Autor Tema: Sigurnosne provjere povodom posjete Svetog Oca  (Posjeta: 5923 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Sigurnosne provjere povodom posjete Svetog Oca
« : Travanj 12, 2011, 09:52:20 poslijepodne »
Policija: sigurnosne provjere povodom posjete Svetog Oca
11.04.2011.
Povodom posjeta Sv. Oca Benedikta XVI. Republici Hrvatskoj od 4. do 5. lipnja ove godine u Zagrebu, policijski službenici Policijske uprave zagrebačke s današnjim danom započinju s terenskim provjerama koje će se i najintenzivnije provoditi na području Centra, Črnomerca, Medveščaka, Novog Zagreba, Trnja i Velike Gorice.

Provjere se provode u skladu sa sigurnosnim standardima koji su propisani za sve zemlje koje posjećuje Sv. Otac. Kako bi izbjegli lažna predstavljanja i zaštitili građane da postanu oštećeni kaznenim djelom, objavljujemo izgled službene iskaznice i značke kojima se trebaju legitimirati policijski službenici. Ukoliko, kao građanin, posumnjate da se osoba lažno predstavlja kao policijski službenik, zapišite broj značke i nazovite policiju na broj telefona 192, kako bi prema broju značke provjerili da li se zaista radi o policijskim službenicima.

Policijska uprava zagrebačka
http://www.gorica.hr/2011/04/policija-sigurnosne-provjere-povodom-posjete-svetog-oca/

http://zagrebacka.policija.hr//MainPu.aspx?id=90418

Tere su to konkretno akcije?
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Sigurnosne provjere povodom posjete Svetog Oca
« Odgovori #1 : Travanj 13, 2011, 08:19:57 prijepodne »
Pa piše ti - terenske provjere... koje s4e svode najčešće na to da se u stanovima i kućama uz sigurnosnu zonu utvrdi tko tamo stanuje, posjeduje li oružje itd... te da se ljude obavijesti kakav sigurnosni režim će biti na snazi određene dane u određeno vrijeme.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Pauk služba radit će 24 sata za Papina posjeta
« Odgovori #2 : Svibanj 01, 2011, 08:47:38 poslijepodne »
ZAGREBPARKING NA NOGAMA
Pauk služba radit će 24 sata za Papina posjeta


Kod hipodroma, na kojemu će Sveti otac 5. lipnja održati misu, osobnim vozilima parkiranje neće biti dopušteno

Na dolazak pape Benedikta XVI pripremaju se i u Zagrebparkingu. Pauk-služba već je spremna na trodnevno 24-satno dežurstvo kako bi trasa kojom treba proći papa bila čista.

- Pauk služba bit će spremna i za sve eventualne promjene trase, koje će potom očistiti. Ipak najvažnije je da će čistiti trasu kojom je već sada predviđeno da će proći papa. Iako će policija pravovremeno istaknuti obavijesti gdje se i kada ne smije parkirati, uvijek ima onih koji ili ne vide obavijesti ili misle da za njih ne vrijede - ističe direktor Zagrebparkinga Robert Mišeta.

Za vrijeme bdijenja s mladima, 4. lipnja na Trgu bana Jelačića, vozila ZET-a vozit će zaobilazno.

Kod hipodroma, na kojemu će Sveti otac 5. lipnja održati misu, osobnim vozilima parkiranje neće biti dopušteno, već će se na nekoliko punktova oko hipodroma moći parkirati samo autobusi kojima će iz raznih dijelova Hrvatske dolaziti vjernici
http://www.zagrebancija.com/hr-aktualnosti/pauk-sluzba-radit-ce-24-sata-za-papina-posjeta_310868
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Sigurnosne provjere povodom posjete Svetog Oca
« Odgovori #3 : Svibanj 16, 2011, 11:29:58 poslijepodne »


Rkt.Ž.Bl.A.S.
Navještenje
wwwg tablice