Autor Tema: Naša djeca  (Posjeta: 2420 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Naša djeca
« : Veljača 15, 2010, 05:40:59 poslijepodne »
Stvarno su ti novinarčići ponekad idioti. (Jedan od friškijih primjera je ona jadnica kaj je sinoć na RTL intervjuirala Stipu Mesića, kao da radi u POI ili SOI ili kak se već zove ta služba. I ja bi ustala nakon takvih imbecilnih pitanja, i otišla.)

No, nije me to ponukalo, nego slijedeći tekst:

„LOVRO ŠKOPLJANAC, novi je simultani prevoditelj na HRT-u koji je posebno angažiran za prijenos Zimskih olimpijskih igara u Vancouveru, a vijest ne bi bila vijest da nije riječ o sinu premijerke Jadranke Kosor te da HRT nije pokušao fabricirati njegovu biografiju.“

„Družijanić kaže kako se u angažmanu Škopljanca radilo o preporuci, ali ne onoj iz Banskih dvora.
"Preporuka je stigla s Filozofskog fakulteta s Odsjeka za komparativnu književnost na kojem je znanstveni novak, te također s Poslijediplomskog studija za simultano i konferencijsko prevođenje. Posjeduje magisterij iz simultanog prevođenja, te dvije diplome s područja jezika.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/preporucili-ga-sin-premijerke-kosor-radi-kao-simultani-prevoditelj-za-sport-na-hrtu/475891.aspx


Mladi čovjek, apsolutno adekvatan za posao prevoditelja. To što je nečiji sin, pa i mi ostali imamo djecu, više ili manje uspješnu i želimo da nam se djeca zaposle, osamostale. Kaj je sad čudno ako je baš taj sin honorarno zaposlen.

Jedino ne razumijem čemu Družijaniću treba laž.   ???