Autor Tema: Pitanje za Gosp. Beusa  (Posjeta: 4771 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomek

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 12
  • Karma: +0/-0
Pitanje za Gosp. Beusa
« : Rujan 25, 2009, 09:05:19 prijepodne »
Poštovani Gosp. Beus,
Ispred sportske udruge građana koja djeluje na području grada Velika Gorica izuzetno sam zadovoljan Vašim angažmanom na ovom forumu.
Mislim da ste Vi jedina kompetentna osoba u gradskoj vlasti kojoj mogu uputiti pitanje koje glasi:

Dali postoji mogućnost prezentacije programa udruge za 2010.-u godinu pred kompletnim gradskim vijećem?
Naime u 2010.-oj godini na području grada planiramo održati 3 velika događaja, i u te događaje investirati kroz marketing cca 490.000,00 Kn.
Taj marketing nebi bio namijenjen samo kroz promociju događaja već i samog grada kroz medije (HTV, Nova TV, radio antena, otvoreni radio, plavi radio, jumbo plakati, plakati, flyeri...)

Sve ostale informacije bi smo rado prezentirali pred gradskim vijećem.

Ispred udruge zahvaljujem se na Vašem trudu, vremenu i odgovoru.


Offline Goran Beus Richembergh

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 57
  • Karma: +2/-0
Odg: Pitanje za Gosp. Beusa
« Odgovori #1 : Rujan 25, 2009, 09:32:07 prijepodne »
Poštovani Tomek,
Molim Vas da mi uputite pismeni zahtjev za održavanje prezentacije s opisom o čemu se točno radi na adresu: Gradsko vijeće Velike Gorice, Trg kralja Tomislava 34, 10410 VG.
Ukoliko ocijenimo Vašu inicijativu primjerenom prezentaciju možemo organizirati na sjednici GV u studenome.
Napominjem da ćete se za eventualno pokroviteljstvo (i sponzorstvo) Grada morati nakon prezentacije obratiti izravno gradonačelniku.
S poštovanjem,
Goran BR

Offline Tomek

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Pitanje za Gosp. Beusa
« Odgovori #2 : Rujan 25, 2009, 09:36:55 prijepodne »
Gospodine Beus,

Nemam šta reći za ovu brzinu.
Šokiran sam.
Zahvaljujem na odgovoru, zadovoljan sam.