Autor Tema: Inspiracija  (Posjeta: 2643 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Inspiracija
« : Lipanj 25, 2010, 01:47:12 poslijepodne »
Sigurno svaki dan čujete kako se netko žali na nešto, prečesto je ljudima za njihove probleme kriv netko drugi, prečesto ljudi odustaju kad naiđu i na najmanju prepreku, prečesto ljudi misle da bi umjesto njih netko drugi trebao rješavati njihove probleme. Prečesto ljudi premalo cijene ono što imaju (i ne koriste to dovoljno). Možda bi svi mi trebali pogledati kako se u koštac sa životnim problemima uhvatio Nick Vujičić i prestati jamrati.

Nick Vujicic

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Inspiracija
« Odgovori #1 : Lipanj 25, 2010, 02:00:50 poslijepodne »
Na Facebooku odavno moj najdraži video, u zbirci privatnih... suza poteče samo tako, a pitanja se samo množe... ali ne pitanja o njemu - njemu čak i zavidim! - nego pitanja samome sebi... quo vadis??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muzh

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 152
  • Karma: +0/-0
Odg: Inspiracija
« Odgovori #2 : Lipanj 27, 2010, 07:23:55 poslijepodne »
Vevo je vu Vecernem zischel dober chlanak o jene obichne uzorne domache obiteli:

http://www.vecernji.hr/vijesti/mi-kopamo-kceri-studiraju-na-putu-cetvrta-diploma-clanak-159839

Kuliko se mene vidi vekschina ljudi pri nami je takva pak im sejeno ni mochi utjecati na vlast i hohschtaplere ki im pred nosom potepaju Zemlu dok buju njihova deca morala vrnuti kaj su ovi rastepli.
« Zadnja izmjena: Lipanj 27, 2010, 07:26:26 poslijepodne Muzh »

amarkulin

  • Gost
Odg: Inspiracija
« Odgovori #3 : Lipanj 27, 2010, 07:25:05 poslijepodne »
E, Muž, ovu sekundu sem štel isti taj tekst citirati totek...  :D

Offline Rosalie

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 13
  • Karma: +0/-0
Odg: Inspiracija
« Odgovori #4 : Kolovoz 29, 2010, 01:17:16 poslijepodne »
     
        Problem je u nama,ali mi probleme uglavnom vidimo u drugima.Od toga da nam je uvijek netko kriv do toga da u tudjem dvoristu vidimo mrvice,a u svom ni hrpu.Divim se ljudima kao sto je Nick,pokusavam od njih uciti.Oni su model, korektivni faktor,mogucnost,u svakom slucaju divno je sto postoje.