Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 149720 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #405 : Siječanj 03, 2010, 01:49:58 prijepodne »

Citat:
Stvarno smo ljige i sirovine. Tko je od tih 100 000 ljudi dao bar 10 kn u neku od udruga koja brine o siromašnima, beskućnicima ili ostavljenoj djeci.
Ma fuj....


Dodatak: vrijeme  01:05 - kaj nam se noćas ne spava?

Edit:dodatak


O čemu Vi to Plemenitašica "maštate" 8). Takve mogućnosti su kako mi se čini "prošlo svršeno vrijeme" :-[. To možemo samo doživjeti od "običnog puka - stoke sitnog zuba" koji nema ni u primisli mogućnosti ljetovanja ili skijanja, jer taj dio populacije :-* zapravo "nosi" organizirane humanitarne akcije.

hihihihihi, noćas baš nekak spavanje ne ide ;), kasno se uključih malo da voajeziram po forumu i eto usput, hm, ubacih informaciju, hihihihi :)

Sorry, mislim da je ovo ipak spamanje teme ???


Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #406 : Siječanj 03, 2010, 02:04:05 prijepodne »
Žene, bejžite spat, zavlecite se pod poplon i primite se pravog posla, a forum ostavite onima koji moraju delati... ja bum ga čuval, nitko ga ne odnesel do jutra...  :D :D :D
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #407 : Siječanj 03, 2010, 08:28:43 prijepodne »



Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #408 : Siječanj 03, 2010, 09:20:00 prijepodne »
Dapače, prvi puta u mojoj povijesti najozbiljnije razmišljam da ne ispunim svoju građansku dužnost.

Moraš izaći pa makar pošarao cijeli listić i napisao da su svi lopovi!!!

Tko je gledao prijenos, mogao je uočiti Mesića bar dva puta u kadru.
Jel i to bilo na štetu nama građanima, ili bi nam trebalo služiti na čast i ponos.
Slovenac nije pozvan.

Bitno je ovo boldano  ;)


Ali sada malo ozbiljnije:
Citat:
Stvarno smo ljige i sirovine. Tko je od tih 100 000 ljudi dao bar 10 kn u neku od udruga koja brine o siromašnima, beskućnicima ili ostavljenoj djeci.

Zašto ne bi mi mogli otići na skijanje. Ja bi najrađe da otiđu svi hrvati na skijanje. Zar nakoh cijele radne godine ne može se odvojiti koja kuna za odlazak na svijež zrak i rekreaciju i od doma si uzeti nešto pod 45 i naravno medice!  :-\
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2010, 09:30:16 prijepodne Bilaj »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #409 : Siječanj 03, 2010, 01:03:33 poslijepodne »


 BTW - što znači "intelektualac"?? Daj mi jedno tumačenje tipičnog hrvatskog kompleksaša, da se malo smijemo definiciji...



Ak se baš toliko želite smijati evo ispuniti ću Vam i tu želju :

http://www.forumgorica.com/general-discussion/vicevi-1/15/


Nekad su policajci patrolirali u paru - jedan je znao čitati, a drugi pisati.
Danas svugdje idu trojjica - jedan zna čitati i pisati, a druga dvojica čuvaju genijalca.


Vozi policajac gradom i točno ispred ludnice otpadne mu jedan kotač. Izađe on van, digne kotač, ali šarafa nigdje. Što će sad gleda okolo, razmišja..... Sve to promatrala je grupa "stanovnika" ludnice iza željezne ograde, kad jedan vikne policajcu:
- Skini sa svakog kotača po jedan šaraf, montiraj četvrti kotač i tako ćeš se dovesti do vulkanizera bez problema.
Gleda policajac, razmišlja i vidi da luđak ima pravo pa ga pita:
- Super si se sjetio, imaš pravo. Što ti uopće radiš unutra? Na to mu luđak odgovori:
- E ako sam lud, nisam glup!




 
 
 

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #410 : Siječanj 03, 2010, 02:57:34 poslijepodne »
Ak se baš toliko želite smijati evo ispuniti ću Vam i tu želju :

http://www.forumgorica.com/general-discussion/vicevi-1/15/

Pa tu nema ničega smiješnog. Loši vicevi još lošije ispričani, sa bradom koja se vuče po podu...

BTW, nema ničega o intelektualcima.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #411 : Siječanj 03, 2010, 03:47:38 poslijepodne »
Joža rekli ste da "intelektualci" glasaju za Pusićku, a niste mi još odgovorili na pitanje koji je od tih "intelektualaca" javno podržao Vesnu?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #412 : Siječanj 03, 2010, 06:23:01 poslijepodne »
Joža rekli ste da "intelektualci" glasaju za Pusićku, a niste mi još odgovorili na pitanje koji je od tih "intelektualaca" javno podržao Vesnu?

Da Tur, rekao sam i mislim tako a ako bi i analizirali tko je podržao Vesnu Pusić, onda bi vidjeli da su to uglavnom školovani građani, bilo srdnješkolsko, višeobrazovani ili visokoobrazovani građani, građani koji znaju misliti glavom i koji znaju čitati između redaka, koji ne ovise ni o kome, koji gledaju naprijed i u budućnost kako sebe tako i svoje djece, koji i sami čine nešto u životu i ne čkaju da se uhljebe negdje preko stranke.

Vesni Pusić nisu dali glasove, kako to Sledge reče, nepismeni Hrvati, bakice, didice iz ruralnih sredina, ostali uhljebatori po bilo kom pitanju, ti glasovi su ipak prije svega još uvijek rezervirani za HDZ i još poneke satelite, kao recimo HSS.

A ako baš hoćete podršku su joj dali i nešto veći pravi intelektualci, koji ipak znače nešto više u ovoj zemlji nego Vi, ja i Sledge zajedno.
To što se Vi nemožete pomiriti s tim to je drugi problem, to je valjda  Vaš intelektualni problem.
A da moramo misliti svi jednako? Nemoramo i ne bi bilo ni dobro. O svemu ovome možemo za par godina, pa ćemo vidjeti tko je u pravu a tko ne, vrijeme će sve pokazati.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #413 : Siječanj 03, 2010, 07:18:40 poslijepodne »
JosipJoža, tvoja isključivost u odgovoru ukazuje da sam ispravno odabrao kandidata, koji - naravno - nije Vesna Pusić, jer ako ti predstavljaš tu uljuđenu Hrvatsku (da ne velim i ne pitam - gdje su ostali kandidati i njihovo glasačko tijelo) - onda ja i ne želim biti drugo osim ruralnog dedice. Koji u svojoj zdravoseljačkoj filozofiji ima više duha, morala i pameti nego cijelo biračko tijelo Vesne Pusić.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #414 : Siječanj 03, 2010, 07:19:24 poslijepodne »
Pa dobro Joža neka je tako, ajde mi nabrojite jednog intelektualca koji je javno podržao Pusićku umjesto da trkeljate bezveze.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #415 : Siječanj 03, 2010, 07:34:24 poslijepodne »
Pa dobro Joža neka je tako, ajde mi nabrojite jednog intelektualca koji je javno podržao Pusićku umjesto da trkeljate bezveze.

Tur, ajde skulirajte se i pišite u jednom postu, nemam namjeru za svaku riječ pisati Vam novi post, nemam ja toliko vremena kao Sledge, nisam Vam ja na dežurstvu i proračunu poreznih obveznika.

Pa Tur, mnogi, čak i u Gradu Velika Gorica, građani koji nešto znače i koji delaju određene, na neki način intelektualne poslove.
Intelektualnost je pojam nešto širi nego su Vaši vidici, shvaćanje i poimanje intelektualnosti.

Znate Tur, intelektualac je bio i Nikola Tesla i njegovim zaslugama Vi uživate danas u mnogo čemu, a rekli ste da su Intelektualci nesretni ljudi u predhodnom postu, da možda je Tesla i bio nesretan ali je uživao u onome što radi i čini, uživao je u izazovima istraživanja nečeg novog nepoznatog.

Vjerojatno je i Đikić po Vama nesretan, ne nije Tur, čovjek uživa u onome što radi i možda će i Vaša djeca imati koristi od toga.





Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #416 : Siječanj 03, 2010, 07:45:35 poslijepodne »
Tur, ajde skulirajte se i pišite u jednom postu, nemam namjeru za svaku riječ pisati Vam novi post, nemam ja toliko vremena kao Sledge, nisam Vam ja na dežurstvu i proračunu poreznih obveznika.

Eto, Tur, sada si vidio što je riječ jednog "praaaavog intelektualca"... čovjek jednostavno - zna, tu se nema što reći...  ::) ::) ::)

Naravno, kao pravi intelektualac sa diplomatskim manirima, nalaprdao je hrpu nepovezanih bedastoća, neusporedivih usporednica, nebitnih ali visokoparnih bljezgarija - a sve zašto?? Kako bi nama, neintelektuacima, pokazao i dokazao kako je on - nedvojbeno - u pravu...

Generalno, on je intelektualno zaključio kako su

1. intelektualci nesretni ljudi i
2. postoje ljudi koji u Gorici rade poslove koji su na neki način intelektualni.

Prije negoli nastavim, mali intermezzo - zahod zove, Jožef me dokusurio!!

OK; sada nastavak... ma, u biti, još samo kratak neintelektualni zaključak:

Jebote, ta Pusićka očito ima preveč godina kada je i Tesla glasao za nju...  ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #417 : Siječanj 03, 2010, 07:53:10 poslijepodne »
I koji je intelektualac javno podržao Pusićku?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #418 : Siječanj 03, 2010, 07:57:00 poslijepodne »


Generalno, on je intelektualno zaključio kako su

1. intelektualci nesretni ljudi

Ispravak netočnog navoda:

To je Tur zaključio u svom predhodnom postu.

I nema Tesla veze sa Vesnom Pusić ali kreativci poput Tesle, iz današnjeg doba imaju i tekako, koliko god to Vama nebilo pravo.

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #419 : Siječanj 03, 2010, 08:15:55 poslijepodne »
Joža ne znam koliko dugo mislite ignorirati moje pitanje: koji intelektualac je (osim Tesle) javno podržao Vesnu Pusić?