Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 107701 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #45 : Svibanj 22, 2013, 10:26:51 poslijepodne »
Evo još jednog mišljenja o Blankinoj izjavi:

Ma u čije ti to ime?

Objasne vam vrlo brzo svi ti silni volonteri na štandovima kako je to za zaštitu obitelji, zabranu pederskog braka i zaštitu nezbrinute djece od pedera i lezbača. Čula je to sigurno i Blanka i eto odlučila progovorit i naciji reć kako treba mislit!

Zašto ja sad nju napadam jer ima drugačije mišljenje od mene? Kako se samo usuđujem?
Lako…
Može Blanka Vlašić slobodno imati kakvo god mišljenje želi o bilo kojoj temi, ali ipak mora paziti kome, kada i kako daje javnu podršku. Jer eto…

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #46 : Svibanj 22, 2013, 10:32:27 poslijepodne »
Kaj mislite kulko bu treba adidasu da najde nekakvoga pedera teremu bu sponzor i kulko bu treba Blanke da najde novoga sponzora? Il on nju. Jel je adidas bil sponzor radi pederluka, rezultatov il promocije?
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #47 : Svibanj 22, 2013, 11:56:07 poslijepodne »
Nije joj Adidas otkazal a s Lidlom nema ugovor od 1.3.2012. :o
Malo se pederi zaigrali pa pišu svašta.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #48 : Svibanj 23, 2013, 09:44:18 prijepodne »
Evo još jednog mišljenja o Blankinoj izjavi:
Ma u čije ti to ime?

A čije je to mišljenje??

Nekakve potpuno nevažne lezbače koja ima privatni blog i sa njime radi probleme, za koje bi tu istu blogericu trebalo tužiti sudu za naknadu izazvane štete, pa neka i dalje služi kao izvor relevantnog nadahnuća BobRocku.

Dapače, a u čije to ime OVA piše?? U ime većine???

Pederi, kada vam se već tresu gaće, iskoristite priliku i lakše ih sopustite na gležnjeve, naguzite se međusobno i tako si olakšajte tugu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #49 : Svibanj 23, 2013, 09:53:49 prijepodne »
Stoljećima je homoseksualnost  u društvima smatrana poremećajem...
a pravo na slobodan život, suživot pod uvjetom, da isto omogućava i drugome!!
Ak je tak kak veliš, onda zakaj baš ti ideš drugima braniti slobodan suživot nego se petljaš da mu onemogućiš ista prava koja ti imaš od rođenja? S jedne strane ovak pričaš, s druge strane onak. Kao da danas ne znaš kaj si jučer pripovedal. Ili si jedan dan prenosil nekaj od jednog, a drugi dan si sam malo mislil svojom glavom? Ajde priznaj, o čem se radi?
Vidiš samo ono kaj hoćeš vidjeti. Ponašaš se poput presvjetlih nam ministara. Samo je njihova istina prava istina, slijepi za sve drugo.
Bez obzira o kakvoj se činjenici radi ti je izokreneš, jednostavno pokušavaš napraviti budalu od mene. Mogu to čak i razumjeti , ali sve ima svoju granicu. Vježbaj se na nekome drugome. Svjesno mi pokušavaš podmetnuti da sam izmanipuliran, da nema svoje mišljenje ,da ne znam kaj pišem. Dakle svaka rasprava gubi smisao. Ako to nije vrijeđanje,koje tako lijepo znaš spomenuti na ovim stranicama drugim forumašima, onda ne znam kako da to blaže nazovem. Preozbiljan sam da si dozvolim uvrede, a još manje da uzvratim na takav način. Ne očekujem da me voliš ili podržavaš , nismo zato ovdje, ali razmjena mišljenja sa tobom nema smisla, ne vodi nigdje i ne pridonosi ništa osim mogućeg vrijeđanja. Uostalom ne moraš čitati“ bapske priče“ .


Puno je bolje šetati djecu, nego cucke po parkovima!
« Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2013, 10:05:34 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #50 : Svibanj 23, 2013, 10:23:12 poslijepodne »
Bez obzira o kakvoj se činjenici radi ti je izokreneš, jednostavno pokušavaš napraviti budalu od mene.
Niš ja tebi ne delam, to sve ti sam sebi delaš.
Citat:
Mogu to čak i razumjeti , ali sve ima svoju granicu.
Sve? I tvoje ignoriranje i izmišljanje argumenata?
Citat:
Svjesno mi pokušavaš podmetnuti da sam izmanipuliran, da nema svoje mišljenje ,da ne znam kaj pišem.
Niš ja tebi ne podmećujem. Otvoreno ti velim kak to izgleda za osobu koja može koristiti vlastiti mozak, i koja nije zaslijepljena nekim čudnim pričama.
Citat:
Dakle svaka rasprava gubi smisao.
Slažem se, takvim načinom "raspravljanja" u svakom slučaju to nema smisla. No ja nisam izabrao takav način rasprave, ja ti cijelo vrijeme ne samo dajem mogućnost da argumentiraš i braniš svoje stavove, nego ti i opraštam ignoriranje i dajem ti novu šansu, "okrećem ti drugi obraz". Pružam ti ruku koju ti ponovim ignoriranjem odbacuješ.
Citat:
Ako to nije vrijeđanje,koje tako lijepo znaš spomenuti na ovim stranicama drugim forumašima, onda ne znam kako da to blaže nazovem. Preozbiljan sam da si dozvolim uvrede, a još manje da uzvratim na takav način.
Ja razumijem da ti se tvoj ponos brani da te ja, pošto sam mlađi, ukazujem na nepravilnosti i nelogičnosti. No, kad si se odlučil ovdje javno na Internetu davati takve nekakve izjave, onda ti je trebalo biti jasno da se svaka izjava može dovesti pod znak pitanja. A ako imaš više izjava koje su upitne, onda se i ti sam bacaš pod takvo svjetlo. I to ti niko ne dela, to si ti sam delaš. Zarto nemoj kriviti druge.
Citat:
Ne očekujem da me voliš ili podržavaš , nismo zato ovdje, ali razmjena mišljenja sa tobom nema smisla, ne vodi nigdje i ne pridonosi ništa osim mogućeg vrijeđanja.
Je, slažemo se. Na žalost.
Citat:
Uostalom ne moraš čitati“ bapske priče“ .
A i ti možaš mene stavit na ignore. A kaj bum ja čital i kaj bum komentiral - to je još uvijek moja stvar i moja odluka.
Citat:

Puno je bolje šetati djecu, nego cucke po parkovima!
Puno je bolje šetati se na svježem zraku nego svašta pisati po forumu zatvoren u sobu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #51 : Svibanj 26, 2013, 04:28:57 poslijepodne »
Pogledao sam kronologiju svih postova i jedino kaj se vidi da se ti Bobe iz svega ismijavaš i sve omalovažavaš.
Svi smo mi smiješni, krivi, napadamo homoseksualce, jedino ih ti braniš.
Kaj braniš, sve druge proglašavaš da ne znaju kaj delaju.


Preko 350 000 osoba u Hrvatskoj smatra brak zajednicom muškarca i žene,  tebi je to smiješno.


Meni nije smiješno.


Kada  se ostvari brak muškarca i žene , očekivano je da će jednog dana imati djecu. Možda dvoje , troje ili više. To je apsolutno dobitak za tu obitelj, na prvom mjestu. Drugo tu je i dobitak, prosperitet za državu, povećava se brojnost stanovnika, stvara se budućnost.


Na kraju država ipak potiče natalitet, nikako mortalitet! Možda ne znaš ili si zaboravio? Ne moraš mi odgovarati.
Svaki drugi "brak" izvan zajednice muškarac + žena je apsolutno ne produktivan. Nema naraštaja, a dugoročno gledano  sve se svodi na gubitak za državu i za zajednicu. Grubo, ali istinito, ali tako to jest.



Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #52 : Svibanj 26, 2013, 04:34:02 poslijepodne »
Zašto toliki otpor referendumu o braku?


Promašeni argumenti: „Referendum o braku je nepotreban jer nitko nije namjeravao mijenjati definiciju braka“


Odgovor je očit
Očito je da ipak namjeravaju redefinirati brak. Inače ne bi bili toliko bijesni i trošili toliko energije.
http://zdravstveniodgoj.com/news/zasto-toliki-otpor-referendumu-o-braku
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #53 : Svibanj 27, 2013, 09:44:29 poslijepodne »
Preko 350 000 osoba u Hrvatskoj smatra brak zajednicom muškarca i žene,  tebi je to smiješno.
To mi je jadno, nerazumno, izmanipulirano, nazadno... A argumentacija sa kvantitetom od 350000 meni nije baš neki argument, bar ne u ovom slučaju jer nisam siguran da su svi znali kaj potpisuju. Ubijeđen sam samo da su ljudi šteli potpisati nekaj protiv pedera, i to je prežalosno.
Citat:
Kada  se ostvari brak muškarca i žene , očekivano je da će jednog dana imati djecu. Možda dvoje , troje ili više. To je apsolutno dobitak za tu obitelj, na prvom mjestu. Drugo tu je i dobitak, prosperitet za državu, povećava se brojnost stanovnika, stvara se budućnost.


Na kraju država ipak potiče natalitet, nikako mortalitet! Možda ne znaš ili si zaboravio? Ne moraš mi odgovarati.
Svaki drugi "brak" izvan zajednice muškarac + žena je apsolutno ne produktivan. Nema naraštaja, a dugoročno gledano  sve se svodi na gubitak za državu i za zajednicu. Grubo, ali istinito, ali tako to jest.
Ti ovim svojim rečenicama pokušavaš sugerirati, ili čak argumentirati, da ak se zabrani brak između pedera, da bu više djece u Hrvatskoj.

Eto vidiš, ti si baš najbolji dokaz da ljudi shvaćaju o čem se tu radi, jer očito da ni ti nisi shvatio da se peder nebu ženil za ženu (i delal joj djecu!) čak i ak buš mu ti osobno zabranil da se ženi za pedera. Kad buš to već jenput skužil?


Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #54 : Lipanj 01, 2013, 01:28:49 poslijepodne »
Ruža Tomašić: U Europarlamentu ću razotkriti pedofila Cohna Bendita
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/88059-ruza-tomasic-u-europarlamentu-cu-razotkriti-pedofila-cohna-bendita.html

Ma ne može to biti istina. Tamo nema pedofila, zar ne?? ;)

To se izgleda samo meni slučajno priviđa ?? :D

Pitam se i ja sam " Kad bum to već jednom skužil"? >:D
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #55 : Lipanj 01, 2013, 02:41:28 poslijepodne »
Ruža policajka u akciji (u nastavcima) Napada navedenog jer je nešto negdje čula i kaže:"Prvo što ću napraviti je domoći se te knjige da je vidim. Ako je to tako, progovorit ću o tome, nema uopće problema" 
I drugi portali prenose "senzacionalne" vijesti o C. Benditu. Diktirani svi s jednog mjesta, kao da imaju naredbu o čemu i kako pisati ... na dnu jednog od njih piše: "Napomena: Tekstovi objavljeni u rubrici  .... u biti su tekstovi čitatelja, a stavovi izrečeni u njima su osobni stavovi autora s kojima se redakcija HRsvijeta ne mora uopće slagati."

u potpisu T.T.

a u vezi famozne brojke od preko 700000 potpisa ... neki ljudi sami priznali da su se svaki dan barem jednom potpisali pred Katedralom, a i na Cvjetnom ... Ne bih se čudio da se ustanovi da je stvaran broj potpisa puno manji.



... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #56 : Lipanj 04, 2013, 05:56:20 poslijepodne »
Čujmo i počujmo što kaže jedna (ili jedan?) naguzović, koji konstatira ono što je pametnom odavno jasno, a šupljoglavcima koji se vole boriti za prava drugih (koji istodobno nedaju ni koliko je crno pod noktom za prava onih koji nisu kao oni!), pa da vidimo o čemu se tu, ustvari, radi...

http://www.lifesitenews.com/news/homosexual-activist-says-gay-marriage-isnt-about-equality-its-about-destroy/
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #57 : Lipanj 06, 2013, 08:05:47 prijepodne »



Koji je pravi smisao braka?


Možda najbolji članak na temu istospolnih brakova dolazi iz pera M. Holjevca pod naslovom „Smisao istospolnih brakova (i onih drugih).“ Budući da je članak malo poduži, namjera mi je istaknuti samo najvažnije agrumente i tvrdnje koje članak donosi.
Autor ističe kako je govor o istospolnom braku civilizacijska besmislica jer „on nikad i nigdje, niti u jednoj kulturi i civilizaciji, nije zaživio, što znači da to nije organska društvena struktura nego ideološki konstrukt.“ U povijesti se spominju nekoliko takvih brakova, ali više kao neki kuriozitet i bizarnost, nego pravilo: „Prva zabilježena ceremonija istospolnog vjenčanja je bila ona ludog rimskog cara Nerona, koji se prvo udao kao "cura" za svog roba kog je oslobodio, stanovitog Pitagoru, a kasnije je, ovaj put u ulozi mladoženje, oženio jednog dječaka koji mu je ostao rob. Kasnije se još nekoliko rimskih careva, u javnim ceremonijama, oženilo svojim robovima ali ta vjenčanja nisu imala zakonsku snagu prema rimskom pravu, a postoji i slučaj crkvenog istospolnog vjenčanja u ranom srednjem vijeku u Galiciji između Pedra Díaza i Muño Vandilaza.“ Također autor spominje kako se i u Grčkoj za koju se smatra da je bila apsolutno tolerantna spram homoseksualnosti, brak mogao sklopiti jedino s osobom drugog spola. Homoseksualne veze su se mogle održavati paralelno s brakom, ali to nije bio brak jer je osoba u takvoj vezi, već bila u braku.
Ako je to točno, to onda znači da nikada u ljudskoj povijesti od kada je svijeta i vijeka se nije istospolni brak zakonski jednako vrednovao kao heterosekualni. Što nam to govori? Ako baš nikada, nikada, nikada  toga nije bilo, što nam šutnja ljudske povijesti koja obiluje nakaradnostima, kuriozitetima i primjerima ljudskih opačina zapravo govori? U kakvom vremenu mi danas živimo?
http://zdravstveniodgoj.com/news/koji-je-pravi-smisao-braka
Brak je samo između dvije  osobe spolova, sve ostalo nije!
Obitelj je kolijevka čovječanstva, a zasniva se ženidbom, brakom između muškarca i žene.  Apsurd je da to danas u 21 stoljeću treba zaštititi, no ipak treba!
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2013, 08:07:39 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #58 : Lipanj 07, 2013, 08:15:17 poslijepodne »
Homoseksualci i brak

Poanta ovog posta je: ljudi se ne cijene prema seksualnoj ili vjerskoj orijentaciji, ne cijene se prema boji kože ili podrijetlu, čovjek se cijeni kroz svoja djela i tako se treba prema svima odnositi. Stoga, iako nisam gay niti imam sličnih sklonosti, ja dajem svoju podršku gay populaciji. A svi vi koji njih kritizirate i osuđujete, prvo si pogledajte u vlastito dvorište prije nego počnete suditi o susjedovom.

Ipak se još može naći neko tolerantan i koji nije izmanipuliran crkvenom ideologijom.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #59 : Lipanj 07, 2013, 08:24:01 poslijepodne »
Ako je to točno, to onda znači da nikada u ljudskoj povijesti od kada je svijeta i vijeka se nije istospolni brak zakonski jednako vrednovao kao heterosekualni. Što nam to govori? Ako baš nikada, nikada, nikada  toga nije bilo, što nam šutnja ljudske povijesti koja obiluje nakaradnostima, kuriozitetima i primjerima ljudskih opačina zapravo govori? U kakvom vremenu mi danas živimo?
Vjerojatno su se isto tak na isti način bunili robovlasnici kad su robovi počeli dobivati slobodu. Da su baš svi na isti način razmišljali i argumentirali, onda bi i danas dalje imali ne samo robovlasničko društvo, nego bi zemlja i dalje bila ravna ploča, vještice se palile na svakom ćošku, ljudski život bi bio vrijedan kolko i šaka brašna, a sunce se i dalje okretalo oko zemlje.

Uglavnom - argumentacija u stilu "tak je pak navek bilo, pa je time to i dokaz da je tak v redu" je stvarno nadasve bedasta argumentacija, neovisno čija je.