Autor Tema: Vicevi 1  (Posjeta: 312668 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #225 : Siječanj 04, 2011, 09:42:17 poslijepodne »
Dragi svi...

...evo ni ove godine nismo ušli u EU, nismo izašli iz krize, nismo čak ušli ni u finalnu večer Eurosonga.

U rangu smo Kirgistana (divna zemlja između Tadžikistana i Uzbekistana).

Zračna flota nam je sa četiri spala na dva.

Jakov Fak odskijao je u Sloveniju ... Tip je zabavan k'o sprovod i bavi se biatlonom koji je sam po sebi uzbudljiv k'o ton onog što sinhronizira filmove na poljskoj tv, ali je ipak došao na naslovne strane (ne samo mrkopaljskog tromjesečnika).

Početkom godine dobili smo novog predsjednika. To hvala bogu nije stanoviti Milan B. iz Pogane vlake u susjednoj Be-i-Ha. Može biti da ova naša zemlja koja je inače u rangu Kirgistana (krasna zemlja) ima najcjelovitijeg predsjednika na cijelom svijetu. Čovjek je doktor pravnih znanosti, svira klavir i sklada depresivno-apatičnu glazbu, a mi se napokon ne moramo crvenit po svijetu. Istina, ne zna ispričat vic ni da nam o tome ovisi brisanje čitavog vanjskog duga, ali šta je tu je. Jedino je stanoviti Andrija H., također predsjednički kandidat i sin istoimenog oca, bio nezadovoljan jer na inauguraciji nije bilo hrvatskih zastava što je fakat najveći problem u zemlji. Onda se pak ustanovilo da je zastava ipak bilo, ali da su Andrija i istina bliski k'o Tokijo i Salzburg.

Odgledali smo 38921872 filma Jackia Chena.

Sabor je radio 92 dana što je točno toliko previše.

Premijerka se bila zaglavila u liftu, ali ju je neki imbecil izbavio.

Božićna maltretaža T-Com-a u vidu reklame i to pjevane počela je 3.studenog.

Na Karlov wc moglo se čitavu 2010.

Genijalcu kome je palo na pamet uzeti "moju domovinu" i ubaciti tekst "moja sa-te-lit-ska, moja be net te-le-vi-zi-ja" želim kredit u švicarskim francima.

Neki pametnjaković je zaključio da smo savladali španjolski pa sada ubrzano učimo turski i to u nekoliko termina.

Osobe godine su Onur i Šeherezada.

Izjava godine je da "smo na putu da dođemo na put".

Enigma godine je: ako kreneš iz Zagreba na granični prijelaz u petak, a prije dva dana si bio u Mađarskoj, kada je točno "dej after jestrdej"?

Kuća godine je ona oko koje je sagrađena Lika.

Država godine je.... pitajte naše nogometne reprezentativce.

Igra godine je Cinkajmo.

Nagradna igra godine je Pošalji sms dr.Ivi i doniraj 6,99+pdv za proširenje zatvorskog sustava.

Najbeskorisnija osoba godine odaziva se na Zoki.

Reality godine je Drinking with the stars by Mladen Grdović

Predstava godine za glavni lik ima izvjesnog dr.Ivu, čovjeka upitnog doktorata; mjesto radnje je Mozartov rodni grad. Priča ima elemente pastorale (siromašan dječak iz Dugobaba uspinje se do samog vrha), gangsterskog filma (siromašan dječak okuplja bandu i kreće u pljačku), s krimi zapletom (opljačkani novac misteriozno nestaje), to je priča i o istinskom prijateljstvu (dragi Ivo), triler (dragi Ivo odlazi), horor (dragi Ivo se vraća), priča je to o izdaji (bratija pere ruke od Ive koji više nije dragi nego dno dna), dijelovi podsjećaju na SF (Ivo nestaje, ostali gangsteri misteriozno poboljevaju od čudnovate masovne amnezije), ima tu i ljubavnih elemenata (Jadranka & Borut u epizodi Ljubav je u Alpama), naziru se i natruhe mjuzikla (zatvorski blues), a po svemu sudeći crnohumornoj drami ćemo i nadalje svjedočiti.

Sve najbolje u Novoj godini vama i vašim obiteljima (iako je izborna i naslušati ćemo se raznoraznog lupetanja) i da nas onaj ludi Kim Jong ne digne sve u zrak.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #226 : Siječanj 05, 2011, 05:20:46 poslijepodne »
Nevjerojatno  ???
Mile, care, imaš ti kaj za reći na ovo?  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #227 : Siječanj 05, 2011, 06:23:21 poslijepodne »
jel se i meni nekak pricinilo da sam to vec citao?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #228 : Siječanj 26, 2011, 07:40:48 poslijepodne »
Pukla cijev u kući doktora. Doktor telefonom zove poznanika - vodoinstalatera.

- Sjedaj u auto - i dolazi odmah! Pukla je cijev, u podrumu sve pliva...

- Ne mogu sada nikako, znaš da danas slavimo. Tu su nam djeca i cijela rodbina. Nazovi nekog drugog...

- Bogami, kad se tebi netko razboli u obitelji, uvijek mene zoveš, i ja bez riječi uvijek dođem!

- U pravu si, odmah dolazim...

Vodoinstalater stiže, i otvori vrata što vode u podrum. S treće stepenice baci dva aspirina u vodu i kaže:

- Ako do ponedjeljka ne spadne, zovi me ponovo!
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2011, 07:42:23 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #229 : Siječanj 26, 2011, 07:45:05 poslijepodne »
Pita učiteljica Ivicu :

- "Ivice, što je - po tebi - najteže na svijetu?"

Ivica razmisli pa odgovori:

- "Pa, mislim da je to tatin pimpek, jer ga je jučer mama držala u ruci i rekla: Ovo ni dragi Bog više nemre dići!"
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #230 : Siječanj 26, 2011, 07:47:23 poslijepodne »
Direktor i tajnica počeli se seksati, kad tajnica veli:

- "Direktore, jel’ uš'o?"

- "Je!"

- "Jaooj, koliki jeee!"
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #231 : Siječanj 26, 2011, 07:52:52 poslijepodne »
Brodarska firma „Viktor Lenac“ potpisala ugovor sa firmom „Mujo&Co“ iz Doboja o farbanju broda. Na primopredaji  komisija, utvrdi se da je jedna strana broda ofarbana, a druga nije ni taknuta.

Predsjednik komisije:

- “Znate li Vi, gospodine Mujo, čitati ugovore?“

Mujo:

- “Vala znam!“

Predsjednik komisije:

- “Pa zašto ste ofarbali samo jednu stranu?“

Mujo:

- „Mislim da Vi ne znate - čitati ugovore! Ovdje Vam lijepo piše: ugovoru o farbanju pristupaju - s jedne strane - Mujo&Co iz Doboja, a sa druge - Viktor  Lenac! Mi smo svoje ofarbali, a Vi ili farbajte, ili da pišemo aneks ugovoru...“
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #232 : Siječanj 26, 2011, 07:58:00 poslijepodne »
PISMO NEZADOVOLJNOG KORISNIKA:

Jebem Vas i Vaš MAX TV samoinstalacijski paket.

Prvo i prvo ako je nešto samoinstalacijsko onda ja trebam gladit jajca dok se ono samo ne instalira. A ja se već tjedan dana jebem sa paketom za koji mi je Vaša službenica rekla da se instalira u roku 25 minuta.

Ili Vaša službenica ima smisla za humor, ili sa Vama minute jako sporo prolaze. Očigledno je ovo drugo.

Nakon osmog poziva Vašoj tehničkoj podršci, osmi put zaključili da je sve instalirano prema uputama, te da je oprema neispravna i konačno mi je obećano da će mi monter doći instalirati taj "samoinstalacijski" MAX TV paket. Škrti ste platit čovjeka da montira opremu pomoću koje nas onda derete sa ugovornom obvezom od 24 mjeseca.

E sad se pitam ko će meni platit satnicu dok sam se zajebavao sa Vašim kablovima i opremom koja je neispravna (i to prema riječima Vašeg službenika.)

Znate kaj, i inače mi Vas je pun kurac.

Derete nas sa nenormalno visokim cijenama kako i gdje stignete. Kad si složim računicu kolko platim pretplatu 70 kuna, telefon 200-300, Internet 200, max tv 70, dođem do brojke od 600-700 kuna. I to svaki mjesec, a vezan sam ugovorom 24 mjeseca.

Da mi je dostupan drugi operater otišo bi drugom, pa taman da mu više platim.

I onda imate kampanju "znakovi pažnje". Ma zabijte si te znakove znate kam. Da je Vama stalo do ljudi onda bi nam smanjili koji račun ili platili cugu ili nekaj slično. A ne da ja moram skupljat jebene bodove da od Vas dobijem šlafrok. I to ružičasti.

Ma dajte odjebite!


Srdačan samoinstalacijski pozdrav.

Nezadovoljni korisnik koji Vas mora trpit još 24 mjeseca...
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2011, 07:59:39 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #233 : Siječanj 26, 2011, 08:07:05 poslijepodne »
Znanstveno je dokazano, da je žena zadovoljna duljinom od 8,5 cm.



I sasvim joj je svejedno je li to Visa, MasterCard ili American Express...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #234 : Siječanj 26, 2011, 08:15:19 poslijepodne »
Dobije muž poziv da mu je žena teško stradala u prometnoj nezgodi i da je s teškim povredama dovezena u bolnicu.

Dojurivši u bolnicu, pronađe dežurnog liječnika.

- Što joj je, recite brzo, molim vas!

- Bojim se da imam loše vijesti - smrknuto će liječnik. - Vaša je žena u nesreći teško ozlijedila kičmu.

- Oh, ne - odgovori on - kakva joj je prognoza?

- Pa - ozbiljno će liječnik - vitalni znakovi su joj stabilni, ali ozljeda je jako teška. Ostati će trajno i potpuno paralizirana. To, nažalost, znači da će te je morati od sada hraniti.

Čuvši to, jadnik počne plakati.

- Naravno - nastavi liječnik - trebati ćete joj mijenjati i pelene. I to najmanje 5 puta dnevno, budući da neće imati nikakvu kontrolu nad mjehurom.

Jadnik se počeo tresti i plakati.

- Osim toga, morati ćete je redovito čistiti od dreka, budući da više nema kontrolu nad probavom. Naravno, i to ćete morati raditi vrlo temeljito, kako bi se izbjegla opasnost od infekcije.

Jadni čovjek, izvan sebe od šoka, padne na pod, skvrči se pod stolom i zajeca.

Liječnik se sagne i prodrma ga.

- Ma, zajebavam se!! Mrtva je!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #235 : Siječanj 26, 2011, 08:18:24 poslijepodne »
Ode Sanader u posjet kod Obame i ovaj ga ugosti bogato i priredi bal u njegovu čast. Sanader se začudi i upita Obamu:

- Sigurno Vas je puno koštao ovaj bal. Od kud vam toliki novci?

Obama se nasmiješi i odgovori:

- Eto, vidiš onaj most na periferiji Washingtona? Računali smo da će nas koštati 10 milijuna dolara da ga izgradimo, ali nas je koštao 8 milijuna. Od te razlike smo priredili ovaj bal!

Nedugo nakon Sanaderove posjete dođe Obama u Hrvatsku. Sanader ga ugosti kao cara na jahti, brdo hrane, pića koliko ti srce želi. Obama se začudi, znajući da je Hrvatska u krizi:

- Je li, od kud ovako bogata gozba kad je država pred bankrotom?

Sanader odgovori mrtav-hladan:

- Ovo je tradicionalno gostoprimstvo.

- Ali, od kud vam novac za sve ovo?

- E, vidiš tamo Pelješki most?

Obama se dobro zagleda:

- Ne vidim!

- Eeeeeeeee!!!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #236 : Siječanj 26, 2011, 08:22:38 poslijepodne »
Gradonačelnik Zagreba pozvao tri poduzetnika - Dalmatinca, Hercegovca i Zagrepčana - da mu podnesu ponudu za preuredenje ureda. Dalmatinac i Zagrepčan se odmah prihvate mjerenja, racunanja i zapisivanja... dok se Hercegovac šetkao okolo, grickajuci čačkalicu i pijuckajući kavicu.

Nakon sat vremena pride Dalmatinac gradonačelniku, te mu kaže:

- "Šjor, ja bi sve ovo ća van triba moga napraviti za 80 tisuća kuna - 30 za materijal, 30 radnicima, 10 za putne troškove i 10 meni."

Zatim priđe Zagrepčan i kaže:

- "Gospon, to bu Vas došlo 70 tisuća kuna - 30 za materijal, 30 radnicima i 10 meni."

Kada se prva dvojica udalje, dode Hercegovac i kaže:

- "Rođo, moja cijena je 270 tisuća kuna!"

- "Ajoj!" - uzvikne gradonačelnik - "...pa nisi ništa niti mjerio niti računao! Daj mi objasni kako si došao do tog iznosa?"

Hercegovac odgovara:

"100 tisuća tebi, 100 meni, a 70 tisuća ćemo dat' Purgeru da napravi posao!"



P.S. Ovo NIJE vic...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #237 : Siječanj 26, 2011, 08:25:39 poslijepodne »
- Dragi, što sam danas vidjela diiiiivne čizmice...

- Boli me k.... za čizme!

- Daj da poljubim da prođe, pa idemo poslije da ti ih pokažem...
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2011, 01:13:38 poslijepodne Mlačanin »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #238 : Veljača 01, 2011, 10:55:56 poslijepodne »
Umro Drug Staljin, i Centralni komitet Komunističke partije SSSR-a proglasi sedmodnevnu žalost, kako bi se iskazala tuga i žalost za vođom, i dekret s tim sadržajem uputi svim regionalnim i lokalnim CK-ovima...

U jednom lokalnom centralnom komitetu neko postavi pitanje - smiju li se imati sexualni odnosi tijekom trajanja žalosti?!

Kako nitko u tom komitetu nije znao odgovor, oni to proslijede regionalnom, a kako ni oni to nisu znali - pojavi se pitanje na Centralnom komitetu. Kad iz CK SSSR-a stiže slijedeći odgovor:

"Sex je dopušten tijekom žalosti... ali samo sa bračnim drugom, kako bi tuga i žalost bila još veća..."
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Vicevi 1
« Odgovori #239 : Veljača 01, 2011, 11:00:01 poslijepodne »
Crvenkapica piše vuku:

"Dragi vuče! Zajebao si se u jednom slovu, trebao si da me POJEDEŠ, a ne poj....!
Tvoja trudna Crvenkapica."

Odgovor:

"Draga Crvenkapice. Slijedeći put kad me vidiš, ne viči "fuk!", sve dok ne naučiš dobro izgovoriti slovo V."
Tvoj Vuk
« Zadnja izmjena: Veljača 09, 2011, 01:14:27 poslijepodne Mlačanin »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”