Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 301751 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #150 : Lipanj 01, 2010, 11:54:37 prijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.

A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

njezina strucnost je na broju jedan...dalje....poduzetnici su dobili sredstva iz pretpristupnih fondova upravo zahvaljujuci njenom znanju.

ako vas zanima koji poduzetnici....prosurfajte malo...poznatiji je krizek.
zanima me koliko je ovakovih projekata realizirala nova direktorica ?




eh da....biti ce zanimljivo vidjeti koliko ce jos trajati milada mesaric u turistickoj....do ljeta nekak imam osjecaj.

« Zadnja izmjena: Lipanj 01, 2010, 11:56:28 prijepodne branko »

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #151 : Lipanj 01, 2010, 12:16:07 poslijepodne »
Večernji list:

... Mirela Schreiber poručuje da je sama tražila raskid ugovora zbog prelaska na novo radno mjesto. Koje, nije željela otkriti. - Nisam ni u jednoj stranci i ne znam zašto se to tako ispolitiziralo. Mogu samo reći da više neću raditi u Velikoj Gorici....


Kako Mirela ne znaš zakaj se ispolitiziralo?! Pa HNS i GBR se jedino bave politiziranjem! (uz otimanje tuđeg članstva!!!)

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #152 : Lipanj 01, 2010, 03:01:09 poslijepodne »
Večernji list:

... Mirela Schreiber poručuje da je sama tražila raskid ugovora zbog prelaska na novo radno mjesto. Koje, nije željela otkriti. - Nisam ni u jednoj stranci i ne znam zašto se to tako ispolitiziralo. Mogu samo reći da više neću raditi u Velikoj Gorici....


Kako Mirela ne znaš zakaj se ispolitiziralo?! Pa HNS i GBR se jedino bave politiziranjem! (uz otimanje tuđeg članstva!!!)

http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/gradonacelnik-glavom-i-bradom-nepatvoren-kao-takav/135/


dadi Vama kao da je Saša mentor, pa toliko ne bi čovjek očekivao ni od njega, dajte se vratite par postova natrag, pa provjerite tko što politizira? Ako je netko poltizirao slučaj Mirele Schreiber onda ste to Vi činili i činite dalje, Vama je HNS isto trnček u oku, ajd dobro baš mi je drago nek Vas bocka i žulja, niš drugo niste ni zaslužili. ^-^ ;)

acer1

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #153 : Lipanj 01, 2010, 09:36:05 poslijepodne »
njezina strucnost je na broju jedan...dalje....poduzetnici su dobili sredstva iz pretpristupnih fondova upravo zahvaljujuci njenom znanju.

ako vas zanima koji poduzetnici....prosurfajte malo...poznatiji je krizek.

Daj molim te ne lupetaj ko maxim po diviziji.
Što će Križeku lova iz predpristupnih fondova EU?
kao čovjek nema pa mu treba lova i slično, jedan od vodećih zlatara u RH i baš njemu treba lova za izradu jaja koje su promovirali u Dubrovniku.
A s druge strane se grade hale i ljetuje se na mauritiusu, Maliu, i raznim egzotičnim destinacijama.
I kome tu treba lova iz predpristupnih fondova.
Vidimo kolika je njena stručnost.
Daj mi reci jedan projekt koji se bavi ispitivanje tržišta radne snage, dali je bila na sajmu poslova u VG i koje je korake poduzela nakon sajma poslova.
Dali je poduzetnički centar surađivao s HZZ da se naprave projekti za smanjenje nezaposlenosti ?
Dajte me demantirajte molim Vas

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #154 : Lipanj 01, 2010, 10:23:18 poslijepodne »
s HZZ koji luži samo za evidenciju nezaposlenih i za niš drugo, niš koristi od njega?
Acer impresioniram sam Vašim poznavanjem djelokruga aktivnosti poduzetničkog centra, da bi riječi rekao. ^-^

acer1

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #155 : Lipanj 01, 2010, 10:27:20 poslijepodne »
I ja sam impresioniran Vašim poznavanjem djelokruga aktivnosti HZZ-a  ^-^


Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #156 : Lipanj 01, 2010, 11:24:43 poslijepodne »
gle...izgleda da si ti jako zelen i ne znas kaj pricas


http://www.zlatarna-krizek.hr/

ovdje ti pise da su dobili sredstva iz phare 2006....a ti mene sad demantiraj.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #157 : Lipanj 02, 2010, 08:39:59 prijepodne »
http://www.poduzetnicki-centar.hr/step.jsp?page=6622

gle branko, pametnom je dosta samo da ode na website od VG Poduzetničkog centra.

Ono što bi ponovo želio istaknuti je to da Hrvatska teoretski pristupanjem u EU treba povući tijekom 2011, 2012 i 2013 godine
3, 5 mlrd Eura od predpristupnih fondova, da li smo spremni na to i tko će te projekte odraditi i postoji opravdana bojazan da nećemo uspjeti ni pola od toga napraviti i povući, jer imamo ovakvo shvaćanje kao acerovo, ono je tipično razmišljanje posebno vladajuće graniture, koju acer vrlo uzorno slijedi, gdje je važnije politizirati i nadmudrivati se od realizacije konkretnih projekata za dobrobit svoga Grada i svojih građana, imali smo tipičan primjer sportske dvorane koja sada već lagano ide u zaborav, jer nema više ni novaca a tko zna kako će sve završiti i sudski postupci.

Dakle umjesto da se učinilo sve da se zadrži gđ.Mirelu Schreiber koja je vodila jedan od rijetkih uspješnih Poduzetničkih centara u Hrvatskoj koji ima uvelike iskustva sa EU projektima, u situaciji kada treba raditi nove projekte i povlačiti sredstva iz predpristupnih fondova EU smjenjena je, sama otišla, kako bilo to samo potvrđuje da ne cijenimo i nemamo potrebe za uspješnim nego za podobnim i poslušnim a rezutltati kakvi budu, tko te pita još za rezultate, Narod glasa i dalje, kako glasa, vlast radi sve po zakonu, imamo to što imamo i sami smo si za to krivi, ne svi naravno, nego onaj veći dio građanstva koji ne izlazi na izbore, po meni je najveći i direktni krivac za ovakvo stanje.

acer1

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #158 : Lipanj 02, 2010, 07:32:09 poslijepodne »
Očito je ili koketirala s HNS-om pa otišla na drugu funkciju ili je na to mjesto oko bacio HNS jer je na njeno mjesto sjeo eminentni član HNS-a Grubišić

Offline branko

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 136
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #159 : Lipanj 02, 2010, 11:33:23 poslijepodne »
Očito je ili koketirala s HNS-om pa otišla na drugu funkciju ili je na to mjesto oko bacio HNS jer je na njeno mjesto sjeo eminentni član HNS-a Grubišić

a kaj me ne bus demantiral ?  maca popapala veliki jezik ?

acer1

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #160 : Lipanj 03, 2010, 10:01:18 prijepodne »
tu si u pravu, ali mislim da njemu nije to bilo ni potrebno

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #161 : Lipanj 09, 2010, 12:11:12 poslijepodne »
Grad posjeduje osam automobila, a iz riznice cure tisuće kuna za popravak
Barišić iz proračuna izdvaja 150 tisuća kuna za kupnju automobila
– To je čista potreba. Nećemo kupovati nikakva luksuzna vozila, već ona srednje i niže klase – kaže


Izvor večernji list.....

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #162 : Lipanj 09, 2010, 05:24:08 poslijepodne »
6 auta za 150000 kn, kaj buju kupili fićeke? Mogli bi kupit 25 komada kineskih skutera, pa nek se voze jeftino!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #163 : Lipanj 09, 2010, 06:07:47 poslijepodne »
600.000 kuna, a ne 150.000 kn:

http://www.gorica.hr/2010/05/zakljucak-o-izmjeni-i-dopuni-plana-nabave-roba-radova-i-usluga-grada-velike-gorice-za-2010-godinu-4/

Ispravak, ipak je 150.000 kn predviđeno za ovu godinu, a 600.000 je iznos predviđen za 2010-2013.

Možda će automobili biti kupljeni na leasing, a navedeni iznos je samo učešće.
« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2010, 06:37:02 poslijepodne Stjepan »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #164 : Lipanj 16, 2010, 08:57:47 poslijepodne »
IMA LI KRAJA BEŠĆUTNOSTI, LAŽIMA I LICEMJERSTVU GRADONAČELNIKA DRAŽENA BARIŠIĆA!

Gradonačelnik Dražen Barišić po profesiji je diplomirani defektolog. Svojoj diplomi i studiju defektologije grubo se narugao čim je izabran za gradonačelnika. Samo nekoliko dana nakon što je ušao u zgradu uprave, dao je otkaz Ozrenu Klariću, 80-postotnom invalidu, koji je radio na telefonskoj centrali. Nije mu dopustio niti da odradi otkazni rok, nije ga htio niti gledati kada prolazi pored porte, pa ga je poslao kući prije isteka ugovora.

 

Ne samo da je gradonačelnik Dražen Barišić pokazao bešćutnost, već je nakon povika u javnosti, posegnuo i za laži, te pozvao Ozrena Klarića da se javi na natječaj koji će biti raspisan do jeseni.

 

Jesen 2009. godine davno je prošla, sada je ljeto 2010., uskoro će godina dana kako je Ozren Klarić nezaposlen, a natječaja ne samo da nema, već uz bešćutnost i laž, gradonačelnik Dražen Barišić svojem profilu dodaje i licemjerstvo!

ZAMISLITE, GRADONAČELNIK DRAŽEN BARIŠIĆ SUDJELOVAT ĆE NA FORUMU POSLODAVACA VELIKE GORICE NA TEMU ZAPOŠLJIVOST OSOBA S INVALIDITETOM!

Svoje licemjerstvo gradonačelnik Dražen Barišić vježbat će danas

 

16. lipnja 2010. u 19 sati

u vijećnici POU
http://www.sdpvg.org/news.php?subaction=showcomments&id=1276688874&archive=&start_from=&ucat=&