Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 305602 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #615 : Listopad 26, 2012, 01:50:15 poslijepodne »


Hebate..SDP-ejac brani HDZ-jca...  :o...koji smijeh..nije ni čudo s obzirom da se znaju protagonisti...


Koji si ti komedijaš, predstavljaš se kao najveći moralista ovdje na forumu a postavljaš ove teze.
Kakve veze ima tko je tko, ovdje je važan razlog i motiv, a što je nečiji privatni interes, koji je nota bene u sukobu s moralom i u sukobu je interesa. Zna se i koga.

He...pravi se javio... lakše je prdoklačiti sranja a ne uključiti mozak... tvoj  bolesni mozak ne zna da drukčije...e moj stručnjak... kod tebe ne pomaže apsolutno ništa, jer programirani konji ne mogu nego rigati podatke kojima su filovani.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #616 : Listopad 26, 2012, 03:00:35 poslijepodne »


Hebate..SDP-ejac brani HDZ-jca...  :o...koji smijeh..nije ni čudo s obzirom da se znaju protagonisti...


Koji si ti komedijaš, predstavljaš se kao najveći moralista ovdje na forumu a postavljaš ove teze.
Kakve veze ima tko je tko, ovdje je važan razlog i motiv, a što je nečiji privatni interes, koji je nota bene u sukobu s moralom i u sukobu je interesa. Zna se i koga.

He...pravi se javio... lakše je prdoklačiti sranja a ne uključiti mozak... tvoj  bolesni mozak ne zna da drukčije...e moj stručnjak... kod tebe ne pomaže apsolutno ništa, jer programirani konji ne mogu nego rigati podatke kojima su filovani.

I kaj da ti normalan čovjek na to veli? Nikaj, kad vidim s kim i s kojom razinom komuniciram. :-*

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #617 : Listopad 26, 2012, 04:28:14 poslijepodne »
Po tvojoj ludoj teoriji nisu odgovorni oporbeni vijećnici i oni koji su se uvatili s njima u kolo…nabijem i jedne i druge na kur.. I jedni i drugi  formirali su lude i neodgovorne, nesposobne manijake koji provode tiraniju nad glupavim narodom…  Majmunima su uvijek drugi krivi, zar ne? Svaka budala može i čini strašne komplikacije i sebi i drugima.
Umjesto pozitivnih promjena Zokijeva vlada uvodi poreze i namete. Tajno i polu tajno instalira svoje igraće u javne tvrtke. Postupa u potpunosti isto kako postupaju organizirane skupine. Isti cilj ima i lider oporbe. Dok se krade Marko na bojište ne stiže.
Da ne bi zaboravio: sada udari kuknjavu kako sam neodgojen, uvredljiv, prost i upotrebljavam nepristojne riječi. Nemoj se slučajno zajebati, pa pokušati bar jednom misliti svojom glavom.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #618 : Listopad 26, 2012, 04:44:50 poslijepodne »
Po tvojoj ludoj teoriji nisu odgovorni oporbeni vijećnici i oni koji su se uvatili s njima u kolo.....

Dakle ljudi iz vladajućih koji su shvatili u kom smjeru ide priča sa vrtićom Ciciban (  i ne samo vrtić Ciciban), koji je glavni uzrok neodržavanja   sjednice GV (zbog toga i bježanje vladajućih od kvoruma) i oporba koja od kada već ukazuje na događanja oko vrtića Ciciban, zapošljavanja i zahtjeva zapošljavanja od strane pročelnika Kunića, odluka upravnog vijeća vrtića Ciciban i tako dalje, sve njih ti nabijaš na........? Kaj da ti velim? Ljudi će sami procijeniti.


Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #619 : Listopad 26, 2012, 09:43:24 poslijepodne »
Jaguar, a da za promjenu pošalješ svoje čelnike (GBR) i njegove oporbene prijatelje u vrtić među djelatnike pa ih priupitaš za rabote gđe Čačić! ova priča je smiješna jer svi znaju kaj se u vrtiću događa. već i ptice na grani o tome pjevaju jedino su GBR i VFK na to slijepi. A gosp. Pavišića pitaj tko mu je zaposlen u vrtiću od iste direktorice!

Zato ne lupaj političke floskule uzalud već otvori oči i uši i vidi kaj se zbiva u našem Gradu!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #620 : Listopad 27, 2012, 08:40:28 prijepodne »
... Kad si spomenuo, daj napiši do kraja, koga je to Pavišić zaposlio u Vrtiću ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #621 : Listopad 27, 2012, 11:14:54 prijepodne »
Jaguar, a da za promjenu pošalješ svoje čelnike (GBR) i njegove oporbene prijatelje u vrtić među djelatnike pa ih priupitaš za rabote gđe Čačić! ova priča je smiješna jer svi znaju kaj se u vrtiću događa. već i ptice na grani o tome pjevaju jedino su GBR i VFK na to slijepi. A gosp. Pavišića pitaj tko mu je zaposlen u vrtiću od iste direktorice!

Zato ne lupaj političke floskule uzalud već otvori oči i uši i vidi kaj se zbiva u našem Gradu!


dadi ja nemam svoje čelnike, ako sudite po sebi u redu.
zašto svaki komentar pokušavate staviti u okvire partije ove ili one, čim netko nešto komentira protiv vladajućih ili uputi kritike, odmah je član SDP-a ili HNS-a, možda sam u HSLS-u i kaj onda a možda nisam nigdje i opet kaj onda? Ako vi imate s tim problem, ja nemam.
Mene uopće ne zanima jeste li vi negdje ili niste, zanimaju me informacija i argumenti.

Ako vas to tješi, tješite se.

@koko-vg nebuš dobio konkretan odgovor na konkretno pitanje, jer ga nema, ovo je pokušaj pranja i kompromitiranja vijećnika Pavišić koji je među prvima pokazao svijest i otklon prema partiji a prije svega svijest prema javnom dobru i zato je vijećnik Pavišić i moj vijećnik. Prvi među njih tamo 27. Svaka mu čast iako je i on jedno vrijeme šutio ali mu je prekipjelo na sve budalaštine koje radi vladajuća većina i uprava grada!


Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #622 : Listopad 27, 2012, 02:19:52 poslijepodne »
kcer! a ostali clanovi bivseg upravnog vijeca zene!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #623 : Listopad 27, 2012, 04:11:58 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
ovo je pokušaj pranja i kompromitiranja vijećnika Pavišić koji je među prvima pokazao svijest i otklon prema partiji a prije svega svijest prema javnom dobru i zato je vijećnik Pavišić i moj vijećnik.

He..smiješno ...braniš ovdje Pavišića, člana HDZ-a  a s druge strane drvlje i kamenje na svog dojučerašnjeg stranačkog kolege Lesara...nije li po toj retorici i on progledao, odnosno uočio da je zaveden pa promijenio stranu..?..zakaj se srdiš??...čemu po tebi dvostruka pravila??...ah..da..zaboravio sam pa ti si u HNS-u... ucijenili ste SDP u Gorici da ukoliko žele koaliciju sa SDP-om GBR mora biti Župan...he..sa 2,8 % vi ucjenjujete..bolesnici...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #624 : Listopad 27, 2012, 04:25:30 poslijepodne »
... koje su ovo konstrukcije ... vi ste fakat upućeni u kadroviranje svih stranaka ...  a do izbora još ima pun kufer vremena ... pitam se samo kaj bu 10 - 15 dana pred same izbore ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Turopoljka.com

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 71
  • Karma: +0/-0
    • Turopoljka
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #625 : Listopad 27, 2012, 07:12:52 poslijepodne »
Evo kako su izgledale presice oporbe i vladajućih uoči ove neodržane sjednice Gradskog vijeća.

pogledajte video :  http://turopoljka.com/2012/10/26/iskre-iz-gradskog-vijeca/

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #626 : Listopad 27, 2012, 07:15:45 poslijepodne »
@koko-vg netko iz mase mu došapnuo "informaciju". ;D

@Muha Lesar mi je čak i simpatičan, mali populista, stalno "diže" narod na "fore", samo ni za jednu foru nije ponudio rješenje, naš narod je naučio "pušiti" fore, pa nikakvo čudo!

kruno

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #627 : Listopad 28, 2012, 01:32:54 prijepodne »
Pavišić - vijećnik a ne zločinac. hahahaha

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #628 : Listopad 28, 2012, 03:03:57 poslijepodne »
Evo kako su izgledale presice oporbe i vladajućih uoči ove neodržane sjednice Gradskog vijeća.
Citat:
Turopoljka
Portal velikogoričkih obrtnika i poduzetnika
...Udruga HOP – Hrvatski obrtnici i poduzetnici nastala je širenjem UPVG – Udruge poslodavaca Velike Gorice koja je osnovana 2008. godine s ciljem promicanja djelatnosti svojih članova, a samim time promicanje gospodarstva na području Velike Gorice.
...„Pozivamo sve obrtnike i poduzetnike da nam se pridruže u ostvarivanju naših ideja i ciljeva jer mi se ne oslanjamo na druge, nego isključivo na vlastite potencijale“, rekao je na predstavljanju Zoran Žic, predsjednik udruge Hrvatski obrtnici i poduzetnici (HOP).

Bez komentara...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #629 : Listopad 28, 2012, 03:06:20 poslijepodne »
... Kad si spomenuo, daj napiši do kraja, koga je to Pavišić zaposlio u Vrtiću ?
kcer! a ostali clanovi bivseg upravnog vijeca zene!
http://www.dv-ciciban-vg.hr/category/1

Nigde ne piše do je bil i do je v Upravnem  veču. (Kak i drugde v Gradu.)
wwwg tablice