Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 305768 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #345 : Prosinac 09, 2010, 07:56:58 prijepodne »
Jel istina da je oporba predvođena GBR-om na vijeću bila protiv prijedloga dodjele godišnjih nagrada?...malo mi je nejasno...tu spadaju i vatrogasci......nisu li oni prvi bili na poprištu kad je trebalo braniti od poplave????... BOLESNO baš kao i šaroliko društvo okupljeno oko skupine manipulanata iz oporbe...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #346 : Prosinac 09, 2010, 08:12:00 prijepodne »
Evo bas citam, SKANDAL u Velikoj Gorici! Oporbeni vijecnici SDP I HNS nisu podrzali dodjelu nagrada Turopoljsko srce. Vatrogasci, crveni kriz, udruga za borbu protiv raka dojke I mnogi drugi pojedinci za oporbu nisi zasluzili primiti nagradu grada za svoj nesebican doprinos u poplavi. Jao pa ovo je stvarno ruzno.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #347 : Prosinac 09, 2010, 09:14:12 prijepodne »
Skandal je ali ga je napravu HDZ. Zar nisu oni napravili sprdačinu oko te nagrade koja bi trebala biti časna?
Šuker je sam sebi preko svojih poslušnika dodijelio nagradu i vjerojatno oporba nije željela sudjelovati u tome isto kao što se većina goričana  ograđuje od nagrade dodijeljene čovjeku koji je jednom nogom u Remetincu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #348 : Prosinac 09, 2010, 09:15:40 prijepodne »
Zvuči loše ako se ne želi priznati vatrogascima njihov doprinos u poplavi, međutim smatram da je baš glupo kritizirati kad niste poslušali razloge. Pa zar si stvarno možete zamisliti da ijedan imalo normalan čovjek može ne cijeniti to kaj su vatrogasci pomogli? Nemojte biti zločesti.

To su samo političke igre i prepucavanja.

A možda su imali izbor podržati ili ne podržati cijeli prijedlog kao takav, sa svim tim ulizicama i HDZ guzoliscima, tako da nisu imali mogućnost samo prijedlog za vatrogasce podržati? Ne znam razlog, ali ne znate ni vi, zato ne vjerujte slijepo HDZ propagandi nego razmotrite to malo kritičnije i s mozgom.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #349 : Prosinac 09, 2010, 12:22:25 poslijepodne »
Muha, kad pokušavaš prenijeti informaciju daj je onda prenesi u potpunosti bez primisli ili se nemoj javljati. Znaš dobro zašto je oporba bila protiv dodjele nekih nagrada. To je doista nisko, podlo i  pokvareno s tvoje strane, ali ništa drugo se nije ni moglo očekivati od tebe.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #350 : Prosinac 09, 2010, 05:01:57 poslijepodne »
I jedno i drugo mi je bezveze!
I to što ovi guraju nagradu Šukeru i to što ovi ne podržavaju dodjelu nagrada.
Trucaju se jedni drugima, a pritom nitko ne pita građane kome bi oni uručili te nagrade.
Čisto dobro poznato goričko politikantstvo u svom punom sjaju  ::)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #351 : Prosinac 09, 2010, 05:28:41 poslijepodne »
I jedno i drugo mi je bezveze!
I to što ovi guraju nagradu Šukeru i to što ovi ne podržavaju dodjelu nagrada.
Trucaju se jedni drugima, a pritom nitko ne pita građane kome bi oni uručili te nagrade.
Čisto dobro poznato goričko politikantstvo u svom punom sjaju  ::)
Pa evo da Vam odgovorim!
Ja pišem u svezi politike samo da si nabijem broj postova!
Inače sam neiformiran i živim u svojoj slatkoj ljušturi i stvaram svijet i svoje viđenje Svijeta
prema sebi. Sve negativnosti i devijacije u društvu me se ne tiču i nije me briga za laži, nasilje, prevare, privatizacije sve dok je meni dobro!
Ja sam sam sebi dovoljan! Ali, volim tu i tamo prebaciti na Forum koju mudru, tek toliko da znaju da postojim, da me ima, da ovo..da ono..
O tempora, o mores...

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #352 : Prosinac 09, 2010, 05:34:59 poslijepodne »
Jel istina da je oporba predvođena GBR-om na vijeću bila protiv prijedloga dodjele godišnjih nagrada?...malo mi je nejasno...tu spadaju i vatrogasci......nisu li oni prvi bili na poprištu kad je trebalo braniti od poplave????... BOLESNO baš kao i šaroliko društvo okupljeno oko skupine manipulanata iz oporbe...


Hm...kome ide ova pjesma...?

Vrag ne spava...
Vrag ne spava…
Daj mi mala, daj mi mala, što si obećala
Sise bijele, sise bijele i noge debele
                                               Rambo Amadeus

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #353 : Prosinac 09, 2010, 05:43:17 poslijepodne »
I jedno i drugo mi je bezveze!
I to što ovi guraju nagradu Šukeru i to što ovi ne podržavaju dodjelu nagrada.
Trucaju se jedni drugima, a pritom nitko ne pita građane kome bi oni uručili te nagrade.
Čisto dobro poznato goričko politikantstvo u svom punom sjaju  ::)
Pa evo da Vam odgovorim!
Ja pišem u svezi politike samo da si nabijem broj postova!
Inače sam neiformiran i živim u svojoj slatkoj ljušturi i stvaram svijet i svoje viđenje Svijeta
prema sebi. Sve negativnosti i devijacije u društvu me se ne tiču i nije me briga za laži, nasilje, prevare, privatizacije sve dok je meni dobro!
Ja sam sam sebi dovoljan! Ali, volim tu i tamo prebaciti na Forum koju mudru, tek toliko da znaju da postojim, da me ima, da ovo..da ono..
O tempora, o mores...

Treba li tebi ovo stvarno?
Ne bih ti ja kvarila veselje, samo ti uživaj  ;) ;)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #354 : Prosinac 09, 2010, 07:18:26 poslijepodne »
Ja osobno neznam, ali citam u medijima, a mediji su bili prisutni ako su prenijeli.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #355 : Prosinac 09, 2010, 07:46:03 poslijepodne »
Ja osobno neznam, ali citam u medijima, a mediji su bili prisutni ako su prenijeli.

pa sad, izgleda da i nemaš neka iskustva sa VG medijima... :(
oni prenose uživo nešto šta će se dogoditi i za tjedan-dva...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #356 : Prosinac 09, 2010, 08:20:53 poslijepodne »
Jel istina ...
BOLESNO ...

Pak si potkuril,a ja sem si mislil da te nigdo više ne jemle zaozbilno...  ;D  ;D  ;D

Javla se drito v program lekeničkoga radija Gradonačelnik z telefonom z nasipa negde na Posavine (ni valda kak i Puki i Hrvačič "fingiral napad"),žnem i zamenik župana Ruda Vujovič;pitam se kak ludi tak visoko na vlasti nemreju povedati par normalne reči i rečenic kaj imaju i glavu i rep..?
Još je samo Slavuj falel za "mikrofoniju".  :D
wwwg tablice

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #357 : Prosinac 09, 2010, 10:08:21 poslijepodne »
Evo bas citam, SKANDAL u Velikoj Gorici! Oporbeni vijecnici SDP I HNS nisu podrzali dodjelu nagrada Turopoljsko srce. Vatrogasci, crveni kriz, udruga za borbu protiv raka dojke I mnogi drugi pojedinci za oporbu nisi zasluzili primiti nagradu grada za svoj nesebican doprinos u poplavi. Jao pa ovo je stvarno ruzno.

To je čista politička namještaljka od strane vladajuće koalicije. Zašto nisu organizirali posebno glasovanje za svaku od nagrada već se glasovalo o jednom Zaključku o dodjeli javnih priznanja? Baš se čudim kako nisi naveo i nagradu za počasnog građana koja je najvjerojatnije bila razlog zbog kojega je oporba napustila sjednicu?!

Gle, čak i medij vladajućih donosi potpuniju informaciju od ove tvoje... http://www.rvg.hr/index.php?id=3809

Citat:
Na sjednici Gradskog  vijeća prihvaćen je prijedlog zaključka o dodjeli javnih priznaja Grada Velike Gorice.  Za prijedlog je glasovala samo vjećnička većina na čelu sa HDZ-om, dok je oporba, revoltirana što se nije prihvatio njihov prijedlog da se o svakom dobitniku nagrade glasa pojedinačno, napustila vijećnicu.  Naime, oporbeni klubovi bili su za sve kandidate, osim za Ivana Šukera, koji je predložen za počasnog građanina Velike Gorice. Rasprava o Šukerovoj kandidaturi trajala je više od dva sata. Dok su oporbenjaci navodili sve razloge protiv, druga strana, je njihove miunuse pobijala svojim plusevima u korist Šukera. HNS je bio i protiv kandidature Josipa Bolješića, obzirom da se radi o aktivnom političaru, koji je na čelu HSU-a, sadašnjeg koalicijskog partnera HDZ-a.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #358 : Prosinac 09, 2010, 11:04:33 poslijepodne »
Ma ne vjerujem da je oporba na ustrp svoje inatljivosti popljuvala rad vatrogasaca I crvenog kriza za vrijeme poplave. Za mene je taj cin dokaz da njima Suker vise znaci od vatrogasaca I ostalih koji su predlozeni za nagrade.Vidimo da oporbu ne zanimaju gradjani I grad nego cisto politikanstvo.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #359 : Prosinac 09, 2010, 11:22:24 poslijepodne »
Ovo što ti radiš je čisto politikanstvo. Gdje piše da je oporba popljuvala Vatrogasnu zajednicu i Gradsko društvo Crvenog križa? Ovo je čista medijska manipulacija i podmetanje. Uz one koji su zaslužili nagrade HDZ je ugurao par političkih figura koji nikada ne bi dobili nagradu da se pitaju građani i grad. Isto tako kao što na izbornim listama i uz pomoć nepravednog izbornog zakona u paketu prolaze i ljudi koji sami nikada ne bi prošli na izborima da se biraju direktno.