Autor Tema: Zašto više nema foruma?  (Posjeta: 70583 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #15 : Rujan 05, 2009, 05:56:52 poslijepodne »
Citat:
U privitku je članak iz novog GT-a.

Par citata:

Citat:
U novom portalu klasičnog foruma više nema. Brojne korisnike starog portala to će sigurno zasmetati, a neki neće odoljeti želji da novu gradsku vlast optuži za cenzuru ili gušenje slobode medija. U Gradu kažu da su spremni na sve komentare, ali da neće odstupiti od moderne koncepcije nadasve informativnog portala kakvog, primjerice, razvijaju gradovi poput Zagreba, Koprivnice ili Vukovara. U Gradu ističu da su sve brojnije zloupotrebe gradskog foruma utjecale na njihovu odluku da izrade novi gradski portal.

E, pa kak se ima za vidjeti, mnooooooooge "brojne" korisnike starog portala je strašno zasmetalo. Ali uprkos vama sitnima MI-glistama, kako se ima za vidjeti, IMAMO NOVI DEMOKRATSKI FORUM.

Citat:
Zato ukidanje takvog medijskog kanala nije ni gubitak ni šteta za Veliku Goricu.


Je li ukidanje takvog medijskog kanala gubitak i šteta za Veliku Goricu, budu imali prilike za  vidjeti. Bumerang se uvijek vraća.                                                             


Citat:
"Grupa pasioniranih traćera"
"nemoralni političari svih boja i fela"
"raspravu preusmjeravali na efemerne teme"
"besposleni internetski masturbatori"
"inanuguriran"
"nadimcima zaštićeni anonimni zloporabitelji"


Šta su to karakteristike onih koji su u predizborno vrijeme na forumu visili po dužnosti u ime njih MI-glista.


KLIKAVCI TUROPOLJA IPAK KLIKAJU PONOSNO I SLOBODNO!

 

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #16 : Rujan 05, 2009, 07:38:00 poslijepodne »
Koji izljev frustracija i kompleksa!
Pa to se rijetko vidi.
Naravno, nije bitno kaj piše nego tko piše, pa me stoga nimalo ne ljuti nego žalosti.
Zapravo jako me žalosti.
Zato jer je isti taj Saša nekad bio idol mladih u Velikoj Gorici, uzor mnogima u mojoj generaciji, osoba od koje smo tražili mišljenje i savjet, s kojom smo se rado družili jer smo mogli od njega štošta naučiti, od pisanja do dramske. Sjećate se dramske u Gorici, druga polovica '80-ih?
Taj i takav Saša je imao potencijala danas biti domaći dečko - naš gradonačelnik.
A gle kam je dogural?
Ovakvo raspamećeno i apsolutno jadno pisanje osobe koja nemre biti ni svojoj riti gospodar, pa zato izgleda tak kak izgleda - "montipajtonovski", govori najviše samo za sebe i o sebi.
I to mi je iskreno žao, i zato se ne ljutim na njegove uvrede, iako me se osobno tiču.
A sretnem li ga uskoro negdje u Gorici, što i nije rijetkost, osobno ću ga pitati za objašnjenje, pa nek mi isto kaže u lice ako to stvarno misli.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #17 : Rujan 05, 2009, 07:41:12 poslijepodne »
Kaj te ima čuditi, prije je pisao iz glave sada iz novčanika.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #18 : Rujan 05, 2009, 07:50:29 poslijepodne »
Ne čudi me nek me žalosti. Šteta!
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #19 : Rujan 05, 2009, 08:00:58 poslijepodne »
...
Zato jer je isti taj Saša nekad bio idol mladih u Velikoj Gorici, uzor mnogima u mojoj generaciji, osoba od koje smo tražili mišljenje i savjet, s kojom smo se rado družili jer smo mogli od njega štošta naučiti, od pisanja do dramske.
Negdo mu je napisal ;
"Nekada si bio Che a sada si Bin."
 ;D

plemenitashica

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #20 : Rujan 06, 2009, 10:57:35 prijepodne »
U privitku je članak iz novog GT-a.

Ne vidim privitak pa ne mogu pročitati cijeli tekst nego samo ovaj dio koji komenitirate.

Molim začetnika teme da promijeni tj doda u naslov riječ gradskog jer nema gradskog foruma, a forum je, kako vidim, ovdje.  :)

............. i zato se ne ljutim na njegove uvrede, iako me se osobno tiču.

Mene se ne tiču niti ih doživljavam kao uvrede.

A kad je pisan taj članak? Nakon 03.09. ili prije?

Ljudi dragi, čitaju oni, čitaju i to fest. Ali zadatak da se jave ili ne jave će tek biti donesen.
No, javit će se oni koji se boje i njima priznati da pišu bez obzira što pišu u njihovu korist.
Uopće mi taj "gradski" forum ne treba, imamo (fala dečki) ovaj.

A Božić da imala imalo novinarske ili ljudske hrabrosti (i ne samo on) pisao bi i na onom zabranjenom i na ovom i objašnjavao svoje napisane članke direktno u doticaju s ljudima kojima je namijenio čitanje svojih članaka, a ne mogu mu odgovoriti u njegovim novinama.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #21 : Rujan 06, 2009, 10:59:42 prijepodne »
Ne vidim privitak pa ne mogu pročitati cijeli tekst nego samo ovaj dio koji komenitirate.

Zar nema slike ispod prve poruke na ovoj temi?
Ovo je direktni link na privitak: http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/zasto-vise-nema-foruma/?action=dlattach;attach=13

plemenitashica

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #22 : Rujan 06, 2009, 11:02:40 prijepodne »
Ja vidim ovo:


U privitku je članak iz novog GT-a.

Par citata:

Citat:
U novom portalu klasičnog foruma više nema. Brojne korisnike starog portala to će sigurno zasmetati, a neki neće odoljeti želji da novu gradsku vlast optuži za cenzuru ili gušenje slobode medija. U Gradu kažu da su spremni na sve komentare, ali da neće odstupiti od moderne koncepcije nadasve informativnog portala kakvog, primjerice, razvijaju gradovi poput Zagreba, Koprivnice ili Vukovara. U Gradu ističu da su sve brojnije zloupotrebe gradskog foruma utjecale na njihovu odluku da izrade novi gradski portal.

Citat:
Zato ukidanje takvog medijskog kanala nije ni gubitak ni šteta za Veliku Goricu.


plemenitashica

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #23 : Rujan 06, 2009, 11:04:16 prijepodne »
Ne vidim privitak pa ne mogu pročitati cijeli tekst nego samo ovaj dio koji komenitirate.

Zar nema slike ispod prve poruke na ovoj temi?
Ovo je direktni link na privitak: http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/zasto-vise-nema-foruma/?action=dlattach;attach=13


A kad kliknem na link koji ste sad postavili vidim u novom prozorčiću ovo:

Došlo je do Greške!
Čini se da nemate dopuštenje za skidanje ili pregled privitaka u ovoj rubrici.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #24 : Rujan 06, 2009, 11:04:36 prijepodne »
Treba kopirati tekst cijeli ovdje pa da ljudi čitaju tu a ne na linku.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #25 : Rujan 06, 2009, 11:12:57 prijepodne »
Tekst bi netko trebao prekucati ili provući kroz OCR jer riječ je o skeniranom članku. Ja sam ga probao provući kroz OCR, ali ono što je dao je neupotrebljivo.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #26 : Rujan 06, 2009, 11:16:44 prijepodne »
Došlo je do Greške!
Čini se da nemate dopuštenje za skidanje ili pregled privitaka u ovoj rubrici.

Koliko vidim privitke ne mogu vidjeti neregistrirani.
Prijavio sam se s testnim korisnikom (koji nema nikakvih posebnih prava) i vidim ga.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #27 : Rujan 06, 2009, 11:39:25 prijepodne »
Treba kopirati tekst cijeli ovdje pa da ljudi čitaju tu a ne na linku.
Tekst bi netko trebao prekucati ili provući kroz OCR jer riječ je o skeniranom članku. Ja sam ga probao provući kroz OCR, ali ono što je dao je neupotrebljivo.
Najte se z tem baviti,kaj vam prije ni bilo dost nepismenosti,hračkajna & sračkajna...Mene se čini da mu je dost kaj ga hateze na potrtalu reklamera...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #28 : Rujan 06, 2009, 11:45:21 prijepodne »
Ma u pravu si, kunta, treba ga ignorirati. To mu je najveća kazna.
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline kajgodblues

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 1
  • Karma: +0/-0
Odg: Zašto više nema foruma?
« Odgovori #29 : Rujan 06, 2009, 05:09:55 poslijepodne »
ne kužim...probal sam se regat na stari nick al veli da to korisničko ime ne postoji (?!?) ???

kaj se mora obavezno sponova registrirat ili sam nekaj fulal?

inače, to sam ja, grilec.