Autor Tema: Sednica Grackoga veča  (Posjeta: 313615 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #360 : Prosinac 09, 2010, 11:35:53 poslijepodne »
Ma ne vjerujem da je oporba na ustrp svoje inatljivosti popljuvala rad vatrogasaca I crvenog kriza za vrijeme poplave. Za mene je taj cin dokaz da njima Suker vise znaci od vatrogasaca I ostalih koji su predlozeni za nagrade.Vidimo da oporbu ne zanimaju gradjani I grad nego cisto politikanstvo.

baš si slatki, onak, baby sladak, još sa ovom jibicom na slici, baš si mi sjatki...
a micek maji...
baš si lijepi postić napisao...

nego...

Inače sam strastveni ribič!!! To me jako odmara, mogao bi mjesec dana provesti uz rijeku....

jel postoji mogućnost da si ti već više od godine dana negdje uz rijeku, van civilizacije a da se povremeno čuješ sa nekim iz dc-a, ali tiho pričate, da ne preplašite ribe, pa ti pola toga ne shvaćaš, ali ipak pišeš te gluposti ovdje na forum koje pola nisi razumio?
Mislim, sam si, i te fore, pa ti svašta pada na pamet!

P.S. A jel to tuna na slici?

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #361 : Prosinac 10, 2010, 01:42:18 prijepodne »
Mislis tko bi glasao za Simu Lucina koji je bio na listi 6. Izborne jedinice, a on je iz Sibenika? Slazem se s tobom Stjepane oko toga. Svatko moram na listu u svom kraju
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #362 : Prosinac 10, 2010, 08:53:26 prijepodne »
Citat:
To je čista politička namještaljka od strane vladajuće koalicije. Zašto nisu organizirali posebno glasovanje za svaku od nagrada već se glasovalo o jednom Zaključku o dodjeli javnih priznanja? Baš se čudim kako nisi naveo i nagradu za počasnog građana koja je najvjerojatnije bila razlog zbog kojega je oporba napustila sjednicu?!

Povijest se ponavlja. Sjećam se kad je HDZ tražil pojedinačno glasovanje jer se nisu slagali da tadašnji vijećnik u vlasti - Zdravko Lučić dobije nagradu, koalicija predvođena SDP-om je odbila mogućnost pojednačnog glasovanja i glasovano je u paketu!
to je dokaz da svaka rit sedne na šekret!
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2010, 08:57:12 prijepodne dadi »

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #363 : Prosinac 10, 2010, 10:10:58 prijepodne »
Riba se zove Dubravko, živi u mulju i malo je zaostala u razvoju, ne mislim fizički jer izgleda kao krmača nego mentalno, nema mozga. Ponavlja sve što rade ribe oko njega, s kojima se okružio.
Onda ti ja nju žalim i tak ti ja čekam da joj proradi mozak, ali neide kad je glava šuplja  ;D
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #364 : Prosinac 10, 2010, 06:12:53 poslijepodne »
Mislis tko bi glasao za Simu Lucina koji je bio na listi 6. Izborne jedinice, a on je iz Sibenika? Slazem se s tobom Stjepane oko toga. Svatko moram na listu u svom kraju

Ma kakve liste, ja sam za to da se biraju ljudi, a ne liste. Tako bi svaki od nas znao tko je na kojem nivou njegov zastupnik (bez obzira da li smo dali glas za njega ili ne) i on bi za svoj rad odgovarao ljudima, a ne stranačkim čelnicima.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #365 : Prosinac 10, 2010, 06:22:56 poslijepodne »
Povijest se ponavlja. Sjećam se kad je HDZ tražil pojedinačno glasovanje jer se nisu slagali da tadašnji vijećnik u vlasti - Zdravko Lučić dobije nagradu, koalicija predvođena SDP-om je odbila mogućnost pojednačnog glasovanja i glasovano je u paketu!
to je dokaz da svaka rit sedne na šekret!

Aha, vratio im se politički bumerang. Tu bi onda bila prikladnija ona Kako siješ tako ćeš i žeti!

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #366 : Prosinac 11, 2010, 02:54:21 poslijepodne »
Citat:
Zdravko Lučić dobije nagradu, koalicija predvođena SDP-om je odbila mogućnost pojednačnog glasovanja i glasovano je u paketu!

Tada su namjerno predložili blesimetra Lučića znajući da će svak normalan biti protiv...kak se ono veli "rugala se sova sjenici da ima velike ..."

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #367 : Prosinac 11, 2010, 03:38:57 poslijepodne »
Pogledajte na TVGorica kako se na vijecu samo svadjaju. http://www.tvgorica.com/2010/gradsko-vijece-13-sjednica/
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #368 : Prosinac 17, 2010, 11:16:56 poslijepodne »
Zašto se Beus pjenio?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #369 : Prosinac 18, 2010, 01:11:22 poslijepodne »
Mislim da je netko spomenuo 1991. i Beograd pa se on osjećao prozvanim. Nisam siguran, ali tako sam i ja čuo.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #370 : Prosinac 19, 2010, 07:27:26 poslijepodne »
Obavijesti

Sjednica Gradskog vijeća u četvrtak
18.12.2010.
14. sjednica Gradskog vijeća Grada Velike Gorice održat će se 23. prosinca 2010. godine (četvrtak) u 16,00 sati, u vijećnici Pučkog otvorenog učilišta Velika Gorica, Zagrebačka 37.

Predložen je sljedeći dnevni red:

1. Prijedlog II. izmjena i dopuna Proračuna Grada Velike Gorice za 2010. godinu,

2. Prijedlog Proračuna Grada Velike Gorice za 2011. godinu s projekcijom za 2012. i 2013. godinu
a) Prijedlog Programa održavanja komunalne infrastrukture na području Grada Velike Gorice u 2011. godini,
b) Prijedlog Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2011. godinu,
c) Prijedlog Programa javnih potreba u predškolskom odgoju i naobrazbi Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
d) Prijedlog Programa javnih potreba u školstvu Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
e) Prijedlog Programa djelovanja za djecu i mlade Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
f) Prijedlog Programa javnih potreba u kulturi Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
g) Prijedlog Programa javnih potreba u športu Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
h) Prijedlog Programa javnih potreba u socijalnoj skrbi i zdravstvu Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
i) Prijedlog Programa javnih potreba u tehničkoj kulturi Grada Velike Gorice za 2011. godinu,
j) Prijedlog Programa gradnje komunalnih vodnih građevina za 2011 godinu,

3. Prijedlog Odluke o izvršavanju Proračuna Grada Velike Gorice za 2011. godinu,

4. Prijedlog Zaključka o odobrenju Programa rada Savjeta mladih Grada Velike Gorice za 2011. godinu

5. Prijedlog Mišljenja o Nacrtu konačnog prijedloga IV. Izmjena i dopuna Prostornog plana Zagrebačke županije
http://www.gorica.hr/2010/12/sjednica-gradskog-vijeca-u-cetvrta/
wwwg tablice

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #371 : Prosinac 22, 2010, 03:02:11 poslijepodne »
Senka Bulić ‘ruši’ vlast u Šibeniku?
Zbog činjenice da Gradsko vijeće Šibenika nije izglasalo imenovanje Senke Bulić na mjesto v.d. intendantice HNK, raspada se tamošnja vladajuća koalicija.

http://teatar.hr/54177/senka-bulic-rusi-vlast-u-sibeniku/
« Zadnja izmjena: Prosinac 22, 2010, 03:04:26 poslijepodne Muha »

amarkulin

  • Gost
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #372 : Prosinac 22, 2010, 03:54:49 poslijepodne »
Još smo mi u Gorici s njom dobro i prošli.  :P

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #373 : Prosinac 22, 2010, 09:55:02 poslijepodne »
Očito Senka ne može normalno dobiti mjesto ravnatelja u kazalištima nego jedino preko veze.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: Sednica Grackoga veča
« Odgovori #374 : Prosinac 22, 2010, 11:57:49 poslijepodne »
Ocito joj se svidja biti ravnateljica, tesko se vratiti u kazaliste i ponovno  glumiti u djecjim predstavama vjesticu kao sto je glumila prije negoli ju je HNS naturio na mjesto ravnateljice POU.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu