Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 109430 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #105 : Srpanj 04, 2013, 12:17:55 poslijepodne »
Pederi nisu imali, nemaju i neće nikada imati ovdje nikakve brakove i posvajanja djece. To je kao 1x1, sve ostalo je za psihijatriju i kliničko liječenje. 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #106 : Srpanj 04, 2013, 10:40:47 poslijepodne »
Ovdje očito a ni jedan od svih homofoba ovdje nije niti malo sposoban za ikakvu razumnu diskusiju. Samo se volite prepucavati i preseravati, kao da sve bolje znate, a samo si umišljate da nekaj znate. Da bar znate osnove diskusije i imate bar malo volje razmijeniti mišljenja i poglede, onda bi već nekaj malo zucnuli o temi, a ne samo "kad buš ti ... kao ja, onda mi se javi", ovak - niš.

Žalosno i jadno. I nadasve nerazumno.

No, i to slijepo i nekritično slušanje svakakvih crkvenih smjernica bu katkad završilo:

Religijski fundamentalizam će biti izlječiv

"Osobe koje su, primjerice, postale radikalni sljedbenici nekog ideološkog kulta ćemo prestati gledati kao osobe sa slobodnom voljom i to ćemo vjerojatno liječiti kao neku vrstu mentalnog poremećaja."

"Na mnogo načina ovo može biti pozitivno jer bez sumnje, postoje neka vjerovanja u našem društvu koja su počinila puno štete."

"Jedni druge nagovaramo, pogledajte samo oglašavanje i religiju. Pranje mozga je isto to ali na ekstreman način."

Ko da je rekla nekaj novog. To već i vrapci na granama znaju. Dobro, ne znaju svi, neki baš ne vole misliti, ali za razumne ljude to nije niš novog.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #107 : Srpanj 04, 2013, 10:49:36 poslijepodne »
EU se odriče znanosti radi homoseksualnosti

SLUČAJ PILKINGTON – KAKVU SLOBODU I RAZNOLIKOST ZAGOVARA HOMOSEKSUALNI LOBI


Sve ovo govori i više nego dovoljno, tko je ugrožen!?

Kaj to govori? Ti naslovi niš ne govore, osim da si to zel sa onog crkvenog portala de je sve izričito subjektivno i brani samo srednjovjekovne stavove. Tam od objektivnog novinarstva nema ni "o". Nek tebe tam manipuliraju i nek tebi ispireju mozak, meni nebudu. Ja želim zadržati sposobnost korištenja vlastitog mozga.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #108 : Srpanj 05, 2013, 01:36:47 poslijepodne »
Ti si toliko zabrijao u idiotizam, a idiotizam je zato što braniš nešto što ni sam ne znaš što braniš, zalažeš se za nekakva izmišljena prava koja to nisu ni po jednom zakonu, boriš se za prava onih kojima nije ni na kraj pameti boriti se za tebe ili i poštovati sadašnje zakone i tvoja zakonska prava. Koliko je to inteligentno, ne treba govoriti, no najjadnije je čitati tu tvoju promašenu, šuplju retoriku, jer prodavati "srednjevjekovne stavove" je samo dokaz iracionalnosti i izgubljenosti i tebe i onih za koje se zalažeš.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #109 : Srpanj 05, 2013, 03:54:25 poslijepodne »
Bobe, o ovoj temi rekao si doista dosta! Dali je to razumno ili nije , to je druga stvar? Kak za koga, za tebe vjerojatno je!


No to ne znači da se ne smiju stavljati samo naslovi nekakve teme  sa linkom na istu. Ili se to ne smije raditi?
Nisi obavezan diskutirati ni odgovarati na iste. Znam da si na to alergičan. No na forumu mnogi traže informacije ,bez da se uključuju u raspravu. Nije svatko obavezan pisati uvijek o svakoj temi, netko je zadovoljan samo sa čitanjem.
Pogledaj malo postove na svim temama, i zaključi nekaj iz toga.


Nisam spreman za svađu i uvrede, a ti si lijepo počeo sa uvredama, jer ne priznaješ ništa osim onoga za kaj ti misliš da je u redu.
Znam,znam, sad buš ti tražil da ti rečem gdje si to pisal. No lijepo čitaj , sa razumijevanjem pa buš našel.
Pozdrav!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #110 : Srpanj 05, 2013, 08:19:39 poslijepodne »
... jer prodavati "srednjevjekovne stavove" je samo dokaz iracionalnosti i izgubljenosti i tebe i onih za koje se zalažeš.

... jel ti to Mlačaninu objašnjavaš srednjevjekovne stavove ?    :D
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #111 : Srpanj 06, 2013, 12:03:08 prijepodne »
http://www.bitno.net/vijesti/gay-par-usvojio-djecaka-samo-da-bi-ga-seksualno-iskoristavali-s-ostalim-pedofilima/

Da je neki svećenik u igri sigurno bi index i jutarnji vrištali s naslovnice. BobRock kaj ti veliš na ovo?
Ti si z druge strane barikade.
« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2013, 12:05:02 prijepodne Master »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #112 : Srpanj 06, 2013, 12:44:41 prijepodne »
No lijepo čitaj , sa razumijevanjem pa buš našel.

Kad ti napišeš nekaj sa smislom onda možeš očekivati da se to pročita sa razumijevanjem.

A pisanje posta sa linkovima bez ijednog komentara iliti bar isječka iz članka, to je itekako vrijedno brisanja. Tak da se niko ne iznenadi ak bu njegov post nestal.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #113 : Srpanj 06, 2013, 12:54:07 prijepodne »
Ti si toliko zabrijao u idiotizam,...
Opet ti ideš direktno napadati osobe umjesto da se bar malo izjasniš o temi. To ti ni dobro. Sad bumo morali malo drukčije.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #114 : Srpanj 06, 2013, 01:26:48 prijepodne »
Da je neki svećenik u igri sigurno bi index i jutarnji vrištali s naslovnice. BobRock kaj ti veliš na ovo?
Ti si z druge strane barikade.

S koje to barikade?

Nego... da ima zloćudnih homoseksualaca, mene to ne iznenađuje. Zakaj bi svi trebali biti dobri ko kruh? No sigurno ima još više zloćudnih heteroseksualaca, u to sam uvjeren. I zato ne znam kaj se tome čudiš ko pura dreku, kad retardiranih ima svugdje? Jel ko tvrdi da su pederi svetinje?

Kaj se nisi čudil da oh tako moralni svećenici u Vatikanu, ne samo da su upravo svećenici (naravno da ne svi) baš ti pederi iliti homoseksualci protiv kojih se crkva bori ko protiv samog vraga, nego baš ti nadasve moralni svećenici imaju čak i svoj vlastiti prsten gay prostitutki!!! 

Helo?!?!

O tome niko ni riječi??? Prešućujemo, zatvaramo oči ili se ne usudimo reči ni riječi? Zakaj?

Papa Franjo priznao da u Vatikanu postoji 'gay lobi'
Papa priznao: U Vatikanu postoji gay lobi! http://www.hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews[tt_news]=213046&cHash=c9576ebb0e
Da! Papa Franjo je zaista govorio o gay lobiju u Vatikanu, ali to nije bilo za objavljivanje!
« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2013, 09:56:05 prijepodne BobRock »

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #115 : Srpanj 06, 2013, 10:12:48 prijepodne »
Da je neki svećenik u igri sigurno bi index i jutarnji vrištali s naslovnice. BobRock kaj ti veliš na ovo?
Ti si z druge strane barikade.

S koje to barikade?

Nego... da ima zloćudnih homoseksualaca, mene to ne iznenađuje. Zakaj bi svi trebali biti dobri ko kruh? No sigurno ima još više zloćudnih heteroseksualaca, u to sam uvjeren. I zato ne znam kaj se tome čudiš ko pura dreku, kad retardiranih ima svugdje? Jel ko tvrdi da su pederi svetinje?

Kaj se nisi čudil da oh tako moralni svećenici u Vatikanu, ne samo da su upravo svećenici (naravno da ne svi) baš ti pederi iliti homoseksualci protiv kojih se crkva bori ko protiv samog vraga, nego baš ti nadasve moralni svećenici imaju čak i svoj vlastiti prsten gay prostitutki!!! 

Helo?!?!

O tome niko ni riječi??? Prešućujemo, zatvaramo oči ili se ne usudimo reči ni riječi? Zakaj?

Papa Franjo priznao da u Vatikanu postoji 'gay lobi'
Papa priznao: U Vatikanu postoji gay lobi! http://www.hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews[tt_news]=213046&cHash=c9576ebb0e
Da! Papa Franjo je zaista govorio o gay lobiju u Vatikanu, ali to nije bilo za objavljivanje!
Kak nemreš shvatit da i ti, ak ih ima u Vatikanu ,spadaju u one iste koje ti zagovaraš.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #116 : Srpanj 06, 2013, 12:24:33 poslijepodne »
Opet ti ideš direktno napadati osobe umjesto da se bar malo izjasniš o temi. To ti ni dobro. Sad bumo morali malo drukčije.

Opet ti vadiš iz konteksta samo ono kaj tebi paše... rekoh ti sto puta da prekineš sa uvredama i bezumnim pljuvanjem po svime i svemu što nije po tvome, da prestaneš sa uvredama tuđih svetinja i tuđih uvjerenja, jer NEMAŠ mandat - kao ni bagra na vlasti - tako se ponašati... A to ti veli i veliki dio foruma, no tebe to ne tangira... ti si zaslijepljen svojim spikama, i demokracija i pluralizam mišljenja postoje samo dok se ide tebi niz dlaku, poslije toga je "budemo drukčije"... i morali bi drukčije, osobito ti - malo staneš pred špigl i sjetiš se one "ako ti jedan veli da si glup, zanemari. Ako ti vele trojica, okreni glavu. No ako ti veli sto ljudi - jebote, onda tu nekaj ima!!"

No ti si postojan, kao i crvenokmerska bratija, u svojoj misiji odgajanja i oblikovanja cijelog svijeta prema svom liku i djelu. Iako ima jedna stara i točna narodna o tome kako pametan, a kako budala oblikuju svijet... možda da samo razmisliš o promjeni samouvjerenja kako je tvoja "prosvijetljena" spika u redu, jer kažem ti - NIJE. Tvoji ideolozi "slobode" su na cijelom svijetu brojčano marginalna skupina, i to bi ti trebalo biti dovoljno da shvatiš da tko bi "trebap drukčije". I ako želiš poštovanje, moraš ga i dati, to je logika stvari. Drugačije ne ide.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #117 : Srpanj 06, 2013, 05:28:43 poslijepodne »
Kak nemreš shvatit da i ti, ak ih ima u Vatikanu ,spadaju u one iste koje ti zagovaraš.

Ja jako dobro shvaćam kaj mi ti očeš reći, samo ti nikak nemreš shvatiti kaj sam ja tebi bil rekel. Tolko o sposobnosti shvaćanja.

No da ti ponovim drugim riječima, možda ipak skužiš: homoseksualca ima svugdje, pa čak i u tom "nadasve moralnom" Vatikanu. Zato se radije svi vi naučite živjeti sa njima i dozvoliti im normalno živjeti. A pod normalno živjeti spada i nešto kao bračna zajednica. S tim da je svakom imalo razumnom jasno da bračna zajednica među homoseksualaca ne mora, pa ni ne može biti 100% ista kao i bračna zajednica između muškaraca i žene. Nijemci sad vode sudske sporove gdje pokušavaju ta prava 100% izjednačiti, no po mojemu to ne bi moralo biti. Baš takvu jednakost ja ne vidim, ali to je samo moje mišljenje.

A to u Vatikanu, da ti i to objasnim - to je pak licemjerstvo. S jedne strane su oh tako moralni svećenici i ostali crkveni dužnosnici, koji homoseksualce čak i prozivaju BOLESNIM (!), dok su s druge strane i te kako nemoralni koji pak i iskorištavaju ljude.

Da bar bace karte na stol i priznaju da i toga ima, i da je to ili greška ili pak nije. No onda nek budu konsekventni i nek ih sve izbace sa dužnosti ak je to greška i ak to stvarno smatraju bolešću. U suprotnom slučaju nek dozvole i svim drugim homoseksualcima da normalno žive kad već svoje pedere skrivaju i brane. Sve drugo je licemjerstvo.

Nekak nemaju neku konsekventnu politiku. Šteli bi sjediti istovremeno na više stolcov, no to vodi samo k jednom: prije ili kasnije padneš.




Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #118 : Srpanj 06, 2013, 05:43:17 poslijepodne »
rekoh ti sto puta da prekineš sa uvredama i bezumnim pljuvanjem po svime i svemu što nije po tvome
Ti to meni pričaš? Baš ti? Daj se prvo pogledaj u špigl pa mi se onda javi.

Ali onda ne sa takvim općenitim moralnim propovjedima jer to može paliti samo kod tvojih followera, kod ljudi koji koriste svoj mozak nemre. Ak ti nekaj ne paše onda to moraš konkretno osloviti, a ne samo pluvati okolo po svima koji nemaju mišljenje kompatibilno tvojem. 
Citat:
I ako želiš poštovanje, moraš ga i dati, to je logika stvari. Drugačije ne ide.
Upravo tako. Pričaš nekaj kaj očito sam ne trazumiješ. Ili razumiješ, ali smatraš da to ne vrijedi za tebe? A znaš kak se tak nekaj naziva?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #119 : Kolovoz 10, 2013, 02:34:23 poslijepodne »
Putin (ni)je babaroga za homoseksualce         

Nedavni zakoni koje je ruska Duma donijela protiv homoseksualne propagande među maloljetnicima, održavanja gay parada i posvajanja djece od strane istospolnih parova izazvali su zgražanje i osudu navodno progresivnog zapadnog svijeta.
No, je li Putin stvarno babaroga za homoseksualce kako ga zapad želi prikazati ili jednostavno podvlači crtu preko koje se ne smije prijeći u homoseksualnim naletima na tradicionalni moral, obitelj i djecu, pročitajte u sljedećem članku.
 
Crta preko koje se ne smije prijeći
Ključna rečenica u tekstu koji slijedi jest da „trebamo osuđivati i osuđujemo zakone koji dopuštaju nasilje nad homoseksualcima, no ono što je bitno i za Rusiju i za mnoge druge zemlje, jest da ne postoji ljudsko pravo koje bi nekom davalo mogućnost  da djecu po školama uči seksualnim aktivnostima, kao što ne postoji ni pravo da sa svojim seksualnim sklonostima i običajima paradirate po ulicama.“ Članak je reakcija na vrlo opaku i manipulativnu kolumnu američkog homoseksualca Harveya Fiersteina objavljenu u New York Timesu koji održavanje zimskih Olimpijskih igara 2014. u Sočiju u Rusiji maliciozno i tendeciozno uspoređuje s Olimpijskim igrama koje su održane u nacističkoj Njemačkoj 1936. godine. Time se aludira da su nedavno doneseni Putinovi zakoni protiv homoseksualne propagande prema maloljetnicima, održavanja gay parada te posvajanja ruske djece od strane istospolnih partnera jednaki rasnim zakonima u trećem Reichu.
Autor članka kojeg donosimo bez problema razotkriva navode Harveya Fiersteina kao neistine i pokazuje kakvo je stvarno stanje u Rusiji po pitanju homoseksualnosti. Ne samo da je ruski predsjednik Putin bio potaknut donijeti zabranu protiv posvajanja djece i postupaka MPO za gay parove nakon što je nedavno u javnost izbilo nekoliko slučajeva zlostavljanja djece od strane istospolnih parova, već je ostale zakone donio zbog zabrinutosti od širenja homoseksualnog političkog pokreta u zapadnom svijetu, posebice Americi, koji želi ozakoniti i glorificirati homoseksualni način života. Rusi to smatraju štetnim za djecu i društvo u cjelini. Činjenica da je svijet spao na osobu poput ruskog predsjednika Putina da štiti dječja prava je krajnje zabrinjavajuća i predstavlja sramotu za cijeli navodno progresivni zapadni svijet koji u svome začuđujućem oduševljenju gay pravima otvoreno gazi prava djece i roditelja, kao i vjerska prava i slobodu govora. Papa Franjo je, dok je još bio kardinal u Argentini, izjavio 2010. godine da legalizacija istospolnog braka znači diskriminaciju djece i tome nije potrebno ništa dodati. 
http://zdravstveniodgoj.com/news/putin-nije-babaroga-za-homoseksualce

Pitam se koliko će ruski narod izgubiti i ostato zaostal nakon ovakve odluke, koja je za pozdraviti? :) 8)
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....