Autor Tema: Držite se teme  (Posjeta: 3315 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Držite se teme
« : Kolovoz 24, 2010, 07:58:10 poslijepodne »
Molim sve forumaše da se drže teme i da ne razvlače jedne te iste rasprave po svim temama.

Upravo sam podijelio topic o Domeku, a budem sredio i onaj Braniteljski.

Ako imate nešto novo za reći otvarajte novu temu.

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: Držite se teme
« Odgovori #1 : Kolovoz 24, 2010, 09:06:54 poslijepodne »
Molim sve forumaše da se drže teme i da ne razvlače jedne te iste rasprave po svim temama.

Upravo sam podijelio topic o Domeku, a budem sredio i onaj Braniteljski.

Ako imate nešto novo za reći otvarajte novu temu.

onaj? onakav? smetalo? Pa briši brate sve što te smeta!!!!!!!!!!

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Držite se teme
« Odgovori #2 : Kolovoz 24, 2010, 09:09:54 poslijepodne »
Ništa nisam mislio brisati jer meni osobno ništa ne smeta, svatko odgovara za svoje riječi. Mislio sam samo rasporediti off topic poruke u druge teme. Ovdje se ništa ne briše što ekran ne može podnijeti. Ali neću to napraviti, budem to prepustio nekome drugome.

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: Držite se teme
« Odgovori #3 : Kolovoz 24, 2010, 09:12:41 poslijepodne »
Ništa nisam mislio brisati jer meni osobno ništa ne smeta, svatko odgovara za svoje riječi. Mislio sam samo rasporediti off topic poruke u druge teme. Ovdje se ništa ne briše što ekran ne može podnijeti. Ali neću to napraviti, budem to prepustio nekome drugome.

Opće je poznato da se na forumima ništa ne briše nego se premješta u topic vidljiv samo administratorima i moderatorima, a baš iz razloga - svatko odgovara za svoje riječi  ;)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Držite se teme
« Odgovori #4 : Kolovoz 24, 2010, 09:24:07 poslijepodne »
Opće je pravilo da se to radi s uvredljivim i nezakonitim sadržajem, a ne s običnim porukama. Pogledaj si forum.hr (naš najveći forum). Poruke obrisanih članova su još uvijek prisutne tamo.

Ja sam svojedobno na jednom forumu također zatražio istu stvar kao i ti (samo što se u mojem slučaju radilo o skoro tisuću poruka) jer nisam bio zadovoljan načinom moderiranja i pravcu kuda je krenuo forum. Dobio sam odbijenicu i pomirio sam se s time. Pravila su pravila.

Kad bi se na bilo kojem forumu uvelo naknadno brisanje poruka po želji članova taj bi si forum potpisao smrtnu presudu jer tko bi pisao na njemu kad bi se sve naknadno moglo promijeniti?

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: Držite se teme
« Odgovori #5 : Kolovoz 24, 2010, 09:25:49 poslijepodne »
Ne pišem o brisanju kad više nisi član foruma, ali ja sam još uvijek član ovog foruma i imam svoje pravo koje sam kliknuo sa "Dogovoreno". Dogovoreno ili ne?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Držite se teme
« Odgovori #6 : Kolovoz 24, 2010, 09:58:18 poslijepodne »
Ništa nisam mislio brisati jer meni osobno ništa ne smeta, svatko odgovara za svoje riječi. Mislio sam samo rasporediti off topic poruke u druge teme. Ovdje se ništa ne briše što ekran ne može podnijeti. Ali neću to napraviti, budem to prepustio nekome drugome.

Tako je, brisanje je najgori i najzadnjiji način rješavanja nekog problema.

Brisanje ne treba poistovjećivati sa uvođenjem reda - jer red je ionako obaveza svakog člana. Trebao je svatko prije klikanja "slažem se" ili "dogovoreno" stvarno i pročitati neke stvari - bilo bi puno manje nedoumica, pravašenja i glasnih tonova, te potreba objašnjavanja onoga što je trebalo samo pročitati. Dapače je bila obveza. No to je tako tipično, zar ne?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: Držite se teme
« Odgovori #7 : Kolovoz 24, 2010, 09:59:41 poslijepodne »
Sledge, možeš se i sada odjavit, kliknut na registracija pa pročitat na šta si kliknuo Dogovoreno ;)

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Držite se teme
« Odgovori #8 : Kolovoz 24, 2010, 10:49:34 poslijepodne »
Misliš da bih trebao?  8)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan Radić

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 54
  • Karma: +0/-0
Odg: Držite se teme
« Odgovori #9 : Kolovoz 25, 2010, 03:10:13 prijepodne »
Misliš da bih trebao?  8)

Nisam mislio izbrisat nego jednostavan način da vidiš na šta je svatko od nas kliknuo sa Dogovoreno ;)