Anketa

Da li je po vama dogovor Pahor - Kosor pozitivan za Hrvatsku?

Da
4 (21.1%)
Ne
6 (31.6%)
Da, dugoročno
1 (5.3%)
Ne, nikako i nikada
8 (42.1%)

Ukupno Glasova: 17

Glasanje završeno: Rujan 22, 2009, 12:30:59 poslijepodne

Autor Tema: Tko laže  (Posjeta: 35191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #15 : Rujan 13, 2009, 12:16:58 prijepodne »

Znači, ne voliš isti onaj princip ocjenjivanja žena od strane muškaraca - a po kojemu ti ocjenjuješ muškarce?


Kakav isti onaj princip?


Kakav je to "dobropoznati muški koš" ??  :-\ :-\ :-\  Kak ja ne znam za njega?

Aha, sve si mislim da ne znate.

To vam je kao i kad žena dođe liječniku sa tegobama povraćanje, bol u grudima, bol u donjem dijelu trbuha, onda je prvo pošalje na ginekološki pregled da utvrde da nije trudna, jer čim je žena, naročito mlađa i povraća joj se, aha odmah je trudna.


BTW, ja nisam pročitao nikakav degutantan komentar, ..........

no ovdje je zabranjeno... kaj god!!

Meni je i ja sam tak i napisala. I nije zabranjeno, nemojte opet čitati drugačije.
Ja bum komenitrala svaki takav (za mene) ispad, zato jer me to uzrujava.
Ili da se poslužim vašim tezama - kaj je zabranjeno reagirati na riječ, rečenicu koja me smeta?  :P

Tur

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #16 : Rujan 13, 2009, 09:08:49 prijepodne »
Ne bi rekel da je preveč zgubila ni jena ni druga strana. Nam su pregovori odblokerani, a da nismo dali ni milimetra svoje zemle. Slovenci su pak dobili pravo da nas još jemput (kad bu ratifikacija hrvatskog ulaska u EU) zaustave na putu prema Unije če se pitanje ne reši. Rekel bi da ustvari niš ni rešeno neg je samo odgođeno, ali u korist Hrvatske. Za sad - kuliko je bilo u korist Hrvatske se bu vidlo na kraju. Al seno ostaje pitanje kak bu slovenski parlament prihvatil ovo se.
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2009, 09:25:28 prijepodne Tur »

kekec

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #17 : Rujan 13, 2009, 10:03:03 prijepodne »
plemenitašica je opet dokazala da ju je lako izbaciti iz takta, no ostavimo to po strani ... tema je sasvim druga ... još uvijek se ne zna što je Jaca sve dala za deblokadu pregovora .
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2009, 11:28:25 prijepodne kekec »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko laže
« Odgovori #18 : Rujan 13, 2009, 11:23:05 prijepodne »
Kakav isti onaj princip?

Onaj princip generaliziranja koji je elementarno netočan. Pljuješ po njemu, a onda ga i sama koristiš.

To vam je kao i kad žena dođe liječniku sa tegobama povraćanje, bol u grudima, bol u donjem dijelu trbuha, onda je prvo pošalje na ginekološki pregled da utvrde da nije trudna, jer čim je žena, naročito mlađa i povraća joj se, aha odmah je trudna.

 ::) ::) ::) :o :o :o  To je praksa? Ili samo umišljaj tvrdokorne feministice, uvjerene kako su žene ništa doli žrtve??

Ili da se poslužim vašim tezama - kaj je zabranjeno reagirati na riječ, rečenicu koja me smeta?  :P

Ne, naravno, dapače je poželjno. Samo kada to ima i smisla, jer mislim da nitko (dapače sam siguran!!) - osim tebe - nije shvatio humor-opasku o odnosu Premijerke i Pahora na tvoj način, kao napad na žene i nekakvu degutantnost...  :-[

I tko je tu onda frustriran? Ili šovinist?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #19 : Rujan 13, 2009, 11:27:49 prijepodne »
Mene samo zanima z kem se bumo svadili ak se ovo reši?
Dobro Srbi su navek tu. A i Talijani. Bosanci. Ima materijala.  ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko laže
« Odgovori #20 : Rujan 13, 2009, 11:34:46 prijepodne »
Mene samo zanima z kem se bumo svadili ak se ovo reši?

Pa sa svima sa kojima treba. Zašto ne??

Ako me netko jebe, buzorira, ucjenjuje, ako želi nešto moje i nešto što ga ne pripada - što bih trebao? Dati mu što traži, samo zato "da se mi ne svadimo"?

Mislim da je Hrvatska baš zboh takvih spika tipa "dolazim na sastanak spuštenih gaća" već previše izgubila... poštuj svoje i brani to, i drugi će te poštovati...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

kekec

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #21 : Rujan 13, 2009, 03:02:58 poslijepodne »
... sledge ... ne koristi izraz "spuštene gače" jer bi to netko mogao krivo protumačiti, mada si konkretno napisao ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Tko laže
« Odgovori #22 : Rujan 13, 2009, 05:33:50 poslijepodne »
Ja sam bahati egoist koji očekuje da svi shvaćaju moje riječi onako kako ih ja shvaćam.  8) 8) 8)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #23 : Rujan 13, 2009, 07:08:45 poslijepodne »

To je praksa? Ili samo umišljaj tvrdokorne feministice, uvjerene kako su žene ništa doli žrtve??

Ogovor vam je tu:
http://www.forumgorica.com/cuspajz/umisljaj-feministice/new/#new

Vratimo se na temu - tko u ovoj državi laže?

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Tko laže
« Odgovori #24 : Rujan 13, 2009, 11:01:58 poslijepodne »
Tko laže? ZNA SE!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Tko laže
« Odgovori #25 : Rujan 14, 2009, 09:44:17 prijepodne »
samo je jedno rješenje ispravno. petar krešimir četvrti u savudrijsku valu i prva gardijska na svetu geru.
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

kekec

  • Gost
Odg: Tko laže
« Odgovori #26 : Rujan 14, 2009, 11:03:49 prijepodne »
... ja sam za blažu varijantu ... Lovačko društvo Krapina  ...

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Tko laže
« Odgovori #27 : Rujan 14, 2009, 09:16:24 poslijepodne »
Nema milosti, pozvali bumo Čaka Norisa da to reši za nas! ;D
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline domovinesin

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 163
  • Karma: +0/-2
  • Spol: Muški
    • hsp velika gorica
Odg: Tko laže
« Odgovori #28 : Rujan 15, 2009, 08:55:23 prijepodne »
Nema milosti, pozvali bumo Čaka Norisa da to reši za nas! ;D
jasno, pa poznato je da suze čaka norisa liječe rak, jedino je kvaka u tome kaj čak noris nikada ne plače
Tu ne cede malis sed contra audentior ito

kekec

  • Gost
Odblokirani: Pahor natjerao Kosor da pokloni Slovencima dio hrvatskog teritorija
« Odgovori #29 : Rujan 15, 2009, 07:13:44 poslijepodne »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/odblokirani-pahor-natjerao-kosor-da-pokloni-slovencima-dio-hrvatskog-teritorija/450558.aspx

"NAGOVORIO sam Jadranku Kosor da nam pokloni dio hrvatskog teritorija", suma je summarum izlaganja Boruta Pahora pred slovenskim parlamentarnim odborima za vanjsku politiku i europske poslove koji danas moraju prihvatiti sporazum koji je donesen prije četiri dana u Ljubljani. Podsjećamo, premijerka Kosor tada se hvalila svojim diplomatskim uspjehom, ali danas iz Slovenije stižu sasvim oprečne vijesti.

Pahor se, naime, predstavio kao heroj dana objasnivši da je Hrvatsku natjerao da prihvati prijedlog koji je Ivo Sanader svojevremeno žestoko odbacivao. Uvjeravajući svoje kolege u vrhu slovenske politike da prihvate postignuti dogovor čime bi bila ukinuta blokada hrvatskih pregovora s Europskom unijom, Pahor je kazao kako će se pregovori nastaviti u skladu s drugim prijedlogom Ollija Rehna. Tim prijedlogom Slovenija je trebala dobiti izlaz na otvoreno more, a pristupni pregovori ne bi se razdvojili od graničnog spora za kojeg su hrvatski političari uvijek tvrdili da je bilateralno pitanje i da ne smije imati veze s pristupanjem EU.

Da će se pregovori nastaviti prema modelu Rehnovog prijedloga od 15. lipnja ove godine potvrdilo je i hrvatsko Ministarstvo vanjskih poslova, što je Pahor posebno naglasio. "Taj prijedlog je uravnotežen - za Sloveniju je vrlo povoljan, a odgovara i Hrvatskoj", rekao je Pahor nakon čega su se slovenski mediji sa zadovoljstvom prisjetili izjave Ive Sanadera: "Ako vam ne ide s nama, probajte s Berlusconijem". Tom je rečenicom Sanader opisao upravo prijedlog koji je danas prihvaćen, te objašnjavao kako je nedopustivo pristati na izlaz za otvoreno more za Sloveniju jer bi to značilo odricanje dijela hrvatskog teritorija.

Nakon što je Pahor završio sa svojim izlaganjem pred slovenskim parlamentarcima, sjednica Odbora je prekinuta iz proceduralnih razloga, ali u nastavku je dogovor prihvaćen te će odluka o deblokadi sada biti proslijeđena švedskom predsjedništvu Unije.