Autor Tema: Umišljaj feministice  (Posjeta: 22221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #30 : Rujan 16, 2009, 03:41:22 poslijepodne »



Onaj dio o realnosti i zdravom razumu. Onaj koji nisi razumio. Nije ni čudo, kad se oslanjaš na kvanititet umjesto na kvalitet...

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #31 : Rujan 16, 2009, 03:48:57 poslijepodne »



Onaj dio o realnosti i zdravom razumu. Onaj koji nisi razumio. Nije ni čudo, kad se oslanjaš na kvanititet umjesto na kvalitet...

A po čem si ti to pobogu zaključila na kaj se ja oslanjam? Kaj si vidovita?

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #32 : Rujan 16, 2009, 04:10:18 poslijepodne »




Aha 

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #33 : Rujan 16, 2009, 08:11:35 poslijepodne »




Aha 

Znal sam. Kaj to znači da sam i ja vidovit ili?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #34 : Rujan 16, 2009, 08:35:59 poslijepodne »
Jer je jedan od temelja ženske psihe - ljubomora!

I ta činjenica determinira žensko ponašanje uvijek, svugdje i svagdje.

Za razliku od nekih kolegica, ja opet ni u ovoj izjavi, na račun žena nisam našla ništa uvredljivo  :(
Kaj sa mnom nije u redu  ???  :)

Ja mislim da je ljubomora jedan od sveprisutnih, osnovnih ljudskih (i muških i ženskih) osjećaja, koji kroje naše ponašanje, čak i više nego bismo to htjeli ili priznali.
Naravno da neki ljudi lakše i kvalitetnije kontroliraju svoje niske strasti, pa tako i ljubomoru, a oni drugi je slabo ili nikako kontroliraju, ali to ne znači da nije prisutna kod svih u nekoj mjeri. Ljudi smo, kaj ne?
I tu nije stvar samo ljubomore između partnera, nego i one na poslu i u svim aspektima života, jer je ima svuda.
Ispravite me ako sam u krivu  8)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #35 : Rujan 16, 2009, 08:44:46 poslijepodne »
MUŠKARCI SU JEDNOSTAVNO SRETNIJI!


NADIMCI
Ako Laura, Kata i Sara izađu za ručak, one će jedna drugu zvati Laura, Kata i Sara.
Ako Miško, Damir i Ivan izađu, oni će se nježno međusobno nazivati Debeli, Godzilla i Četverooki.


NA RUČKU
Kad stigne račun, Miško, Damir i Ivan će svaki baciti 200 Kn, iako je račun samo 325 Kn. Nijedan od njih neće imati manju novčanicu I niti jedan neće htjeti priznati da zapravo želi uzeti ostatak.
Kad cure dobiju račun, one vade džepne kalkulatore.


NOVAC
Muškarac će platiti 20 Kn za predmet koji vrijedi 10 Kn.
Žena će platiti 10 Kn za predmet koji vrijedi  20 Kn i koji joj nije potreban, ali je bio na sniženju.


KUPAONICE
Muškarac drži 6 stvari u kupaonici: četkicu za zube, pastu za zube, kremu za brijanje, britvicu, sapun i ručnik.
Prosječan broj predmeta koji tipična žena ima u kupaonici je 337. Muškarac ne bi mogao identificirati niti 20 od tih 337 predmeta.


SVAĐE
Žena ima posljednju riječ u svakoj svađi.
Sve što muškarac kaže nakon toga je početak nove svađe.


BUDUĆNOST
Žena brine o budućnosti dok ne nađe muža.
Muškarac nikada ne brine o budućnosti - sve dok ne nađe ženu.


USPJEH
Uspješan muškarac je onaj, koji zarađuje više novca nego što njegova žena može potrošiti.
Uspješna žena je ona, koja može pronaći takvog muškarca.


BRAK
Žena se udaje za muškarca očekujući da će se on promijeniti. Međutim to se ne događa.
Muškarac ženi ženu očekujući da se ona neće promijeniti. No ona se nezaustavljivo mijenja.


PRESVLAČENJE I ŠMINKANJE
Žena se uređuje kad ide u kupovinu, kad ide zalijevati cvijeće, baciti smeće, javiti se na telefon, pročitati knjigu, izvaditi poštu.
Muškarac se uređuje kad ide na svadbu ili na sprovod.


PRIRODNO
Muškarac će se ujutro probuditi zgodan kao što je i legao.
Žene se nekako pokvare kroz noć.


POTOMSTVO
Ah, djeca. Žena zna sve o svojoj djeci. Ona zna kad su naručeni kod zubara, njihove ljubavi, najbolje prijatelje, najdražu hranu, tajne i strahove, nade i snove.
Muškarac je maglovito svjestan nekakvih malih ljudi koji žive u kući.
__________________________

Pošaljite ovo pismo ženama koje imaju smisla za humor i koje se sa njim mogu nositi … - … i svim muškarcima koji će uživati čitajući ga.


Dakle zakljućite sami ,rasprave se nastavljaju?????

Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #36 : Rujan 16, 2009, 08:45:39 poslijepodne »


Goričanka, ono kaj je mene natjeralo da se javim nije eventualna uvredljivost izrečenog, nego razbacivanje glupavim stereotipima, i to od strane čovjeka koji sebe smatra pametnim.

Bože, kakve li pameti u stereotipnom dijeljenju "nas" i "njih". Pa kad se već Sledge voli time razbacivati, malo sam ga "napucala" sa par jednako tako blesavih i smiješnih stereotipa kakvima se on služi. Karikiranja radi. Mislim si, čovjek će shvatiti da je pretjerao...

A je li, prosudite sami. Samo što su se na te blesave stereotipe zalijepili novi "pacijenti". Sad već razmišljam o tome jesu li to stvarno bili blesavi stereotipi, ili možda ipak.....

 

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #37 : Rujan 16, 2009, 08:55:22 poslijepodne »
 ;D ;D ;D

Ah, Sledge, potkuri i ode  ::)
Sto put viđeno  ;)
I mene čudi koliki se zaljepe, ali moram priznati da i ja nekad nemam živce za takve fore pa se zakeljim i iznerviram još k tome  :-[ ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline daisy

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 31
  • Karma: +0/-0
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #38 : Rujan 16, 2009, 10:33:38 poslijepodne »
Goričanka, ono kaj je mene natjeralo da se javim nije eventualna uvredljivost izrečenog, nego razbacivanje glupavim stereotipima, i to od strane čovjeka koji sebe smatra pametnim.

Bože, kakve li pameti u stereotipnom dijeljenju "nas" i "njih". Pa kad se već Sledge voli time razbacivati, malo sam ga "napucala" sa par jednako tako blesavih i smiješnih stereotipa kakvima se on služi. Karikiranja radi. Mislim si, čovjek će shvatiti da je pretjerao...

Da ne ponavljam što je rekla Točkica, potpisujem od riječi do riječi.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #39 : Siječanj 07, 2010, 04:03:15 poslijepodne »
Ma pusti te priče, žene vole onak malo pozitivne grubijane, ne mora baš sve biti zamotano u celofan...

Nekak mi se ovdje više uklapa ovaj citat.  ;)

Vi se sad postavljate kao da ste imali 5 brakova ili izvan brakova i hrpe žena pa znate kak koja reagira.
Ne, ne podnosim grubijane, niti podnosim prostačenje u razgovoru. Ako nemaš kaj za dodati na temu ili u rečenicu, onda stavi točku, a ne psovku.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #40 : Siječanj 07, 2010, 08:14:15 poslijepodne »
Please, talk dirty to me...  :-* :-* :-*
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Umišljaj feministice
« Odgovori #41 : Siječanj 08, 2010, 12:56:13 poslijepodne »
Please, talk dirty to me...  :-* :-* :-*

Valda ste već nafčili i teru buševečku reč.
I kaj ste počeli koristiti taj smajlić? Čemu?