Domaće teme > Gradska poduzeća i ustanove

Komunalije

<< < (5/8) > >>

Jaguar:

--- Citat: tromblon - Travanj 12, 2012, 09:37:43 prijepodne ---Stvar je u tome što ti jedini na ovom forumu braniš političku stranku i to ni manje ni više nego HNS....

--- Kraj citata ---

Ha,ha,ha....nasmijavaš me do boli, čime?
Time što tvrdim kako trošimo višestruko više za mobitele, nego plaćamo rate struje? Pokušaj me demantirati!

Ili ako prenesem neki tekst s weba?

Jel ćeš sada i Kuntu svrstati u HNS?

http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/zagrebacka-luftbrenza/msg42891/?topicseen#msg42891

Zbog toga što je prenio tekst s weba HNS-a?

Naj me nasmijavati, naj suditi po sebi i kolegi kojeg si naveo. Vas dva ste zapravo pravo "oličenje" stranačkih pobočnika, no važno je krivicu prebacivati na nekog drugog. Rekli bi, napad je najbolja obrana! ;D

Jaki su ti argumenti za svrstavanje mene u neku političku stranku, lega fulo si cijeli fudbal!

tromblon:
U krivu si!
Sjeti se samo svog stranačkog kolege Beusa kojeg konstantno glorificiraš ,koji je urlao po Saboru HARAČ HARAČ kad je HDZ podigao PDV, ti si jednako tako napadao taj potez. Sada kad tvoja stranka radi ista sranja ti to opravdavaš argumentom "trošimo na mobitel više nego na struju?" Hoče li ti taj jadni mobitel biti i opravdanje za sva poskupljenja ove Vlade? Da, vjerojatno neki i troše, ali to nije opravdanje da državna tvrtka čiji su proizvodi neophodni za život i rad  udara na budžet građana u ovoj recesiji dok još uvijek sponzorira sportske klubove.

Krivi potez!

 Prvo su trebali smanjiti rashode koliko se to može, a na sponzoriranju sportskih klubova bi prvo trebali rezati, a zatim ako im to nije dovoljno, tek tada razmišljati o povećanju prihoda.
Vjerujem i da novoizabrani članovi uprave HEP-a koji su redom iz tvoje stranke HNS-a ne moraju voziti nove Audije A8 i slično, ali imaju monopol pa si ovo mogu dozvoliti  :(

Što građani mogu iz ovog poteza zaključiti? Da je i ova Vlada ista kao i ona HDZ-ova sa Sanaderom na čelu.

I zato te pitam zašto nas vrijeđaš? zar misliš da smo toliko glupi da nam možeš prodavati ovakve priče? ma daj...

Ti si jedan jadni stranački hoštapler i ništa više!

tromblon:

--- Citat: Jaguar - Travanj 12, 2012, 09:53:26 prijepodne ---
Jel ćeš sada i Kuntu svrstati u HNS?


--- Kraj citata ---

Kaj si se sad "usro" pa uvlačiš i druge? Kunta nema skučen pogled kao ti. Ima svoj stav i to cijenim koliko se god on slagao ili ne slagao s mojim stavom. A ti? moralni patuljak..

Jaguar:

--- Citat: tromblon - Travanj 12, 2012, 10:17:48 prijepodne ---
--- Citat: Jaguar - Travanj 12, 2012, 09:53:26 prijepodne ---
Jel ćeš sada i Kuntu svrstati u HNS?


--- Kraj citata ---

Kaj si se sad "usro" pa uvlačiš i druge? Kunta nema skučen pogled kao ti. Ima svoj stav i to cijenim koliko se god on slagao ili ne slagao s mojim stavom. A ti? moralni patuljak..

--- Kraj citata ---

Je, je tromblon baš od tebe, nasra si toliko i uopće se ne želim spuštati na tvoju razinu!
Zahvaljujem na svim komplimentima koje si mi uputio, sve od tebe doživljavam samo kao kompliment!

tromblon:
Kao što sam i rekao tipično za jednog uvlakača, stranačkog hoštaplera. Kad nemaš više argumenata počinješ uvlačiti druge na svoju stranu, okrećeš na drugu temu i pokušavaš diskreditirati rečenicom  uopće se ne želim spuštati na tvoju razinu! ha ha ha Ti si daleko ispod razine kojom ja hodam. Budi dosljedan, nastavi i dalje opravdavati ovo poskupljenje struje. Ili moraš na papicu u zgradu stare općine? Od kad ste Lučića izbacili više vam ne ide kao prije. Nema tko pisati govore  ???

uskoro poskupljuje i plin, pa me zanima čime ćeš to opravdavati? Hoćeš li nam tada reći da previše jedemo? da ne moramo svaki dan trošiti na hranu, jer kako ne možemo platiti plin, a svaki dan bi jeli?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju