Autor Tema: Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again  (Posjeta: 17352 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Off-topic sa teme "Aktualne vremenske prilike" - politika again
« : Rujan 23, 2010, 02:57:05 poslijepodne »
... Muha, na kraju će još ispasti da se oporba dogovorila sa "onim gore" da padne čim više kiše te da poplavi Turopolje ... Ima li još koja pojedinost a da za to niste optužili oporbu ?  Ima vas tu na forumu, genijalaca koji se razumiju u sve ko i Marica u ... grbavu mrkvu ...  a nemate pojma ni gdje su sva ta mjesta u Turopolju koja su trenutno poplavljena ni kako doći do njih u normalno vrijeme (a da ne spominjem sadašnje uvjete)
« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2010, 12:11:38 poslijepodne Sledgehammer »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #1 : Rujan 23, 2010, 03:36:28 poslijepodne »
Citat:
a nemate pojma ni gdje su sva ta mjesta u Turopolju koja su trenutno poplavljena ni kako doći do njih u normalno vrijeme (a da ne spominjem sadašnje uvjete)

Bitno da ti i tvoji pajdaši znate, tako i danas ekipa iz foruma mladih svi do jednog u crvenim majcama dijele vodu po Čiću TEMELJEM STRANAČKE PRIPADNOSTI....ako si iz SDP-a dobiš dvije boce, ak si iz HNS-a jednu a ak veliš da si iz HDZ-a ne dobiš nijednu...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #2 : Rujan 23, 2010, 03:42:23 poslijepodne »
Citat:
a nemate pojma ni gdje su sva ta mjesta u Turopolju koja su trenutno poplavljena ni kako doći do njih u normalno vrijeme (a da ne spominjem sadašnje uvjete)

Bitno da ti i tvoji pajdaši znate, tako i danas ekipa iz foruma mladih svi do jednog u crvenim majcama dijele vodu po Čiću TEMELJEM STRANAČKE PRIPADNOSTI....ako si iz SDP-a dobiš dvije boce, ak si iz HNS-a jednu a ak veliš da si iz HDZ-a ne dobiš nijednu...

Muha, dosadan si ko buha, kao prvo ....  a daj mi sad odgovori, zašto dijele vodu u Čiću kao što ti pišeš i informiraš ljude? Nisam znao da je i Čiće poplavljeno. Dobro da nisi napisao da je na Kravarskom frka  A što bi po tebi trebalo napraviti ?  poslati Šukera na teren da se prošeće i podijeli hrpu obečanja i otiđe ?
« Zadnja izmjena: Rujan 23, 2010, 03:45:44 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #3 : Rujan 23, 2010, 03:43:19 poslijepodne »
jel bila eksplozija brane ili ne?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #4 : Rujan 23, 2010, 04:17:39 poslijepodne »
Citat:
jel bila eksplozija brane ili ne?

Ajde Koko..odgovori 

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #5 : Rujan 23, 2010, 04:54:17 poslijepodne »
Je bilo je miniranja brane, to mogu potvrdit svi ljudi koji su bili tam, osim ak su bacali petarde pa su ljudi čuli te detonacije. A ti muha, neznam kaj bi ti rekel, SRAM TE MOŽE BIT!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #6 : Rujan 23, 2010, 05:29:38 poslijepodne »
Citat:
to mogu potvrdit svi ljudi koji su bili tam

Koji ljudi??..neuvjerljiv si...navedi...

Citat:
osim ak su bacali petarde pa su ljudi čuli te detonacije

..moguće je da su čuli topovski udar... ?

Citat:
SRAM TE MOŽE BIT!

Zašto???...zato kaj sam sumnjičav??...jel zato kaj drukčije mislim...??..ajd ne budali pa nismo sad na partijskom sastanku??.. ;D.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #7 : Rujan 23, 2010, 05:53:12 poslijepodne »
Je bilo je miniranja brane, to mogu potvrdit svi ljudi koji su bili tam, osim ak su bacali petarde pa su ljudi čuli te detonacije. A ti muha, neznam kaj bi ti rekel, SRAM TE MOŽE BIT!

ma tko je čuo miniranje brane??? I koje brane???

To su gluposti i podmetanja umobolnig novinarčića! kad nasip puca jasno je da se čuje odron naročito kada je ispod vodenog slapa! To je velika sila vode koja je probila i odvalila dio nasipa i cestu! pa tko bi normalan išao išta minirati?

Novinari su i ovog puta dokazali da će za prodaju naslova napraviti senzaciju pa ak treba i na ljudskoj tragediji!

Offline ivek

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #8 : Rujan 23, 2010, 05:54:48 poslijepodne »
Mislim da je u ovom slucaju ipak kao dan jasno da je podnositelj kaznene prijave osoba koja se trenutno nalazi u iznimno teskoj psiholoskoj situaciji te ne razmislja racionalno, no svojim postupcima steti drugima. Ljudi moji pa cak ni index nije pricu razvezao sto vam dovoljno govori o kakvoj se nebulozi radi.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #9 : Rujan 23, 2010, 08:36:23 poslijepodne »
Mislim da je u ovom slucaju ipak kao dan jasno da je podnositelj kaznene prijave osoba koja se trenutno nalazi u iznimno teskoj psiholoskoj situaciji te ne razmislja racionalno, no svojim postupcima steti drugima. Ljudi moji pa cak ni index nije pricu razvezao sto vam dovoljno govori o kakvoj se nebulozi radi.


daj nam onda objasni tu njegovu tešku situaciju ... ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #10 : Rujan 23, 2010, 09:00:00 poslijepodne »
Mislim da je nekim ljudima uzalud bilo šta objašnjavat, ONI VEĆ SVE ZNAJU!
Dražen Tomić je jedan jako racionalan i razuman čovjek, kolko ga ja poznam, a poznam ga dobro, to kaj  je poplavljen nije pomutilo njegov zdrav razum. Nek misli ko kaj hoče, vrijeme bu pokazalo jer optužba opravdana ili ne!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline ivek

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 4
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #11 : Rujan 23, 2010, 09:31:12 poslijepodne »
Ako ste gledali dnevnik hrt-a jasno je kao dan iz izjava doticnog gospodina o kakvim se smjesnim optuzbama radi.

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #12 : Rujan 23, 2010, 09:57:46 poslijepodne »
Muha, nisu forumaši dijeli po stranačkoj pripadnosti, dezinformiraš javnost...
Drugo, nisu dijelili u Čiču, (sa dva tvrda č se piše bajdevej), neg Čičkoj Poljani.
Treće, ajde fino prestani pričati bedastoće i za promjenu se pokreni malo!!!

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #13 : Rujan 23, 2010, 10:41:55 poslijepodne »
Mislim da je nekim ljudima uzalud bilo šta objašnjavat, ONI VEĆ SVE ZNAJU!
Dražen Tomić je jedan jako racionalan i razuman čovjek, kolko ga ja poznam, a poznam ga dobro, to kaj  je poplavljen nije pomutilo njegov zdrav razum. Nek misli ko kaj hoče, vrijeme bu pokazalo jer optužba opravdana ili ne!

Kako god bilo, istraga je danas i pokrenuta, tako da sad svi vi svjedoci miniranja možete, odnosno morate, dati svoj iskaz. Uključujući i svjedoke s foruma. Dobro da ste se sami javili.


Offline UltrasNoPolitica

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 18
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Aktualne vremenske prilike
« Odgovori #14 : Rujan 23, 2010, 10:56:40 poslijepodne »
ko o čemu, Goričani o politici, fakat ste u qurtzu
support your local football club