Anketa

sanadera treba izbaciti iz HDZ i iz politike

da
1 (14.3%)
da pod svaku cjenu
6 (85.7%)
ne
0 (0%)

Ukupno Glasova: 7

Autor Tema: Kuda idu divlje svinje ?  (Posjeta: 14557 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #60 : Kolovoz 18, 2010, 04:55:53 poslijepodne »
Ak je "samo" 66% onda je to manje nego bi ja rekla.
Jer ne znam kojih to 44% nije odnjelo kavu doktorici ili sestrama u bolnici.

Znaš da trojica od deset ljudi ne zna računati sa procentima? Pa to ti je više od 40% !!!
 ;)
 :D  :D  :D

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #61 : Kolovoz 18, 2010, 05:29:58 poslijepodne »
Ej, forumaši!!!
Ja otvorih temu, pa reko, da ju i zatvorim. Vreme je, eto još malo pa smo u Uniji.
Šo ste sad svi na bratka Ivu napali, a Miroslava više nitko ni ne spominje. odoše lagano svi predmeti u zastaru, a ugostitelj Miroslav češe lagano mu.. i koordinira akcijom. Evo, sad je svog igrača i u Kamensko postavio, da pretvori što se još pretvoriti može. Taj isti igrač je nedavno u Autosaobračajno d.d. Đakovo bio pa kad su tamo završili, prebacili se u metropolu. Pa za njih su Ivo, Jadrolinija i ostali racku na batini!!
Svi se guramo u hebenu Uniju, a banka iz te Unije je pare prala da ti suze frcnu. A koliko još takovijeh banaka iz Unije ima koje peru pare po balkanu? Ko ih nadgleda, kome polažu račune, ko njih kontrolira, ko garantira za štednju iznad 400 tis. kuna?
Moj đukela, eto ko.
Jadrolinij je najvažnije da u svakoj drugoj rečenici spomene 2012 i ulazak u Uniju, a u istoj toj Uniji korupcije, ponižavanja manjina, protjerivanje Rome, ubijanje u pojam ko govna do Bačke Palanke!
Ivo je nevin, ostali su krivi. Bajić je nevin, čistačice su krive jer su pospremale ured pa im se file zametnuo u zadnjoj ladici, pored Guce, Brodogradilišne provizije, prodaje struje u Mostar, ubojstva i premlačivanja novinara i još barem 200 kg prijava.

A i ti bona Plemenitašice priupitaj se kako je moguće da Čačko iz Varaždina ujutro pljuje po Jadrolinij, a popodne fakturira obnovu državnog objekta na Markovu Trgu kojeg je NJEGOVA kompanija dobila na nejavnom nadmetanju? A đe su akontacije koje su otišle u zastaru?
Đe je Milanović išo u političku školu dok nije posto član SDP-a? Nije Kumrovec već Ministarstvo vanjskih poslova pod vodstvom HDZ-a.
Nije li sve to malo čudno.
Kuda fakat idu te divlje svinje, pitam se pitam? ;)
Ko to tamo peva?

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #62 : Kolovoz 19, 2010, 08:28:48 prijepodne »
Ja ne znam kako je 100 - 66 = 44...  ;D ;D

 ???

Izvin'te, pobjeglo mi :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #63 : Kolovoz 19, 2010, 11:36:24 prijepodne »
Nemoj se izvinjavati - izvinjavaju se savijeni čavli i Srbi. Dovoljno se ispričati.  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”