Autor Tema: Grad prijatel...  (Posjeta: 5487 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Grad prijatel...
« : Prosinac 29, 2010, 04:15:52 prijepodne »
Jel naša Mala Palanka ima kakovoga prijatela v Belem svetu il na Brdovitem Balkanu?
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Grad prijatel...
« Odgovori #1 : Prosinac 29, 2010, 08:46:33 prijepodne »
... Ne znam tko je spominjao, Da nije  možda Šuker išao na dogovor o bratimljenju, sa zemljacima u Livnu, Duvnu ... da ne nabrajam dalje ... Ionak ih u Gorici živi pun kufer ? Zamislite, Livno i Velika Gorica, gradovi prijatelji, pobratimi ?  E moj Ivane, gdje si noćas bio ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Grad prijatel...
« Odgovori #2 : Prosinac 29, 2010, 03:25:43 poslijepodne »
... Ne znam tko je spominjao, Da nije  možda Šuker išao na dogovor o bratimljenju, sa zemljacima u Livnu, Duvnu ... da ne nabrajam dalje ... Ionak ih u Gorici živi pun kufer ? Zamislite, Livno i Velika Gorica, gradovi prijatelji, pobratimi ?  E moj Ivane, gdje si noćas bio ...

Da, bolje je nekad bilo, onda smo se bratimili sa Obrenovcem i slicnima...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Grad prijatel...
« Odgovori #3 : Prosinac 29, 2010, 04:30:11 poslijepodne »
Velika Gorica je bila bratimljena i sa Ilijašom te sa Trebnjem .... Zar te nešto toliko vezalo za Obrenovac, da si samo njih zapamtio ? A što se tiče ovih koje sam spominjao u svom zadnjem postu ... vodi si ih sve po redu doma i bratimi se s njima.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Grad prijatel...
« Odgovori #4 : Prosinac 29, 2010, 08:03:03 poslijepodne »
Prije nekoliko godina Picula je ugostio norvešku veleposlanicu i nju je tražio da uspostavi kontakt s nekim norveškim gradom sličnim Velikoj Gorici kako bi se započela suradnja, pa valjda i prijateljstvo, a možda i bratimljenje. Picula je otišao, veleposlanica također, a Gorica nije dobila grad prijatelja u Norveškoj.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Grad prijatel...
« Odgovori #5 : Prosinac 29, 2010, 08:08:15 poslijepodne »
Šabac i Tuzla.

Ne znam da li su i službeno postali gradovi prijatelji Velike Gorice, ali sjećam se da je Picula putovao tamo, a isto tako i ugostio njihove gradonačelnike u Gorici.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Grad prijatel...
« Odgovori #6 : Prosinac 29, 2010, 08:26:40 poslijepodne »
sve u svemu, o kojem god da se gradu radilo, iz kojeg god dijela svijeta, uvijek će se nači netko kome neće biti po volji. točka.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.