Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 305621 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #405 : Srpanj 26, 2011, 06:27:26 poslijepodne »

Što se tiče gospođe na porti, taj dio u tekstu pozorno pročitajte s razumijevanjem, kada i nakon čega je bila uplakana...


Je vjerovali bumo kaj je Snežana napisala više nego samoj djelatnici Gordani. hahahaah
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #406 : Srpanj 26, 2011, 06:31:17 poslijepodne »

Pustite tu Snježanu, ajmo da čujem malo o radnom vremenu gradskog vijeća. Da li si to gradsko vijeće smije dopustiti da tam nikoga nema? Kaj imamo opet komunističke radne navike?


Savijetujem ti da osobno provjeriš, odi do Gradske uprave i traži Zorana Žica, pitaj ga što ti nije jasno i što te zanima. Uvjeri se sam, osobno. Pusti bapske priče i naklapanja HNS-ovaca kojima su oči uu strahu :o

Napadaju svim i svačim, lažu izmišljaju samo kako bi prekrili svoju nesposobnost, a možda i nešto drugo ;D

HNS-ovci čega se bojite kad tako gramzljivo napadate lažima svoje političke protivnike? ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #407 : Srpanj 26, 2011, 06:38:41 poslijepodne »
kako čujem nervoza je u gradskoj Upravi, HNS pita svaki dan, postavili su već toliko pitanja na koja dobijaju šture i nekompletne odgovore, nije ni čudo kako reče podpredsjednik GV kad njemu šalju takav odgovor kakav tek šalju oporbi? ;D
Tko se čega boji, tko laže i obmanjuje vrijeme će pkazati iako je meni i do sada več jasno, da se kako to netko reče želi pila okrenuti naopako, međutim neće ići, u laži su kratke noge, to isto tako netko reče ovdje na forumu, stoga glavonjiću koliko god se trudio, s fotokopiraj sebi sve i proučavaj materiju, možda ti bude od koristi. ;D

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=332:hns-ova-akcija-gradonaelnie-to-skrivate&catid=1:latest-news

HNS-ova akcija: Gradonačelniče, što skrivate?
Utorak, 12 Srpanj 2011 21:30
U nekoliko smo navrata već pisali kako je teško a katkad i nemoguće dobiti informacije o stanju u Gradu Velikoj Gorici i njenoj gradskoj upravi.

Akti gradonačelnika objavljuju se selektivno i s velikim zakašnjenjem. Izvješća o radu trgovačkih društava (primjerice VG Čistoće) sadrže 54 riječi i 13 brojki.

Gradonačelnik ne komunicira sa zaposlenicima a u zadnje vrijeme ni sa svojim zamjenicima, ignorira vijećnike opozicije, nitko od njih nema pristup informacijama, pročelnici podnose izvještaje o radu gradske uprave Ivanu Šukeru i Gradskom odboru HDZ-a, gradonačelnik prijavljuje Ivana Šukera da provodi diktaturu i tako redom.

Svjedoci smo ogromnog manjka u proračunu, milijuni kuna su jednostavno nestali, bujanju gradske uprave i zapošljavanju članova HDZ-a, HSS-a i DC-a na svim mogućim izmišljenim pozicijama.

 Svjedočimo i zastoju i obustavama komunalnh radova (nogostup od 50 metara nije komunalna aktivnost kojom se trebamo hvaliti), namještanju radova financijerima HDZ-a, davanju novca iz proračuna prijateljima i poslovnim partnerima i hvaljenju aktivnostima s kojima gradonačelnik nije imao nikakve veze itd.

Gradski vijećnici HNS-a u svibnju su odlučili započeti s akcijom Gradonačelniče, što skrivate? te svaki dan postavljaju po jedno konkretno pitanje gradonačelnku o gradskoj upravi, trgovačkim poduzećima i gradskim ustanovama.

Počeli smo dobivati prve odgovore na postavljenja pitanja i sudeći po odgovorima, točnijenjihovu izostanku i muljanju, samo nam se potvrđuje ono što smo i mislili.

Pokušava se zaustaviti svaka informacija koja bi mogla reći nešto o (ne)radu i samo se dokazuje teza da gradonačelnik itekako nešto skriva.

Zašto bi nače skrivao podatke o proračunu i kako se troše novci poreznih obveznika (podsjećamo i proračun je ove godine donešen na način koji omogućava malverzacije jer je daleko netransparentniji nego ranijih godina).

Na našim internetskim stranicama objavljivat ćemo sva naša pitanja i odgovore gradonačelnika.

Naravno, nećemo se zadovoljiti ovakvim polovičnim odgovorima i koristit ćemo sve institucije i pravne postupke koje nam dozvoljavaju zakoni RH kako bismo dobili odgovore.

I na kraju, gradonačelniče, što skrivate?


Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #408 : Srpanj 26, 2011, 06:43:38 poslijepodne »
A kaj si ti glasnogovornik HNS-a? Zašto se odjednom HNS toliko brani i opravdava? Čega se boji? Zašto radi mobbing na gradske djelatnike? HNS se koristi klasičnom kumrovečkom metodom " NAPAD JE NAJBOLJA OBRANA" Stoga vas ja dragi partijski poslušnici Gorana Beusa pitama: čega se bojite?
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #409 : Srpanj 26, 2011, 06:51:23 poslijepodne »
Ja? Bože sačuvaj. Ja koristim samo informacijske tehnologije i informiram se.
Tko se brani? Zbog čega bi se branio ili opravdavao? Kakvo opravdavanje?
Koliko čitam na stranicama HNS-a, da ponovim još jednom:

"Usput da kažem da je Snježana Popović Milić kao vijećnica koja ima svoja vijećnička prava i obveze, postupala onako kako bi zapravo trebao postupati svaki vijećnik ukoliko časno i pošteno obavlja svoj vijećnički mandat.
Svejedno koji i čiji vijećnik je u pitanju, pravo je vijećnika da ide u gradsko vijeće i da koristi svoje vijećničke ovlasti i mogućnosti zakonom propisane.

Stoga vijećnice Popović Milić kapa dole i samo nastavite tako, Vi ste uzor i primjer kakvi bi vijećnici zapravo trebali biti. To je vijećnica kakve očekujem kao građanin i da budu."

Nadalje ja kao laik građanin vidim da je "ekipa iz ćoška " odmah reagirala združeno na objavljen tekst na webstranici HNS-a kojem ja osobno vjerujem, odmah je ekipa krenula u obranu jedan po jedan u nizu ak znaš  što je niz, nakon čega okrivljuješ nekoga drugoga da se od nečega brani, ;D poznavajući mnoge situacije u gradu i u zemlji, nema razloga da ne vjerujem HNS-ovom tekstu, jer nikada nisu objavili nešto krivo ili neistinito, glavonjiću koliko god se ti trudio da me razuvjeriš, neće ići, svatko imalo pametan zna zbrojiti dva i dva i bez računaljke. ;D

« Zadnja izmjena: Srpanj 26, 2011, 06:55:34 poslijepodne Jaguar »

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #410 : Srpanj 26, 2011, 06:59:50 poslijepodne »
Ja? Bože sačuvaj. Ja koristim samo informacijske tehnologije i informiram se.


Aha, ispričavam se. Nisam znao da ne znaš više od WWW. HNS ;D
Zašto ne odeš  u službu viječa i osobno se uvjeri pa onda trkeljaj koliko hočeš. Zašto pričaš o nečemu kaj osobno nisi vidio? Vjeruješ Snežani čisto tak? zbog imena ili? ili nemaš svog stava pa ti ga drugi kreiraju :P

I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #411 : Srpanj 26, 2011, 07:05:11 poslijepodne »
Ja? Bože sačuvaj. Ja koristim samo informacijske tehnologije i informiram se.


Aha, ispričavam se. Nisam znao da ne znaš više od WWW. HNS ;D
Zašto ne odeš  u službu viječa i osobno se uvjeri pa onda trkeljaj koliko hočeš. Zašto pričaš o nečemu kaj osobno nisi vidio? Vjeruješ Snežani čisto tak? zbog imena ili? ili nemaš svog stava pa ti ga drugi kreiraju :P

jesi siguran da nisam bio, možda sam bio nazočan i jučer kada se ovaj konkretan slučaj i dogodio u gradskoj upravi, možda gospođu Gordanu i osobno poznajem, možda imam i povjerljive informacije iz prve ruke, nisi sebi možda postavio takva pitanja? Zemi računaljku i kreni zbrajati. ;D

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #412 : Srpanj 26, 2011, 07:15:30 poslijepodne »
Ma ti si sigurno školovan po liniju UDBE ;D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #413 : Srpanj 26, 2011, 07:47:42 poslijepodne »


Jel tak Muha, ulisses, Newbie, glavonjić.......Vi ste koliko se sjećam hvalili Žicov doprinos promociji i kampanji DC u zadnje vrijeme? Naravno sve se to lijepo obavlja uz kavice na terasama gradskih kafića.  ;D

Di sam ja hvalio iciji doprinos necemu? Nemoj izmisljati, ne stoji ti to ljepo.... 

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #414 : Srpanj 26, 2011, 07:52:52 poslijepodne »
Usput da kažem da je Snježana Popović Milić kao vijećnica koja ima svoja vijećnička prava i obveze, postupala onako kako bi zapravo trebao postupati svaki vijećnik ukoliko časno i pošteno obavlja svoj vijećnički mandat.

Znači Beus i vijećnici SDP-a ne odrađuju svoj vijećnički mandat časno i pošteno?  ;D

Samo ta nesretnica Popović - Milić tumara po gradskoj upravi. Svi drugi znaju da se vijećnička pitanja postavljajuju u gradskoj pisarnici.
« Zadnja izmjena: Srpanj 26, 2011, 07:55:07 poslijepodne ulysses »

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #415 : Srpanj 26, 2011, 08:26:51 poslijepodne »
Izgleda da je Snježana Popović Milić piknula u osinje gnijezdo.

@BobRock eto ako još nekome nije jasno tko je na čijoj strani i tko brani čije interese sada je sve kristalno jasno. :-)

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #416 : Srpanj 26, 2011, 08:33:15 poslijepodne »
Izgleda da je Snježana Popović Milić piknula u osinje gnijezdo.

@BobRock eto ako još nekome nije jasno tko je na čijoj strani i tko brani čije interese sada je sve kristalno jasno. :-)

Kao što je jasno čije interese brane BobRock i Stjepan. I koliko je ovaj forum "neovisan"...  ;D

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #417 : Srpanj 26, 2011, 09:19:07 poslijepodne »
Kao što je jasno čije interese brane BobRock i Stjepan. I koliko je ovaj forum "neovisan"...  ;D

Niti BobRock (pretpostavljam), a niti ja nismo ni na strani HDZ-a niti na strani HNS-a. Ali ti si na svojoj strani i tko nije s tobom taj je protiv tebe.

A ovaj forum nismo ni BobRock niti ja već svi vi koji smijete pisati po njemu. I po tome je neovisan jer svi smijete pisati.

P.S. Ukoliko nastaviš s ovim provokacijama onda ćeš na hlađenje. Ne zbog tvojih stavova već zbog toga jer nemaš mjere.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #418 : Srpanj 26, 2011, 10:04:14 poslijepodne »
Usput da kažem da je Snježana Popović Milić kao vijećnica koja ima svoja vijećnička prava i obveze, postupala onako kako bi zapravo trebao postupati svaki vijećnik ukoliko časno i pošteno obavlja svoj vijećnički mandat.


Samo ta nesretnica Popović - Milić tumara po gradskoj upravi. Svi drugi znaju da se vijećnička pitanja postavljajuju u gradskoj pisarnici.


Ma nemoj, a čemu služi služba gradskog vijeća ako ne gradskim vijećnicima?
Ona "tumara" po gradskoj upravi? Ona koliko ja razumijem stvari ide u službu gradskog vijeća kao vijećnica, službu u kojoj nema nikoga dežurnog iako su GO, iako su dvije djelatnice na GO(iako to nije normalno da su obje u isto vrijeme na GO) iako imaju novog uposlenika/djelatnika u službi, kojeg očito nema na radnom mjestu nego je najčešće po gradu i terasama gradskih kafića, neki i prijatelji mi prenose da viđaju često g.Žica po goričkim kafićima pa u razgovoru pitaju i mene i sebe što taj mladić radi u gradskoj upravi? Toliko o tome.

Jaguar

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #419 : Srpanj 26, 2011, 10:07:01 poslijepodne »

Što se tiče gospođe na porti, taj dio u tekstu pozorno pročitajte s razumijevanjem, kada i nakon čega je bila uplakana...


Je vjerovali bumo kaj je Snežana napisala više nego samoj djelatnici Gordani. hahahaah

zaboravljaš samo jednu malu ali važnu činjenicu, da je gđ. Popović Milić gradska vijećnica, to je za tebe nevažno ali za mene jako važno.