Osoblje > O forumgorica.com stranici

6,7,8,9...

<< < (3/14) > >>

Newbie:
Plemenitasica, pa ako ti neznas ko ovdje prevladava, na ovom forumu, koja strana, a ko na portalu grada, neznam tko zna :)
A o tome, za koga ti ovdje pises, ako ne za citace, pa onda pisi doma na papir, nemoras ni paliti racunalo, ustedi na struji i na internetu...

Sledgehammer:
Pisanje ovdje je nalik razgovoru - trebaš i želiš sugovornika, a ne kao da se razgovaraš sam sa sobom. To je poanta.

plemenitashica:

--- Citat: Newbie - Siječanj 02, 2010, 04:13:38 poslijepodne ---Plemenitasica, pa ako ti neznas ko ovdje prevladava, na ovom forumu, koja strana, a ko na portalu grada, neznam tko zna :)
A o tome, za koga ti ovdje pises, ako ne za citace, pa onda pisi doma na papir, nemoras ni paliti racunalo, ustedi na struji i na internetu...

--- Kraj citata ---

Bi prosila, a tko to?

Odkud ovo: „pa ako ti neznas ko ovdje prevladava, na ovom forumu, koja strana, a ko na portalu grada, neznam tko zna“.

Mora da ste nekaj krivo pohvatali. Dajte mi pojasnite prevladavanje?

Za portal ne morate, tamo sve više razumijem još od 6 mj. Tamo harači ZNA SE i nekakve kvazi glasnogovornice i još jače stihija koja je toliko glasna da mi uši probija, a govori neartikuliranim glasom i služi za kulisu nakazu.

Ali tko prevladava na ovom forumu? Samo da podsjetim, ovo je forum nezavisan od gradskog portala.

Tako je Sledge. Ne pišem ovdje priču pa da ju neki čitaju i kad pročitaju nestanu. Pišem da kažem što imam za reći i očekujem komentar na tu priču od onih koji čitaju s razumijevanjem i nakon toga napišu svoju verziju pročitanoga, ili eventualno pitaju. Tako vjerujem rade i ostali forumaši.

Ako mislite da pišem za Šimunović, Vidović, Stipetić, Katulić, Roginić, Horvat, Kos, Kolarec, Kotrmanović, Škare, Balić, Šuker, Šola, Šimenc, …. (hihihi koliko njih na Š) u krivu ste. Oni pripadaju u one čitače kojih mi je puna kapa. :-[ >:( :P

Mlačanin:
Ove brojke me svejedno raduju!
                                                     
Govore i nama i ostalima da smo živi i da se stalno nešto događa. Samo događanje i pisanje na forumu iliti razgovor, izaziva pažnju i zanimanje nas samih,a pretpostavljam  i ostalih koji se ne žele uključiti iz bilo kojeg razloga.
                                     
Možda jednog dana ipak nešto i napišu ili se samo jave.

shaka zulu:
Ludi,bavimo se sami sobum bez ikakove konstruktivne rasprave (il vicov,humora i tumora).Kaj je ovo seansa autosugestije,hipnoze,joge il nekaj drugo..?
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem...
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem..
Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem.
 ^-^ O0

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju