisam nikad dobila takav dojam.
Kak  je napisao cjenjeni forumaš JosipJoža - "Ni luk jeli ni luk mirisali."
Ali... eto - mi odgovorni. hhihihihihihihihih - smiješno.

shaka zulu

  • Gost
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #73 : Veljača 18, 2010, 12:35:37 prijepodne »
, nismo mi spavali sa VFK,
Aj-haj!Do bi se ovoga od tebe nadejal...
"...ne skidaj gačice,ti mali praščiću..."  ^-^  ^-^  ^-^
Ni luk jeli ni luk mirisali.  ;)
Ja sem ga videl na fašniku.Kapitalec.Bar 100 kil...v komadu.  ;)

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: obljetnica foruma mladih sdp-a v.gorica
« Odgovori #74 : Veljača 18, 2010, 03:07:54 poslijepodne »
Citat:
Interesantna teza, a kak bi to netko od nas trebao reagirati na navodne navode, pa nismo mi Uskoci, Poskoci, DORH, nismo mi spavali sa VFK, bili uz nju, pratli je, prali joj zubiće, držali joj kaput i šta sve neznam, to je valjda muhica činio

Ljepo, Vi kao koalicijski partner (korektur) trebate ukazati na nepravilnosti svom koalicijskom partneru ukoliko to on čini...hm..ovdje je na djelu politička trgovina tj. podjela Gradskog blaga, odnosno Gradskih tvrtki, te prešutni ispod stola prljavi dogovor "mi imamo svoje vi svoje i nitko se nema pravo petljati u stvari od onog drugog"...he..to je zbilja ako nisi znao (he..šalim se)...evo primjera radi, kako je naš dragi uvaženi sugrađanin Mario Pejak postao direktor Čistoće???????????????...tko je od koalicijskih partnera reagirao u smislu ukazivanja da to nije dobro????....nitko...hebi ga...zakaj??????...narušiti koalicijski sporazum i dovesti u pitanje novo preslagivanje...hm...neće ići...kaj bi bilo sa sinekurama i benefitima koje ste si podijelili???...jeli to toga vrijedno????....stoga bolje ne talasaj, veži konja tamo gdje gazda kaže, hebeš porezne obveznike, građane oni ionako svašta trpe i odtrpe... .