Autor Tema: Sindikalisti-jalnuški diletanti  (Posjeta: 10433 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Sindikalisti-jalnuški diletanti
« Odgovori #30 : Svibanj 12, 2010, 10:33:54 prijepodne »
Opet Jadranka sa svojima čačka mečku. Ponovno se obrušava na one koji rade i ne stvaraju dugove ovoj državi.

Predlažem Jadranki da se idućih godinu dana ona osobno sa svim svojim pametnim podanicima spusti na prosječnu plaču u državnim službama,ukine sve moguće povlastice i evo nam uštede.
Neka dijeli kruh sa svojim narodom,ona i gospoda iz SDP-a ,jer su nas jedni i drugi doveli do ovih govana. I sada bi samo dio naroda mora snositi posljedice njihovih sranja,
Dosta je toga.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Sindikalisti-jalnuški diletanti
« Odgovori #31 : Svibanj 12, 2010, 10:24:09 poslijepodne »
Opet Jadranka sa svojima čačka mečku. Ponovno se obrušava na one koji rade i ne stvaraju dugove ovoj državi.

Već je i vrijeme  da neko ima muda čačkati tu mečku... i nek samo čačka i to do kraja.


Predlažem Jadranki da se idućih godinu dana ona osobno sa svim svojim pametnim podanicima spusti na prosječnu plaču u državnim službama,ukine sve moguće povlastice i evo nam uštede.
Neka dijeli kruh sa svojim narodom,ona i gospoda iz SDP-a ,jer su nas jedni i drugi doveli do ovih govana.

Slažem se u potpunosti.

I sada bi samo dio naroda mora snositi posljedice njihovih sranja,
Dosta je toga.


Da, teret svih  sranja i dužegodišnje HR životne realnosti i snosi jedan dio građana ali mi se čini da ne mislimo na iste.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Sindikalisti-jalnuški diletanti
« Odgovori #32 : Svibanj 08, 2011, 10:03:12 poslijepodne »
"Vođa sindikata je rekao da živi u sindikalnom stanu za koji plaća stanarinu i režije, a plaća mu je 13 tisuća kuna. Na raspolaganju ima i službeni automobil."

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/05/08/0177006.html?pos=n0

Eto, godinu dana od kad sam pokrenuo ovu temu jer su me iziritirali tadašnji zahtjevi sindikalnih čelnika državnih službi ( pogledaj prvi post) , konačno smo i javno saznali kolko ti mamlazi zarađuju na radničkoj grbači i zakaj im je tak slatko biti sindikalec.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Sindikalisti-jalnuški diletanti
« Odgovori #33 : Svibanj 09, 2011, 12:40:19 prijepodne »
Bilo je danas na TV-u spomenuto istraživanje koje je pokazalo da radnici više vjeruju vlasnicima firmi i obrta nego sindikatima.