Autor Tema: KLUB 100  (Posjeta: 3327 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vgghost

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
KLUB 100
« : Rujan 11, 2009, 12:54:25 prijepodne »
Revizija prosla, duhovi se smirili, stotka se puni. Svaka ideja o poboljsanju je dobrodosla ako ostane u okvirima minimalnog novcanog ulaganja  ::) koga ostaviti, koga izbaciti. Goricani imate rijec.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: KLUB 100
« Odgovori #1 : Rujan 11, 2009, 08:49:02 prijepodne »
Ovog DJ-a koji će voditi Pure Elektro u subotu (da, treba staviti plakat na taj nesretni facebook), ako se pokaže dobar svakako ostaviti. EBM/industrial/futurepop scena snažno raste s puno kvalitetnih izvođača po cijelom svijetu. Publika su pretežno ljudi odrasli na alternativi, old school EBM-u i electro popu 80-tih (znači ljudi oko 40 godina), a i mladi je sve bolje prihvaćaju. Bandovi nisu bezlični proizvod glazbene industrije, nego ih uglavnom čine obični ljudi koji žive od svog posla od 8 do 4. Kod nas počinju dolaziti izvođači te scene kao što su Psyche i Spetzsnaz prošle godine, Combichrist ove, nadam se da će u drugom pokušaju doći i VNV Nation i Rotersand, a znam i za još jedno veliko ime te scene koje treba doći ove godine. U klubovima se za sad ta glazba čuje samo u Boogaloo-u i povremeno Močvari, a na radiju u Varaždinu i Petrinji. Dakle, publike ima, pa ima i love.

Oživite klub cjelodnevno, uvedite wireless internet danas cijena nije problem, stavite besplatni dnevni limit prometa, a višak zaračunajte na računu uz kavu, čisto da se odbijete trolove koji bi cuclali torrente cijeli dan. Dovedite struju blizu stolova (omogućite da se struja isključi u vrijeme kad se održavaju programi) da ljudi mogu doći sjesti i povremeno odraditi nešto posla u ugodnoj atmosferi uz kavicu, ali i kakvo pecivo i sendvič. Ja bih rado i često bio gost.

Generalno, što se tiče ulaza, za klupske programe mislim da treba naplaćivati ulaz makar simbolično, a honorar DJ-a treba ovisiti o broju ulaznica.

Što se tiče promocije, napravite više taj web, stavite gore wordpress i najavljujte programe. Facebook grupu već imate, aktivirajte si twitter i druge slične kanale promocije poput shout'em mreže i komunicirajte s publikom i izvođačima.

Eto, za početak...
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: KLUB 100
« Odgovori #2 : Rujan 11, 2009, 02:22:05 poslijepodne »
Pol toga ne kužim kaj je Alen napisao  :D  ali neke stvari mi se jako sviđaju i podržavam sljedeće: cjelodnevni rad kluba, internet, kava-sendvič opcija, i na kraju klubski program za moju generaciju 35+ u najboljim godinama, i to više nego jednom godišnje!
I uvedite neke tematske večeri u tjednu tipa: jazz, etno, stand-up komičari, demo bendovi i slično ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: KLUB 100
« Odgovori #3 : Rujan 11, 2009, 02:38:21 poslijepodne »
OK, pola toga je o glazbenoj sceni koju pratim, pa navijam za svoju generaciju iz Jabuke i Kulušića krajem 80-tih.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: KLUB 100
« Odgovori #4 : Rujan 11, 2009, 02:44:29 poslijepodne »
To je i moja generacija  ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: KLUB 100
« Odgovori #5 : Rujan 11, 2009, 03:38:01 poslijepodne »
I moja isto :)

Offline manimal

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 101
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: KLUB 100
« Odgovori #6 : Rujan 14, 2009, 04:23:21 poslijepodne »
...hebate chuck... nis ni znal da nas toliko ima... starudije  jedne  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
...mineri, padobranci i djevice griješe samo jednom...

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: KLUB 100
« Odgovori #7 : Rujan 14, 2009, 04:53:37 poslijepodne »
A da se pomaknemo za još deset godina nazad??
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline susjedi_vg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: KLUB 100
« Odgovori #8 : Rujan 15, 2009, 03:54:08 poslijepodne »
Subota, 19.09.2009. upad besplatan
(NU Breaks, UK Funky House, Dub Breaks)

BassLine DreAm gLiders

noć kroz koju ćete jako plesat!

naš ritmoss dansar će vas zagolicat i razvuč vam sinapse u jezovit cerek (dobro da se one nalaze u mozgu pa vam to neće nimalo zasmetat u ludom kršenju svih pravila bontona)


ah taj LABA:
laba će sa vas oprat svo sivilo, sastrugat će moćnim hopsalicama sa vas naslage ozbiljnog i navest vas na razmišljanje o prijavi na hr-talent show.....jer baš ste VI! king of the dance floor! (bez brige, sljedeći dan bit ćete normalni)


mc CHAKKA [ http://www.myspace.com/oldpsychomc ]
a šta reć o bivšem skretničaru iz Bezdana? onaj koj to prođe i izađe mentalno normalan može vlastitim mislima zaustavit kamion pun ljama, brojat do beskonačno triput i preć super mario brosa ulijevo!
cure, nemojte nosit skupe grudnjake jer obično odlete na NJEGA - tihu patnju i mlađih i starijih djevojaka....


t0c
spaljoza iz sela Velika Mlaka koji mora vatat muve jer ih je Mlaka prepuna :))) Kada čujete bass kako dolazi iz daljine znajte da to nije Šeki nego t0c u svom vjernom Getzu. t0c je Getz među DJima i Getz je t0c među autima. Letz Getz Totz!


(set: Deekline & Wizard, Slyde, Freestylers, Stanton Warriors, Ed Solo & Skool of Thought, Krafty Kuts, DJ Mutiny, Specimen A, Far To Loud, Tim Healey, NAPT, Drummatic Twins, 4Kuba, Mars, Quest & Odissi, Plump DJs, The Phat Riderz...)

Fast Eddie - Yo Yo Get Funky (Tim Healey & Deekline '09 Remix)

NAPT - Work This Out

Slyde - Vibrate to This
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2009, 05:27:32 poslijepodne susjedi_vg »

plemenitashica

  • Gost
Odg: KLUB 100
« Odgovori #9 : Ožujak 24, 2010, 01:42:25 poslijepodne »
....Klub 100 nam ovaj petak   (valjda je to 26.03.)  dovodi iz Novog Sada još jedan tribute band i to onaj posvećen legendarnoj Azri.

Ulaznice su po cijeni od 30 kuna, a možete ih već od danas kupiti u Klubu 100.

Kako bend "skida" Azru najbolje da poslušate u njihovom promotivnom video uratku na linku
VG danas


Još da piše u koliko sati.  ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2010, 01:44:12 poslijepodne plemenitašica »