Anketa

sanadera treba izbaciti iz HDZ i iz politike

da
1 (14.3%)
da pod svaku cjenu
6 (85.7%)
ne
0 (0%)

Ukupno Glasova: 7

Autor Tema: Kuda idu divlje svinje ?  (Posjeta: 14555 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

De Loren

  • Gost
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #30 : Siječanj 04, 2010, 03:38:38 poslijepodne »
... I što je sad ovo ?  Još se ni popraf ni vrnul, a već su ga hitili van ... ???

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #31 : Siječanj 04, 2010, 03:56:12 poslijepodne »
Preselite, prosim postove u temu "kuda idu divlje svinje"http://www.forumgorica.com/politika/kuda-idu-divlje-svinje/

Ja te prosim da to ti napraviš. Piše da si nekakav moderator, pa ako jesi - onda se tako i ponašaj. Ne treba sve raditi Stjepan, modovi postoje da admin ne mora boraviti na forumu 24 sata dnevno.

Ako se ne kužiš u to - jer posao moderatora je odgovoran i častan, i ima ga dosta za raditi - onda je časno sa tvoje strane da se makneš sa te pozicije i daš tu funkciju nekome tko zna raditi taj posao, jer inače podsjećaš baš na one koje stalno kritiziramo - dobivaju plaću i privilegije, a nisu ih zaslužili jer ne rade i ne znaju raditi svoj posao.

Kad ja vidim da nekome piše da je "moderator" (pogotovo globalni, WTF je to??), onda dobivam na znanje da je to osoba kojoj se mogu obratiti u vezi tehničke strane foruma i pojašnjenje nekih pravila, te postupanja admin/mod zajednice, te zatražiti neke usluge iz domene rada moderatora. Na koliko god foruma sam bio - nisam naišao da takve funkcije imaju gljive, ili bilo tko tko se u to ne kuži. NHF!!
E sad si je totalka sjebal, sada ce 8 dana samo opcije po forumu uciti, nit ce kuhati niti prati... jadni joj muz i djeca!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #32 : Siječanj 04, 2010, 04:00:57 poslijepodne »
Ja mislim da ga izbacuju iz straha... mogao bi im racune pomrsiti!

De Loren

  • Gost
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #33 : Siječanj 04, 2010, 04:06:20 poslijepodne »
kaj bu i tu započel rat ?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #34 : Siječanj 04, 2010, 04:33:17 poslijepodne »
A di ga još ima?  :(
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #35 : Siječanj 04, 2010, 04:38:25 poslijepodne »
To glede "mrsiti račune" u svakom slučaju, jedino je problem što to ne bi bilo ništa pozitivno, pa ga stoga treba sasjeći u korijenu...

Njegov povratak nije dobrodošao ni u velikoj većini HDZ-a, da se ne spominje stabilnost Vlade, da se ne spominje međunarodne signale o nepoželjnosti povratka Sanadera, da se ne spominje da on i nema što reći i napraviti da bi bilo bolje, jer će se HDZ još dugo baviti samo sa popravljanjem sranja koje je Sanader zakuhao...

Mislim da razloga za strah nema, jer Sanader ni sam ni unutar stranke ne raspolaže dovoljnom moći da bilo što napravi, jer se svojim diktatorstvom zamjerio i prevelikom dijelu članstva... kakva je percepcija građana Hrvatske, poznato je.

Znači, njegove pobude su samo autozaštitine prirode, no i to će brzo ishlapiti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Povratak Sanadera
« Odgovori #36 : Siječanj 04, 2010, 05:24:07 poslijepodne »
 

Tema o povratku Sanadera spojena je sa temom o "divljim svinjama" jer nema smisla raspravljati o istome na dvije različite teme.
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2010, 05:27:12 poslijepodne Točkica »

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #37 : Siječanj 04, 2010, 05:33:54 poslijepodne »


Treba to gledati sa pozitivne strane: ovo je konačno prilika da se HDZ "opere" iznutra i da se očisti od svakojakoga dreka.

A umišljeni droc Ivo se malo precijenio. Zaboravio je (ili podcijenio) jednu notornu činjenicu: kad stranački vojnik treba birati između lojalnosti bivšem ofucanom "vođi" koji nudi fotelje od pjene i kule u zraku s jedne i stabiliziranja vlastite pozicije i guzice u unosnom stranačkom stolcu s druge strane, vlastita guzica će uvijek (uvijek!!!) pretegnuti.

A kako se čini, većina HDZ-ovaca je - njima slično! - (pr)ocijenila da im se daleko više isplati ostati uz Jadrankine skute, jer ona nudi mnogo više i mnogo realnije. I to je kraj priče!

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #38 : Siječanj 04, 2010, 05:50:17 poslijepodne »
E sad si je totalka sjebal, sada ce 8 dana samo opcije po forumu uciti, nit ce kuhati niti prati... jadni joj muz i djeca!

@Newbie, spamam, ali ne mogu a da ne odreagiram...Zahebal si se i to DEBELO. :P Ne može je takvo nešt shebati niti na n-tu. A kaj se tiče jada muža i djece :) :) :), ne brini, osigurala im je guvernante, skijanje i ine zimske privilegije :-*, pa se osvrni oko sebe proć, hoćete li nekaj slično i Vi moć :D :D :D

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #39 : Siječanj 04, 2010, 06:37:53 poslijepodne »

Jjjuuuuuuuuuupppiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :) Gotovo je, gotovo!!!  :) :) :) Isključili su ga!!! :D

No, još uvijek su moguće podvale, suprize i sl. :o,  jer radi se o "glavurdi hobotnice", psihopatskoj osobnosti ;), očajniku  ::)

a sada im ostaje još naći modus riješiti se "dijela glave hobotnice" - barba Luke ;) O0.

Sada vjerujem da će i to biti riješeno uskoro. 8)


Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #40 : Siječanj 04, 2010, 06:53:59 poslijepodne »
Lele, lele, pa što nam to bre uradiše. Čovek se lepo pokajo i svoje međunarodno financijsko iskustvo ponudio kad evo ti ga, izbaciše ga u 24 časa.
Pa de toga, bre ima. Onomad kad je pošo malo da se odmori vikaše za njim do Vardara, tunele bojadisali po dva puta od žalosti i sad ga ga nagovoriše da se vrati spustili mu kajlu ko od Fapa.
Ko če sad da nas ujedini?
Lele.......

Nego, šalu na stranu. Tema je cirkuski zanimljiva, ono ko kad ispucavaju miladojku iz topa, a promakla nam je vijest koja je i vezana uz nilskog konja.
Navodno su nijemci zatražili od novog vlasnika nilskog konja ( država Austrija) povrat od 600 miliona eura koliko su popušili u toj banci.
Baš me zanima hoće li Ferdinand Hazburški imati hrabrosti reći Nijemcima da su si sami krivi jer nisu napravili "dubinsku" analizu ili će sud pravde drage nam Unije donijeti presudu ko za Slavonsku Banku kad ju je nilski konj kupio pa zaboravio platiti?
Ko to tamo peva?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #41 : Siječanj 04, 2010, 09:10:51 poslijepodne »
Sada je na redu Milanović!!

Ili se možda varam???
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

shaka zulu

  • Gost
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #42 : Siječanj 04, 2010, 09:49:55 poslijepodne »
"Nikada nisam ni mislio da ću navijati za Jadranku Kosor!"

Ja bi to preširil z;
-Nikada nisam ni mislio da ću glasati za Suzanu Paštetu Kosorušu!

Jel da pogledam črleno-ne-zavisne "Gricka & Sivka v Precedničke kompanije"...neznaš teri je podobneji za "Kuma" se `Rvatov.
Bog čuvaj brani.

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #43 : Siječanj 04, 2010, 10:34:27 poslijepodne »
"Nikada nisam ni mislio da ću navijati za Jadranku Kosor!"

Ja bi to preširil z;
-Nikada nisam ni mislio da ću glasati za Suzanu Paštetu Kosorušu!

Jel da pogledam črleno-ne-zavisne "Gricka & Sivka v Precedničke kompanije"...neznaš teri je podobneji za "Kuma" se `Rvatov.
Bog čuvaj brani.

A ne, kunta, se valda nismo razmeli: nigdar, baš nigdar i na sveto nigdarjevo Suzi Pašteta Kosoruša nebu dobila mojega glosa kakti ni nejna družina 8), am pak od čera do denes da je bilo "biti ili ne  biti" zmed nje i onega smrada betežnega, po mene stoji ona rečenica:"Nikada nisam ni mislio da ću navijati za Jadranku Kosor!", jer zapraf i bez drugeg razmišlajna sem "navijala" za nju, ne tuliko za nju, kuliko da ima snage i moći da napravi ovej "oštar rez", pak nas za segda morti reši tega "bestijalnog, uništavajučeg TORNADA Hrvatske". Tak si ja razmišlam, morti i nije praf, al' drugač ne znam vu ovemu času i situacije.

Da je se gotovo, znom i sama, još nej, nažalost :'(.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Kuda idu divlje svinje ?
« Odgovori #44 : Siječanj 04, 2010, 11:30:35 poslijepodne »
Sada je na redu Milanović!!

Ili se možda varam???

Varaš se kak si dug i širok.

Kakav Milanović?  :( , pa taj je, kartaškim jezikom rečeno, zahebal već 2 sigurne štihače, a z mišje rupe nebi zišel taman da ima i četri asa v rukavu.

Uostalom, dok mi baljezgamo , Jaca već postrojava Bajića i Karamarka.

Podrška SDPa i Milanovića?.. ne nema je,  umjesto otvorene i jasne podrške SDPa, s njihove strane dobiva samo kajle.

No podrška svih građana , koji imaju imalo pameti , jaka je, jer Jaca je zasad jedina HR političarka ,koja svojim nastojanjima ka suzbijanju državnog lopovluka i svojim usmjerenim stranačkim i konkretnim potezima ka tom smjeru , konačno ulijeva kakvu takvu nadu u bolje sutra svima nama. Malo oštriji nastupi i potezi po meni još bi više bili dobrodošli.