Autor Tema: Vrijedan dobitak: 'Vilu u Istri sam osvojio za sina Nenada'  (Posjeta: 2620 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Vrijedan dobitak: 'Vilu u Istri sam osvojio za sina Nenada'
« : Lipanj 09, 2011, 09:37:42 poslijepodne »
http://www.24sata.hr/news/vrijedan-dobitak-vilu-u-istri-sam-osvojio-za-sina-nenada-223875

Vrijedan dobitak: 'Vilu u Istri sam osvojio za sina Nenada'

Cijela obitelj je presretna! Redovito kupujem 24sata i igram nagradne igre. Ne mogu vjerovati da su me izvukli, uzbuđeno je govorio vrtlar Ivan Marčec (55) iz Vinice pokraj Varaždina koji je u nagradnoj igri 24 sata osvojio luksuznu vilu s bazenom u Istri.

Kupone je u subotu, u zadnji čas, ubacio u poštanski sandučić. Bojao da neće stići do Zagreba na vrijeme. Kad je u utorak primio poziv i doznao za nagradu, mislio je da ga netko zeza. Ni njemu supruga nije vjerovala.
- Svi smo u startu bili sumnjičavi jer je predobro zvučalo - kaže supruga Božica (59), koja ima status majke negovateljice i brine se o sinu Nenadu (30), koji ima Downov sindrom.
Obitelj Marčec već je uplatila ljetovanje u apartmanu na Pagu, ali sad će ga otkazati.
- Nenada smo svake godine vodili na more, najčešće rodbini u Dubrovnik ili u okolicu Zadra. Sad više nemamo dileme - kaže Ivan. Kod Marčeca se okupila rodbina slaveći dobitak, a čestitao im je i župan Predrag Štromar.
- Mama i tata me nikad ne zezaju kad su u pitanju ozbiljne stvari pa sam odmah znao da smo zaista osvojili vilu - sa smiješkom je rekao presretni Nenad.