Autor Tema: Ankete  (Posjeta: 2244 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

plemenitashica

  • Gost
Ankete
« : Ožujak 29, 2010, 12:48:08 poslijepodne »
Na temi "Kako iz krize":

http://www.forumgorica.com/politika/kako-iz-krize-vasi-prijedlozi/msg14030/#msg14030

mi je "pobjegla tema van" a da nisam provjerila anketu.
Nakndano sam provjerila ponuđene odgovore, međutim ne mogu provjeriti za koliko dana sam označila. Molim Admina ili moda da upiše 30 dana, ili da me posavjetuju kako da sama provjerim.

Nude mi se naslovi: Rezultati
                           Zaključaj glasanje
                           Uređivanje ankete

Nisam kliknula na zaključaj da stvarno ne zaključam.  ;)


Usput nekoliko puta me hitilo van sa stranice foruma, nekoliko puta se nije htjela otvoriti? Ima li link forumgorica kakvih problema?

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Ankete
« Odgovori #1 : Ožujak 29, 2010, 01:35:57 poslijepodne »
pl, za ovakve stvari kontaktiraš admina preko PM-a, a ne otvaraš novu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Ankete
« Odgovori #2 : Ožujak 29, 2010, 07:45:47 poslijepodne »
mi je "pobjegla tema van" a da nisam provjerila anketu.
Nakndano sam provjerila ponuđene odgovore, međutim ne mogu provjeriti za koliko dana sam označila. Molim Admina ili moda da upiše 30 dana, ili da me posavjetuju kako da sama provjerim.

Usput nekoliko puta me hitilo van sa stranice foruma, nekoliko puta se nije htjela otvoriti? Ima li link forumgorica kakvih problema?

Postavljeno na 30 dana.

Budem provjerio u logu da li je bilo kakvih izvanrednih situacija. Sada vidim da se statistika generirala neuobičajeno dugo pa pretpostavljam da se opet netko igrao crackera.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Ankete
« Odgovori #3 : Ožujak 30, 2010, 09:21:59 prijepodne »
Neo, slažem se, ali otvorila sam temu s pitanjem, da i ostali znaju kako se uređuje anketa, jer, primjećujem, samo ja (kao da sam samo u tome usamljena  ;) ) postavljam ankete.

I ne dobih odgovor.  :)