Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 305949 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #435 : Listopad 05, 2011, 08:49:18 poslijepodne »
Neam pojma,valda se više neče igrati...

HSU više nije zastupljen u velikogoričkom Gradskome vijeću
Petak, 23 Rujan 2011 11:04
Gradska vijećnica Hrvatske stranke umirovljenika Branka Malnar iz Gornje Lomnice više nije članica stranke. Prije nekoliko tjedana istupila je iz HSU-a obavještavajući stranku da će u velikogoričkome gradskome vijeću nastaviti djelovati kao nezavisna vijećnica.
...
Jasno je tek to da razlaz Branke Malnar s bivšom strankom neće utjecati na odnos snaga u Gradskome vijeću. Inače, članice i članovi HSU-a još uvijek sjede u upravnim i nadzornim odborima u ime vladajuće koalicije.
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=357:hsu-vie-nije-zastupljen-u-velikogorikom-gradskome-vijeu&catid=1:latest-news
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #436 : Listopad 06, 2011, 12:45:49 prijepodne »
HSU je dio Kukuriku koalicije, to djeluje kao taktički potez da ne ispadne da na državnom nivou koaliraju s SDP-om, a na lokalnom s HDZ-om.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #437 : Listopad 08, 2011, 12:07:58 poslijepodne »
Najava 19. sjednice Gradskog vijeća
...
4. Prijedlog Odluke o izradi Odluke o zasebnom stavljanju izvan snage Detaljnog plana uređenja Radne zone zapad I

5. Prijedlog Odluke o izradi Odluke o zasebnom stavljanju izvan snage Detaljnog plana uređenja Radne zone zapad II

6. Prijedlog Odluke o određivanju vrijednosti jediničnog iznosa za pripadajuću položajnu zonu u kojoj se nalaze nezakonito izgrađene zgrade

7. Prijedlog Odluke o utvrđivanju broja etaža koje se mogu ozakoniti na nezakonito izgrađenoj zgradi
...
10. Prijedlog Odluke o prodaji nekretnina u vlasništvu Grada Velike Gorice

11. Prijedlog Odluke o obavljanju komunalne djelatnosti javne rasvjete
...
13. Prijedlog Odluke o izboru najpovoljnije ponude za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Velike Gorice
...
http://www.gorica.hr/2011/10/najava-19-sjednice-gradskog-vijeca/#more-9469
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #438 : Listopad 08, 2011, 12:20:15 poslijepodne »
Aktualni sat 18. sjednice Gradskog vijeća
Damir Šimunić;...
Drugo pitanje. Posljednjih dana u stranačke prostorije SDP-a sve više građana se javlja zbog velikih problema sa štakorima.  :D  :D  :D

Vesna Fabijančić-Križanić: „Imam dva pitanja za gradonačelnika. Prvo pitanje vezano je za davanje koncesije za zahvaćanje vode. Još 2005. godine u srpnju, osigurali smo da komunalna infrastruktura Grada postane vlasništvo Grada Velike Gorice. 2007. godine smo od tadašnjeg Velkoma u stečaju preuzeli komunalnu infrastrukturu i radnike koje smo zaposlili u VG vodoopskrbi i to u travnju mjesecu 2007. već u lipnju 2007. zatražili smo i podnijeli zahtjev za izdavanje koncesije za zahvaćanje vode, jer smo osposobili trgovačko društvo Vodoopskrba, da uz kadrove i osnovna sredstva koja smo osigurali ima sve uvjete da dobije koncesiju za zahvaćanje vode u Kosnici, koja je na njezinom području. Naravno, kao što nismo mogli dobiti od Vlade RH, jer nismo bili podobni, zemljište za groblje Kušanec, tako niti te dvije godine koliko smo još bili na vlasti nismo mogli dobiti niti koncesiju, ali se koncesija nije niti rješavala. Vi ste došli na vlast 2009. godine, sada smo u 2011., moje pitanje je što ste poduzeli u te dvije godine da Grad Velika Gorica ostane bez koncesije, nego da je dapače dobije Zagrebačka županija?
Drugo pitanje je vezano za moje pitanje sa pretprošle sjednice Gradskog vijeća kada sam vas upitala kako će se Grad postaviti u sporu gdje je podnio tužbu trgovačkom sudu i Visoki trgovački sud je usvojio žalbu, a to je da se poništi kupoprodajni ugovor Soliduma Žužić i Velkoma. Tada ste mi rekli da je to vrlo opsežna materija, da o njoj morate puno razmišljati i da ćete vjerojatno angažirati odvjetničku tvrtku. S obzirom da je od tog Rješenja Visokog trgovačkog društva od trećeg mjeseca prošlo četiri mjeseca, od mojeg postavljanja pitanja dva mjeseca, pretpostavljam da sada nakon „duge i teške bolesti“ vjerojatno imate odgovor na pitanje kako će se Grad dalje postaviti u ovom sporu? Hvala

Gradonačelnik:...
Što se tiče Velkoma, jutros pregledavajući i pripremajući se za sjednicu, to je dopis koji u potpunosti nije završen, odnosno čekamo još pravnu analizu da ga završimo do samoga kraja i kojeg ćemo vam onda poslati početkom slijedećega tjedna u kojem ćete dobiti odgovor na vaše vijećničko pitanje koje ste postavili 25. lipnja 2011. godine, pa ćete onda pročitati što unutra piše. Prema onome što smo do sada saznali nije blistavo ni sada, a nije blistavo bilo ni onda, a sada nije blistavo pogotovo jer bi mogla nastupiti velika šteta za Veliku Goricu, a o tom potom.

Vesna Fabijančić-Križanić:...
Što se tiče drugog pitanja, drago mi je što ću dobiti od vas kompletno pismeno očitovanje. Prema mojim informacijama vi u tom svojem pustom razmišljanju imate i sastanke sa Solidumom Žužić i njihovim direktorom Jelekovcem koji uredno dolazi u Grad i s vama valjda dogovara strategiju, pa vas molim da u tom smislu ne bude štete po Grad Veliku Goricu, ali u svakom slučaju očekujem pismeno i za jedno i za drugo.“

Vladimir Pavišić:...
Isto sam tako postavio 02. ožujka pitanje kada sam tražio troškove nadzornih odbora. Odgovor sam dobio ovakav:
-„Prema podatcima koje smo dobili iz VG komunalca d.o.o. Nadzorni odbor trgovačkog društva održan je sukladno potrebama trgovačkog društva 11 sjednica. Članovi Nadzornog odbora dobivaju mjesečnu naknadu za rad kao i u svim ostalim trgovačkim društvima, posebno napominjem da se sukladno poslovanju Društva vodi računa o potrošnji sredstava predviđenih za reprezentaciju.“
To ja nisam tražio. Tražio sam konkretno, a konkretno nisam dobio. Ovo nije niti za oporbu odgovor, kamoli za mene koji sam u koaliciji. Hvala lijepo.

Predsjednica: „Kolega, oporba i vijećnici koalicije bi trebali dobiti jednake odgovore.“

Gradonačelnik:...
Što se tiče Nadzornog odbora, vidio sam taj odgovor, ali ga nisam diktirao, ali ću ako je potrebno, vi pojasnite što bi detaljnije htjeli da vam se odgovori, mi ćemo onda pripremiti detaljniji odgovor.

http://www.gorica.hr/2011/10/aktualni-sat-18-sjednice-gradskog-vijeca/

Došlo friško,aktualna tema; ne dela klimavi uređaj v NS...
wwwg tablice

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #439 : Listopad 09, 2011, 11:48:28 prijepodne »
CITAT "Damir Šimunić;...
Drugo pitanje. Posljednjih dana u stranačke prostorije SDP-a sve više građana se javlja zbog velikih problema sa štakorima."

Znaci sada se tamo molbe za deritizaciju predaju?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #440 : Listopad 09, 2011, 03:00:00 poslijepodne »
kad te izvjestava jedna strana, to ti je kao da se dvoje djece potuče, a ti saslusas samo jedno dijete i na temelju toga formiras misljenje...  :-\

Pa na tom principu ovaj forum i funkcionira - upravo mi je zbog boldanja nekih tekstova admin priprijetio opomenom pred isključenje, a na moj upit i objašnjenje zašto mi je odgovorio da on "nema vremena čitati moje litanije"! Na što mu ja rekoh da jebem admina koji nema vremena pročitati poruke svojih članova. Jer je i Štefu dosta da ga instruira njegova najnovija najdraža škvadra poznatih bukača na forumu, ni on ne treba drugu stranu da bi bio "objektivan". Kadija te tuži, kadija te sudi! Sramota, sramota, sramota.

Repo, nemaš se čemu čuditi. Kritika ovdje više nije dobrodošla (ako je ikada i bila), sada je najvažnije iz čijeg čmara viriš, i smrdi li isti onako kako adminu paše. Ako ne - biraj forum gdje ti bude bolje. Nije bitno ni doprinos forumu, ni bilo što drugo - bitno je samo da se istu ekipu ne smije prozivati, dirati ili ometati u njihovom ponašanju kako god im "plan i program" nalažu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #441 : Listopad 09, 2011, 03:01:28 poslijepodne »
Drugo pitanje. Posljednjih dana u stranačke prostorije SDP-a sve više građana se javlja zbog velikih problema sa štakorima." Znaci sada se tamo molbe za deritizaciju predaju?

Pa oni imaju najviše iskustva s njima - jer im je to najbliža familija. Najbolje se poznaju - pa valjda i najbolje znaju kako s njima...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #442 : Listopad 09, 2011, 04:41:04 poslijepodne »
što si sarkastičan ... daj prestani vrijeđati sve one koji ne misle kao ti !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #443 : Listopad 09, 2011, 10:56:59 poslijepodne »
Znaci sada se tamo molbe za deritizaciju predaju?

A,valda...
S-DDD-P

Nije bio previše mislio pa je ispalo tako...

Nek,znaš,kaj je mene...
Moj zastupnik ni pital kak nam napreduje dvorana,vidi se da je kriza,nek je to moral negdo drugi mesto nega...
C-c-c-c...
Ali,dobro,to je bilo pred tri mesece,bu se on of tjeden popravil.
wwwg tablice

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #444 : Listopad 13, 2011, 09:12:01 prijepodne »

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #445 : Listopad 13, 2011, 09:23:52 prijepodne »
Veselo do boli, naravno sve ovo trpi grad i građani.
Prodaja zemljišta u ovom slučaju je investicija, kao kad prodaješ kuću kako bi vratio kockarske dugove.
Nekako mi se i čini da je ovo i ovakvo upravljanje gradom bilo upravo kockanje, s novcima sviju nas.
Bezbroj primjera to potvrđuje, sada je samo kulminiralo na sjednici GV.
Poznati model upravljanja, preslikan s državne razine.


http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/barisica-hdz-zestoko-napali-sukerovi-hdz-ovci_313924


http://www.gorica.hr/2011/10/vijecnici-odbacili-investiciju-od-18-milijuna-kuna/

http://www.gorica.hr/2011/10/odrzana-19-sjednica-gradskog-vijeca/#more-9530

Na jučer održanoj 19. sjednici Gradskog vijeća Grada Velike Gorice po prvi put se dogodilo da vijećnici vladajuće koalicije nisu podržali neki prijedlog gradonačelnika Barišića, kao i da neki od vijećnika vladajuće koalcije glasaju suprotno svom taboru, odnosno dignu ruku za prijedlog oporbe.


Tako su za uvrštenje u dnevni red prijedloga odluke o priključku na vodu, SDP-ove vijećnice Vesne Fabijančić Križanić, ruke digli i potpredsjednici Vijeća Vladimir Pavišić iz HDZ-a, te Branka Malnar. Isto tako, sa dnevnog reda je skinut gradonačelnikov prijedlog odluke o prodaji zemljišta u vlasništvu Grada. Gradonačelnikov apel da se ne zaustavljaju investicije u gradu, nije urodio plodom. Iz redova vladajuće koalicije nitko nije želio obrazlagati zašto su protiv gradonačelnikova prijedloga. Samo su podignute ruke za uklanjanje te točke sa dnevnog reda, nakon čega je gradonačelnik Barišić sazvao tiskovnu konferenciju.


Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #446 : Listopad 13, 2011, 10:36:30 prijepodne »
kaj je prodaja zemljišta investicija??? :o


http://www.gorica.hr/2011/10/vijecnici-odbacili-investiciju-od-18-milijuna-kuna/

dadi nemoj se zamarati, ne razumiješ ti to. radije čupaj perije kokoškama  :P

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #447 : Listopad 13, 2011, 10:39:54 prijepodne »
???????????????????

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #448 : Listopad 13, 2011, 10:43:13 prijepodne »
kaj da se ne zamaram? Zanima me kam bi se trebali nofci uložiti da se prodalo to zemljište? I kakav je to odgovor? Zakaj podcjenjuješ moje pitanje? ak imaš kakav odgovor odgovori, al ovakve gluparije kad napišeš vidi se da si poslan sam da pljuješ?
Zanima me da se prodala zemlja kaj bi na njoj zraslo, i od tih para kaj bi se napravilo! koliko znam sredstva su strogo namjenska u proračunu pa me zanima kaj bi to sad rebalansiral gradonačelnik i čega to nebu?


Tvoje frustracije liječi negde drugdje! možda da probaš u nekoj političkoj stranci na vlasti!
koliko vidim svi se međusobno kolju pa bi im to s takvim blesavim komenrtarima taman dobro došel!

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #449 : Listopad 13, 2011, 10:51:58 prijepodne »
kaj da se ne zamaram? Zanima me kam bi se trebali nofci uložiti da se prodalo to zemljište? I kakav je to odgovor? Zakaj podcjenjuješ moje pitanje? ak imaš kakav odgovor odgovori, al ovakve gluparije kad napišeš vidi se da si poslan sam da pljuješ?
Zanima me da se prodala zemlja kaj bi na njoj zraslo, i od tih para kaj bi se napravilo! koliko znam sredstva su strogo namjenska u proračunu pa me zanima kaj bi to sad rebalansiral gradonačelnik i čega to nebu?


Tvoje frustracije liječi negde drugdje! možda da probaš u nekoj političkoj stranci na vlasti!
koliko vidim svi se međusobno kolju pa bi im to s takvim blesavim komenrtarima taman dobro došel!

Smiri strasti, do jučer si branio HDZ i Barišića. Zvučiš kao pravi DC-ovac  ;D vrtiš se kak veter puhne. Svaka investicija počinje kupnjom zemlje, a netko je mora i prodati. To je jasno i malom djetetu jedino tebi nije pa zato pišem gluparije. Kažem primi se kokoška