Osoblje > O forumgorica.com stranici

Upgrade

<< < (3/3)

shaka zulu:

--- Citat: JosipJoža - Prosinac 06, 2009, 10:03:28 poslijepodne ---
--- Citat: JosipJoža - Prosinac 06, 2009, 09:18:46 poslijepodne ---Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

--- Kraj citata ---


da Stjepan u redu je sada, nije mi jasno zašto mi je ranije bacao tako, primijetio sam to nekoliko puta kao da sustav kadkad sam tako baci, napravim sve isto a ode cijeli post u citat. Hvala u svakom slučaju. Živjeli!

--- Kraj citata ---

Mislim da nisi dobro pazil de ti je drugi [/quote] pak si nastavil pisati unutar citata.

JosipJoža:

--- Citat: kuntakinte - Prosinac 08, 2009, 02:43:39 prijepodne ---
--- Citat: JosipJoža - Prosinac 06, 2009, 10:03:28 poslijepodne ---
--- Citat: JosipJoža - Prosinac 06, 2009, 09:18:46 poslijepodne ---Neznam da li ima kakve veze ali mi nije dao napraviti citat posta, nego je i moj post bacao kao citat.
Jedini način je bio da u konačnici obrišem citat i pišem post bez citata. Živjeli!

--- Kraj citata ---


da Stjepan u redu je sada, nije mi jasno zašto mi je ranije bacao tako, primijetio sam to nekoliko puta kao da sustav kadkad sam tako baci, napravim sve isto a ode cijeli post u citat. Hvala u svakom slučaju. Živjeli!

--- Kraj citata ---

Mislim da nisi dobro pazil de ti je drugi
--- Kraj citata ---
[/b] pak si nastavil pisati unutar citata.
[/quote]

Nisam Kunte , vjerujte mi nekoliko puta sam ponavljao, naime imao sam dva linka unutar posta, klikanjem na pošalji mi je automatski bacao quote na te linkove i tako mi je cijeli post išao u citat, ponovio sam radnju nekoliko puta i bez uspjeha, na kraju sam morao obrisati cijeli citat. Napravio nekoliko pokušaja, uzalud.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju