Autor Tema: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again  (Posjeta: 17365 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pegla

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 86
  • Karma: +0/-1
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #15 : Rujan 23, 2010, 11:29:46 poslijepodne »
I kaj bi to trebalo značit kaj je istraga pokrenuta , baš ste. smješni joj joj vi čovjeka nasmijavate : >:(]

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #16 : Rujan 24, 2010, 12:02:23 prijepodne »


Polanski - Nóż w wodzie (Knife in the water) 01, 02:21
……………..

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Nož(bolt) u vodi (ili ispred vode?)

Vesna Škare Ožbolt:
Stojeći na cesti ispred vode koja se opasno približila jednom selu vidim kako se kroz vodu po poplavljenoj cesti probija ogroman traktor  noseći u kljunu invalidska kolica u kojim sjedi starica  prestravljena lica.
http://vesnaskareozbolt.bloger.hr/default.aspx?tag=poplava

http://www.forumgorica.com/zabava/mala-svicarska/msg22595/#msg22595
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #17 : Rujan 24, 2010, 07:54:13 prijepodne »
Muha, nisu forumaši dijeli po stranačkoj pripadnosti, dezinformiraš javnost...
Drugo, nisu dijelili u Čiču, (sa dva tvrda č se piše bajdevej), neg Čičkoj Poljani.
Treće, ajde fino prestani pričati bedastoće i za promjenu se pokreni malo!!!

Ne pravim ja gluposti i pričam bedastoće već Vi pripadnici Stranke demokratskog paravana...

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #18 : Rujan 25, 2010, 08:01:18 prijepodne »
Ko o čemu muha o SDP-u, Muha probaj potražit stručnu pomoč, možda na Kaptolu imaju nekog EGZORCISTA da istera te duhove prošlosti iz tebe!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #19 : Rujan 25, 2010, 08:05:30 prijepodne »
Nino, nemre se istjerati ta zloba iz njega ... uzaludan posao ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #20 : Rujan 25, 2010, 10:17:47 prijepodne »
Nino, nemre se istjerati ta zloba iz njega ... uzaludan posao ...

Nije u pitanju zloba već briga za opće društveno dobro...npr. tko vam je odobrio i zašto koristite tvrtku "Podravka" za promociju vas i vaših sljedbenika...Zar je Podravka vlasništvo Stranke demokratskog paravana??...kako ste mogli unjeti hranu na krizno područje (predpostavljam upitnog roka i kvalitete) bez prethodnog odobrenja kriznog stožera???...zašto ste robu dovezli i istovarili kod vašeg sljedbenika a ne na mjesto koje je krizni stožer odredio???...dakle na tragu sam onoga da je istina da ste pomoć dijelili prvenstveno samo svojim simpatizerima i stranačkim sljedbenicima !!???

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #21 : Rujan 25, 2010, 10:32:42 prijepodne »
Ma daj Muha stvarno si prevršio svaku mjeru,prestani sr..i .Okani se stranačja i mrdni dupe,te nešto korisno napravi.ne sudi sve po sebi,ljudi trebaju pomoć i pomoć im treba dati,nedostatna je i slabo se sprovodi te pusti one koji misle i žele drugačije  da rade jer rade zaista na dobrobit drugih.

Sigurno su pokraj imena na ceradi Podravka Napisali SDP.Možda time daju potporu Polančecu,ah kozna kaj će tvoj bolesni um još izmisliti.

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« Odgovori #22 : Rujan 25, 2010, 02:58:38 poslijepodne »
Citat:
Nije u pitanju zloba već briga za opće društveno dobro 

Ako je u pitanju opće dobro, zakaj prigovaraš?? Kaj je diskutabilno da smo dobili donaciju od Podravke i to podijelili ljudima??? Zašto ne prigovaraš klubu mladih dc-a, koji su isto skupili namirnice i dopeljali ih u crveni križ, po tebi se onda i oni koriste crvenim križem da naglase svoje djelovanje...
Prvenstveno mislim da je pomoć od svakoga dobro došla, bez obzira iz koje stranke dolazi, jer je situacija vrlo teška, tako da je svaka pomoć dobrodošla.
Daj, čovječe, tolko pričaš na ovom forumu da si već mogel organizirati neakvu pomoć, ili možda nemaš/ne znaš odratiti posel kak spada???

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #23 : Rujan 26, 2010, 12:36:33 prijepodne »

Nije u pitanju zloba već briga za opće društveno dobro...npr. tko vam je odobrio i zašto koristite tvrtku "Podravka" za promociju vas i vaših sljedbenika...Zar je Podravka vlasništvo Stranke demokratskog paravana??...kako ste mogli unjeti hranu na krizno područje (predpostavljam upitnog roka i kvalitete) bez prethodnog odobrenja kriznog stožera???...zašto ste robu dovezli i istovarili kod vašeg sljedbenika a ne na mjesto koje je krizni stožer odredio???...dakle na tragu sam onoga da je istina da ste pomoć dijelili prvenstveno samo svojim simpatizerima i stranačkim sljedbenicima !!???
[/quote]Ti stvarno nisi normalan, pa zar ti to insinuiaraš da je Podravka dala hranu sumnjive kvalitete i roka trajanja :o na čem temeljiš tu svoju bolesnu pretpostavku, vjerojatno te muči kaj to dijele SDP-ovci pa to odma nevalja  :P
Vidiš muha postoje ljudi koji u nevolji kao ti mogu srat po drugima koji su se potrudili, namučili shvatili htjeli i napravili, i oni drugi koji mogu tu akciju, pomoć, humanost i solidarnost pohvaliti i reći super ste bez obzira na stranačke boje, naravno ti si preveliki malograđanin za tak nekaj. >:(
Zaista je najmanje bitno stranačko opredljenje i vjerujem da se to u Č.Poljani nije gledalo, to sam tebi može biti važno, ali stvarno si pretjerao, fujjjj
VIŠ MUHA TAKVI KAO TI NEMAJU KAJ RADITI U SOCIJALDEMOKRATSKIM STRANKAMA,A AKO TAM I KOJIM SLUČAJEM TJ. GREŠKOM UPADNU, BRZO IH SKUŽE I TORPEDIRAJU, ALI VIŠE NE KOMENTIRAJU, JER ČEMU NA TAKVE TROŠITI VRIJEME.             :-*

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« Odgovori #24 : Rujan 26, 2010, 10:02:37 prijepodne »
Citat:
Ti stvarno nisi normalan, pa zar ti to insinuiaraš da je Podravka dala hranu sumnjive kvalitete i roka trajanja  na čem temeljiš tu svoju bolesnu pretpostavku, vjerojatno te muči kaj to dijele SDP-ovci pa to odma nevalja 

Ups vidim stranačka stega i stranačka indoktrinacija su uzeli danak....od šume ne vidiš drvo...sve bi bilo ok da niste koristili Podravkin kamion na način koji jeste i da ste se prethodno najavili kriznom stožeru....koliko sam upućen gradonačelnik koji je ujedno i šef kriznog stožera jasno i glasno je poslao obavijest kako i na koji način se dostavlja pomoć...što ste vi napravili??...ušli ste u poplavljeno područje svi do jednog označeni stranačkim oznakama kamionom koji je većinskom vlasništvu države tj. društvenom (svih građana), pomoć istovarili kod svog stranačkog pajdaša...poanta cijele priče je da je došlo do zlouporabe robe dostavljene na takav način, tj. neki su se dobro okoristili, npr. čizme koje su bile donirane prodavale su se po 300,00 kn...


Citat:
VIŠ MUHA TAKVI KAO TI NEMAJU KAJ RADITI U SOCIJALDEMOKRATSKIM STRANKAMA,A AKO TAM I KOJIM SLUČAJEM TJ. GREŠKOM UPADNU, BRZO IH SKUŽE I TORPEDIRAJU, ALI VIŠE NE KOMENTIRAJU, JER ČEMU NA TAKVE TROŠITI VRIJEME. 

Torpedirani ste vi svi skupa nedavno, no vidim da si tolko zadojen da to ne vidiš...

Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« Odgovori #25 : Rujan 26, 2010, 01:59:44 poslijepodne »
Vidiš muha ti o sebi sam govoriš,tebi nije bitno što su SDP-ovci pomagali,tebi je bitno što su imali stranačke majce, pa koga briga kakve je ko majce imao ak pomaže,tebe očito samo tebe, jer ti toliko patiš za tom bojom i dao bi sve da možeš ponovo nositi te boje no nejde ha,BOLI TO MAJSTORE, ALI NEKA I TREBA DA BOLI :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P 
Najbitnije je da je pomoć došla do ljudi, a tko, kako i u kakvom stilingu je to dijelio muči sitne duše poput tebe koje gledaju samo kako iskritizirati bilo kaj pa makar i dijeljenje humanitarne pomoći  :o
A glede zadojenosti vidiš da je tome i tako, a nije jer nisam član niti jedne stranke, no tebi se nebum opravdaval, boli te ona stvar, to bi u tom slučaju bio moj problem a ne tvoj, tj. imao bi pravo biti zadojen  no ti bi trebao znati da toga nema u SDP-u, ali da ne podnose pokvarenost, zlobu, idiotizam i dvoličnost je istina, a ti sad možeš izmišljati kaj hočeš kaj bi tek radio da nisu prstom mrdnuli,viš koliko si jadan i malograđanin :'(
 

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« Odgovori #26 : Rujan 26, 2010, 02:47:03 poslijepodne »
Citat:
...poanta cijele priče je da je došlo do zlouporabe robe dostavljene na takav način, tj. neki su se dobro okoristili, npr. čizme koje su bile donirane prodavale su se po 300,00 kn...

... Muha ovo su ozbiljne optužbe ... reci konkretno tko je to radio, ako znaš, a ako ne znaš, daj onda začepi i uvuci se ZNA SE kome još dublje u ... >:(
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #27 : Rujan 26, 2010, 03:00:22 poslijepodne »
Nino, nemre se istjerati ta zloba iz njega ... uzaludan posao ...

Nije u pitanju zloba već briga za opće društveno dobro...npr. tko vam je odobrio i zašto koristite tvrtku "Podravka" za promociju vas i vaših sljedbenika...Zar je Podravka vlasništvo Stranke demokratskog paravana??...kako ste mogli unjeti hranu na krizno područje (predpostavljam upitnog roka i kvalitete) bez prethodnog odobrenja kriznog stožera???...zašto ste robu dovezli i istovarili kod vašeg sljedbenika a ne na mjesto koje je krizni stožer odredio???...dakle na tragu sam onoga da je istina da ste pomoć dijelili prvenstveno samo svojim simpatizerima i stranačkim sljedbenicima !!???

Nije ti to "stranka demokrackog paravana", ta stranka ti se zove Socijal Demokratska Partija Hrvatske ili, skraćeno,SDP, to je ista stranka koje si i ti bio član a i iz koje si torpediran, i zato toliko negativnih emocija prema SDP-u kod tebe. Znam da ti znaš to, ali neka znaju i ostali čitaoci ovog Foruma!
dakle na tragu sam onoga da je istina da ste pomoć dijelili prvenstveno samo svojim simpatizerima i stranačkim sljedbenicima !!???

Hahaha, ti si na tragu??? Ovo je najluđe šta sam pročitao od tebe! Koliko nisko još možeš ići?
Sudeći po postovima još niže, ti si ovu humanitarnu katastrofu iskoristio da pljuješ po ljudima koji su direktno pomagali unesrećene u ovoj katastrofi! Ti misliš da su ljudi dolazili na punktove i govorili da su simpatizeri neke stranke da bi dobili pomoć? Pa yebeš onda takvu pomoć! Ja je prvi ne bi primio, da mi netko iz bilo koje stranke pita za iskaznicu! Mislim, neugodno mi je i komentirati takvu tvoju napisanu glupost! Fuj!
Ups vidim stranačka stega i stranačka indoktrinacija su uzeli danak....od šume ne vidiš drvo...

Ajoj, opet isto! Stvarno jadno!!! Daj malo promjeni retoriku kad te netko sa argumentima "razbije"!
Glavno da ti i ovi tvoji kompići sa foruma u DC-u imaju punu slobodu da ovdje na forumu lažu i obmanjuju ovo malo čitaoca na Forumu! Muha, ti ne da ne vidiš šumu, tebi drvo govori kaj da pišeš!

Torpedirani ste vi svi skupa nedavno, no vidim da si tolko zadojen da to ne vidiš...

Da su barem torpedirani, rekao bih da je to bila podvodna diverzija! Ako ćemo baš pisati vojno-mornaričkim jezikom! Razliku između ta dva pojma valjda poznaješ! Nego, ti znaš(vjerujem u tvoj politički zdrav razum) da je ta situacija bila nelegalna, zapisnik falsificiran, odluka MU dvojbena, ali si toliko zadojen svojom mržnjom prema bivšoj stranci(LJUBAVI) da to ne vidiš...


Offline masaai

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 44
  • Karma: +0/-0
Odg: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« Odgovori #28 : Rujan 26, 2010, 06:34:27 poslijepodne »
Potpisujem  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
I SAMO ZA MUHU  :P

hotline - hej poštaru

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« Odgovori #29 : Rujan 27, 2010, 01:45:01 poslijepodne »
Ovo nema smisla...ovakva komunikacija seže ispod svake razine dobrog ukusa...na moja konkretna pitanja umjesto odgovora dobijam uvrede..jadno...odgovorite mi zašto niste ulazak u krizno područje prijavili kriznom stožeru???...zašto ste zloupotrijebili Podravkin kamion?..imate li evidentiran popis robe koju ste podijelili?...da bi izbjegli odgovore posprdno koristite napadačku, agresivnu, bestidnu i prljavu taktiku....ličite mi na "sektu"  koja se koristi usamljenima, nemoćnima, a što je najgore unesrećenim osobama a sve u svrhu vlastite promiđbe i koristi....jeste li svjesni da se nalazite i krijete u pećini u kojoj ne postoji ni tračak ljudskog dostojanstva i ljudskih prava....pećini u kojoj vlada mrak i inkvizicija srednjeg vijeka.!!..