Anketa

Hoće li nam u Turopolju sada biti lakše?

Da, naravno
5 (31.3%)
Ufff... još teže
7 (43.8%)
Mislim da ipak hoće, sad su se grupirali
3 (18.8%)
Ne znam
1 (6.3%)

Ukupno Glasova: 10

Glasanje završeno: Lipanj 03, 2010, 10:19:26 poslijepodne

Autor Tema: Laku noć VG - 2. čin  (Posjeta: 93575 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #225 : Svibanj 31, 2010, 10:06:06 prijepodne »
Ne pričajte gluposti,otvara se najnormalnije .

sused

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #226 : Svibanj 31, 2010, 10:54:43 prijepodne »
Ne pričajte gluposti,otvara se najnormalnije .


Sad se otvara jer je napravljen povrat podataka od 26.05.2010.g. Razlog rađenja backup-a je da se autoru stranice onemogući pristup i samim time ukrade njegovo dijelo koje nisu platili.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #227 : Svibanj 31, 2010, 12:27:20 poslijepodne »

sused

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #228 : Svibanj 31, 2010, 12:39:45 poslijepodne »

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #229 : Svibanj 31, 2010, 02:31:32 poslijepodne »
Bozek, na kaj su spali...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #230 : Svibanj 31, 2010, 03:14:01 poslijepodne »
SDP-e kao stranka bi trebala biti primjer i plaćati svoje obaveze...očito je da tamo gdje se zadimilo počinje tinjati vatra koja će se rasplamsati do te mjere da ju niti vatrogasac Branko ne bu mogel zgasiti...

Offline Ocelot

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 30
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #231 : Svibanj 31, 2010, 05:41:05 poslijepodne »
Muha ti fakat neznaš kaj bi radil pa po cijeli dan na kompjuteru i pljuješ po drugima, daj na sebe pogledaj...
Nego kad se učlanjuješ u DC? mislim ono daješ podršku Žicu, pa bi bilo fora da ga i podržiš u deceju :) :) :)

Kaj se tiče admina za stranicu, budemo našli novog, nije on bogomdan(možda si on tak misli).

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #232 : Svibanj 31, 2010, 06:11:29 poslijepodne »
Komentira neki dan novinarka sa RVGa kak je Žic nonstop nazival radio i žalio se na prilike u sdpu i tražio pet minuta slave.Sve to priča Tominčiću,koji na to daje komentar da je dečko premlad ,tako se nesmije ponašati dok je član stranke,nezreo,ponašanje mu neprimjereno,dobro je što nije dobio protiv VKF,jer je VFK ipak bolje rješenje za sdp i tako dalje.Uglavnom drvlje i kamenje na Žica i sad ga primaju pod svoje skute.koji su motivi iza toga,sasvim sigurno ne u korist Žica i priče da će tamo moći bolje djelovati i realizirati svoje ideje.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #233 : Svibanj 31, 2010, 06:23:31 poslijepodne »
Citat:
Kaj se tiče admina za stranicu, budemo našli novog, nije on bogomdan(možda si on tak misli).

Jel to znači da mu nećete platiti ????...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #234 : Svibanj 31, 2010, 07:48:04 poslijepodne »
Citat:
Kaj se tiče admina za stranicu, budemo našli novog, nije on bogomdan(možda si on tak misli).

Jel to znači da mu nećete platiti ????...

muhice, pa nema SDP Šukera i ekipu da rješava milijunske iznose ispod stola. Moš bi ti mogao nešto donirati od svojih honorara, kao "dobar stari" socijaldemokrata. ^-^
Il daj pošalji jedan sms Šukeru. ;D

Apropo, čekam tvoj odgovor o podatkov članstva stranaka za minibuseve, zašto bježiš od odgovora? ;)
Lupaš ko maksi po diviziji, kasnije bježiš od odgovora. Važno je da drugima imputiraš kako manipuliraju, bože me sačuvaj kak te HDZ brzo toliko promijenio od "pravog" socijaldemokrate te pretvorio u socijalpata.


mojca, jasno je iz aviona, da će  takvi koji se prodaju, trguju učiniti sve da destabiliziraju SDP i HNS kao buduće političke protivnike, s kojima su do jučer tako "uzorno" koalirali, ništa neočekivano od njih i ostale grupacije, kaj smo iznenađeni?

Žic po meni i pokazuje sve to što je navodno i komentirano za njega, već sam to i komentirao, pa pogleć već muhicu i ekipu kak se trude, ja bi samo popevao: "uzalud Vam trud svirači" ;) ;D

acer1

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #235 : Svibanj 31, 2010, 08:01:42 poslijepodne »
OVdje se očito priča razvodnila.
Nije bit problema odlazak Žica ili nekog drugog, bit problema je na drugoj strani a zove se HNS i DC
Neće Žic oslabit SDP niti će ga odvesti s vlasti, nego HNS i DC.
Nije Žic taj koji nabija SDP-u loš politički rejting, nego HNS i DC.
Nije Žic razvlačio SDP po medijima prije lokalnih izbora nego HNS i DC.
Nije se Žic svađao i naguravao ispred zgrade poglavarstva nego istaknuti članovi HNS-a i DC-a.
Nije Žic taj koji je nakon izdaje predizbornog dogovora izašao samostalno na izbore nego HNs a DC sad napustio koaliciji.
Nije Žic kreirao niz loših političkih poteza koji su doveli do pada s vlasti SDP-a, nego HNS i DC.

Ovdje na forumu se konstantno pokušava skrenuti pozornost s bitnih problema koji su doveli do odlaska SDP-a u oporbu a samo bih podsjetio da je SDP trenutno najpopularnija stranka na državnom nivou uživa jednu od najvećih potpora birača a nikad lošije nije stajao.
Ovo se zove potpuno kriva politička procjena i kao takva je došla na naplatu.
Nažalost nitko ne želi javno reće koji je razlog zbog tako niskog rejtinga SDP-a u VG . Tko je odgovoran za to ?
Ovdje držim odgovornim čelne ljude VFK i Robića te Piculu.
Prvo bi trebalo odmah reći da Vesna je bila operativac koja nije omiljena u dijelu članstva zbog svog egoističnog stava, dok Robić koji u velikom dijelu članstva ostao upamćen kao čovjek sklon čašici.
Picula je postao neomiljen nakon gubitka izbora te revitaliziranja HNS-a kad ih je primio na listu 2005 godine i pomogao im da politički prežive i 2009 mu okrenu leđa i izađu samostalno.
E to se bit problema a ne Žic ili netko treći.

acer1

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #236 : Svibanj 31, 2010, 08:17:26 poslijepodne »
Druga stvar, da li ti misliš da je SDP mogao ići solo 2005. i dobiti izbore??? Svi znamo da HDZ nema nikakvu politiku ali ima biračko tijelo, koje je dosta disciplinirano, s druge strane naši birači nisu nedisciplinirani nego trebaju poticaj da izađu na izbore. U takvoj situaciji, acer, se ide u koalicije, bile one predizborne ili postizborne. Koalicija je jedno, a izdaja drugo. Dc je napracil ovo drugo.

Kao prvo prije svakih izbora se rade analize, pa su se tako i 2005 radile. SDP je je bio dovoljno jak da samostalno dobije 11 - 12 mandata, ali nije nitko htio preuzeti odgovornos za eventualni poraz, pa se išlo politikom "okrupnjavanja glasova" koja je uvijek koštala SDP.
Tvoja teza o navodnom discipliniranom biračkom tijelu HDZ-a je totalna nebuloza koja se uvijek provlači u SDP-u još od 1995. Kako onda objašnjavaš da je HDZ izgubio dva puta izbore u jednoj godini? Kako to da HDZ nije od 1999 dobio svog kandidata za predsjednika?
Kako to da HDZ nije dobio izbore i 6 izbornoj jedinici itd itd...
Ta teza je totalna nebuloza koju si pokupio od VFK i Robića koji su tu tezu preuzeli i red svake izbore ju aktualiziraju.
Post izborna koalicija je bila jedino rješenje za SDP a ne razne kobasice od listi.
Jedan od problema 2005 godine zašto je SDP išao u koaliciju je i taj jer nije imao dovoljno razvijenu infrastrukturu i osim nekoliko listi za mjesne odbore ne bi mogao ništa drugo ponudit.
e tu je SDP vidio interes od HNS-a i HSLS-a i drugog interesa nije ni mogao imati jer su ove dvije stranke tad bile totalni politički marginalci.
Evo zašto se tada išlo u koaliciju.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #237 : Svibanj 31, 2010, 08:21:49 poslijepodne »
Dragi moj Acer opet dezinformacije, opet ajmo udariti po drugom ne propitujući sebe, Vi spadate u onu kategoriju koja krivca uvijek traži u drugima a ne u sebi, pa tako i udarate po HNS-u,  očito je da Vas HNS bocka, bokca ti vidi, to mi je čak i drago, kaže ona narodna: "za dobrim kojnima se uvijek prašina dizala"

Ali idemo sada reći jednu i jedinu istinu, na lokalnim izborima HNS je htio koalirati sa SDP, SDP je naložio da se nigdje ne ide u koaliciju sa HNS, niti jedan Mjesni odbor nije smio koalirati sa HNS-om. Pa ljudi to znaju i nema potrebe da izvrćete činjenice.

Priča HNS i SDP je započela onog trena kada je HNS s pravom spašavao Gradu 5 mil kuna u projektu Autobusa, što se ni Piculi nije svidjelo tada, ali to nije briga HNS po meni , HNS po meni i svojim postupcima koliko vidim je taj koji će uvijek pa i tada činiti za javno dobro i tako postupati, bez obzira koja je stranka partner i dok se tako budu ponašali imat će moju potpunu podršku, jer se uklapaju u moje viđenje i shvaćanje politike i rada za javno dobro, za dobro svojih građana.

Koliko je meni poznato kasnije je zbog toga Picula ucijenio HNS sa samo 2 vijećnička mjesta a DC je dao ko od šale 3 što HNS nije želio prihvatiti i odlučio samostalno izaći na izbore i zasluženo jedini osvojiti svoja 3 prava mandata u GV.
Pokazalo se da je HNS bio u pravu i tada a i danas kada je DC napustio koalciju i prodao se HDZ-u.
Je li tomu kriv HNS? acer Vi i ostala ekipa koja stalno udarate po HNS-u dajte se malo skulirati i sagledati pravo stanje stvari i tko je krivac za što, kriviti nekoga drugoga je mnogo lakše nego pogledat sebe u vlastito ogledalo i malo proispitati sebe.


Offline gubec beg

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 16
  • Karma: +0/-0
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #238 : Svibanj 31, 2010, 08:44:24 poslijepodne »
Joža a kaj se opće trudiš am vrapci na grani znaju pravednu politiku HNS-a i se kaj se dogođalo prije izborov , pusti dečicu da se veseliju barem na čas , to ti je i tak " kad deca imaju penez i krameri dobro tržiju"

acer1

  • Gost
Odg: Laku noć VG - 2. čin
« Odgovori #239 : Svibanj 31, 2010, 08:55:44 poslijepodne »
Za mene ste jednako velike izdajice kao i DC