Autor Tema: Kukavičje jaje...  (Posjeta: 9645 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kukavičje jaje...
« Odgovori #15 : Ožujak 08, 2013, 05:17:02 poslijepodne »
Citat:
Kaj su oni bacili neko dijete na ulicu? Taj primjer nisi dal nit sam ga igdje drugdje čuo. Zato je za mene ta tvoja priča da homoseksualci "bacaju djecu na ulicu kad im dojade" čista izmišljotina.

Ponavljam , dobar si manipulator i izvrćeš smisao cijelog teksta.
Ako ga ti shvaćaš tako kako odgovaraš, to ne znači da ja tako mislim. Sa svojim komentarom hoćeš opravdati da je to normalan odnos, normalna pojava. Ako je to tebi u redu , ja se ne bunim.
Ali ja ne izmišlam, ja samo pišem kaj mislim o takovom postupku.

Drugo , po tome znači da i svako tvoje mišljenje na bilo koju temu , mogu okarakterizirati kao izmišljotinu? Mislim ipak da to tak ne bi moglo biti.

Znam jedino pouzdano, sigurno, kako god hoćeš, da muško i žensko stvaraju potomstvo. Znam da i kod toga ima devijacija po pitanju ljubavi i odgoja.  I nije i ne može normalan odnos da homoseksualci odgajaju djecu, ni približno kaj im se može pružiti u normalnim obiteljima.


Citat:
Ak neko piše lijevom rukom ja ga odma nebum označil ko bolesnog. Ak neko nemre razmišljati van okvira kaj ga je Crkva (iz svojih razloga) zadala, to za mene isto nije normalno ili tipično, ali ne tvrdim da je to bolesno.

Opet izvrtanje.
Ne mogu prihvatiti usporedbu pisanja osobe lijevom ili desnom rukom i homoseksualnim odnosom. Vidim da je to za tebe isto. Dobro!


[quote Tu treba znanost reć svoje, uzimajući u obzir dosadašnja iskustva. Ali znanost, a ne Crkva. Crkva je tu ali totalno kriva strana koja bi tu imala kaj za reć. Nemre instanca koja ne tolerira homoseksualce određivati im pravila kak se budu ponašali.][/quote]

Samo reci koja znanost? Dali ona koja nam na mala vrata gura upravo homiće kao nešto sasvim normalno? Ne hvala.
Ako nemaš argumenata , kao i velika večina znanstvenika u Hrvatskoj, u pomoć se zove Crkva.

Homoseksualci pokušavaju nama heteroseksualcima određivati kako da se ponašamo, halo!!
Pa ne ludujemo mi goli po ulicama gradova, ne tražimo ništa osim mira od njihovog napastovanja.

Citat:
Ja samo pratim tvoje pisanje ovdje i kroz to stvaram svoje mišljenje. A moje mišljenje je da ti ovdje djeluješ skoro kao Crkveni glasnogovornik. No to je tvoje pravo, zakaj ne. Ali zato se ti i nemaš kaj čuditi da te ljudi ovdje kao takvog doživljavaju.


I ja pratim tvoje pisanje i ne vjerujem uvijek , kaj čitam?
A Crkvu nikak ne mogu braniti ni zastupati, i ne pokušavam.


Citat:
Slažem se, samo se ne slažem kaj ti u tome vidiš mržnju i zlo. Trebal bi malo više vjerovati u dobro, a ne iza svakog grma vidjeti vraga.

Ne vidim mržnju, opet tvoja konstrukcija.

Ali da vidim zlo to je istina. Kad se sve jako raširi i postane pošast, za sve je kasno. Živi bili pa vidjeli.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kukavičje jaje...
« Odgovori #16 : Ožujak 09, 2013, 11:00:14 prijepodne »
Ponavljam , dobar si manipulator i izvrćeš smisao cijelog teksta.
Nemoj tako. Opet vidiš zlo iza svega. Razmisli malo i još jednom pročitaj i provjeri kak sam ja došel do tog mog zaključka.

Vjerujem da nisi štel izmišljati ili davati netočne izjave, ali kad se ne želiš ispraviti i korigirati ili povući taj prvi nazovimo to "nespretni primjer" ili "nespretno izražavanje" nego dalje tvrdoglavo lupaš po svojemu, onda se moraš suočiti sa time kam tvoj loš (ili izmišljen) primjer vodi.

A moje konsekvetno argumentiranje na osnovi tvojeg krivog (neistinitog, neprikladnog...) primjera nije izvrćanje teksta. Niti je manipuliranje. Ja samo konsekvetno razmišljam na osnovi tvojeg "primjera".

Zato ubuduće daj neki pravi primjer, a ne ovak nekaj ... imaginarno, da se krivo ne izrazim.

Iza riječi manipulator i manipuliranje obično stoji namjera. Kad mi već to prebacuješ onda mi daj barem reci koja to može biti moja namjera? Ak ne znaš, kak onda možeš znati da ja manipuliram?  ???