Autor Tema: Homofobija u Hrvatskoj  (Posjeta: 109191 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #150 : Studeni 01, 2013, 08:20:59 poslijepodne »
... a kak bi ti reguliral zakone koje spominješ u svojem postu ?
Dvojezičnost,Hrvatski +Engleski ipak smo mi turistička zemlja,svi ostali nek uče Engleski ak im je HRVATSKI težak(najčešće im je težak pri srcu).Imam prijatelja u Srbiji koji veli da mladi tamo uopće ne jeb... ćirilicu večina je za latinicu.To je interes opančarima i profesionalnim SRBIMA ko Pupovac itd.Pederi nemjau pravo na brak niti posvajat djecu ali mogu sklopiti "savez" pa nek nasljeđuju itd.Ovo zadnje je navodno već regulirano prije 5 godina.
« Zadnja izmjena: Studeni 01, 2013, 08:32:21 poslijepodne Master »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #151 : Studeni 01, 2013, 09:03:01 poslijepodne »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #152 : Studeni 02, 2013, 09:43:58 prijepodne »
... a kak bi ti reguliral zakone koje spominješ u svojem postu ?
Dvojezičnost,Hrvatski +Engleski ipak smo mi turistička zemlja,svi ostali nek uče Engleski ak im je HRVATSKI težak(najčešće im je težak pri srcu).Imam prijatelja u Srbiji koji veli da mladi tamo uopće ne jeb... ćirilicu večina je za latinicu.To je interes opančarima i profesionalnim SRBIMA ko Pupovac itd.Pederi nemjau pravo na brak niti posvajat djecu ali mogu sklopiti "savez" pa nek nasljeđuju itd.Ovo zadnje je navodno već regulirano prije 5 godina.

naravno, poskidati sve one naslove po istri koji su na pisani i na hrvatskom a i na talijanskom.  Zašto bi djeca učila npr. njemački, veliš ... i s njima smo ratovali?  S jedne strane taj rat je poprilično daleko, a s druge strane, stalno su ti  na jeziku i partizani i četnici ... jedino ustaše ne spominješ, nije bitno zašto ne. I Mađari su bili u ratu protiv nas ... hoćemo li zabraniti i mađarske natpise ? Imaš prijatelja u Srbiji, koji ti dotura "provjerene informacije"    ???  Što je sljedeće ?  Da ne ponavljam opet, pun mi je kufer kufer svih onih koji zagovaraju bilo kakvu opciju iz povijesti koja se pokazala loša za čovjeka, ma koje on boje, rase ili vjeroispovjesti bio, a ti non stop forsiraš takve. i potpiruješ.

Sad se samo čeka hoće li netko pokrenuti potpisivanje peticije za raspisivanje referenduma da svaka osoba koja je homoseksualac ili možda druge boje kože, ne može obavljati nikakvu odgovornu funkciju u Hrvatskoj ?  Daj se saberi. Rat je odavno prošao i Domovinski, a pogotovo, onaj prije - WW II.
« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2013, 09:51:34 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #153 : Studeni 02, 2013, 01:49:36 poslijepodne »
GRAĐANSKA akcija reagirala je na jučerašnji govor biskupa Valentina Pozaića, kojeg optužuje za govor mržnje.

"Dragi Valentine,

voljeli bismo vidjeti na istom mjestu i u istoj ulozi - ženu. Jer žena sigurno na misi na Mirogoju ne bi izvalila ovakvu količinu opasnih baljezgarija kao što si ti. To je vjerojatno jedan od razloga zbog kojih ne puštate žene u svoje redove. Govoriš o zločinačkoj ideologiji, destrukciji obitelji i pranju mozga, a upravo svojim govorom i načinom života, te službom potičeš zločinačku ideologiju, uništavaš obitelj i pereš mozak.

Živimo u demokratskom društvu gdje je govor slobodan, ali pod uvjetom da ne ugrožava druge. Govor mržnje i sada je zabranjen, baš kao što je bio u komunistička vremena koja svojom retorikom i primitivnim stavovima evociraš. Shvati, nije 1945., nego 2013. Komunizam koji si ovog puta možda zaboravio spomenuti ostao je samo u tvojoj i glavama tvojih lobotomiziranih kolega, krvoloka koji pokušavaju započeti novi rat u Hrvatskoj.

Jasno je da svojim govorom ciljaš na uplašene sljedbenike svoje katoličke sekte i tjeraš ih da žive mehanički religiozni život i time ih udaljavaš od duhovnosti. To svakako nije u duhu onoga što su propovijedali učitelji kršćanske doktrine i evanđelja. Nazivajući demokratski ustroj RH režimom, a naročito mu dajući karakter trenutnosti poticanje je na prevrat. To bi trebalo biti dovoljno inspirativno da pokrene DORH na akciju.

Kažeš da je istina postala predmetom trgovine. Zanimljive riječi iz usta čovjeka koji služi organizaciji koja prodaje spas duše a za to ne plaća porez. Radije se bavi poticanjem humanizma, ljubavi prema svim bližnjima, poticanjem umjetnosti. Tvoj posao je ljudima pomoći da steknu duševni mir, a ne plašiti ih i dijeliti. Zar nije rečeno da je kršćanska ideologija bolest koja tjera ljude od crkve? A to je upravo ono što promoviraš ovakvim nastupima", poručili su Pozaiću.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pozaic-svojim-govorom-potice-zlocinacku-ideologiju-unistava-obitelj-i-ispire-mozak-/709390.aspx
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #154 : Studeni 02, 2013, 09:58:24 poslijepodne »
... a kak bi ti reguliral zakone koje spominješ u svojem postu ?
Dvojezičnost,Hrvatski +Engleski ipak smo mi turistička zemlja,svi ostali nek uče Engleski ak im je HRVATSKI težak(najčešće im je težak pri srcu).Imam prijatelja u Srbiji koji veli da mladi tamo uopće ne jeb... ćirilicu večina je za latinicu.To je interes opančarima i profesionalnim SRBIMA ko Pupovac itd.Pederi nemjau pravo na brak niti posvajat djecu ali mogu sklopiti "savez" pa nek nasljeđuju itd.Ovo zadnje je navodno već regulirano prije 5 godina.

naravno, poskidati sve one naslove po istri koji su na pisani i na hrvatskom a i na talijanskom.  Zašto bi djeca učila npr. njemački, veliš ... i s njima smo ratovali?  S jedne strane taj rat je poprilično daleko, a s druge strane, stalno su ti  na jeziku i partizani i četnici ... jedino ustaše ne spominješ, nije bitno zašto ne. I Mađari su bili u ratu protiv nas ... hoćemo li zabraniti i mađarske natpise ? Imaš prijatelja u Srbiji, koji ti dotura "provjerene informacije"    ???  Što je sljedeće ?  Da ne ponavljam opet, pun mi je kufer kufer svih onih koji zagovaraju bilo kakvu opciju iz povijesti koja se pokazala loša za čovjeka, ma koje on boje, rase ili vjeroispovjesti bio, a ti non stop forsiraš takve. i potpiruješ.

Sad se samo čeka hoće li netko pokrenuti potpisivanje peticije za raspisivanje referenduma da svaka osoba koja je homoseksualac ili možda druge boje kože, ne može obavljati nikakvu odgovornu funkciju u Hrvatskoj ?  Daj se saberi. Rat je odavno prošao i Domovinski, a pogotovo, onaj prije - WW II.
Tipična jugokomunistička demagogija iz glave jednog jugokomunista,PREČANINA i patološkog lažljivca kojem je domovinski rat daleko a "provjerene " informacije o zločinima iz 1600 i neke su očito jako blizu pa ih ponavljaš po forumu.
Ak te baš zanima iduče referendumsko pitanje će biti takvo da ti jadan i bjedan kakav jesi nećeš spavati dva tjedna.Recimo ukidanje abolicije tvojima ili ćirilica sasvim svejedno.Tebi je tuđe mišljenje (ako nije ko tvoje) govor mržnje.Pa kaj bi mi trebali žmiriti pred zločinima tvojih zemljaka i ponovo prolaziti HRVATSKU ŠUTNJU?.E ne može,dosta ste vi nas tlačili. Ostatke ostataka ćemo riješiti demokratskim putem a ne križnim putem ko ti i tvoji zemljaci.
« Zadnja izmjena: Studeni 02, 2013, 10:02:57 poslijepodne Master »

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #155 : Studeni 02, 2013, 11:06:40 poslijepodne »


Ajd da vidimo jel imaš kakav odgovor.

Imam, ali to tebe ionako ne zanima.
Kao prvo - nije važno.

Kao drugo - da me ne zanima tvoj odgovor ne bi te pital, kaj to ni logično? Ili tebi to nije?

Kao treće - ponašaš se ko i uvijek: ignoriraš pitanja kad treba kaj pametnog reći. Ispada da ne znaš nit obraniti nit objasniti te tvrdnje koje su drugi napisali i koje prenosiš. Stvaraš dojam da ti uopće ne čitaš i ne razmeš kaj prenosiš, nego ko po nekoj naredbi samo copy&pejstaš kaj ti se veli.

Kaj i dalje smatraš da je ignoriranje korektno kršćansko ponašanje? Ak tak ne misliš - zakaj to onda delaš? Ak tak misliš onda si porazmisli kaj to zapravo znači.
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2013, 10:04:37 prijepodne BobRock »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #156 : Studeni 03, 2013, 07:44:21 prijepodne »
Master, veći sam hrvat nego si ti ikada bio niti ćeš ikada biti, a razlika je između ostalog i u tome što mislim svojom glavom. Ne prestaješ sa vrijeđanjima. Da i jesam srbin, što onda trkeljaš bez veze, pa kod njih je večina za latinicu, bar kak ti veliš (iz provjerenih izvora) Što se onda ne preseliš k tom frendu. Mnogi bi bili sretni, neki tvojim dolaskom, a još više njih - tvojim odlaskom.
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2013, 07:46:51 prijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #157 : Studeni 03, 2013, 08:21:43 poslijepodne »
Master, veći sam hrvat nego si ti ikada bio niti ćeš ikada biti, a razlika je između ostalog i u tome što mislim svojom glavom. Ne prestaješ sa vrijeđanjima. Da i jesam srbin, što onda trkeljaš bez veze, pa kod njih je večina za latinicu, bar kak ti veliš (iz provjerenih izvora) Što se onda ne preseliš k tom frendu. Mnogi bi bili sretni, neki tvojim dolaskom, a još više njih - tvojim odlaskom.
Hrvat ili jesi ili nisi (ko ti recimo) veći ili manji možeš biti recimo Srbin ha ha ha ha  :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Evo ti jedna slika ,to su tvoji istomišljenici  :o
Pošto čitaš Dnevno evo ti link pa uživaj ak ne u tekstu onda u slikici koja je u skladu s tvojim uvjerenjima.
http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/102933-beogradanin-boris-dezulovic-vrijeda-katolike-i-hrvate-kao-statisticku-vecinu-zar-nas-u-srbiji-ima-toliko-puno.htm
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2013, 08:47:39 poslijepodne Master »

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #158 : Studeni 04, 2013, 10:27:37 prijepodne »


Ajd da vidimo jel imaš kakav odgovor.

Imam, ali to tebe ionako ne zanima.
Kao prvo - nije važno.

Kao drugo - da me ne zanima tvoj odgovor ne bi te pital, kaj to ni logično? Ili tebi to nije?

Kao treće - ponašaš se ko i uvijek: ignoriraš pitanja kad treba kaj pametnog reći. Ispada da ne znaš nit obraniti nit objasniti te tvrdnje koje su drugi napisali i koje prenosiš. Stvaraš dojam da ti uopće ne čitaš i ne razmeš kaj prenosiš, nego ko po nekoj naredbi samo copy&pejstaš kaj ti se veli.

Kaj i dalje smatraš da je ignoriranje korektno kršćansko ponašanje? Ak tak ne misliš - zakaj to onda delaš? Ak tak misliš onda si porazmisli kaj to zapravo znači.

Dragutin Domjanić

Dugo u noć, u zimsku gluhu noć
Moja mati bijelo platno tka.

Njen pognuti lik i prosijede njene kose
Odavna je već zališe suzama.

Trak lampe s prozora pružen je čitavim dvorištem
Po snijegu što vani pada
U tišini bez kraja, u tišini bez kraja:
Anđeli s neba, nježnim rukama,
Spuštaju smrzle zvjezdice na zemlju
Pazeć da ne bi zlato moje probudili.

Dugo u noć, u zimsku bijelu noć
Moja mati bijelo platno tka.

O mati žalosna! kaži, što sja
U tvojim očima

Dugo u noć, u zimsku bijelu noć
 --------------------------
Možeš li molim te, zamisliti kako ova pjesma izgleda kada ju pročita dijete koje je rođeno od majke?
Kakav dojam , osjećaje misli budi u svakom čovjeku?

Mislim da je ovo dovoljan odgovor na sva tvoja pitanja.

U našem zakonu , uređena su sva prava po pitanju koja danas tako rado postavljaju razne udruge koje "predstavljaju" homoseksualne osobe u našoj zemlji.
Nitko te osobe do sad nije dirao niti ih javno obilježavao, dok to nisu sami počeli ( baš te udruge su to započele).

Ako te to ne zadovoljava, žalim.Za mene je brak , jedino između muškarca i žene. Svaki drugi oblik zajedničkog života može se zvati kako ti drago, ali mislim da to nije brak.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #159 : Studeni 04, 2013, 11:53:26 prijepodne »
Mislim da je ovo dovoljan odgovor na sva tvoja pitanja
Naravno da nije. To je opet samo ignoriranje. Postoje konkretna pitanja na koje se mogu dati konkretni odgovori - ak se ima kaj reći. Ak nema onda se šuti.
Kaj bi bilo kad bi mene neko kaj pital a ja bi mu išel recitirati neke pjesme Metalike? Ili kad bi učenik u školi nekim recitacijama odgovaral učitelju na pitanja iz tehničkog, primjerice?
Citat:
Nitko te osobe do sad nije dirao niti ih javno obilježavao, dok to nisu sami počeli ( baš te udruge su to započele).
Glupost! Oni moraju šutjeti da su pederi ili lezbe jer bi ih onda baš takvi kao ti proglasili bolesnim. Tek onda bi imali probleme u životu. Znači moraju šutjeti i glumiti nekaj kaj nisu samo zbog takvih netolerantnih kao što su baš ti vjernici koji su išli skupljati i davati potpise.
Citat:
Ako te to ne zadovoljava, žalim.Za mene je brak , jedino između muškarca i žene. Svaki drugi oblik zajedničkog života može se zvati kako ti drago, ali mislim da to nije brak.
Ne žališ uopće, nemoj glumit.
A to kaj svi ti homofobi koji smatraju da su pederi bolesnici zapravo hoćeju nije samo definicija riječi brak. Kaj glumiš. Nazivajući pedere bolesnicima samo se širi netolerancija prema pederima.

Da se radi samo o izrazu "brak" to bi se riješilo u roku keks. Zato prestani glumiti. Pročitaj si malo kak je to lijepo riješeno u Njemačkoj pa ćeš znati da ima rješenja i bez širenja mržnje i netolerancije.

No kad vi homofobi shvatite da ste u shvaćanju, toleranciji i razumijevanju negdje na razini srednjeg vijeka, onda bute svoje ciljeve išli malo ispravljati u stilu "ma vi ste nas samo krivo shvatili, mi smo samo željeli da...". No tada bu prekasno. Tada bute se preveć razotkrili. Na svu sreću postoje digitalni zapisi (među ostalom i forumi) gdje se može pročitati kaj se sve pričalo i propagiralo.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #160 : Studeni 04, 2013, 01:02:30 poslijepodne »
Mislim da je ovo dovoljan odgovor na sva tvoja pitanja
Na svu sreću postoje digitalni zapisi (među ostalom i forumi) gdje se može pročitati kaj se sve pričalo i propagiralo.

I ja se sa tim slažem.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #161 : Studeni 06, 2013, 08:04:47 poslijepodne »
Homoseksualni brak nije temeljno ljudsko pravo
 
Europski sud za ljudska prava u Strassbourgu je novom presudom poručio kako zemlje EU nisu obavezne uvoditi i prihvaćati homoseksualne bračne zajednice

"Država koja odbija prihvatiti homoseksualnu ili lezbijsku bračnu zajednicu time ne krši Europsku konvenciju o ljudskim pravima", kaže se u ovotjednoj presudi Europskog suda za ljudska prava. Time je odbijena tužba jednog homoseksualnog para iz Austrije.

Homoseksualni brakovi su dozvoljeni i u Španjolskoj

Gradska uprava Beča je još 2002. godine dvojici muškaraca, tada u dobi od 48 i 50 godina, uskratila dozvolu za sklapanje braka s obrazloženjem da je brak moguć isključivo između osoba različitog spola, znači između muškarca i žene. Na to su njih dvojica podnijeli tužbu sudu u Strassbourgu tvrdeći da se ovime krši njihovo građansko pravo na sklapanje braka te da ih se diskriminira. Oni su se pozvali i na zakonom zajamčeno pravo na poštovanje njihovog osobnog i obiteljskog života.

Suci su u obrazloženju svoje presude utvrdili da članak 12. Konvencije o ljudskim pravima pravno reguliranje sklapanja brakova izričito stavlja u nadležnost zakonodavstava pojedinih država.

Različite zemlje - različiti zakoni

U zemljema članicama Europske unije pitanje homoseksualnih brakova je dosada rješavano na različite načine. Iako je općenito primjetna tendencija prihvaćanja i tog oblika bračnih odnosno životnih zajednica, u većini zemalja to ipak nije legalizirano.

Prva zemlja koja je legalizirala homoseksualne brakove bila je Danska, 1989. godine. Taj primjer su malo kasnije slijedile i druge nordijske zemlje - između 1993. i 2002. godine tu vrstu brakova legalizirale su redom Norveška, Švedska, Island i Finska. U međuvremenu u 21. od ukupno 27 zemalja EU-a postoje propisi koji reguliraju istospolne bračne ili životne zajednice.

U Njemačkoj od 2001. a u Austriji od ove godine na snazi su propisi koji homoseksualnim i lezbijskim parovima omogućavaju zasnivanje tzv. životnih zajednica. Te zajednice su u brojnim aspektima izjednačene sa bračnim zajednicama, ali postoje i značajne razlike. Tako primjerice homoseksualni parovi imaju mirovinska prava, a dozvoljeno je i nošenje zajedničkog imena. S druge strane njima međutim nije dopušteno posvajanje djece, a u Austriji im nije omogućena čak ni svečana ceremonija pred matičarem.

http://www.h-alter.org/vijesti/ljudska-prava/homoseksualni-brak-nije-temeljno-ljudsko-pravo
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #162 : Studeni 06, 2013, 08:11:06 poslijepodne »
Lezbejka Maša Gesen: Naš krajnji cilj je razaranje i uništenje porodice
 
„Ovde se ne radi o pravima homoseksualaca na brak, već o tome, da instituciju i brak, kao takav, odnosno porodicu, treba – demontirati! Porodica ne treba dalje postojati u klasičnom obliku.

Homoseksualni aktivista Maša Gesen, koja je uz to i novinar, ruski pisac i bivši direktor ruskog izdanja „Radio Sloboda“, koja, kako sama tvrdi, ima i američko državljanstvo, predstavila je javnosti planove realne borbe za uvođenje istopolnih „brakova“.

Tokom diskusije u Sidneju, u kojoj je i ona učestvovala i tom prilikom, u jednom momentu, ona otvoreno priznaje, da je svrha ovog „rata“, ne borba za dobijanje jednakosti u društvu, lezbo i gej populacije, već je pozadina svega, cilj, koji traži: punu demontažu porodice!

Ovde se ne radi o pravima homoseksualaca na brak, već o tome, da instituciju i brak, kao takav, odnosno porodicu, treba – demontirati! Porodica ne treba dalje postojati u klasičnom obliku. Borba homoseksualaca „za brak“ obično krije ono, šta planiramo da uradimo supružanskom paru, kada postignemo cilj. Priče o tome, da institucija porodice pri tome, neće pretrpeti nikakvih izmena i promena, nisu istinite“.

Gesenova veruje, da se ova institucija mora promeniti. „Po mom mišljenju, porodica dalje, uopšte ne bi trebala da postoji,“ – direktno i bez okolišenja je izjavila i dodala, da joj se veoma dopada uzimati učešća u stvaranju mitova, čiji je cilj, drugačiji od uobičajenog.

Da bi ilustrovala potrebu eliminisanja porodice, ona je kao primer navela svoju „porodicu“, gde troje dece, imaju petoro odraslih roditelja, koji ih gaje i podižu … Prema njenim proračunima, „petoro roditelja su podeljeni u dve grupe od po tri“. Maša Gesen dalje kaže da: „želi da živi u takvom pravnom sistemu koji će imati sposobnost da legalizuje tu realnost, tako da se ne slaže sa institucijom braka i porodice“!

http://www.vestinet.rs/tema-dana/lezbejka-masa-gesen-nas-krajnji-cilj-je-razaranje-i-unistenje-porodice

====================================

Ono što odavno govorah - gay retorika je prepuna laži, iskrivljavanja i netočnih navoda, optužbi po sistemu "napad je najbolja obrana", napuhavanja stavova i zamatanja njihovih zahtjeva u skute pojmova sa kojima njihovi zahtjevi nemaju nikakve veze niti istine... njihova osnovna retorika se vrti oko najveće laži, a to je da je brak njihovo ljudsko pravo!! To je prihvatljivo i to piju samo nepromišljene, neinformirane budale... zakone i konvencije treba čitati, a ne slijepo vjerovati onome što će mi nekakva usko interesna strana protumačiti "što bi i kako bi trebalo"... no ovom neinformiranom i priglupom narodu je to uobičajena praksa, jedino sam siguran da će ovaj referendum proći zato jer su se pederi ulovili malo prevelikog zalogaja za njih, i tu im neće pomoći ni sva pederska vlada sa svim trikovima i muljažama koje pokušavaju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #163 : Studeni 06, 2013, 08:12:27 poslijepodne »
Zašto ću glasati ZA na referendumu o obitelji?

Kao prvo, glasati ću za obitelj kao zajednicu muškarca i žene iz razloga jer sam umoran od tog ultimativnog, bolesnog diktata te „demokratske“ i kvazitolerantne gay-LGBT zajednice (koja je, u biti, doslovno izrazito nasilna), i koja demokraciju poznaje i priznaje samo i isključivo ako ide njima u korist. Istodobno, sami ne daju ništa od onoga što traže, a to je tolerancija i demokratsko poštovanje volje drugih, kao i zakonskog prava većine da uređuje u kakvoj će državi živjeti. Takove stvari ih ne zanimaju.

Ustav, kao temeljni zakon, skupa sa svim podustavnim zakonskim aktima, plod je mentaliteta i sustava vrijednosti neke zemlje i naroda, kojeg se ovdje želi na silu, mimo kriterija i volje naroda, mijenjati, a sve kako bi te homo-zajednice imale hir koji im niti treba, a niti ga - u biti - žele (a što su i njihove strane podružnice i članovi i sami priznale da ih brak kao brak, u biti, ne interesira, dapače im je prije na umu uništenje braka kao institucije, jer su svjesni da temeljne vrijednosti i počelo bračnosti sami neće nikada moći ispuniti… prirodno je jasno čemu – grubo rečeno – guzica služi). Stoga im je uništenje braka prioritet, a to će najlakše napraviti njegovom relativizacijom i omalovažavanjem njegovog smisla i ciljeva.

ZA ću glasati i zato jer nisam malouman pa da odobravam programe i retorike koje se baziraju na čistoj laži i izmišljotinama (kao što ne glasam niti za stranke koje su u zadnjih 23 godine uništile ovaj narod i zemlju svojim lažima, obećanjima i nepoštenjem), koje se pak na sve moguće načine najglasnije proglašavaju nekakvim „pravom“. Puna su im usta nekakvih „ljudskih prava“, čime računaju na neukost naroda i umjetno stvoren strah od tko zna kakovih posljedica „naprednog svijeta“ ukoliko ne bude po njihovom, no riječ je o običnoj laži.

Naravno, temeljna laž im je da je brak, osobito homoseksualni, nekakvo njihovo pravo - jer to nije! Dapače, istinski bogate, napredne zemlje ni ne pomišljaju na legalizaciju ikakvih homo-brakova, kao niti prava povezanih za bračnom zajednicom. Kada ni puno bogatije, naprednije i demokratskije države svijeta od nas o tome ni ne žele misliti, tko smo mi da ćemo glumiti naprednost? Očito je da nesposobnoj vlasti u Hrvatskoj izuzetno odgovara da se javnost bavi nekakvih homo-brakovima negoli vlastitom budućnošću, nezaposlenošću, vanjskim dugom i praznim želucima, pa u tom smislu Vlada financira jednu udrugu koja je za klasične vrijednosti i čak njih 27 koje su kontra, i koje svi mi financiramo da bi nas šopale sa svojim izmišljenim pravima i ugroženošću jer im nedamo da uništavaju osnovne institucije ljudskog društva.

Ujedinjeni narodi imaju svoju Konvenciju o ljudskim pravima, koju su potpisale gotovo sve članice UN-a, no u njoj nije nikakav homoseksualni brak naveden kao njihovo pravo, niti je oduzimanje prava na nekakav homoseksualni brak povreda ičijeg prava. Dapače, preko 95% zemalja u svijetu ne priznaje nikakve homo-zajednice i brakove, i nitko ih zbog toga ne proziva, a što bi bio slučaj da je to stvarno nekakvo ljudsko pravo, jer bi zemlje bile obvezne poštovati ono što su potpisale. Sve te zemlje i poštuju što su potpisale – problem je za gay-zajednicu u tome što ono za što se zalažu, i kako to agresivno i ucjenjivački tumače te homo-udruge, NE SPADA u ikakva ljudska prava, što samo znači i potvrđuje da im je homo-retorika lažna, lažljiva i pokvarena, te u temeljnim namjerama neiskrena.

Homo-udruge se služe mnogim podlim, pokvarenim izjavama i potezima, hvataju se za svaku slamku tumačenjem temeljnih vrednota društva u svoju korist, iskrivljavajući Ustav i zakonske odredbe kao pogrešne i protivne ljudskim pravima. To je definitivno pogrešno, jer nije teško shvatiti da im je politika u stvari miješanje krušaka i krumpira, svaku riječ zakona iskrivljavaju i tumače kako im on daje za pravo, a temeljna pitanja proglašavaju neustavnima (iako je sadržajno hrvatski Ustav identičan u poštivanju vrijednosti sa svim ostalim Ustavima naprednih država koje su nedvojbeno demokratske, i poštuju sva ljudska i manjinska prava u najvećoj mogućoj mjeri).

Jedna od najčešćih podlosti koje prodaju je da iza Inicijative stoji Crkva i da je referendum, u biti, crkveno pitanje, maltene pitanje definicije Hrvatske kao sekularne ili religijske države, što je isto pokazatelj jada njihove argumentacije. Crkva je isto zajednica građana koji imaju pravo na svoje mišljenje i zakonsku zaštitu, no meni, kao pripadniku ovog naroda, ne treba ni Crkva ni ikakva udruga da mi veli kakav bih ja sustav vrijednosti trebao imati. U te svrhe se Crkva sotonizira, iako njezino pravo nije ništa manje od prava tih homo-udruga da traže nešto za sebe. Problem je što sami pojedinci, mali ljudi, ne mogu ništa, pa im treba netko velik i jak koji može biti njihov glasnogovornik, a malom čovjeku u Hrvatskoj još je jedino ostala Crkva za takovu ulogu, obzirom su političari stali u izvršavanje stranih interesa kojekakvih lobija koji ih plaćaju, i mali čovjek se od politike ne može nadati ničem dobrom, što svakodnevna praksa i potvrđuje.

Znanstvena istraživanja mnogih nezavisnih laboratorija, instituta i stručnjaka u mnogim zemljama najrazličitijih svjetonazora i ideologija – da se dotaknemo i njih – nisu nikada dala niti jedan argument u prilog homoseksualnih zajednica, naravno – osim kada se bile naručene od samih znanstvenika pripadnika gay-homo lobija. Prečesto je dokazano da atmosfera koja je bazirana isključivo na seksualnoj komponenti (a što homo-zajednice u ogromnom postotku jesu!) nije zdravo okruženje za normalan rast i razvoj djece, niti za normalan razvoj njihovih shvaćanja i uloge u svijetu.

Dio tog homo-lobija je jak i kod nas u obliku ekipe koja je kompletno dokazano homoseksualna (od 40-ak članova autora, financijera, „znanstvene“ potpore, najglasnijeg medijskog novinarskog pokrivanja pa nadalje, NITKO nije u braku i nema djece, više-manje svi su i otvoreno deklarirani kao gay… indikativno je što upravo takovi štite „ljudska prava“ sa svojim subjektivnostima‼), to je ekipa koja je na silu, mimo zakonske procedure i sa pokroviteljstvom ministra Jovanovića, htjela dodati Modul 4 na postojeći, dugogodišnji kvalitetan program Zdravstvenog odgoja, kojeg su onda generalno koristili za obranu svojih stavova - iako ZO nije bio sporan, već samo Modul 4. Svjesni toga, namjerno su perfidno koristili termin Zdravstvenog odgoja, iako on nije nikad bio sporan, jer su znali da će zamatanjem svega u isti paket lakše progurati svoje neznanstvene, lažne i netočne tvrdnje i stavove, a ministar i svoje protuustavno i protuzakonito djelovanje i zloupotrebu svojeg položaja.

Ljudima se u Hrvatskoj lako manipulira, jer je glede tih definicija i pravno-znanstvenih istina velika većina ljudi poprilično neinformirana, pa im se kojekakvim ucjenjivačkim retorikama nameće stavove što je „stvarno“ demokratsko i normalno. Time se zatiru mentalitet, kultura, tradicija i shvaćanje naroda kroz povijest i u današnje vrijeme, a pod formom „demokratičnosti“ i „ljudskih prava“ nameću se - u naprednijim zemljama već odavno propali – programi (kao što je program američkog osuđivanog pedofila Kinseya, čiji je učenik, veliki homoseksualni doktor Štulhofer, najvažnija karika koja zlorabi svoj akademski status u korist neznanstvenih tvrdnji Kinseyeva instituta, koje ne priznaje više niti sama Amerika, a iz više zemlaja su protjerani, ukinute su im dotacije, a učenja zabranjena kao bolesna i štetna…).

Te programe nam nameće politika koja je za to dobila novac ispod stola, zaboravljajući da su izabrani da služe narodu, kakav god on bio, a ne da ga odgajaju protiv njegove volje i shvaćanja, rušeći njegova uvjerenja, svetinje i kulturu.

Ako se vlastodršcima ne sviđa takav „primitivan“ ethos kojim vladaju, skupa sa njegovim stavovima, kulturom, vjerom, tradicijom i mentalitetom, neka odstupe i nađu si neki drugi narod i državu kojemu će moći prodavati svoje plaćeničke diktature pod etiketama najviših vrijednosti.

Pravno gledano, brak kao institucija nije potreban homoseksualnim zajednicama, jer su u Hrvatskoj bračne i vanbračne zajednice poistovjećene pred zakonom, a dvije bradate spodobe koje se u vjenčanicama, simbolima nevinosti i religijskog posvećenja (jer DA – brak je vjerska, religijska tekovina, nisu ga izmislili i oformili komunisti!), glume veliku ljubav – to je groteskna, patetična parodija koja duboko vrijeđa svakoga tko je kod sklapanja svojega braka mislio ozbiljno, želeći da u ljubavi podiže djecu kao biološke i svake druge nasljednike.

Homo-zajednicama je dosta – a i to ogroman postotak zemalja u svijetu nema‼ - „registrirano partnerstvo, znači neka odu kod javnog bilježnika, stave na papir sve što ih muči i što žele po pitanju međusobnih prava i obaveza, i taj ugovor će im biti sasvim dovoljan jednog dana na sudu da jedan partner nasljeđuje drugoga, tako mogu riješiti sva pitanja zbog kojih su u prvo vrijeme i pravdali da „trebaju brak“ – imovina, odnosi, prava, obaveze – sve to mogu riješiti i bez braka, no zbog već prije spomenutih razloga, oni to ne žele, oni ciljaju isključivo i samo na brak…

Svaka posebnost se plaća, svaka nosi svoje breme, svatko od nas trpi zato jer je u nečemu svoj i poseban, no nitko zbog toga ne diže narodne bune, glupira se u paradama mimo termina karnevala i ne gazi po osjećajima i uvjerenjima drugih ljudi – jedino te homo-udruge smatraju da imaju pravo od ove krvlju natopljene zemlje i ojađenog naroda raditi budale, gaziti po njihovim osjećajima, stavovima i uvjerenjima, prodavati im ultimatume temeljene na laži i izmišljenim, samoprozvanim pravima i nepostojećim zakonima. Oni su, kao, strašno zabrinuti za troškove referenduma koji mijenja Ustav, no ne smetaju ih troškovi njihovih parada, milijuni koje protiv naše volje dobivaju te homo-udrugice i mreže, koji ne mijenjaju ništa…

Pa neka pokažu da su stvarno tolerantni, neka pokažu da su demokratski, neka pokažu da cijene druge, jer glupo je računati da će ih netko cijeniti ako oni istodobno ne cijene nikoga - osim sebe i svojih potreba i stavova!

Glasat ću ZA i zbog toga jer društvo mora povući neke jasne granice ponašanja koja će se tolerirati, obzirom je lako dati, a teško uzeti kada se stvari otmu kontroli i kada počnu donositi neželjene probleme i situacije. U Nizozemskoj, počelu skoro svih modernih „slobodarskih“ zala (i koje sada redom kidaju jer su vidjeli da „sloboda“ od slobode čini veliku razliku!), registrirana je odmah po dozvoli homo-brakova i „Pedofilska stranka“. Predsjednik te opskurne stranke – kojeg ne smeta što je njegova „normalna sklonost“ kazneno djelo u ostatku svijeta – smatra da je normalno seksualno zadovoljavati svoje najniže instinkte na djeci…

Glede homoseksualnosti koju tumače kroz „prirodnost“, pa čak i urođenost – ljudi moji, pa prirodan je i tumor, prirodni su i karcinom, urašten nokat ili ćelavost; no to ne znači da su isti i poželjni‼ Ista je stvar i sa homo-sklonostima, jednostavno jesu prirodni, ali moraju i oni znati svoje granice, ljudi smo koji su osjetljivi na svoja uvjerenja… nitko ih ne proganja, ne otpušta, zatvara, tuče ili ne znam što, ukratko – nitko ne krši njihova ljudska prava! Sve ostale što navode su samo podle, perfidne retorike omalovažavanja još ono malo stvari koje nas čine narodom kulture, morala i tradicije, čiji dosadašnji temelji su i osigurali opstojnost  kroz stoljeća i tisućljeća… to je jasno i ostatku čovječanstva, svakome za sebe!

Pedofili čekaju u zapećku razvoj događaja, postoje najave da bi osnovali svoju euro-inicijativu!¨… Poslije njih mogu doći poligamisti, pa nekrofili, zatim sadisti – svima njima je legalna osnova ono što piše u Jovanovićevu Modulu 4, kojeg kao svjetonazor žele nametnuti svima, protiv čega se treba boriti; „ako ti nešto čini ugodu – nastavi to činiti, to znači da je to dobro!“ Sve dok ne dođe netko tko će svoju sadističku, nasilnu, silovateljsku, homo ili drugu drugu psihoporemećajnu ulogu demonstrirati na našoj djeci, na našim kćerima i sinovima, a on će se braniti da je to „njegovo ljudsko pravo, da je to činio jer mu je bilo lijepo i dobro dok je mlatio, silovao… i jer su mu u knjizi rekli da je to u redu…“…  dapače, da je to učio kao takvo u školi, i da mu je to „urođeno“, on si „ne može pomoći“…znači, može raditi štogod poželi, nije kriv, jadan…?? Ma da!

Ljudi, kuda mi to idemo?? Hoćemo li dozvoliti da nas rasturaju, da ubijaju u nama ono zadnje što je ostalo od ljudskosti i tradicije, kulture i opstojnosti, obzira i vjere?? Hoćemo li otvoriti Pandorinu kutiju legalizacije svih vrsta nastranosti koje nam bezobzirno svakodnevno nameću, koje svaki za sebe naziva i pravda nazivajući to - „ljubav“?? Jer principi koji bi sada vrijedili za homo-zajednice, teško bi se mogli odbiti drugima, a onda kraja više nema… zato treba jasno i glasno postaviti granice.

Pozivam Vas sve da na referendumu glasate za to da se u hrvatski Ustav uvrsti definicija braka kao životne zajednice isključivo muškarca i žene, i potvrdite da je ono što je i vas donijelo na svijet, to čudo prirode i života, ipak jedina prava vrijednost koja garantira da će hrvatski narod i društvo opstati u ovim teškim vremenima, i da nas strani, bezbožni, anarhoidni ideološki pokreti koji služe samo kojekakvim svjetski zločinačkim agendama, čije štetne posljedice već svi preteško osjećamo, neće uništiti. 95% zemalja u svijetu to zna i ima svoj jasan stav zabrane homo-zajednica, i vrijeme je da to imamo i mi, zajedno sa još 8 EU-zemalja koje to isto imaju u svojim Ustavima.

Nismo mi najpametniji, niti su svi drugi u svijetu budale što imaju takove stavove i drže do sebe. Vrijeme je da počnemo i mi držati do sebe. Zato ću glasati na referendumu, i zato ću glasati za jedino prirodno, i za narod i našu zdraviju budućnost korisno:

Brak je zajednica muškarca i žene.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Homofobija u Hrvatskoj
« Odgovori #164 : Studeni 07, 2013, 10:49:48 prijepodne »
"U dugu bijelu noć, moja mati bijelo platno tka."
Tko radi na platnu?  Moja mati, roditelj 1 ili roditelj 2 ?
Moja mati!
Ona koja me rodila, ne ona koja me kupila ili otkupila. Ne Onaj koji me platio ili me naručio kod druge žene.
Žena! Ne muškarac!
Pjesma toliko lijepo govori i ženi! Ženska osoba, jedina može biti majka, majka na koju se sada toliko napada.
To kaj ti Bobe ne vidiš , ma prije ne želiš vidjeti sve toliko bjelodano pred sobom, to je tvoja volja ili propust. I nemam ništa protiv toga.
Ali ne slažem se da meni zato zamjeraš kaj to želim sačuvati od ljudske gluposti. Od osoba koje su rođene od žene, a sada se izruguje svemu oko sebe kaj nije poput njih. Nisu krivi (mislim na homoseksualce)zbog svojih osjećaja i rođenja. Ali zašto traže od mene da se ravnam po njima? Njihova ideologija, nasilno ponašanje, (pretpostavljam manjine) podrivanje svih vrijednosti koje nama nekaj znače mi bi trebali tolerirati. Iskustvo svih ostalih zemalja , a koja su tako bjelodano ti ne želiš ni pročitati. Izjave LGBT zajednica koje  su se jasno izjasnile protiv takvih postupaka, ne želiš vidjeti.  I ne moraš, ali nemoj misliti da si ti u pravu. Ne slažem se da mi držiš moralne prodike.
Momentalno je to veliki trend, u smislu kruha i igara, ali ja ne želim jednog dana biti roditelj broj 1 ili broj 2. To mi nema nitko pravo zamjeriti.
Ako želim sačuvati svoje dijete od gender ideologije koja se nasilno provodi sada i u Hrvatskoj, ne može me odvratiti tvoje imenovanje mene homofobom. Želim sačuvati svoju obitelj i sve ono kaj smatram da obitelji pripada. Ne želim to baciti na cestu. A ti radi kaj hoćeš. Obitelj je neprocjenjiva, barem za mene. Sva tvoja izvrtanja to ne mogu promijeniti.
Naš vrli , mudri političari koji sakupljaju tako jeftine bodove, jer su do sada svakoga prevarili svojim obećanjima i lažnim podrškama, okrenut će jedan dan leđa i ovim skupinama koje sada tako zdušno pomažu. „Pomažu“ malo sutra, lažu im jer ih momentalno koriste. Ma sjeti se izreke“ politika je umijeće mogučeg…“ ( Niccolò Machiavelli ), a dok mogu  rade sve sebi u korist.


Ne pristajem šutke da me ograničavaju u slobodi, za koju nisu ni malo zaslužni. Isto tako ne ograničavam slobodu homoseksualcima dok sve po pitanju seksa i oko seksa drže sve u svojim privatnim prostorima, a ne na ulici.
« Zadnja izmjena: Studeni 07, 2013, 10:58:25 prijepodne Mlačanin »
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....