Autor Tema: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!  (Posjeta: 28528 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #45 : Travanj 22, 2011, 07:56:53 poslijepodne »
Mišljenje je kad kažeš da je Bues loš zastupnik i da ne bi trebao biti u Saboru.

To care, admine pa ti si kralj ;)
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #46 : Travanj 22, 2011, 08:03:07 poslijepodne »
Citat:
ukoliko netko misli da ima pravo vrijeđati i iznositi neistine nekažnjeno - pogotovo za osobe koje žive od svog ugleda - onda mislim da se taj malo zajebao.


Tko iznosi neistine='?....http://www.nacional.hr/clanak/47301/lazni-nijemac-iz-turopolja


Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #47 : Travanj 22, 2011, 08:33:47 poslijepodne »
IOzgleda da je muha samo prenio nest sto je neko drugi pisao, a to se smije ipak. No cak da ga i tuzi Beus, onda ce na sudu ipak morati reci di je bio u upitno vrijeme, a mozda bi se tuzba samo zbog toga isplatila! Evo, ja sam za to da Muhu zrtvujemo za istinu!

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #48 : Travanj 22, 2011, 08:39:13 poslijepodne »
Pa kaj se već nije žrtvovao Saša Božić? Kaj je bilo s tom tužbom?

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #49 : Travanj 22, 2011, 08:43:02 poslijepodne »
BTW, ukoliko netko misli da ima pravo vrijeđati i iznositi neistine nekažnjeno - pogotovo za osobe koje žive od svog ugleda - onda mislim da se taj malo zajebao.

Pa i nije mu neki posao, a bogami ni ugled.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #50 : Travanj 22, 2011, 08:49:16 poslijepodne »
IOzgleda da je muha samo prenio nest sto je neko drugi pisao, a to se smije ipak.

Kažnjivo je i prenošenje i širenje lažnih glasina.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #51 : Travanj 22, 2011, 08:52:02 poslijepodne »
Otkud znaš da je lažna, dali je netko to demantirao ili sudski utvrdio da je lažna glasina?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #52 : Travanj 22, 2011, 08:57:43 poslijepodne »
Newbie se brani da se smije prenositi nešto što je netko drugi pisao, a ja mu kažem da se ne smije ukoliko je riječ o glasini. Znači da je to što Muha radi utuživo. Jasno ukoliko je riječ o neistini.


Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #53 : Travanj 22, 2011, 09:12:23 poslijepodne »
Slažem se, ali se onda postavlja pitanje zašto nije tužio Nacional?
to je utuživo u slučaju da je rješen spor sa izvornikom teksta, ovako to je potpuno legalno i nema osnova ni u tragovima za tužbu.

Ovako to je samo prijenos informacije i nikaj više

I da te pitam tko će to sa sigurnošću utvrditi što je glasina a što nije ?
« Zadnja izmjena: Travanj 22, 2011, 09:15:26 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #54 : Travanj 22, 2011, 09:15:17 poslijepodne »
To će ti on bolje sam Beus reći. Znam da se govorilo o tužbama i presudama, ali ne znam detalje.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #55 : Travanj 22, 2011, 09:16:40 poslijepodne »
Da je Beus dobio sud mahao bi na sva zvona, osobno barem nisma ni čuo da je bilo sudskog procesa, možda se varam.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #56 : Travanj 22, 2011, 09:43:58 poslijepodne »
Malo pretraživanja i...

http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/glasnogovornik-gradonacelnika-grada-vg/msg1107/#msg1107

Citat:
Goran Beus Richembergh je dobio  je prvostupanjsku (nepravomoćnu) presudu protiv Saše Bozića. Proglašen je krivim za uvrede i klevete koje je bljuvao neposredno pred parlamentarne izbore u studenome 2007. i presuđena je isplata odštete.

Jaguar

  • Gost
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #57 : Travanj 22, 2011, 09:55:23 poslijepodne »
Znaš li nešto drugo reći osim da treba resetirati političku scenu?
Kao da to ljudi nisu do danas shvatili, da trebaju ne resetirati nego loeschen HDZ i priljepke, trgovce i prodavače magle.
Jesi krok možda ti taj novi političar?
Kad već govoriš o pozicijama da napomenem par stvari radi istine:
1. Gdje ti je Kunić kojeg je gradonačelnik Barišić šutirao dok DC nije prešao HDZ-u?
2.Gdje ti je Zlata Petrović koja je plakala po Gradu kako je Barišić ignorira, opet do prelaska DC HDZ-u?
3. Gdje ti je Tatjana Drašković?
4.U čijem stanu živi TAZ iako ima kuću u Zagrebu
5.VŠO dogovara s Jacom poziciju za Sabor, unaprijed već dogovorenu sa Šukerom, moje mišljenje na temelju svih događanja. I naravno dobila je mjesto predsjednice GV iako ta pozicija njoj nije ni u peti osim ubrati naknadu, nego pozicija za Sabor. Vidimo kako je GV aktivno, radi se punom parom, doduše kao i povjerenstvo za povrat zemlje ZZ.

Hoćeš još ili ti je dosta?
I ti pričaš o pozicijama i foteljama, sram te može biti, prodali ste i dušu i tijelo za pozicije šačice ljudi, koliko Vas i ima u stranci, taman toliko pozicija i uhljebljena, kad već govoriš i spominješ uhljebljenja.
Da i ja ti idem na živce, znam, jer te ubijam istinom, samo istinom.
Iako ja sa tim svim nemam nikakve veze, no gadi mi se kao što mi se gade i tvoje plasiranje laži i pokušavanje manipuliranja ovdje na forumu, gdje u nizu, se javljate jedan po jedan, kako reče kunta tko je sljedeći na štihu?

Koko ti je puno toga još odgovorio i nema potrebe da se ponavljam.


krok, daj onda ti nabroji par tih vrijednih i radišnih, na lokalnom novou, u Gorici za koje bi se isplatilo glasati. Konkretno odgovori bez spominjanja stranaka.

Treba resetirati našu političku scenu, dovesti nove ljude. Trenutno ne  vidim niti jedan program za lokalnu, ali ni za državnu razinu koji bi bio adekvatan. Jednako tako ne vidim niti jednog postoječeg političara da može nešto previše napraviti.

Ne favoriziram nikoga, ali me smetaji likovi poput jaguara kojima su puna usta političara koji nemaju nikakvog rezultata, nego, kako je Kunst dobacio "jednom" saborskom zastupniku da "kao pas laje na mjesec!"

Mogla bi se otvoriti rasprava tko koga, zašto, zbog čega podržava, jer ja ne bježim od toga. Ne bojim se istine, ja se nisam rukama i nogama grebao za direktorsko mjesto, koje je uhljebljenje VŠO spriječila pa sad pljuju po njoj. To je pravi razlog pljuvanja.
« Zadnja izmjena: Travanj 22, 2011, 10:01:55 poslijepodne Jaguar »

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #58 : Travanj 22, 2011, 10:50:37 poslijepodne »
Znaš li nešto drugo reći osim da treba resetirati političku scenu?

I treba, treba ih sve potjerat u zaborav.

Nego tko je pozdravljao tenkove ?

Za Lučića iz njegove stranke se zna da je bio na prosvjedu na Terazijama protiv Slobodana Miloševića zajedno sa tadašnjom srbijanskom oporbom, a današnjom vladajućom kastom u Srbiji koja je likovala na optužnice za "zločinački pothvat".

Ima li tko normalan u tom HNS-u ?

A ljubavni torkut između SDP-a i HNS-a da ne spominjem, hahahahahaha
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je pozdravljao tenkove JNA usred Beograda kad su 1991. odlazili na Vukovar?!
« Odgovori #59 : Travanj 23, 2011, 10:16:10 prijepodne »
Znaš li nešto drugo reći osim da treba resetirati političku scenu?
Kao da to ljudi nisu do danas shvatili, da trebaju ne resetirati nego loeschen HDZ i priljepke, trgovce i prodavače magle.
Jesi krok možda ti taj novi političar?
Kad već govoriš o pozicijama da napomenem par stvari radi istine:
1. Gdje ti je Kunić kojeg je gradonačelnik Barišić šutirao dok DC nije prešao HDZ-u?
2.Gdje ti je Zlata Petrović koja je plakala po Gradu kako je Barišić ignorira, opet do prelaska DC HDZ-u?
3. Gdje ti je Tatjana Drašković?
4.U čijem stanu živi TAZ iako ima kuću u Zagrebu
5.VŠO dogovara s Jacom poziciju za Sabor, unaprijed već dogovorenu sa Šukerom, moje mišljenje na temelju svih događanja. I naravno dobila je mjesto predsjednice GV iako ta pozicija njoj nije ni u peti osim ubrati naknadu, nego pozicija za Sabor. Vidimo kako je GV aktivno, radi se punom parom, doduše kao i povjerenstvo za povrat zemlje ZZ.

Hoćeš još ili ti je dosta?
I ti pričaš o pozicijama i foteljama, sram te može biti, prodali ste i dušu i tijelo za pozicije šačice ljudi, koliko Vas i ima u stranci, taman toliko pozicija i uhljebljena, kad već govoriš i spominješ uhljebljenja.
Da i ja ti idem na živce, znam, jer te ubijam istinom, samo istinom.
Iako ja sa tim svim nemam nikakve veze, no gadi mi se kao što mi se gade i tvoje plasiranje laži i pokušavanje manipuliranja ovdje na forumu, gdje u nizu, se javljate jedan po jedan, kako reče kunta tko je sljedeći na štihu?

Koko ti je puno toga još odgovorio i nema potrebe da se ponavljam.


Jao što si se napalio mačiću mali ;D mijau ;D ;D ;D

 kao da sam tebe osobno prozvao da si nesuđeni direktor gradske firme  :o


Ja nisam niti jedna osoba koju si ti nabrojao, niti sam s nekim išta dogovarao. To što tebi smeta da ja imam drugačiji stav od tebe i mislim da Beus nije ni do koljena VŠO je tvoja stvar. Nemoraš odmah ovakve bedastoće pisati.

Ne živim od politike nego od svojih 10 prstiju i ne grebem se rukama i nogama da se uhljebim na direktorsko mjesto.

I Molim te nemoj biti toliko bezobrazan i ljigavo pokvaren i govoriti mi da sam ja napravio nešto što nisam.

 Ako je netko ostao zakinut za fino radno mjesto i finu plaćicu zbog DC-a onda je to njegova stvar ;D

Svatko odgovara za svoje postupke, ja nisam niti mama niti tata nikome.

Ponoviti ću ti pitanje koje sam ti postavio na forumu nekoliko puta i na koje mi nisi nikada odgovorio. Što je to Beus napravio dok je bio dogradonačelnik pa predsjednik Gradskog vijeća i saborski zastupnik? koji smo to pomak osjetili mi građani da bi na slijedećim izborima glasali za njega?

ajmo, sad opet izvrni ili prešuti, ne javljaj se koji dan.
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2011, 10:20:59 prijepodne krok »
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu