Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 305857 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

wiseman

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #300 : Kolovoz 03, 2010, 12:35:17 prijepodne »
..Udruga „Branitelji za branitelje“ reagira na javno pismo bivšeg predsjednika Gradskog vijeća Velike Gorice Gorana Beusa Richembergha...

zašto bivši? kazete da su neutralni? hehe  ;)


..Znači branitelji su isprovocirali Zdravka Lučića..... Čime?..Kojim pritiscima?...

Lučić je govorio za govornicom a Vi njemu vičete da je "sroljo"... na početki sjednice mlada gospodična koja je sjedila u klupi ispred vrata i držala novine "Gorica na dlanu" čitala je članak o Domeku (Lučićeva udruga) i podcrtavala je rečenice,pokazivala kolegi koji je stajao pokraj nje i umirala od smijeha..i uz sve to u naslovu je još dodala -SROLJO!  a sad nemojte reć da nije istina!! i tko je prvi započeo vrijeđanje!


« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2010, 12:53:06 prijepodne wiseman »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #301 : Kolovoz 03, 2010, 09:14:19 prijepodne »
..Znači branitelji su isprovocirali Zdravka Lučića..... Čime?..Kojim pritiscima?...

Lučić je govorio za govornicom a Vi njemu vičete da je "sroljo"... na početki sjednice mlada gospodična koja je sjedila u klupi ispred vrata i držala novine "Gorica na dlanu" čitala je članak o Domeku (Lučićeva udruga) i podcrtavala je rečenice,pokazivala kolegi koji je stajao pokraj nje i umirala od smijeha..i uz sve to u naslovu je još dodala -SROLJO!  a sad nemojte reć da nije istina!! i tko je prvi započeo vrijeđanje!

Osoba kojoj gospodin Lučić može biti u najmanju ruku otac (ako je ona mlada gospodična), nema kaj raditi u Udruzi branitelja niti se skrivati iza udruge takva imena.
A takvim posprdnim
epitetom se "označavaju" zločesta djeca a ne vijećnici kojima dođeš nepozvan u goste kad oni pokušavaju raditi.
I još k tome držati u ruci Domek??? Užas.

@ Alen - potpisujem vaš post u cjelosti. Ako osjećaš čak i napetost, neprimjetno nestaneš osim ako ti nije namjera biti dio incidenta što je ovdje očiti slučaj.

Uostalom ja ionako vjerujem GBR i VFK nego nekim kvazi braniteljima koji se skrivaju iza još jedne u nizu udruga a za koju već danima nitko neće napisati slovo.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #302 : Kolovoz 03, 2010, 02:05:03 poslijepodne »
Ministarstvo uprave potvrdilo izbor Vesne Škare Ožbolt

http://www.gorica.hr/2010/08/ministarstvo-uprave-potvrdilo-izbor-vesne-skare-ozbolt/



Master

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #303 : Kolovoz 03, 2010, 03:59:50 poslijepodne »
sad imaju totalnu vlast,bas me zanima jel se bude kaj napravilo u Gorici.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #304 : Kolovoz 03, 2010, 04:24:05 poslijepodne »
Umjesto da su se raspisali novi izbori, zbog budućnosti, morala, legitimeta rada u politici, Ministarstvo je legaliziralo političku korupciju, što znači da su otvorena vrata u budućnosti bilo kome da svoj mandat dobro utrži, umjesto da je se raspisivanjem novih izbora, jasno reklo NE političkoj korupciji, sutra doradio zakon kojim bi se moglo i sankcionirati sudionike takvih procesa i prebjega iz bilo kojih razloga.
Nažalost još dugo ćemo sebi postavljati pitanje: Zašto je Narod izgubio povjerenje u politiku i političare? S pravom je izgubio i ovo rješenje Ministarstva samo doprinosi tom nepovjerenju u politiku i političare. Jadno da jadnije nemože biti.
Nekima ovakvo stanje odgovara a neki ga ne žele ni mijenjati, neki odobravaju, neki negoduju i ne podržavaju.
Kako bilo da bilo nimalo neće pozitivno utjecati na bilo čiji budući politički angažman s stanovišta rada za javno dobro, jer prostor za osobnu korist je legaliziran i potvrđen.
Tko ima pravo nakon ovoga sutra bilo kom Vijećniku prigovoriti ukoliko dobije " dobru, životnu priliku", "Brdek priliku" u iznosima s kojima riješi cijelu životnu egzistenciju?

A što se tiče totalne Vlasti, radujem se isto tako da vidim što će sada napraviti?
Mantrali su jednako tako sa Vertikalom Država-Županija-Grad pa što smo to dobili do sada? Osim Cesta koji su projekti započeti davni dana i idu toliko kilavo kako idu.
Vjerujete li Vi da će sa ovom totalnom vlašću sve biti bolje, živi bili pa vidjeli.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #305 : Kolovoz 03, 2010, 04:33:39 poslijepodne »
Naj mi samo za ceste povedati...Ak pogledamo na levu stranu onda bumo stvarno videli da se nekaj dela,il nemo videli.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #306 : Kolovoz 03, 2010, 05:01:28 poslijepodne »
..Znači branitelji su isprovocirali Zdravka Lučića..... Čime?..Kojim pritiscima?...

Lučić je govorio za govornicom a Vi njemu vičete da je "sroljo"... na početki sjednice mlada gospodična koja je sjedila u klupi ispred vrata i držala novine "Gorica na dlanu" čitala je članak o Domeku (Lučićeva udruga) i podcrtavala je rečenice,pokazivala kolegi koji je stajao pokraj nje i umirala od smijeha..i uz sve to u naslovu je još dodala -SROLJO!  a sad nemojte reć da nije istina!! i tko je prvi započeo vrijeđanje!

Osoba kojoj gospodin Lučić može biti u najmanju ruku otac (ako je ona mlada gospodična), nema kaj raditi u Udruzi branitelja niti se skrivati iza udruge takva imena.
A takvim posprdnim
epitetom se "označavaju" zločesta djeca a ne vijećnici kojima dođeš nepozvan u goste kad oni pokušavaju raditi.
I još k tome držati u ruci Domek??? Užas.

@ Alen - potpisujem vaš post u cjelosti. Ako osjećaš čak i napetost, neprimjetno nestaneš osim ako ti nije namjera biti dio incidenta što je ovdje očiti slučaj.

Uostalom ja ionako vjerujem GBR i VFK nego nekim kvazi braniteljima koji se skrivaju iza još jedne u nizu udruga a za koju već danima nitko neće napisati slovo.


Nije mi jasno kaj vi ne vidite snimke sjednice na Gradskom vijeću? Pa ak nigdje drugdeje postavljene su vam na gorica.hr pa gledajte. Nemojte se ponašati kak da vam je to malo mozga isprano kao u nekim davnim tamnim komunističkim vremenima! Rađe se pokrite vuhima i začkomite već jednom, jer kaj više razglabate to se dublje zakapate!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #307 : Kolovoz 03, 2010, 08:35:52 poslijepodne »
..Udruga „Branitelji za branitelje“ reagira na javno pismo bivšeg predsjednika Gradskog vijeća Velike Gorice Gorana Beusa Richembergha...

zašto bivši? kazete da su neutralni? hehe  ;)


..Znači branitelji su isprovocirali Zdravka Lučića..... Čime?..Kojim pritiscima?...

Lučić je govorio za govornicom a Vi njemu vičete da je "sroljo"... na početki sjednice mlada gospodična koja je sjedila u klupi ispred vrata i držala novine "Gorica na dlanu" čitala je članak o Domeku (Lučićeva udruga) i podcrtavala je rečenice,pokazivala kolegi koji je stajao pokraj nje i umirala od smijeha..i uz sve to u naslovu je još dodala -SROLJO!  a sad nemojte reć da nije istina!! i tko je prvi započeo vrijeđanje!




Ajde, nastavi se uciti pisati,a i citati... a i lagati.. nista ti od ruke nejde bas!

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #308 : Kolovoz 03, 2010, 10:23:26 poslijepodne »
fakat ne kuzim zakaj se tog lucica toliko brani. pa njegovo ponasanje je stvarno katastrofa. cinjenica je da covjek govori istinu, ali nemre si dozvoliti da se tak ponasa.

a sad kad je i min uprave donijelo odluku da je vesna predsjednica gv-a, ispada je beus opet malo previse kalkulirao.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #309 : Kolovoz 04, 2010, 09:03:35 prijepodne »
GBR je ispao jadnik, jer se nije mirio s činjenicom da gubi fotelju. Predsjednika GV bira većina vječnika, i on je prvi među jednakima. Nije mi jasno da si jedan saborski zastupnik može dozvoliti igrat tako nisko i nečasno, i uz to povući i mladež sdp-a koja je ispala krajnje nekulturna i bahata. Stvarno jadno. Ak je htio ukazati na korupciju to je mogao pismom, putem medija i sl., al ovako niska razina poliičke mudrosti se od njega svakako nije očeivala.
Napravio je nered na sjednici, dokazao da nije sposoban prihvatiti volju vjećnika itd.
Trebao se ugledati na prošlost, nije tako davno da se izglasavalo nepovjerenje gradonačelniku Šukeru i kad to nije uspjelo, smjenilo se predsjednika GV Karasa. On je to napravio dostojanstveno prepustivši vođenje sjednice na kojoj su ga mijenjali potpredsjedniku. Karas je time ostao veličina (iako ne opravdavam njegov razlog napuštanja koalicije HDZ-DC-NL).

Zato prst dole za GBR!

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #310 : Kolovoz 04, 2010, 11:52:50 prijepodne »
dadi, vidim da je po tebi jedino VŠO ostala čistog obraza i jedina pobjednica. Samo znaš li onu narodnu : Tko s vragom tikve sadi........

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #311 : Kolovoz 04, 2010, 01:07:22 poslijepodne »
... Bog čuva pijance, malu djecu i hrvatske ministre ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #312 : Kolovoz 04, 2010, 02:58:36 poslijepodne »
Posto sam ja legalista(trudim se  ::)  )mislim da bi sad trebali poceti sa željama kaj da se prvo napravi pri nami.
Ja sam za to da se konacno otvori radna zona Vukovina i po mogucnosti Kusanec jel je vreme da se na Gorice pocne nekaj konkretno dogajati.
Treba otvarati radna mesta i dovleci firme u Turopolje a ne mlatit praznu slamu...Moze i HLAPIC GRAD koji je Vesna obecala davnih dana :P

plemenitashica

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #313 : Kolovoz 04, 2010, 05:08:55 poslijepodne »
... Bog čuva pijance, malu djecu i hrvatske ministre ...

Nisam pravnik (završeni), a i da jesam (ovakve političke odluke i nemaju veze sa pravom), pa stoga mogu komentirati samo kao građanin birač.
Ponovno sam si potvrdila ono što već odavno znam = moj glas Mi gliste nikada neće dobiti, kao ni VŠO i njeni sljedbenici jer su me prevarili. 
Ne samo da neće dobiti, nego ću se zdušno boriti da im i neki drugi ljudi ne daju glas.
Slažem se sa kolegom po forumu JosipomJožom da je ovo čisti primjer političke korupcije i da je Ministar to ozakonio. Baš bi me zanimalo je li i Ustavni sud tako misli?

Nije mi jasno kaj vi ne vidite snimke sjednice na Gradskom vijeću? Pa ak nigdje drugdeje postavljene su vam na gorica.hr pa gledajte. !

Ne, ne vidim, naročito ne mogu vidjeti na mobu s kojeg čitam ovaj forum.
Otišla sam u Internet caffe da pogledam, ali nisam (zbog brzine i skupoće) našla baš taj link. Pričekat će dok dođem na svoje računalo.

Nemojte se ponašati kak da vam je to malo mozga isprano kao u nekim davnim tamnim komunističkim vremenima! !

Međutim, kako imam za čuti, neke osobe koje se skrivaju iza te Udruge o kojoj nitko slova ne zna, su bivši članovi SDP koji su se odjednom priklonili DC, a znamo i tko im je predvodnik.

Kakav moral, dosljednost i ako hoćete istinu skriva taj predvodnik koji se do prije neki mjesec kandidirao za predsjednika najvećeg ogranka SDP u zagrebačkoj županiji (dakle htio je biti predsjednik najjače protustranke HDZ-u), da bi samo nekoliko mjeseci kasnije izašao iz SDP prešao u DC (zajedno sa nekom grupicom sljedbenika) i sada se dao na raspolaganje HDZ?

Poštovati takvog čovjeka ili takve ljude? Ma dajte? Isto tako mislim i za cijeli DC.
Osobe takvog političkog puta su beskičmenjaci i izdajice i tek sad su na pravom terenu (čitaj pod šiltom ZNA SE MI glista).

Dadi,  cijenim ljude po poštenju, iskrenosti, i čvrstoći držanja vlastite riječi, a ovi sve to nemaju, stoga su za mene gnj…. Bez obzira kojoj stranci TRENUTNO pripadali.

Ne vidim razloga da se mene vrijeđa? Niti vi znadete koliko ja imam mozga i koji kapacitet koristim, niti to priliči jednom pratitelju (ne znam da li ste novinar) političkih događanja.
A u komunističkim vremenima meni nitko nije ispirao mozak, (možda zato jer sam bila još mala i nezanimljiva, a možda i zato jer su shvatili da se sa mnom baš i ne bi pomogli).
Zar vama je?


Rađe se pokrite vuhima i začkomite već jednom, jer kaj više razglabate to se dublje zakapate! !

Kome se obraćate ovom rečenicom? Onima koji se prostituiraju po političkoj sceni i seljakaju iz stranke u stranku?
O da, za njih to vrijedi.

Vidjeh na jednoj snimci cenzorušu i nakazu kak si pokazuju SMS-ove? Kaj su si opet dobri? Jel joj treba veći stan? Ili možda njemu treba njezin, a on se bude potrudil da ona dobije veći (ipak ima veću obitelj).

JosipJoža

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #314 : Kolovoz 04, 2010, 07:13:42 poslijepodne »
http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=370

GBR i Dragutin Lesar o politčkoj korupciji u emisiji Hrvatska uživo.

Slijedi Upravni sud a potom i Ustavni sud, ne bi me iznenadilo da ovo sve ako nitko drugi onda Ustavni sud ne proglasi neustavnim kao uostalom i mnoge zakone do sada koje je HDZ imao u režiji, tek nakon odluke ustavnog suda ( jer ne vjerujem da će upravni sud donijeti neku promjenu na ovo rješenje) znati ćemo i biti sigurni u kakvoj zemlji živimo.

Ono što u prilogu iz Gospića upada u oči je veličina obiteljske kuće koju gradi Ministar Milinović, dok građani ove zemlje jedva mogu kupiti dva krumpira za ručak, podsjećam da je on i njegova kuća samo kap vode u moru, na kome ima već sagrađenu jednu takvu, onoga što je ova garnitura političara koja ne bira sredstva da dođe do cilja a to je vlast po svaku cijenu, upravo političkom korupcijom sebi i svojim prijateljima priskrbila.
Tkome to nije dovoljno, najbolje bi bilo, oduzeti mu i ona dva krompira.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 04, 2010, 07:21:36 poslijepodne JosipJoža »