Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 305637 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #480 : Svibanj 10, 2012, 08:21:55 prijepodne »
Kako čitam, bilo je puno slobodnih mjesta, vijećničkih....... ;D

Slažem se, i ovime se potvrđuje da Beus pakira VFK jer ako oporba traži tematsku sjednicu onda se očekuje da i vijećnici iz oporbe dođu na istu

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #481 : Svibanj 10, 2012, 10:24:14 prijepodne »
Jaguar, gdje si to pročitao da je bilo puno slobodnih vječničkih mjesta, jer  je tromblon između redova odmah shvatio tko to nije bio na viječu i tko kome pakira ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #482 : Svibanj 10, 2012, 01:58:41 poslijepodne »
Jaguar, gdje si to pročitao da je bilo puno slobodnih vječničkih mjesta, jer  je tromblon između redova odmah shvatio tko to nije bio na viječu i tko kome pakira ...


Tu sve lijepo piše od 16 vladajućih bilo je prisutno samo 6, u svim demokracijama vladajući su dužni osigurati kvorum za sjednicu, to što tromblon puše u istu frulu cijelo vrijeme je sasvim drugi par cipela ili ti okreće pilu naopako.
Meni sve to potvrđuje samo jedno, koliko pojedini vijećnici nisu narodni i koliko su ovisni i manipulirani.
Kad bi se mene pitalo, odmah bi raspustio vijeće. No zakon omogućava različite špelancije, na štetu naroda kojeg, kak ti oni tam predstavljaju.
Tema se izbjegava a to je potvrdio i nedolazak pojedinih vijećnika na sjednicu, ne želim spekulirati zašto, saznat će se to prije ili poslije.

@kunta ovo je igra malog tigra!


http://www.gorica.hr/2012/05/odgodene-sjednice-gradskog-vijeca/#more-11600
« Zadnja izmjena: Svibanj 10, 2012, 02:05:15 poslijepodne Jaguar »

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #483 : Svibanj 10, 2012, 02:10:23 poslijepodne »
Kako čitam, bilo je puno slobodnih mjesta, vijećničkih....... ;D

Slažem se, i ovime se potvrđuje da Beus pakira VFK jer ako oporba traži tematsku sjednicu onda se očekuje da i vijećnici iz oporbe dođu na istu

To se potvrđuje samo u tvojoj glavi, što objektivno i relano nema veze s vezom, osim tvojeg pokušavanja manipuliranja, oporba i tako nema većinu i kao što već rekoh vladajući su dužni obezbjediti kvorum, no za ovu temu njima to nije interes, imaju oni svoje parcijalne interese a ne narodne interese, naroda kojeg tamo predstavljaju, pa narode dragi, tražili ste gledajte, drugi put razmislite malo bolje!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #484 : Svibanj 10, 2012, 02:33:16 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Tu sve lijepo piše od 16 vladajućih bilo je prisutno samo 6, u svim demokracijama vladajući su dužni osigurati kvorum za sjednicu

Hm..meni tu nekaj ne štima, od 27 vijećnika došlo je njih 13 + 1 koji još nije potvrđen umjesto Picule...koliko ja znam VFK je sazvala tematsku sjednicu....logički je da ako sazivaš nešto onda se pobrineš da svi dođu, a dšlo ih je 7...jedan više...kako to tumačiš?..meni to liči na prevaru kojom se koristi dotična jer da je bilo kvoruma morala bi odgovoriti na pitanje zašto je potpisala lokacijsku dozvolu Žužiću 2009 godine u drugom mjesecu i time faktički omogućila i pogodovala provedbu izmještanja tržnice...na prošloj sjednici vijećnik SDP-a ŠIMUNIĆ POSTAVIO JE PITANJE JE LI ISTINA DA SE ZELENA TRŽNICA IZMJEŠTA???...očito je da tu netko nekom pakira, jer kako objasniti to pitanje?...pitanje Šimunića direktno ugrožava i kompromitira VFK...dakle, logički zaključak Šimunić uz pomoć GBR-a pakira VFK...pakleni plan...GBR uz pomoć nekih HNS-ovih ljudi infiltriranih u SDP-u pokušava preuzeti gradski SDP-e...zašto?..zato jer je svjestan da u HNS-u više nema prođu...završena priča...

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #485 : Svibanj 10, 2012, 02:56:17 poslijepodne »
logički zaključak Šimunić uz pomoć GBR-a pakira VFK...pakleni plan...GBR uz pomoć nekih HNS-ovih ljudi infiltriranih u SDP-u pokušava preuzeti gradski SDP-e...zašto?..zato jer je svjestan da u HNS-u više nema prođu...završena priča...

Ha, ha, ha, ha .....to što tvoj um može proizvesti, na rubu je znanstvene fantastike kao i ti sam.
Nećemo dugo čekati od tebe, kako su neki HNS-ovi ljudi infiltrirani u HDZ, HSS, DC.....ajme meni gospe moja.
Podsjeća me to na one koji se boje svoje sjene!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #486 : Svibanj 10, 2012, 03:07:11 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Ha, ha, ha, ha .....to što tvoj um može proizvesti

Samo istinu... ŠIMUNIĆ .........."je li istina da se zelena tržnica izmješta?"

VFK potpisala lokacijsku Žužiću...u čemu je problem?...jel tvrdiš da to nije istina?..

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #487 : Svibanj 10, 2012, 06:53:17 poslijepodne »
Citat:
Jaguar
Ha, ha, ha, ha .....to što tvoj um može proizvesti

Samo istinu... ŠIMUNIĆ .........."je li istina da se zelena tržnica izmješta?"

VFK potpisala lokacijsku Žužiću...u čemu je problem?...jel tvrdiš da to nije istina?..

Spominjao sam prošli tjedan dokumente zbog kojih je pukla koalicija SDP - HNS prije zadnjih izbora. Sad smo konačno doznali da se radi o lokacijskoj dozvoli koju je Vesna Fabijančić Križanić potpisala Žužiću. Još će se svašta iskopati u narednim danima.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #488 : Svibanj 10, 2012, 08:13:55 poslijepodne »
... po vašoj priči Afera Watergate je mala beba ...  još bi mogli zaraditi lovu za scenario za kakav politički triler, ali ...
Munchausen syndrome čini svoje ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #489 : Svibanj 10, 2012, 08:43:44 poslijepodne »
Radujem se toj sjednici vijeća, kako bi saznali je li ovo istina ili ne?
Ak je, netko će morati natezati vuha kako bi se mogao pokriti s njima!
U ovom našem, ukletom gradu sve je moguće!

http://www.gorica.hr/2012/05/izmjestanje-zelene-trznice-potpisala-vesna-fabijancic-krizanic/#more-11625

Vesna Fabijančić Križanić, 2009. godine u veljači potpisala je lokacijsku dozvolu kojom omogućava micanje Zelene tržnice: “U prizemlju se izmješta zelena tržnica na vanjski prostor jugoistočno od same građevine, a prostor zelene tržnice pretvara se u jedinstveni trgovački prostor…“ – stoji između ostalog u toj lokacijskoj dozvoli, za koju predstavnici vlasnika poslovnih prostora na Tržnom centru do danas nisu znali.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #490 : Svibanj 10, 2012, 10:06:08 poslijepodne »
Još će se svašta iskopati u narednim danima.
"Kad se sa srcem kuha."
"Na kapaljku mi daješ zagrljaje,svaka doza meni tako kratko traje..."  :D

...Vesna Fabijančić Križanić, 2009. godine u veljači potpisala je lokacijsku dozvolu
...Zbog jučerašnje odgode sjednice Gradskog vijeća, na kojoj nije bio nazočan dovoljan broj vijećnika, rasprava o slučaju Velkoma i Zelene tržnice prolongirana je za još tjedan dana. Gradonačelnik Dražen Barišić zbog toga je jutros održao sastanak s predstavnicima prodavača na Zelenoj tržnici, vlasnika poslovnih prostora kao i predstavnika vjerovnika Velkoma.
- Prije svega želim naglasiti da sjednica Gradskog vijeća sigurno nije odgođena zbog mene. Ja sam za nju bio spreman, a to što vijećnici nisu došli, posebice vijećnici oporbe, na čiji je zahtjev formalno sjednica i sazvana, dovoljno govorio o neozbiljnosti političkih aktera našega grada.

Jel ta lokacijska još važeča? Jel produžena? Zakaj ni realizirana?
Bik se neče sam bosti. Tu nekaj ima. Jel de ima popis ove kaj su došli?
Barišič vs. predstavniki PNZT, VPP & VV; vidimo kaj je Draš rekel ali nigde ne piše kaj su oni rekli. Blogič blešči kak i, ne tak davne, 2009.
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #491 : Svibanj 11, 2012, 09:21:44 prijepodne »
Evo tu sve lijepo piše, jedino ne piše kako je Pejakica bila vani i nije ušla unutra da bi se dobio kvorum.
Vladajući kada su vidjeli da iz oporbe nedostaje 4 vijećnika( računajući i zamjenskog, koji je trebao prisegnuti)
ostali su na 6 vijećnika iako su ostali bili u pripravnosti negdje vani, poput vijećnice Pejak.
Tako govore moji izvori spoznaja o kvorumu!
A kad pročitam izjave vladajućih, na tiskovnoj, informacija se poklapa kao poklopac na lonac!
I još jedna politizacija GV u nizu, ne pamtim sjednicu GV koja nije ispolitizirana.
Dok grad Velika Gorica i svi mi građani trpimo ogromnu štetu!

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/4610/pola-vijecnika-na-bolovanju.aspx
« Zadnja izmjena: Svibanj 11, 2012, 09:23:23 prijepodne Jaguar »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #492 : Svibanj 11, 2012, 11:51:40 prijepodne »
Danas sam razgovarao sa jednim od suvlasnika Tržnog Centra koji se boji izmještanja tržnice po radi kako kaže gubitka vrijednosti poslovnog prostora koji je platio i preplatio u kešu. Kaže dalje da je lokal kupio kao i ostali sukladno važećem idejnom projektu gdje su bili navedeni točno i zajednički prostori. Izmještanjem i novom lokacijskom dozvolom koju je potpisala VFK kaže postoji bojazan da će Žužić oteti dijelove zajedničkog prostora i na taj način si pribaviti imovinsku korist a s druge strane smanjiti vrijednost njihovih poslovnih prostora za 50 %. Nadalje ogorčen kaže da su svi političari krivi i suodgovorni jer niti jedni niti drugi nisu niš napravili, odnosno pomogli njima građanima ovog grada jer im je kaže to dužnost. Složio sam se i spomenuo da bi grad  zapravo trebao zastupati njih a ne krupni kapital, te u cilju rješenja problema predložio da grad otkupi natrag od Žužića Tržni Centar i isti ponudi na kredit svim vlasnicima i suvlasnicima i da nadalje oni sami upravljaju istim.  He..dalje neću... 

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #493 : Svibanj 11, 2012, 02:01:27 poslijepodne »
cijela situacija oko sazivanja ove sjednice je smješna. već 12 godina traje ova rasprava o velkomu koji je u stečaj otišao još za vrijeme gradonačelnika iz sdp-a! od tada pa do danas izmjenilo se čitav niz garnitura na vlasti u Gorici ali i državi i nitko nije uspio rješiti ovu zavrzlamu.
I sad očekujete od vijećnika (predstavničkog tijela) koje nema baš nikakve ingerencije da zauzme nekakav stav i riješi problem!

pa zakaj ta saborska zastupnica ne zamoli svog ministra da požuri stvar na trgovačkom sudu i riješi tužbu koju je grad digao protiv žužića. ak se tužba riješi u korist grada onda bu grad vrnul novce žužiću i to bu to. ak se riješi u korist žužića onda bu žužić kao vlasnik sa svojom nekretninom delal kaj mu se prohtije. Gradsko vijeće može samo laprdati i politizirati i svaljivati krivnju s jednog na drugog počevši od šimičića (sdp) bobesića (HSLS) prek šukera pa nazad do Picule i ne rješiti niš. zna se di se rješavaju vlasnički problemi, gdje upis u gruntovnu, a gdje tužbe! na žaloist niti jedno od toga nije gradsko vijće!

A sve ovo je samo ružno korištenje nesretnih vlasnika lokala i ljudi sa zelene tržnice u što boljem pozicioniranju za predstojeće izbore i gradonačelnikovu fotelju. sam se nadam da će to i oni shvatiti i neće biti ovce koje slatkorječivi saborski zastupnici i ostali političari i politikanti (pa i oni koji bi to htjeli postati) vuku za nos!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #494 : Svibanj 11, 2012, 02:30:16 poslijepodne »
Citat:
dadi

pa zakaj ta saborska zastupnica ne zamoli svog ministra da požuri stvar na trgovačkom sudu i riješi tužbu koju je grad digao protiv žužića.

Vrlo jednostavno, dotičnoj to nije u interesu pa nije li ona upravo sudjelovala u otpremi Velkoma u stečaj i njegovu prodaju Žužiću...sve je to dogovoreno između pokvarenih licimjernih političara, tržni centar im služi za prepucavanje i dobivanje jeftinih političkih poena...slč. kao i zemljišna zajednica, tj. povrat otete imovine...saborska zastupnica, vijećnica gradskog vijeća, privremena neznam čega više i  tu ima svoje prste...